117

Rebecca Sramkova

Najwyższy ranking: 111

Wszystkie mecze

(41 W - 24 P)

Jako faworyt:
z kursem poniżej 1.20

(9 W - 2 P)

Jako faworyt:
z kursem pomiędzy 1.20, a 1.50

(10 W - 3 P)

Jako faworyt:
z kursem pomiędzy 1.50, a 1.80

(13 W - 4 P)

Nie jako faworyt:
kurs na rywala 1.50 - 1.80

(4 W - 9 P)

Nie jako faworyt:
kurs na rywala 1.20 - 1.50

(4 W - 5 P)

Jako underdog:
kurs na rywala poniżej 1.20

(1 W - 1 P)

Dominacja & Efektywność

Obecny widok:
Wszystkie nawierzchnie
Łącznie
Twarda
Ziemia
Trawa

Radar Statystyk Ogólnych

Możesz porównać dane profilu Rebecca Sramkova na wybranej nawierzchni z dowolnym profilem z listy poniżej. Po dokonaniu wyboru, możesz zmienić zawodnika oraz nawierzchnię, lub usunąć porównanie i powrócić wyłącznie do statystyk oglądanego gracza.

Breakpointy, asy, podwójne błędy

Rebecca Sramkova Wyniki Meczów - Wszystkie nawierzchnie

Data Turniej Przeciwnik Runda Wynik Ranking rywala Własny kurs Kurs rywala % 1-szego Serwisu % Pkt 1-szego Serwisu % Pkt 2-giego Serwisu Asy DFs BPs Obronione Gemy serwisowe % Pkt z Ret 1. Serw. % Pkt z Ret 2. Serw. BPs Zdobyte Gemy z returnu
18-mar-2024 Miami Anna Karolina Schmiedlova Q2 Lose 3-6 6-3 3-6 69 1,86 1,9 67,1 68,6 40,0 8 3 3/7 9/13 31,1 44,1 3/5 3/14
17-mar-2024 Miami Rebeka Masarova Q1 Win 6-4 6-4 93 2,58 1,49 74,1 75,0 64,3 4 2 1/2 9/10 32,4 55,6 3/4 3/10
09-mar-2024 Indian Wells Beatriz Haddad Maia R64 Lose 5-7 2-6 13 4,62 1,2 58,1 46,5 58,1 2 0 11/16 5/10 29,5 55,2 2/8 2/10
06-mar-2024 Indian Wells Yafan Wang R128 Win 6-4 6-0 66 2,71 1,46 44,2 60,9 65,5 2 1 3/4 7/8 51,5 57,1 5/13 5/8
05-mar-2024 Indian Wells Jessika Ponchet Q2 Win 2-6 6-2 7-6(5) 141 1,78 2,0 61,1 59,1 45,2 4 5 9/14 9/14 29,2 57,4 5/13 5/14
03-mar-2024 Indian Wells Yanina Wickmayer Q1 Win 6-0 6-1 89 2,4 1,56 61,9 69,2 81,3 0 0 1/1 7/7 56,3 71,4 5/7 5/6
25-lut-2024 San Diego Marina Melnikova Q2 Lose 6-4 2-6 4-6 440 1,24 3,88 63,2 60,0 37,1 1 2 5/12 7/14 35,8 66,7 5/14 5/14
24-lut-2024 San Diego Ekaterina Makarova Q1 Win 6-3 6-2 168 1,19 4,38 57,1 62,5 45,8 2 3 1/4 6/9 56,3 66,7 6/9 6/8
04-lut-2024 W50 Porto Jessica Bouzas Maneiro Final Win 6-7(4) 7-5 6-1 151 2,36 1,49 None None
03-lut-2024 W50 Porto Aliona Falei Semis Win 3-6 6-3 7-6(4) 264 1,64 2,07 None None
02-lut-2024 W50 Porto Anastasia Abbagnato QF Win 6-3 6-2 559 1,2 4,12 None None
01-lut-2024 W50 Porto Julie Struplova R16 Win 6-4 6-2 290 1,46 2,57 None None
30-sty-2024 W50 Porto Matilde Jorge R32 Win 6-3 7-6(7) 538 1,12 4,52 None None
25-sty-2024 W75 Porto Elsa Jacquemot R16 Lose 5-7 5-7 176 2,38 1,51 None None
23-sty-2024 W75 Porto Silvia Ambrosio R32 Win 7-5 6-2 276 1,44 2,56 None None
09-sty-2024 Australian Open Fiona Ferro Q1 Lose 6-3 4-6 1-6 153 2,32 1,58 61,3 65,2 41,4 6 3 2/7 8/13 37,7 43,5 3/8 3/13
29-gru-2023 Brisbane Timea Babos Q1 Lose 6-7(1) 4-6 192 1,63 2,21 71,2 55,8 38,1 5 2 5/10 6/11 40,0 50,0 4/14 4/11
08-gru-2023 W100 Dubai Heather Watson QF Lose 1-6 3-6 149 3,0 1,34 None None
06-gru-2023 W100 Dubai Peangtarn Plipuech R16 Win 6-1 6-3 446 1,14 5,0 None None
04-gru-2023 W100 Dubai Natalija Stevanovic R32 Win 6-1 2-0 181 1,76 1,94 None None
24-lis-2023 W100 Valencia Jaqueline Cristian QF Lose 1-6 0-3 101 2,21 1,6 None None
23-lis-2023 W100 Valencia Sebastianna Scilipoti R16 Win 6-2 3-6 7-6(3) 639 1,11 5,04 None None
22-lis-2023 W100 Valencia Alina Charaeva R32 Win 6-1 6-2 386 1,67 2,07 None None
14-lis-2023 W40 Petange Anouk Koevermans R32 Lose 3-6 6-1 4-6 453 1,18 4,15 nan nan nan None None nan nan
31-paź-2023 W60 Bratislava Alevtina Ibragimova R32 Lose 1-6 3-6 522 1,11 5,45 nan nan nan None None nan nan
10-wrz-2023 Bari 125 Tamara Zidansek Final Lose 6-3 5-7 1-6 118 2,47 1,52 51,0 52,9 40,8 4 0 12/20 6/14 41,9 56,3 6/14 6/14
09-wrz-2023 Bari 125 Jana Fett Semis Win 7-5 6-3 251 1,53 2,46 57,7 48,9 51,5 1 2 10/15 5/10 48,6 69,0 8/12 8/11
08-wrz-2023 Bari 125 Jaqueline Cristian QF Win 6-2 7-5 99 1,85 1,92 67,9 63,2 48,1 1 4 7/9 8/10 40,0 57,9 5/13 5/10
06-wrz-2023 Bari 125 Polina Kudermetova R16 Win 7-6(2) 3-6 6-3 172 1,6 2,28 64,4 56,9 55,6 4 3 6/13 8/15 49,1 47,8 7/17 7/15
04-wrz-2023 Bari 125 Laura Pigossi R32 Win 6-3 6-1 131 1,56 2,39 69,0 79,3 46,2 0 0 3/5 6/8 58,6 57,9 6/9 6/8
24-sie-2023 US Open Tamara Zidansek Q2 Lose 6-4 4-6 2-6 118 2,34 1,58 57,4 63,8 44,2 8 6 5/10 9/14 25,8 63,2 3/12 3/14
22-sie-2023 US Open Nigina Abduraimova Q1 Win 6-4 6-4 194 1,46 2,65 52,3 70,6 48,4 2 1 -2/0 31,3 57,7 4/0
09-sie-2023 Kozerki 125 Zeynep Sonmez R16 Lose 6-1 4-6 1-6 194 1,6 2,29 51,3 57,5 47,4 3 1 3/8 7/12 36,5 59,1 4/9 4/12
07-sie-2023 Kozerki 125 Lucrezia Stefanini R32 Win 6-4 5-7 6-2 102 2,14 1,69 66,3 68,1 42,9 5 0 12/16 11/15 43,7 50,0 6/11 6/15
29-lip-2023 Prague Dominika Salkova Q1 Lose 1-6 4-6 356 1,29 3,52 62,1 61,1 31,8 2 2 4/8 4/8 24,2 45,5 1/4 1/9
28-lip-2023 Warsaw Tatjana Maria QF Lose 3-6 6-1 1-6 65 2,65 1,48 47,0 66,7 43,2 1 7 7/12 6/11 43,3 41,5 4/8 4/12
27-lip-2023 Warsaw Karolina Muchova R16 Win 7-5 3-6 7-5 18 8,13 1,08 52,5 54,8 46,4 2 9 8/16 9/17 41,9 62,9 8/12 8/16
25-lip-2023 Warsaw Weronika Ewald R32 Win 6-2 6-2 1076 1,03 13,71 61,7 82,8 44,4 4 3 1/2 7/8 50,0 66,7 5/10 5/8
24-lip-2023 Warsaw Maddison Inglis Q2 Win 6-1 6-0 232 1,75 2,04 58,5 83,3 58,8 5 1 3/3 7/7 72,2 55,0 5/7 5/6
23-lip-2023 Warsaw Naiktha Bains Q1 Win 4-6 6-2 6-4 297 1,2 4,31 44,2 76,2 47,2 3 6 2/5 11/14 38,4 57,4 5/20 5/14
17-lip-2023 Budapest Elina Avanesyan R32 Lose 6-2 4-6 3-6 69 2,71 1,46 55,3 61,7 47,4 3 5 9/14 8/13 37,2 62,9 5/12 5/14
06-lip-2023 W60 Montpellier Carole Monnet R16 Lose 6-7(2) 6-7(2) 203 1,52 2,45 nan nan nan None None nan nan
05-lip-2023 W60 Montpellier Daniela Seguel R32 Win 2-6 6-3 6-3 845 1,08 6,8 nan nan nan None None nan nan
28-cze-2023 Wimbledon Clara Tauson Q2 Lose 4-6 2-6 92 3,64 1,28 52,0 66,7 33,3 2 1 7/11 5/9 27,3 23,1 1/2 1/9
27-cze-2023 Wimbledon Iryna Shymanovich Q1 Win 6-3 5-7 7-5 158 1,75 2,06 66,4 63,0 48,6 5 3 10/15 12/17 39,6 47,5 6/24 6/16
10-cze-2023 Makarska 125 Jasmine Paolini Semis Lose 3-6 4-6 53 2,94 1,39 55,6 65,0 37,5 1 1 7/12 5/10 35,7 50,0 2/7 2/9
09-cze-2023 Makarska 125 Kateryna Baindl QF Win 7-6(8) 5-7 7-5 83 1,77 2,01 67,7 68,2 54,8 4 3 8/11 15/18 38,9 38,5 3/15 3/18
08-cze-2023 Makarska 125 Peyton Stearns R16 Win 6-3 7-5 69 3,99 1,23 56,9 59,5 42,9 2 4 4/8 6/10 50,0 63,2 7/10 7/11
07-cze-2023 Makarska 125 Dalila Jakupovic R32 Win 2-6 6-1 6-2 203 1,35 3,13 61,8 76,2 42,3 1 4 4/7 9/12 41,7 63,6 5/5 5/11
28-maj-2023 W40 Otocec Seone Mendez Final Win 6-3 7-6(2) 397 1,52 2,4 nan nan nan None None nan nan
27-maj-2023 W40 Otocec Veronika Erjavec Semis Win 6-3 4-6 7-6(4) 258 1,95 1,78 nan nan nan None None nan nan
26-maj-2023 W40 Otocec Andreea Prisacariu QF Win 6-0 6-2 342 1,4 2,75 nan nan nan None None nan nan
25-maj-2023 W40 Otocec Misaki Doi R16 Win 6-2 6-3 305 1,49 2,43 nan nan nan None None nan nan
24-maj-2023 W40 Otocec Ilinca Dalina Amariei R32 Win 6-3 7-5 471 1,43 2,62 nan nan nan None None nan nan
10-maj-2023 W100 Trnava Katarina Zavatska R32 Lose 2-6 2-6 248 2,41 1,51 nan nan nan None None nan nan
05-maj-2023 W60 Prague Tena Lukas QF Lose 2-6 2-6 233 2,11 1,65 nan nan nan None None nan nan
04-maj-2023 W60 Prague Nuria Brancaccio R16 Win 6-2 7-5 170 1,93 1,78 nan nan nan None None nan nan
02-maj-2023 W60 Prague Valeriya Strakhova R32 Win 7-6(7) 5-7 6-3 324 1,5 2,43 nan nan nan None None nan nan
21-kwi-2023 W25 Sharm ElSheikh Timea Babos QF Lose 5-7 4-6 283 2,16 1,57 nan nan nan None None nan nan
20-kwi-2023 W25 Sharm ElSheikh Daria Khomutsianskaya R16 Win 6-2 6-2 652 1,1 6,01 nan nan nan None None nan nan
12-kwi-2023 W25 Sharm ElSheikh Marina Melnikova R32 Lose 6-7(2) 6-3 4-6 501 1,47 2,47 nan nan nan None None nan nan
01-kwi-2023 W40 Murska Sobota Magali Kempen Semis Lose 5-7 4-6 244 2,02 1,71 nan nan nan None None nan nan
31-mar-2023 W40 Murska Sobota Cristina Andreea Mitu QF Win 6-3 6-4 733 1,59 2,2 nan nan nan None None nan nan
30-mar-2023 W40 Murska Sobota Veronika Erjavec R16 Win 6-3 5-7 6-4 352 1,36 2,88 nan nan nan None None nan nan
29-mar-2023 W40 Murska Sobota Linda Klimovicova R32 Win 6-1 6-2 542 1,24 3,66 nan nan nan None None nan nan
Data Turniej Przeciwnik Runda Wynik Ranking rywala Własny kurs Kurs rywala % 1-szego Serwisu % Pkt 1-szego Serwisu % Pkt 2-giego Serwisu Asy DFs BPs Obronione Gemy serwisowe % Pkt z Ret 1. Serw. % Pkt z Ret 2. Serw. BPs Zdobyte Gemy z returnu
18-mar-2024 Miami Anna Karolina Schmiedlova Q2 Lose 3-6 6-3 3-6 69 1,86 1,9 67,1 68,6 40,0 8 3 3/7 9/13 31,1 44,1 3/5 3/14
17-mar-2024 Miami Rebeka Masarova Q1 Win 6-4 6-4 93 2,58 1,49 74,1 75,0 64,3 4 2 1/2 9/10 32,4 55,6 3/4 3/10
09-mar-2024 Indian Wells Beatriz Haddad Maia R64 Lose 5-7 2-6 13 4,62 1,2 58,1 46,5 58,1 2 0 11/16 5/10 29,5 55,2 2/8 2/10
06-mar-2024 Indian Wells Yafan Wang R128 Win 6-4 6-0 66 2,71 1,46 44,2 60,9 65,5 2 1 3/4 7/8 51,5 57,1 5/13 5/8
05-mar-2024 Indian Wells Jessika Ponchet Q2 Win 2-6 6-2 7-6(5) 141 1,78 2,0 61,1 59,1 45,2 4 5 9/14 9/14 29,2 57,4 5/13 5/14
03-mar-2024 Indian Wells Yanina Wickmayer Q1 Win 6-0 6-1 89 2,4 1,56 61,9 69,2 81,3 0 0 1/1 7/7 56,3 71,4 5/7 5/6
25-lut-2024 San Diego Marina Melnikova Q2 Lose 6-4 2-6 4-6 440 1,24 3,88 63,2 60,0 37,1 1 2 5/12 7/14 35,8 66,7 5/14 5/14
24-lut-2024 San Diego Ekaterina Makarova Q1 Win 6-3 6-2 168 1,19 4,38 57,1 62,5 45,8 2 3 1/4 6/9 56,3 66,7 6/9 6/8
04-lut-2024 W50 Porto Jessica Bouzas Maneiro Final Win 6-7(4) 7-5 6-1 151 2,36 1,49 None None
03-lut-2024 W50 Porto Aliona Falei Semis Win 3-6 6-3 7-6(4) 264 1,64 2,07 None None
02-lut-2024 W50 Porto Anastasia Abbagnato QF Win 6-3 6-2 559 1,2 4,12 None None
01-lut-2024 W50 Porto Julie Struplova R16 Win 6-4 6-2 290 1,46 2,57 None None
30-sty-2024 W50 Porto Matilde Jorge R32 Win 6-3 7-6(7) 538 1,12 4,52 None None
25-sty-2024 W75 Porto Elsa Jacquemot R16 Lose 5-7 5-7 176 2,38 1,51 None None
23-sty-2024 W75 Porto Silvia Ambrosio R32 Win 7-5 6-2 276 1,44 2,56 None None
09-sty-2024 Australian Open Fiona Ferro Q1 Lose 6-3 4-6 1-6 153 2,32 1,58 61,3 65,2 41,4 6 3 2/7 8/13 37,7 43,5 3/8 3/13
29-gru-2023 Brisbane Timea Babos Q1 Lose 6-7(1) 4-6 192 1,63 2,21 71,2 55,8 38,1 5 2 5/10 6/11 40,0 50,0 4/14 4/11
08-gru-2023 W100 Dubai Heather Watson QF Lose 1-6 3-6 149 3,0 1,34 None None
06-gru-2023 W100 Dubai Peangtarn Plipuech R16 Win 6-1 6-3 446 1,14 5,0 None None
04-gru-2023 W100 Dubai Natalija Stevanovic R32 Win 6-1 2-0 181 1,76 1,94 None None
14-lis-2023 W40 Petange Anouk Koevermans R32 Lose 3-6 6-1 4-6 453 1,18 4,15 nan nan nan None None nan nan
31-paź-2023 W60 Bratislava Alevtina Ibragimova R32 Lose 1-6 3-6 522 1,11 5,45 nan nan nan None None nan nan
24-sie-2023 US Open Tamara Zidansek Q2 Lose 6-4 4-6 2-6 118 2,34 1,58 57,4 63,8 44,2 8 6 5/10 9/14 25,8 63,2 3/12 3/14
22-sie-2023 US Open Nigina Abduraimova Q1 Win 6-4 6-4 194 1,46 2,65 52,3 70,6 48,4 2 1 -2/0 31,3 57,7 4/0
09-sie-2023 Kozerki 125 Zeynep Sonmez R16 Lose 6-1 4-6 1-6 194 1,6 2,29 51,3 57,5 47,4 3 1 3/8 7/12 36,5 59,1 4/9 4/12
07-sie-2023 Kozerki 125 Lucrezia Stefanini R32 Win 6-4 5-7 6-2 102 2,14 1,69 66,3 68,1 42,9 5 0 12/16 11/15 43,7 50,0 6/11 6/15
29-lip-2023 Prague Dominika Salkova Q1 Lose 1-6 4-6 356 1,29 3,52 62,1 61,1 31,8 2 2 4/8 4/8 24,2 45,5 1/4 1/9
28-lip-2023 Warsaw Tatjana Maria QF Lose 3-6 6-1 1-6 65 2,65 1,48 47,0 66,7 43,2 1 7 7/12 6/11 43,3 41,5 4/8 4/12
27-lip-2023 Warsaw Karolina Muchova R16 Win 7-5 3-6 7-5 18 8,13 1,08 52,5 54,8 46,4 2 9 8/16 9/17 41,9 62,9 8/12 8/16
25-lip-2023 Warsaw Weronika Ewald R32 Win 6-2 6-2 1076 1,03 13,71 61,7 82,8 44,4 4 3 1/2 7/8 50,0 66,7 5/10 5/8
24-lip-2023 Warsaw Maddison Inglis Q2 Win 6-1 6-0 232 1,75 2,04 58,5 83,3 58,8 5 1 3/3 7/7 72,2 55,0 5/7 5/6
23-lip-2023 Warsaw Naiktha Bains Q1 Win 4-6 6-2 6-4 297 1,2 4,31 44,2 76,2 47,2 3 6 2/5 11/14 38,4 57,4 5/20 5/14
21-kwi-2023 W25 Sharm ElSheikh Timea Babos QF Lose 5-7 4-6 283 2,16 1,57 nan nan nan None None nan nan
20-kwi-2023 W25 Sharm ElSheikh Daria Khomutsianskaya R16 Win 6-2 6-2 652 1,1 6,01 nan nan nan None None nan nan
12-kwi-2023 W25 Sharm ElSheikh Marina Melnikova R32 Lose 6-7(2) 6-3 4-6 501 1,47 2,47 nan nan nan None None nan nan
01-kwi-2023 W40 Murska Sobota Magali Kempen Semis Lose 5-7 4-6 244 2,02 1,71 nan nan nan None None nan nan
31-mar-2023 W40 Murska Sobota Cristina Andreea Mitu QF Win 6-3 6-4 733 1,59 2,2 nan nan nan None None nan nan
30-mar-2023 W40 Murska Sobota Veronika Erjavec R16 Win 6-3 5-7 6-4 352 1,36 2,88 nan nan nan None None nan nan
29-mar-2023 W40 Murska Sobota Linda Klimovicova R32 Win 6-1 6-2 542 1,24 3,66 nan nan nan None None nan nan
Data Turniej Przeciwnik Runda Wynik Ranking rywala Własny kurs Kurs rywala % 1-szego Serwisu % Pkt 1-szego Serwisu % Pkt 2-giego Serwisu Asy DFs BPs Obronione Gemy serwisowe % Pkt z Ret 1. Serw. % Pkt z Ret 2. Serw. BPs Zdobyte Gemy z returnu
24-lis-2023 W100 Valencia Jaqueline Cristian QF Lose 1-6 0-3 101 2,21 1,6 None None
23-lis-2023 W100 Valencia Sebastianna Scilipoti R16 Win 6-2 3-6 7-6(3) 639 1,11 5,04 None None
22-lis-2023 W100 Valencia Alina Charaeva R32 Win 6-1 6-2 386 1,67 2,07 None None
10-wrz-2023 Bari 125 Tamara Zidansek Final Lose 6-3 5-7 1-6 118 2,47 1,52 51,0 52,9 40,8 4 0 12/20 6/14 41,9 56,3 6/14 6/14
09-wrz-2023 Bari 125 Jana Fett Semis Win 7-5 6-3 251 1,53 2,46 57,7 48,9 51,5 1 2 10/15 5/10 48,6 69,0 8/12 8/11
08-wrz-2023 Bari 125 Jaqueline Cristian QF Win 6-2 7-5 99 1,85 1,92 67,9 63,2 48,1 1 4 7/9 8/10 40,0 57,9 5/13 5/10
06-wrz-2023 Bari 125 Polina Kudermetova R16 Win 7-6(2) 3-6 6-3 172 1,6 2,28 64,4 56,9 55,6 4 3 6/13 8/15 49,1 47,8 7/17 7/15
04-wrz-2023 Bari 125 Laura Pigossi R32 Win 6-3 6-1 131 1,56 2,39 69,0 79,3 46,2 0 0 3/5 6/8 58,6 57,9 6/9 6/8
17-lip-2023 Budapest Elina Avanesyan R32 Lose 6-2 4-6 3-6 69 2,71 1,46 55,3 61,7 47,4 3 5 9/14 8/13 37,2 62,9 5/12 5/14
06-lip-2023 W60 Montpellier Carole Monnet R16 Lose 6-7(2) 6-7(2) 203 1,52 2,45 nan nan nan None None nan nan
05-lip-2023 W60 Montpellier Daniela Seguel R32 Win 2-6 6-3 6-3 845 1,08 6,8 nan nan nan None None nan nan
10-cze-2023 Makarska 125 Jasmine Paolini Semis Lose 3-6 4-6 53 2,94 1,39 55,6 65,0 37,5 1 1 7/12 5/10 35,7 50,0 2/7 2/9
09-cze-2023 Makarska 125 Kateryna Baindl QF Win 7-6(8) 5-7 7-5 83 1,77 2,01 67,7 68,2 54,8 4 3 8/11 15/18 38,9 38,5 3/15 3/18
08-cze-2023 Makarska 125 Peyton Stearns R16 Win 6-3 7-5 69 3,99 1,23 56,9 59,5 42,9 2 4 4/8 6/10 50,0 63,2 7/10 7/11
07-cze-2023 Makarska 125 Dalila Jakupovic R32 Win 2-6 6-1 6-2 203 1,35 3,13 61,8 76,2 42,3 1 4 4/7 9/12 41,7 63,6 5/5 5/11
28-maj-2023 W40 Otocec Seone Mendez Final Win 6-3 7-6(2) 397 1,52 2,4 nan nan nan None None nan nan
27-maj-2023 W40 Otocec Veronika Erjavec Semis Win 6-3 4-6 7-6(4) 258 1,95 1,78 nan nan nan None None nan nan
26-maj-2023 W40 Otocec Andreea Prisacariu QF Win 6-0 6-2 342 1,4 2,75 nan nan nan None None nan nan
25-maj-2023 W40 Otocec Misaki Doi R16 Win 6-2 6-3 305 1,49 2,43 nan nan nan None None nan nan
24-maj-2023 W40 Otocec Ilinca Dalina Amariei R32 Win 6-3 7-5 471 1,43 2,62 nan nan nan None None nan nan
10-maj-2023 W100 Trnava Katarina Zavatska R32 Lose 2-6 2-6 248 2,41 1,51 nan nan nan None None nan nan
05-maj-2023 W60 Prague Tena Lukas QF Lose 2-6 2-6 233 2,11 1,65 nan nan nan None None nan nan
04-maj-2023 W60 Prague Nuria Brancaccio R16 Win 6-2 7-5 170 1,93 1,78 nan nan nan None None nan nan
02-maj-2023 W60 Prague Valeriya Strakhova R32 Win 7-6(7) 5-7 6-3 324 1,5 2,43 nan nan nan None None nan nan
Data Turniej Przeciwnik Runda Wynik Ranking rywala Własny kurs Kurs rywala % 1-szego Serwisu % Pkt 1-szego Serwisu % Pkt 2-giego Serwisu Asy DFs BPs Obronione Gemy serwisowe % Pkt z Ret 1. Serw. % Pkt z Ret 2. Serw. BPs Zdobyte Gemy z returnu
28-cze-2023 Wimbledon Clara Tauson Q2 Lose 4-6 2-6 92 3,64 1,28 52,0 66,7 33,3 2 1 7/11 5/9 27,3 23,1 1/2 1/9
27-cze-2023 Wimbledon Iryna Shymanovich Q1 Win 6-3 5-7 7-5 158 1,75 2,06 66,4 63,0 48,6 5 3 10/15 12/17 39,6 47,5 6/24 6/16
117

Rebecca Sramkova

Najwyższy ranking: 111

0%
% wygranych Pressure Points przy serwisie
0%
% wygranych Pressure Points przy returnie
2.13
Średnia Pressure Points w gemie serwisowym
2.13
Średnia Pressure Points w gemie returnowym
Obecny widok:
Wszystkie nawierzchnie
Łącznie
Twarda
Ziemia
Trawa
Możesz porównać dane profilu Rebecca Sramkova na wybranej nawierzchni z dowolnym profilem z listy poniżej. Po dokonaniu wyboru, możesz zmienić zawodnika oraz nawierzchnię, lub usunąć porównanie i powrócić wyłącznie do statystyk oglądanego gracza.

Procent gemów serwisowych wygranych od stanu

Procent gemów returnowych wygranych od stanu

Pressure Points przy serwisie - Wszystkie nawierzchnie

Data Turniej Przeciwnik Runda Wynik Pressure Points wygrane przy serwisie Gemy serwisowe wygrane od stanu:
0-30 0-40 15-30 15-40 30-30 30-40 Deuce 40-A
18-mar-2024 Miami Anna Karolina Schmiedlova Q2 Lose 3-6 6-3 3-6 7/16 0/2 0/1 0/2 0/2 1/2 0/3 2/3 0/1
17-mar-2024 Miami Rebeka Masarova Q1 Win 6-4 6-4 4/7 0/0 0/0 0/0 0/0 3/4 0/1 0/1 0/1
09-mar-2024 Indian Wells Beatriz Haddad Maia R64 Lose 5-7 2-6 15/32 0/2 0/2 1/2 0/3 1/3 0/4 0/4 0/4
06-mar-2024 Indian Wells Yafan Wang R128 Win 6-4 6-0 9/14 0/1 0/0 1/2 0/1 3/3 1/1 2/2 1/1
05-mar-2024 Indian Wells Jessika Ponchet Q2 Win 2-6 6-2 7-6(5) 23/40 1/3 0/1 3/6 1/2 2/6 1/5 2/3 2/3
03-mar-2024 Indian Wells Yanina Wickmayer Q1 Win 6-0 6-1 7/8 0/0 0/0 1/1 0/0 3/3 1/1 2/2 0/0
25-lut-2024 San Diego Marina Melnikova Q2 Lose 6-4 2-6 4-6 12/30 0/0 0/0 0/4 0/3 1/4 0/4 1/5 1/5
24-lut-2024 San Diego Ekaterina Makarova Q1 Win 6-3 6-2 7/14 0/2 0/2 0/0 0/0 2/3 0/1 2/2 1/1
04-lut-2024 W50 Porto Jessica Bouzas Maneiro Final Win 6-7(4) 7-5 6-1 13/24 1/3 0/1 1/2 0/1 2/4 0/3 0/2 0/2
03-lut-2024 W50 Porto Aliona Falei Semis Win 3-6 6-3 7-6(4) 5/15 0/3 0/2 0/2 0/3 1/2 0/1 1/1 0/0
02-lut-2024 W50 Porto Anastasia Abbagnato QF Win 6-3 6-2 8/10 1/1 0/0 1/1 0/0 3/3 1/1 2/2 1/1
01-lut-2024 W50 Porto Julie Struplova R16 Win 6-4 6-2 3/7 0/0 0/0 0/2 0/2 1/1 0/0 2/2 0/0
30-sty-2024 W50 Porto Matilde Jorge R32 Win 6-3 7-6(7) 17/28 0/0 0/0 2/3 1/1 3/4 1/2 4/6 3/5
25-sty-2024 W75 Porto Elsa Jacquemot R16 Lose 5-7 5-7 12/25 0/3 0/2 1/2 0/2 3/5 1/1 1/3 0/2
23-sty-2024 W75 Porto Silvia Ambrosio R32 Win 7-5 6-2 12/18 0/0 0/0 2/3 1/2 3/4 1/2 2/3 1/2
09-sty-2024 Australian Open Fiona Ferro Q1 Lose 6-3 4-6 1-6 10/20 0/4 0/2 1/3 0/2 2/4 0/2 0/1 0/1
29-gru-2023 Brisbane Timea Babos Q1 Lose 6-7(1) 4-6 11/26 0/2 0/2 1/3 0/1 2/4 0/2 1/2 1/2
08-gru-2023 W100 Dubai Heather Watson QF Lose 1-6 3-6 15/33 0/3 0/2 0/4 0/2 0/3 0/5 1/4 1/4
06-gru-2023 W100 Dubai Peangtarn Plipuech R16 Win 6-1 6-3 4/5 0/0 0/0 1/1 0/0 2/2 1/1 1/1 0/0
04-gru-2023 W100 Dubai Natalija Stevanovic R32 Win 6-1 2-0 1/1 0/0 0/0 0/0 0/0 1/1 0/0 0/0 0/0
24-lis-2023 W100 Valencia Jaqueline Cristian QF Lose 1-6 0-3 2/10 0/0 0/0 0/3 0/2 0/2 0/3 0/0 0/0
23-lis-2023 W100 Valencia Sebastianna Scilipoti R16 Win 6-2 3-6 7-6(3) 20/37 0/2 0/1 2/6 0/3 3/5 1/3 3/5 1/3
22-lis-2023 W100 Valencia Alina Charaeva R32 Win 6-1 6-2 14/22 1/2 1/1 0/1 1/1 2/4 2/4 2/2 1/1
14-lis-2023 W40 Petange Anouk Koevermans R32 Lose 3-6 6-1 4-6 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
31-paź-2023 W60 Bratislava Alevtina Ibragimova R32 Lose 1-6 3-6 6/16 0/0 0/0 1/5 0/3 2/4 0/3 1/1 0/0
10-wrz-2023 Bari 125 Tamara Zidansek Final Lose 6-3 5-7 1-6 21/45 1/4 1/4 2/4 1/3 2/4 1/5 1/5 0/4
09-wrz-2023 Bari 125 Jana Fett Semis Win 7-5 6-3 21/39 1/2 0/1 2/5 0/3 4/6 3/6 4/5 3/4
08-wrz-2023 Bari 125 Jaqueline Cristian QF Win 6-2 7-5 19/30 0/0 0/0 1/1 0/0 5/7 0/2 3/3 3/3
06-wrz-2023 Bari 125 Polina Kudermetova R16 Win 7-6(2) 3-6 6-3 23/41 1/5 0/0 1/8 0/2 4/9 2/8 3/5 1/3
04-wrz-2023 Bari 125 Laura Pigossi R32 Win 6-3 6-1 4/9 0/1 0/1 0/1 0/1 0/1 0/2 0/1 0/1
24-sie-2023 US Open Tamara Zidansek Q2 Lose 6-4 4-6 2-6 20/33 1/4 0/2 1/3 0/2 1/3 0/3 2/3 1/2
22-sie-2023 US Open Nigina Abduraimova Q1 Win 6-4 6-4 9/14 0/1 0/1 0/1 0/1 3/4 0/1 3/4 0/1
09-sie-2023 Kozerki 125 Zeynep Sonmez R16 Lose 6-1 4-6 1-6 11/23 0/3 0/1 0/3 0/1 2/4 0/2 0/3 0/3
07-sie-2023 Kozerki 125 Lucrezia Stefanini R32 Win 6-4 5-7 6-2 24/39 1/3 1/1 1/5 1/5 4/4 3/6 4/5 2/3
29-lip-2023 Prague Dominika Salkova Q1 Lose 1-6 4-6 14/24 0/1 0/1 2/4 1/2 2/4 2/3 2/4 0/2
28-lip-2023 Warsaw Tatjana Maria QF Lose 3-6 6-1 1-6 16/31 0/2 0/1 1/2 0/2 1/3 1/4 1/3 1/3
27-lip-2023 Warsaw Karolina Muchova R16 Win 7-5 3-6 7-5 22/45 0/4 0/1 2/7 0/3 3/6 2/5 3/5 1/3
25-lip-2023 Warsaw Weronika Ewald R32 Win 6-2 6-2 6/9 0/0 0/0 1/2 0/1 2/2 1/1 2/2 0/0
24-lip-2023 Warsaw Maddison Inglis Q2 Win 6-1 6-0 7/8 1/1 1/1 1/1 1/1 1/1 1/1 2/2 0/0
23-lip-2023 Warsaw Naiktha Bains Q1 Win 4-6 6-2 6-4 16/24 0/2 0/1 1/2 0/1 4/5 1/2 4/4 1/1
17-lip-2023 Budapest Elina Avanesyan R32 Lose 6-2 4-6 3-6 21/34 1/5 1/3 1/4 1/4 2/4 1/5 2/4 0/2
06-lip-2023 W60 Montpellier Carole Monnet R16 Lose 6-7(2) 6-7(2) 11/27 0/4 0/2 1/5 0/2 2/5 0/2 0/2 0/2
05-lip-2023 W60 Montpellier Daniela Seguel R32 Win 2-6 6-3 6-3 9/24 0/0 0/0 1/5 0/2 1/5 1/5 1/2 0/1
28-cze-2023 Wimbledon Clara Tauson Q2 Lose 4-6 2-6 20/33 0/2 0/1 2/4 0/3 3/4 1/3 4/5 1/2
27-cze-2023 Wimbledon Iryna Shymanovich Q1 Win 6-3 5-7 7-5 24/39 2/2 1/1 4/8 2/5 5/7 3/7 3/4 1/2
10-cze-2023 Makarska 125 Jasmine Paolini Semis Lose 3-6 4-6 15/27 1/2 1/2 0/3 1/4 0/1 1/3 1/3 0/2
09-cze-2023 Makarska 125 Kateryna Baindl QF Win 7-6(8) 5-7 7-5 24/38 1/2 0/0 3/6 0/1 5/7 3/4 5/6 3/4
08-cze-2023 Makarska 125 Peyton Stearns R16 Win 6-3 7-5 11/21 0/2 0/1 1/4 1/2 1/3 1/3 2/3 0/1
07-cze-2023 Makarska 125 Dalila Jakupovic R32 Win 2-6 6-1 6-2 13/21 2/3 0/1 3/5 1/3 2/3 1/2 2/2 1/1
28-maj-2023 W40 Otocec Seone Mendez Final Win 6-3 7-6(2) 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
27-maj-2023 W40 Otocec Veronika Erjavec Semis Win 6-3 4-6 7-6(4) 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
26-maj-2023 W40 Otocec Andreea Prisacariu QF Win 6-0 6-2 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
25-maj-2023 W40 Otocec Misaki Doi R16 Win 6-2 6-3 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
24-maj-2023 W40 Otocec Ilinca Dalina Amariei R32 Win 6-3 7-5 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
10-maj-2023 W100 Trnava Katarina Zavatska R32 Lose 2-6 2-6 9/21 0/0 0/0 1/4 0/2 1/4 1/4 1/3 0/2
05-maj-2023 W60 Prague Tena Lukas QF Lose 2-6 2-6 6/14 1/2 0/1 2/4 0/1 2/4 0/2 0/0 0/0
04-maj-2023 W60 Prague Nuria Brancaccio R16 Win 6-2 7-5 8/16 0/0 0/0 2/4 0/2 3/4 1/2 2/2 1/1
02-maj-2023 W60 Prague Valeriya Strakhova R32 Win 7-6(7) 5-7 6-3 28/52 2/6 1/4 3/9 1/7 3/6 2/5 2/6 1/5
21-kwi-2023 W25 Sharm ElSheikh Timea Babos QF Lose 5-7 4-6 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
20-kwi-2023 W25 Sharm ElSheikh Daria Khomutsianskaya R16 Win 6-2 6-2 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
12-kwi-2023 W25 Sharm ElSheikh Marina Melnikova R32 Lose 6-7(2) 6-3 4-6 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
01-kwi-2023 W40 Murska Sobota Magali Kempen Semis Lose 5-7 4-6 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
31-mar-2023 W40 Murska Sobota Cristina Andreea Mitu QF Win 6-3 6-4 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
30-mar-2023 W40 Murska Sobota Veronika Erjavec R16 Win 6-3 5-7 6-4 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
29-mar-2023 W40 Murska Sobota Linda Klimovicova R32 Win 6-1 6-2 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
Data Turniej Przeciwnik Runda Wynik Pressure Points wygrane przy serwisie Gemy serwisowe wygrane od stanu:
0-30 0-40 15-30 15-40 30-30 30-40 Deuce 40-A
18-mar-2024 Miami Anna Karolina Schmiedlova Q2 Lose 3-6 6-3 3-6 7/16 0/2 0/1 0/2 0/2 1/2 0/3 2/3 0/1
17-mar-2024 Miami Rebeka Masarova Q1 Win 6-4 6-4 4/7 0/0 0/0 0/0 0/0 3/4 0/1 0/1 0/1
09-mar-2024 Indian Wells Beatriz Haddad Maia R64 Lose 5-7 2-6 15/32 0/2 0/2 1/2 0/3 1/3 0/4 0/4 0/4
06-mar-2024 Indian Wells Yafan Wang R128 Win 6-4 6-0 9/14 0/1 0/0 1/2 0/1 3/3 1/1 2/2 1/1
05-mar-2024 Indian Wells Jessika Ponchet Q2 Win 2-6 6-2 7-6(5) 23/40 1/3 0/1 3/6 1/2 2/6 1/5 2/3 2/3
03-mar-2024 Indian Wells Yanina Wickmayer Q1 Win 6-0 6-1 7/8 0/0 0/0 1/1 0/0 3/3 1/1 2/2 0/0
25-lut-2024 San Diego Marina Melnikova Q2 Lose 6-4 2-6 4-6 12/30 0/0 0/0 0/4 0/3 1/4 0/4 1/5 1/5
24-lut-2024 San Diego Ekaterina Makarova Q1 Win 6-3 6-2 7/14 0/2 0/2 0/0 0/0 2/3 0/1 2/2 1/1
04-lut-2024 W50 Porto Jessica Bouzas Maneiro Final Win 6-7(4) 7-5 6-1 13/24 1/3 0/1 1/2 0/1 2/4 0/3 0/2 0/2
03-lut-2024 W50 Porto Aliona Falei Semis Win 3-6 6-3 7-6(4) 5/15 0/3 0/2 0/2 0/3 1/2 0/1 1/1 0/0
02-lut-2024 W50 Porto Anastasia Abbagnato QF Win 6-3 6-2 8/10 1/1 0/0 1/1 0/0 3/3 1/1 2/2 1/1
01-lut-2024 W50 Porto Julie Struplova R16 Win 6-4 6-2 3/7 0/0 0/0 0/2 0/2 1/1 0/0 2/2 0/0
30-sty-2024 W50 Porto Matilde Jorge R32 Win 6-3 7-6(7) 17/28 0/0 0/0 2/3 1/1 3/4 1/2 4/6 3/5
25-sty-2024 W75 Porto Elsa Jacquemot R16 Lose 5-7 5-7 12/25 0/3 0/2 1/2 0/2 3/5 1/1 1/3 0/2
23-sty-2024 W75 Porto Silvia Ambrosio R32 Win 7-5 6-2 12/18 0/0 0/0 2/3 1/2 3/4 1/2 2/3 1/2
09-sty-2024 Australian Open Fiona Ferro Q1 Lose 6-3 4-6 1-6 10/20 0/4 0/2 1/3 0/2 2/4 0/2 0/1 0/1
29-gru-2023 Brisbane Timea Babos Q1 Lose 6-7(1) 4-6 11/26 0/2 0/2 1/3 0/1 2/4 0/2 1/2 1/2
08-gru-2023 W100 Dubai Heather Watson QF Lose 1-6 3-6 15/33 0/3 0/2 0/4 0/2 0/3 0/5 1/4 1/4
06-gru-2023 W100 Dubai Peangtarn Plipuech R16 Win 6-1 6-3 4/5 0/0 0/0 1/1 0/0 2/2 1/1 1/1 0/0
04-gru-2023 W100 Dubai Natalija Stevanovic R32 Win 6-1 2-0 1/1 0/0 0/0 0/0 0/0 1/1 0/0 0/0 0/0
14-lis-2023 W40 Petange Anouk Koevermans R32 Lose 3-6 6-1 4-6 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
31-paź-2023 W60 Bratislava Alevtina Ibragimova R32 Lose 1-6 3-6 6/16 0/0 0/0 1/5 0/3 2/4 0/3 1/1 0/0
24-sie-2023 US Open Tamara Zidansek Q2 Lose 6-4 4-6 2-6 20/33 1/4 0/2 1/3 0/2 1/3 0/3 2/3 1/2
22-sie-2023 US Open Nigina Abduraimova Q1 Win 6-4 6-4 9/14 0/1 0/1 0/1 0/1 3/4 0/1 3/4 0/1
09-sie-2023 Kozerki 125 Zeynep Sonmez R16 Lose 6-1 4-6 1-6 11/23 0/3 0/1 0/3 0/1 2/4 0/2 0/3 0/3
07-sie-2023 Kozerki 125 Lucrezia Stefanini R32 Win 6-4 5-7 6-2 24/39 1/3 1/1 1/5 1/5 4/4 3/6 4/5 2/3
29-lip-2023 Prague Dominika Salkova Q1 Lose 1-6 4-6 14/24 0/1 0/1 2/4 1/2 2/4 2/3 2/4 0/2
28-lip-2023 Warsaw Tatjana Maria QF Lose 3-6 6-1 1-6 16/31 0/2 0/1 1/2 0/2 1/3 1/4 1/3 1/3
27-lip-2023 Warsaw Karolina Muchova R16 Win 7-5 3-6 7-5 22/45 0/4 0/1 2/7 0/3 3/6 2/5 3/5 1/3
25-lip-2023 Warsaw Weronika Ewald R32 Win 6-2 6-2 6/9 0/0 0/0 1/2 0/1 2/2 1/1 2/2 0/0
24-lip-2023 Warsaw Maddison Inglis Q2 Win 6-1 6-0 7/8 1/1 1/1 1/1 1/1 1/1 1/1 2/2 0/0
23-lip-2023 Warsaw Naiktha Bains Q1 Win 4-6 6-2 6-4 16/24 0/2 0/1 1/2 0/1 4/5 1/2 4/4 1/1
21-kwi-2023 W25 Sharm ElSheikh Timea Babos QF Lose 5-7 4-6 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
20-kwi-2023 W25 Sharm ElSheikh Daria Khomutsianskaya R16 Win 6-2 6-2 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
12-kwi-2023 W25 Sharm ElSheikh Marina Melnikova R32 Lose 6-7(2) 6-3 4-6 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
01-kwi-2023 W40 Murska Sobota Magali Kempen Semis Lose 5-7 4-6 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
31-mar-2023 W40 Murska Sobota Cristina Andreea Mitu QF Win 6-3 6-4 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
30-mar-2023 W40 Murska Sobota Veronika Erjavec R16 Win 6-3 5-7 6-4 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
29-mar-2023 W40 Murska Sobota Linda Klimovicova R32 Win 6-1 6-2 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
Data Turniej Przeciwnik Runda Wynik Pressure Points wygrane przy serwisie Gemy serwisowe wygrane od stanu:
0-30 0-40 15-30 15-40 30-30 30-40 Deuce 40-A
24-lis-2023 W100 Valencia Jaqueline Cristian QF Lose 1-6 0-3 2/10 0/0 0/0 0/3 0/2 0/2 0/3 0/0 0/0
23-lis-2023 W100 Valencia Sebastianna Scilipoti R16 Win 6-2 3-6 7-6(3) 20/37 0/2 0/1 2/6 0/3 3/5 1/3 3/5 1/3
22-lis-2023 W100 Valencia Alina Charaeva R32 Win 6-1 6-2 14/22 1/2 1/1 0/1 1/1 2/4 2/4 2/2 1/1
10-wrz-2023 Bari 125 Tamara Zidansek Final Lose 6-3 5-7 1-6 21/45 1/4 1/4 2/4 1/3 2/4 1/5 1/5 0/4
09-wrz-2023 Bari 125 Jana Fett Semis Win 7-5 6-3 21/39 1/2 0/1 2/5 0/3 4/6 3/6 4/5 3/4
08-wrz-2023 Bari 125 Jaqueline Cristian QF Win 6-2 7-5 19/30 0/0 0/0 1/1 0/0 5/7 0/2 3/3 3/3
06-wrz-2023 Bari 125 Polina Kudermetova R16 Win 7-6(2) 3-6 6-3 23/41 1/5 0/0 1/8 0/2 4/9 2/8 3/5 1/3
04-wrz-2023 Bari 125 Laura Pigossi R32 Win 6-3 6-1 4/9 0/1 0/1 0/1 0/1 0/1 0/2 0/1 0/1
17-lip-2023 Budapest Elina Avanesyan R32 Lose 6-2 4-6 3-6 21/34 1/5 1/3 1/4 1/4 2/4 1/5 2/4 0/2
06-lip-2023 W60 Montpellier Carole Monnet R16 Lose 6-7(2) 6-7(2) 11/27 0/4 0/2 1/5 0/2 2/5 0/2 0/2 0/2
05-lip-2023 W60 Montpellier Daniela Seguel R32 Win 2-6 6-3 6-3 9/24 0/0 0/0 1/5 0/2 1/5 1/5 1/2 0/1
10-cze-2023 Makarska 125 Jasmine Paolini Semis Lose 3-6 4-6 15/27 1/2 1/2 0/3 1/4 0/1 1/3 1/3 0/2
09-cze-2023 Makarska 125 Kateryna Baindl QF Win 7-6(8) 5-7 7-5 24/38 1/2 0/0 3/6 0/1 5/7 3/4 5/6 3/4
08-cze-2023 Makarska 125 Peyton Stearns R16 Win 6-3 7-5 11/21 0/2 0/1 1/4 1/2 1/3 1/3 2/3 0/1
07-cze-2023 Makarska 125 Dalila Jakupovic R32 Win 2-6 6-1 6-2 13/21 2/3 0/1 3/5 1/3 2/3 1/2 2/2 1/1
28-maj-2023 W40 Otocec Seone Mendez Final Win 6-3 7-6(2) 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
27-maj-2023 W40 Otocec Veronika Erjavec Semis Win 6-3 4-6 7-6(4) 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
26-maj-2023 W40 Otocec Andreea Prisacariu QF Win 6-0 6-2 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
25-maj-2023 W40 Otocec Misaki Doi R16 Win 6-2 6-3 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
24-maj-2023 W40 Otocec Ilinca Dalina Amariei R32 Win 6-3 7-5 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
10-maj-2023 W100 Trnava Katarina Zavatska R32 Lose 2-6 2-6 9/21 0/0 0/0 1/4 0/2 1/4 1/4 1/3 0/2
05-maj-2023 W60 Prague Tena Lukas QF Lose 2-6 2-6 6/14 1/2 0/1 2/4 0/1 2/4 0/2 0/0 0/0
04-maj-2023 W60 Prague Nuria Brancaccio R16 Win 6-2 7-5 8/16 0/0 0/0 2/4 0/2 3/4 1/2 2/2 1/1
02-maj-2023 W60 Prague Valeriya Strakhova R32 Win 7-6(7) 5-7 6-3 28/52 2/6 1/4 3/9 1/7 3/6 2/5 2/6 1/5
Data Turniej Przeciwnik Runda Wynik Pressure Points wygrane przy serwisie Gemy serwisowe wygrane od stanu:
0-30 0-40 15-30 15-40 30-30 30-40 Deuce 40-A
28-cze-2023 Wimbledon Clara Tauson Q2 Lose 4-6 2-6 20/33 0/2 0/1 2/4 0/3 3/4 1/3 4/5 1/2
27-cze-2023 Wimbledon Iryna Shymanovich Q1 Win 6-3 5-7 7-5 24/39 2/2 1/1 4/8 2/5 5/7 3/7 3/4 1/2

Pressure Points przy returnie - Wszystkie nawierzchnie

Data Turniej Przeciwnik Runda Wynik Pressure Points wygrane przy returnie Gemy returnowe wygrane od stanu:
0-30 0-40 15-30 15-40 30-30 30-40 Deuce 40-A
18-mar-2024 Miami Anna Karolina Schmiedlova Q2 Lose 3-6 6-3 3-6 6/17 3/3 3/3 0/2 1/1 0/3 1/1 0/3 0/0
17-mar-2024 Miami Rebeka Masarova Q1 Win 6-4 6-4 7/15 1/1 0/0 2/3 1/1 1/3 1/2 1/3 1/1
09-mar-2024 Indian Wells Beatriz Haddad Maia R64 Lose 5-7 2-6 10/26 1/2 1/1 1/3 0/0 1/3 0/2 1/4 1/2
06-mar-2024 Indian Wells Yafan Wang R128 Win 6-4 6-0 14/33 5/6 2/2 3/4 3/4 1/1 2/3 1/2 1/2
05-mar-2024 Indian Wells Jessika Ponchet Q2 Win 2-6 6-2 7-6(5) 13/28 2/2 1/1 2/4 3/4 0/2 3/6 2/5 2/2
03-mar-2024 Indian Wells Yanina Wickmayer Q1 Win 6-0 6-1 10/14 0/0 0/0 2/2 2/2 3/3 2/2 2/2 2/2
25-lut-2024 San Diego Marina Melnikova Q2 Lose 6-4 2-6 4-6 16/40 2/3 2/3 2/5 2/3 2/6 2/5 0/4 0/1
24-lut-2024 San Diego Ekaterina Makarova Q1 Win 6-3 6-2 14/24 1/1 0/0 5/6 4/4 2/4 2/2 2/2 2/2
04-lut-2024 W50 Porto Jessica Bouzas Maneiro Final Win 6-7(4) 7-5 6-1 16/38 2/3 1/1 3/4 3/3 3/5 6/6 2/5 2/3
03-lut-2024 W50 Porto Aliona Falei Semis Win 3-6 6-3 7-6(4) 18/46 3/5 0/0 4/7 1/2 4/7 4/7 3/8 3/4
02-lut-2024 W50 Porto Anastasia Abbagnato QF Win 6-3 6-2 10/27 1/2 1/1 1/3 2/2 1/4 1/1 1/2 1/2
01-lut-2024 W50 Porto Julie Struplova R16 Win 6-4 6-2 10/16 3/4 2/2 1/2 2/2 1/2 1/1 1/2 1/1
30-sty-2024 W50 Porto Matilde Jorge R32 Win 6-3 7-6(7) 15/34 1/2 0/1 3/4 2/3 2/4 3/5 1/4 1/2
25-sty-2024 W75 Porto Elsa Jacquemot R16 Lose 5-7 5-7 6/10 2/2 2/2 1/1 1/1 1/2 2/2 0/0 0/0
23-sty-2024 W75 Porto Silvia Ambrosio R32 Win 7-5 6-2 14/27 2/3 1/1 2/3 2/3 3/3 2/3 2/3 2/2
09-sty-2024 Australian Open Fiona Ferro Q1 Lose 6-3 4-6 1-6 10/30 2/3 1/1 2/6 1/2 1/5 0/3 1/4 1/1
29-gru-2023 Brisbane Timea Babos Q1 Lose 6-7(1) 4-6 16/41 0/2 0/0 2/7 1/1 2/7 3/7 1/5 1/2
08-gru-2023 W100 Dubai Heather Watson QF Lose 1-6 3-6 4/8 1/1 1/1 0/0 1/1 1/2 2/2 0/1 0/0
06-gru-2023 W100 Dubai Peangtarn Plipuech R16 Win 6-1 6-3 9/16 3/4 2/2 2/3 1/1 1/3 1/2 0/1 0/0
04-gru-2023 W100 Dubai Natalija Stevanovic R32 Win 6-1 2-0 11/21 0/1 0/1 1/1 1/2 2/2 2/3 2/3 2/2
24-lis-2023 W100 Valencia Jaqueline Cristian QF Lose 1-6 0-3 1/4 0/0 0/0 0/1 0/0 0/1 0/1 0/1 0/0
23-lis-2023 W100 Valencia Sebastianna Scilipoti R16 Win 6-2 3-6 7-6(3) 18/36 3/4 3/3 1/4 1/1 3/7 2/4 2/4 2/3
22-lis-2023 W100 Valencia Alina Charaeva R32 Win 6-1 6-2 16/24 3/3 3/3 3/3 4/4 2/2 1/1 1/1 1/1
14-lis-2023 W40 Petange Anouk Koevermans R32 Lose 3-6 6-1 4-6 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
31-paź-2023 W60 Bratislava Alevtina Ibragimova R32 Lose 1-6 3-6 10/28 0/2 0/0 0/3 0/1 1/3 1/2 1/3 1/2
10-wrz-2023 Bari 125 Tamara Zidansek Final Lose 6-3 5-7 1-6 16/35 2/3 1/1 4/6 4/4 1/5 4/4 2/4 2/3
09-wrz-2023 Bari 125 Jana Fett Semis Win 7-5 6-3 16/25 3/3 2/2 4/4 4/4 4/4 5/5 1/1 1/1
08-wrz-2023 Bari 125 Jaqueline Cristian QF Win 6-2 7-5 14/37 4/4 2/2 2/4 3/4 2/4 2/3 2/5 2/4
06-wrz-2023 Bari 125 Polina Kudermetova R16 Win 7-6(2) 3-6 6-3 20/39 2/3 1/2 5/5 4/5 2/5 3/4 3/5 3/4
04-wrz-2023 Bari 125 Laura Pigossi R32 Win 6-3 6-1 12/19 3/3 1/1 4/4 4/4 1/1 3/3 1/1 1/1
24-sie-2023 US Open Tamara Zidansek Q2 Lose 6-4 4-6 2-6 13/35 2/2 0/0 2/4 2/3 1/3 2/4 0/4 0/2
22-sie-2023 US Open Nigina Abduraimova Q1 Win 6-4 6-4 9/16 1/2 1/1 1/2 0/1 2/3 2/3 1/2 1/1
09-sie-2023 Kozerki 125 Zeynep Sonmez R16 Lose 6-1 4-6 1-6 11/24 2/2 1/1 3/5 3/4 1/3 1/3 1/4 1/1
07-sie-2023 Kozerki 125 Lucrezia Stefanini R32 Win 6-4 5-7 6-2 15/34 2/3 1/1 2/5 3/3 3/8 2/3 4/5 4/4
29-lip-2023 Prague Dominika Salkova Q1 Lose 1-6 4-6 3/12 1/1 1/1 0/0 1/1 0/4 1/2 0/3 0/0
28-lip-2023 Warsaw Tatjana Maria QF Lose 3-6 6-1 1-6 11/23 3/3 2/2 2/3 1/1 2/5 2/2 1/2 1/2
27-lip-2023 Warsaw Karolina Muchova R16 Win 7-5 3-6 7-5 18/31 4/5 3/3 2/3 3/3 3/5 2/2 3/3 3/3
25-lip-2023 Warsaw Weronika Ewald R32 Win 6-2 6-2 12/21 2/2 2/2 3/4 4/4 1/2 2/2 1/2 1/1
24-lip-2023 Warsaw Maddison Inglis Q2 Win 6-1 6-0 11/18 2/2 0/0 4/4 3/3 2/3 2/2 1/1 1/1
23-lip-2023 Warsaw Naiktha Bains Q1 Win 4-6 6-2 6-4 21/64 3/5 1/1 4/9 3/5 2/6 2/6 2/9 2/6
17-lip-2023 Budapest Elina Avanesyan R32 Lose 6-2 4-6 3-6 15/47 3/5 1/2 2/5 0/1 3/7 1/3 3/8 3/4
06-lip-2023 W60 Montpellier Carole Monnet R16 Lose 6-7(2) 6-7(2) 20/37 3/4 2/2 4/5 3/4 3/3 4/5 2/3 2/3
05-lip-2023 W60 Montpellier Daniela Seguel R32 Win 2-6 6-3 6-3 29/57 1/1 1/1 4/5 3/4 2/5 2/5 3/6 3/6
28-cze-2023 Wimbledon Clara Tauson Q2 Lose 4-6 2-6 3/10 1/2 0/0 1/2 0/0 1/2 1/1 0/1 0/1
27-cze-2023 Wimbledon Iryna Shymanovich Q1 Win 6-3 5-7 7-5 21/51 3/5 3/4 2/4 4/5 2/6 6/8 2/5 2/4
10-cze-2023 Makarska 125 Jasmine Paolini Semis Lose 3-6 4-6 7/19 1/1 1/1 1/3 1/2 0/1 1/3 0/4 0/1
09-cze-2023 Makarska 125 Kateryna Baindl QF Win 7-6(8) 5-7 7-5 14/50 2/7 1/1 1/8 2/4 1/8 1/6 1/8 1/4
08-cze-2023 Makarska 125 Peyton Stearns R16 Win 6-3 7-5 16/29 1/1 0/0 4/5 1/2 5/6 3/4 3/5 3/3
07-cze-2023 Makarska 125 Dalila Jakupovic R32 Win 2-6 6-1 6-2 10/17 0/1 0/0 3/4 2/2 2/3 1/1 2/3 2/2
28-maj-2023 W40 Otocec Seone Mendez Final Win 6-3 7-6(2) 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
27-maj-2023 W40 Otocec Veronika Erjavec Semis Win 6-3 4-6 7-6(4) 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
26-maj-2023 W40 Otocec Andreea Prisacariu QF Win 6-0 6-2 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
25-maj-2023 W40 Otocec Misaki Doi R16 Win 6-2 6-3 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
24-maj-2023 W40 Otocec Ilinca Dalina Amariei R32 Win 6-3 7-5 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
10-maj-2023 W100 Trnava Katarina Zavatska R32 Lose 2-6 2-6 4/8 0/0 0/0 0/1 0/1 0/0 0/1 1/2 1/2
05-maj-2023 W60 Prague Tena Lukas QF Lose 2-6 2-6 2/13 0/1 0/0 0/2 0/0 0/3 0/1 0/2 0/1
04-maj-2023 W60 Prague Nuria Brancaccio R16 Win 6-2 7-5 14/26 2/2 0/0 3/4 1/1 4/7 5/5 3/3 3/3
02-maj-2023 W60 Prague Valeriya Strakhova R32 Win 7-6(7) 5-7 6-3 25/51 2/4 1/1 6/9 5/5 4/7 5/5 4/5 4/4
21-kwi-2023 W25 Sharm ElSheikh Timea Babos QF Lose 5-7 4-6 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
20-kwi-2023 W25 Sharm ElSheikh Daria Khomutsianskaya R16 Win 6-2 6-2 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
12-kwi-2023 W25 Sharm ElSheikh Marina Melnikova R32 Lose 6-7(2) 6-3 4-6 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
01-kwi-2023 W40 Murska Sobota Magali Kempen Semis Lose 5-7 4-6 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
31-mar-2023 W40 Murska Sobota Cristina Andreea Mitu QF Win 6-3 6-4 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
30-mar-2023 W40 Murska Sobota Veronika Erjavec R16 Win 6-3 5-7 6-4 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
29-mar-2023 W40 Murska Sobota Linda Klimovicova R32 Win 6-1 6-2 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
Data Turniej Przeciwnik Runda Wynik Pressure Points wygrane przy returnie Gemy returnowe wygrane od stanu:
0-30 0-40 15-30 15-40 30-30 30-40 Deuce 40-A
18-mar-2024 Miami Anna Karolina Schmiedlova Q2 Lose 3-6 6-3 3-6 6/17 3/3 3/3 0/2 1/1 0/3 1/1 0/3 0/0
17-mar-2024 Miami Rebeka Masarova Q1 Win 6-4 6-4 7/15 1/1 0/0 2/3 1/1 1/3 1/2 1/3 1/1
09-mar-2024 Indian Wells Beatriz Haddad Maia R64 Lose 5-7 2-6 10/26 1/2 1/1 1/3 0/0 1/3 0/2 1/4 1/2
06-mar-2024 Indian Wells Yafan Wang R128 Win 6-4 6-0 14/33 5/6 2/2 3/4 3/4 1/1 2/3 1/2 1/2
05-mar-2024 Indian Wells Jessika Ponchet Q2 Win 2-6 6-2 7-6(5) 13/28 2/2 1/1 2/4 3/4 0/2 3/6 2/5 2/2
03-mar-2024 Indian Wells Yanina Wickmayer Q1 Win 6-0 6-1 10/14 0/0 0/0 2/2 2/2 3/3 2/2 2/2 2/2
25-lut-2024 San Diego Marina Melnikova Q2 Lose 6-4 2-6 4-6 16/40 2/3 2/3 2/5 2/3 2/6 2/5 0/4 0/1
24-lut-2024 San Diego Ekaterina Makarova Q1 Win 6-3 6-2 14/24 1/1 0/0 5/6 4/4 2/4 2/2 2/2 2/2
04-lut-2024 W50 Porto Jessica Bouzas Maneiro Final Win 6-7(4) 7-5 6-1 16/38 2/3 1/1 3/4 3/3 3/5 6/6 2/5 2/3
03-lut-2024 W50 Porto Aliona Falei Semis Win 3-6 6-3 7-6(4) 18/46 3/5 0/0 4/7 1/2 4/7 4/7 3/8 3/4
02-lut-2024 W50 Porto Anastasia Abbagnato QF Win 6-3 6-2 10/27 1/2 1/1 1/3 2/2 1/4 1/1 1/2 1/2
01-lut-2024 W50 Porto Julie Struplova R16 Win 6-4 6-2 10/16 3/4 2/2 1/2 2/2 1/2 1/1 1/2 1/1
30-sty-2024 W50 Porto Matilde Jorge R32 Win 6-3 7-6(7) 15/34 1/2 0/1 3/4 2/3 2/4 3/5 1/4 1/2
25-sty-2024 W75 Porto Elsa Jacquemot R16 Lose 5-7 5-7 6/10 2/2 2/2 1/1 1/1 1/2 2/2 0/0 0/0
23-sty-2024 W75 Porto Silvia Ambrosio R32 Win 7-5 6-2 14/27 2/3 1/1 2/3 2/3 3/3 2/3 2/3 2/2
09-sty-2024 Australian Open Fiona Ferro Q1 Lose 6-3 4-6 1-6 10/30 2/3 1/1 2/6 1/2 1/5 0/3 1/4 1/1
29-gru-2023 Brisbane Timea Babos Q1 Lose 6-7(1) 4-6 16/41 0/2 0/0 2/7 1/1 2/7 3/7 1/5 1/2
08-gru-2023 W100 Dubai Heather Watson QF Lose 1-6 3-6 4/8 1/1 1/1 0/0 1/1 1/2 2/2 0/1 0/0
06-gru-2023 W100 Dubai Peangtarn Plipuech R16 Win 6-1 6-3 9/16 3/4 2/2 2/3 1/1 1/3 1/2 0/1 0/0
04-gru-2023 W100 Dubai Natalija Stevanovic R32 Win 6-1 2-0 11/21 0/1 0/1 1/1 1/2 2/2 2/3 2/3 2/2
14-lis-2023 W40 Petange Anouk Koevermans R32 Lose 3-6 6-1 4-6 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
31-paź-2023 W60 Bratislava Alevtina Ibragimova R32 Lose 1-6 3-6 10/28 0/2 0/0 0/3 0/1 1/3 1/2 1/3 1/2
24-sie-2023 US Open Tamara Zidansek Q2 Lose 6-4 4-6 2-6 13/35 2/2 0/0 2/4 2/3 1/3 2/4 0/4 0/2
22-sie-2023 US Open Nigina Abduraimova Q1 Win 6-4 6-4 9/16 1/2 1/1 1/2 0/1 2/3 2/3 1/2 1/1
09-sie-2023 Kozerki 125 Zeynep Sonmez R16 Lose 6-1 4-6 1-6 11/24 2/2 1/1 3/5 3/4 1/3 1/3 1/4 1/1
07-sie-2023 Kozerki 125 Lucrezia Stefanini R32 Win 6-4 5-7 6-2 15/34 2/3 1/1 2/5 3/3 3/8 2/3 4/5 4/4
29-lip-2023 Prague Dominika Salkova Q1 Lose 1-6 4-6 3/12 1/1 1/1 0/0 1/1 0/4 1/2 0/3 0/0
28-lip-2023 Warsaw Tatjana Maria QF Lose 3-6 6-1 1-6 11/23 3/3 2/2 2/3 1/1 2/5 2/2 1/2 1/2
27-lip-2023 Warsaw Karolina Muchova R16 Win 7-5 3-6 7-5 18/31 4/5 3/3 2/3 3/3 3/5 2/2 3/3 3/3
25-lip-2023 Warsaw Weronika Ewald R32 Win 6-2 6-2 12/21 2/2 2/2 3/4 4/4 1/2 2/2 1/2 1/1
24-lip-2023 Warsaw Maddison Inglis Q2 Win 6-1 6-0 11/18 2/2 0/0 4/4 3/3 2/3 2/2 1/1 1/1
23-lip-2023 Warsaw Naiktha Bains Q1 Win 4-6 6-2 6-4 21/64 3/5 1/1 4/9 3/5 2/6 2/6 2/9 2/6
21-kwi-2023 W25 Sharm ElSheikh Timea Babos QF Lose 5-7 4-6 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
20-kwi-2023 W25 Sharm ElSheikh Daria Khomutsianskaya R16 Win 6-2 6-2 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
12-kwi-2023 W25 Sharm ElSheikh Marina Melnikova R32 Lose 6-7(2) 6-3 4-6 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
01-kwi-2023 W40 Murska Sobota Magali Kempen Semis Lose 5-7 4-6 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
31-mar-2023 W40 Murska Sobota Cristina Andreea Mitu QF Win 6-3 6-4 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
30-mar-2023 W40 Murska Sobota Veronika Erjavec R16 Win 6-3 5-7 6-4 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
29-mar-2023 W40 Murska Sobota Linda Klimovicova R32 Win 6-1 6-2 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
Data Turniej Przeciwnik Runda Wynik Pressure Points wygrane przy returnie Gemy returnowe wygrane od stanu:
0-30 0-40 15-30 15-40 30-30 30-40 Deuce 40-A
24-lis-2023 W100 Valencia Jaqueline Cristian QF Lose 1-6 0-3 1/4 0/0 0/0 0/1 0/0 0/1 0/1 0/1 0/0
23-lis-2023 W100 Valencia Sebastianna Scilipoti R16 Win 6-2 3-6 7-6(3) 18/36 3/4 3/3 1/4 1/1 3/7 2/4 2/4 2/3
22-lis-2023 W100 Valencia Alina Charaeva R32 Win 6-1 6-2 16/24 3/3 3/3 3/3 4/4 2/2 1/1 1/1 1/1
10-wrz-2023 Bari 125 Tamara Zidansek Final Lose 6-3 5-7 1-6 16/35 2/3 1/1 4/6 4/4 1/5 4/4 2/4 2/3
09-wrz-2023 Bari 125 Jana Fett Semis Win 7-5 6-3 16/25 3/3 2/2 4/4 4/4 4/4 5/5 1/1 1/1
08-wrz-2023 Bari 125 Jaqueline Cristian QF Win 6-2 7-5 14/37 4/4 2/2 2/4 3/4 2/4 2/3 2/5 2/4
06-wrz-2023 Bari 125 Polina Kudermetova R16 Win 7-6(2) 3-6 6-3 20/39 2/3 1/2 5/5 4/5 2/5 3/4 3/5 3/4
04-wrz-2023 Bari 125 Laura Pigossi R32 Win 6-3 6-1 12/19 3/3 1/1 4/4 4/4 1/1 3/3 1/1 1/1
17-lip-2023 Budapest Elina Avanesyan R32 Lose 6-2 4-6 3-6 15/47 3/5 1/2 2/5 0/1 3/7 1/3 3/8 3/4
06-lip-2023 W60 Montpellier Carole Monnet R16 Lose 6-7(2) 6-7(2) 20/37 3/4 2/2 4/5 3/4 3/3 4/5 2/3 2/3
05-lip-2023 W60 Montpellier Daniela Seguel R32 Win 2-6 6-3 6-3 29/57 1/1 1/1 4/5 3/4 2/5 2/5 3/6 3/6
10-cze-2023 Makarska 125 Jasmine Paolini Semis Lose 3-6 4-6 7/19 1/1 1/1 1/3 1/2 0/1 1/3 0/4 0/1
09-cze-2023 Makarska 125 Kateryna Baindl QF Win 7-6(8) 5-7 7-5 14/50 2/7 1/1 1/8 2/4 1/8 1/6 1/8 1/4
08-cze-2023 Makarska 125 Peyton Stearns R16 Win 6-3 7-5 16/29 1/1 0/0 4/5 1/2 5/6 3/4 3/5 3/3
07-cze-2023 Makarska 125 Dalila Jakupovic R32 Win 2-6 6-1 6-2 10/17 0/1 0/0 3/4 2/2 2/3 1/1 2/3 2/2
28-maj-2023 W40 Otocec Seone Mendez Final Win 6-3 7-6(2) 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
27-maj-2023 W40 Otocec Veronika Erjavec Semis Win 6-3 4-6 7-6(4) 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
26-maj-2023 W40 Otocec Andreea Prisacariu QF Win 6-0 6-2 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
25-maj-2023 W40 Otocec Misaki Doi R16 Win 6-2 6-3 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
24-maj-2023 W40 Otocec Ilinca Dalina Amariei R32 Win 6-3 7-5 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
10-maj-2023 W100 Trnava Katarina Zavatska R32 Lose 2-6 2-6 4/8 0/0 0/0 0/1 0/1 0/0 0/1 1/2 1/2
05-maj-2023 W60 Prague Tena Lukas QF Lose 2-6 2-6 2/13 0/1 0/0 0/2 0/0 0/3 0/1 0/2 0/1
04-maj-2023 W60 Prague Nuria Brancaccio R16 Win 6-2 7-5 14/26 2/2 0/0 3/4 1/1 4/7 5/5 3/3 3/3
02-maj-2023 W60 Prague Valeriya Strakhova R32 Win 7-6(7) 5-7 6-3 25/51 2/4 1/1 6/9 5/5 4/7 5/5 4/5 4/4
Data Turniej Przeciwnik Runda Wynik Pressure Points wygrane przy returnie Gemy returnowe wygrane od stanu:
0-30 0-40 15-30 15-40 30-30 30-40 Deuce 40-A
28-cze-2023 Wimbledon Clara Tauson Q2 Lose 4-6 2-6 3/10 1/2 0/0 1/2 0/0 1/2 1/1 0/1 0/1
27-cze-2023 Wimbledon Iryna Shymanovich Q1 Win 6-3 5-7 7-5 21/51 3/5 3/4 2/4 4/5 2/6 6/8 2/5 2/4