116

Laura Pigossi

Najwyższy ranking: 100

Wszystkie mecze

(42 W - 34 P)

Jako faworyt:
z kursem poniżej 1.20

(9 W - 1 P)

Jako faworyt:
z kursem pomiędzy 1.20, a 1.50

(13 W - 2 P)

Jako faworyt:
z kursem pomiędzy 1.50, a 1.80

(10 W - 5 P)

Nie jako faworyt:
kurs na rywala 1.50 - 1.80

(8 W - 4 P)

Nie jako faworyt:
kurs na rywala 1.20 - 1.50

(1 W - 16 P)

Jako underdog:
kurs na rywala poniżej 1.20

(1 W - 6 P)

Dominacja & Efektywność

Obecny widok:
Wszystkie nawierzchnie
Łącznie
Twarda
Ziemia
Trawa

Radar Statystyk Ogólnych

Możesz porównać dane profilu Laura Pigossi na wybranej nawierzchni z dowolnym profilem z listy poniżej. Po dokonaniu wyboru, możesz zmienić zawodnika oraz nawierzchnię, lub usunąć porównanie i powrócić wyłącznie do statystyk oglądanego gracza.

Breakpointy, asy, podwójne błędy

Laura Pigossi Wyniki Meczów - Wszystkie nawierzchnie

Data Turniej Przeciwnik Runda Wynik Ranking rywala Własny kurs Kurs rywala % 1-szego Serwisu % Pkt 1-szego Serwisu % Pkt 2-giego Serwisu Asy DFs BPs Obronione Gemy serwisowe % Pkt z Ret 1. Serw. % Pkt z Ret 2. Serw. BPs Zdobyte Gemy z returnu
17-mar-2024 Miami Taylor Townsend Q1 Lose 4-6 4-6 72 5,82 1,13 77,3 51,7 52,9 0 0 5/9 6/10 32,3 23,5 2/3 2/10
04-mar-2024 Indian Wells Camila Osorio Q1 Lose 6-4 3-6 4-6 91 4,16 1,22 79,6 59,5 26,3 0 0 8/13 9/14 20,4 56,0 4/5 4/15
02-mar-2024 W50 Pretoria 2 Hanne Vandewinkel Final Win 6-2 4-6 7-5 315 1,39 2,47 None None
01-mar-2024 W50 Pretoria 2 Manon Leonard Semis Win 6-2 6-1 291 1,85 1,86 None None
29-lut-2024 W50 Pretoria 2 Jaeda Daniel QF Win 6-0 6-4 735 1,07 7,21 None None
28-lut-2024 W50 Pretoria 2 Ekaterina Shalimova R16 Win 6-3 6-0 690 1,24 3,79 None None
27-lut-2024 W50 Pretoria 2 Anastasia Kovaleva R32 Win 6-4 6-2 421 1,11 4,92 None None
23-lut-2024 W50 Pretoria Lina Glushko Semis Lose 3-6 4-6 433 1,49 2,45 None None
22-lut-2024 W50 Pretoria Isabella Kruger QF Win 6-1 6-4 743 1,28 3,41 None None
21-lut-2024 W50 Pretoria Clervie Ngounoue R16 Win 6-3 6-4 401 2,27 1,56 None None
20-lut-2024 W50 Pretoria Amelie Van Impe R32 Win 4-6 6-0 6-2 476 1,3 3,26 None None
09-lut-2024 Doha Viktoriya Tomova Q1 Lose 4-6 0-6 68 4,02 1,23 74,5 39,5 38,5 0 2 3/9 2/8 40,5 50,0 2/7 2/8
07-lut-2024 Mumbai 125 Storm Hunter R16 Lose 3-6 3-6 150 4,56 1,19 67,3 62,9 35,3 0 5 2/6 5/9 29,0 45,8 1/2 1/9
05-lut-2024 Mumbai 125 Ekaterina Makarova R32 Win 6-1 3-0 164 1,69 2,1 84,6 81,8 75,0 1 0 0/0 5/5 43,8 88,2 4/7 4/5
29-sty-2024 Hua Hin Viktorija Golubic R32 Lose 1-6 2-6 71 5,54 1,15 76,6 33,3 36,4 0 0 3/9 1/7 41,5 33,3 2/5 2/8
10-sty-2024 Australian Open Nigina Abduraimova Q1 Lose 7-5 5-7 0-6 210 1,86 1,89 81,0 48,1 63,2 0 0 10/17 8/15 27,9 60,6 4/8 4/15
02-sty-2024 Canberra 125 Fiona Ferro R32 Lose 6-7(5) 2-6 164 2,91 1,39 69,2 65,1 42,9 1 1 8/10 8/10 9,7 42,9 0/0 0/10
03-gru-2023 Buenos Aires 125 Maria Lourdes Carle Final Win 6-3 6-2 140 2,47 1,52 76,4 50,0 76,9 0 0 5/8 6/9 54,8 75,0 6/10 6/8
02-gru-2023 Buenos Aires 125 Renata Zarazua Semis Win 6-4 1-6 7-6(2) 135 2,5 1,49 64,1 57,6 57,6 0 3 7/12 9/14 40,7 42,1 4/11 4/15
02-gru-2023 Buenos Aires 125 Solana Sierra QF Win 2-6 7-5 6-3 209 2,04 1,74 70,9 66,1 47,8 1 2 3/8 10/15 30,8 62,2 5/7 5/14
29-lis-2023 Buenos Aires 125 Conny Perrin R16 Win 6-2 6-3 364 1,52 2,46 61,3 68,4 37,5 0 7 8/11 6/9 42,9 71,4 6/10 6/8
27-lis-2023 Buenos Aires 125 Leyre Romero Gormaz R32 Win 6-4 4-6 6-4 303 1,56 2,39 70,0 55,7 56,7 1 4 5/11 9/15 39,0 63,6 7/11 7/15
21-lis-2023 Florianopolis 125 Miriam Bianca Bulgaru R32 Lose 7-6(4) 6-7(4) 0-6 200 1,85 1,89 68,0 55,3 45,0 2 4 12/19 8/15 40,3 42,2 4/10 4/15
16-lis-2023 Colina 125 Elizabeth Mandlik R16 Lose 6-3 4-6 0-6 125 2,75 1,43 66,7 60,9 26,1 0 3 4/10 6/12 31,8 54,3 4/10 4/13
15-lis-2023 Colina 125 Carole Monnet R32 Win 4-6 6-0 6-3 184 1,56 2,38 78,2 63,9 41,2 0 2 2/6 8/12 49,3 71,4 8/11 8/13
10-lis-2023 BJK Cup Finals Sohyun Park Other Win 6-1 6-1 295 1,38 2,93 76,2 78,1 50,0 1 2 2/2 7/7 53,1 60,0 5/11 5/7
16-paź-2023 Monastir Iryna Shymanovich R32 Lose 3-6 2-6 176 2,75 1,44 62,5 60,0 38,1 0 2 4/8 4/8 39,6 43,5 1/10 1/9
10-paź-2023 Seoul Emina Bektas R32 Lose 7-6(5) 4-6 5-7 116 2,48 1,53 68,0 62,4 45,0 4 6 10/15 12/17 24,6 51,4 3/5 3/17
30-wrz-2023 Beijing Peyton Stearns Q2 Lose 1-6 1-6 46 6,62 1,1 70,0 42,9 33,3 0 4 3/8 2/7 9,1 50,0 0/0 0/7
29-wrz-2023 Beijing Aliaksandra Sasnovich Q1 Win 0-6 7-6(4) 6-4 86 4,29 1,2 68,9 53,5 34,4 2 3 9/17 6/14 43,8 55,3 6/14 6/14
23-wrz-2023 W60+H Caldas da Rainha Leolia Jeanjean Semis Lose 4-6 4-6 151 1,8 1,89 nan nan nan None None nan nan
22-wrz-2023 W60+H Caldas da Rainha Timea Babos QF Win 6-2 1-0 187 1,94 1,78 nan nan nan None None nan nan
21-wrz-2023 W60+H Caldas da Rainha Dalayna Hewitt R16 Win 6-2 7-5 565 1,41 2,7 nan nan nan None None nan nan
20-wrz-2023 W60+H Caldas da Rainha Fangran Tian R32 Win 6-3 6-0 579 1,81 1,84 nan nan nan None None nan nan
04-wrz-2023 Bari 125 Rebecca Sramkova R32 Lose 3-6 1-6 153 2,39 1,56 60,4 41,4 42,1 0 4 3/9 2/8 20,7 53,8 2/5 2/8
24-sie-2023 US Open Kaja Juvan Q1 Lose 6-7(4) 2-6 145 3,25 1,33 61,2 58,5 26,9 0 5 4/9 5/10 33,3 43,5 3/6 3/10
18-sie-2023 Barranquilla 125 Anna Karolina Schmiedlova QF Lose 3-6 6-2 2-6 70 2,74 1,43 75,4 63,5 41,2 0 5 4/9 7/12 20,5 57,5 4/6 4/13
16-sie-2023 Barranquilla 125 Kristina Mladenovic R16 Win 6-2 1-0 190 1,43 2,73 72,1 64,5 58,3 3 0 5/5 5/5 44,4 61,5 2/5 2/4
15-sie-2023 Barranquilla 125 Amandine Hesse R32 Win 6-2 6-1 546 1,4 2,94 58,5 50,0 58,8 0 2 1/4 5/8 48,8 82,6 7/11 7/7
12-sie-2023 W80 Brasilia Leolia Jeanjean Semis Lose 6-4 3-6 4-6 170 1,55 2,32 nan nan nan None None nan nan
11-sie-2023 W80 Brasilia Despina Papamichail QF Win 6-2 6-4 213 1,37 2,86 nan nan nan None None nan nan
10-sie-2023 W80 Brasilia Eden Silva R16 Win 6-4 6-0 431 1,29 3,33 nan nan nan None None nan nan
08-sie-2023 W80 Brasilia Olivia Carneiro R32 Win 6-0 6-1 0 1,04 10,91 nan nan nan None None nan nan
05-sie-2023 W60 Feira De Santana Jana Kolodynska Final Win 6-1 6-4 325 1,6 2,22 nan nan nan None None nan nan
04-sie-2023 W60 Feira De Santana Valeriya Strakhova QF Win 6-4 6-3 303 1,4 2,77 nan nan nan None None nan nan
04-sie-2023 W60 Feira De Santana Haley Giavara Semis Win 6-4 6-1 627 1,57 2,25 nan nan nan None None nan nan
03-sie-2023 W60 Feira De Santana Yuliana Monroy R16 Win 6-1 6-1 680 1,08 6,25 nan nan nan None None nan nan
02-sie-2023 W60 Feira De Santana Jasmin Jebawy R32 Win 6-1 6-1 599 1,03 9,21 nan nan nan None None nan nan
24-lip-2023 Hamburg Noma Noha Akugue R32 Lose 5-7 4-6 207 2,13 1,69 80,0 51,8 50,0 0 0 8/13 6/11 38,1 50,0 3/6 3/11
21-lip-2023 Iasi 125 Raluca Georgiana Serban QF Lose 6-7(8) 5-7 166 2,69 1,46 76,5 64,6 30,0 0 3 7/11 8/12 36,5 51,5 3/12 3/12
19-lip-2023 Iasi 125 Elsa Jacquemot R16 Win 4-6 7-6(3) 7-5 186 2,48 1,53 76,9 48,9 40,7 0 3 4/15 6/17 44,6 72,9 11/17 11/17
18-lip-2023 Iasi 125 Miriam Bianca Bulgaru R32 Win 5-7 6-0 6-1 215 2,16 1,67 71,3 61,2 44,4 1 3 8/12 9/13 51,3 60,0 8/14 8/12
11-lip-2023 125 Contrexeville Tessah Andrianjafitrimo R32 Lose 5-7 0-6 428 1,56 2,39 74,6 38,3 43,8 0 3 4/11 2/9 34,4 55,0 3/6 3/9
27-cze-2023 Wimbledon Vera Zvonareva Q1 Lose 7-5 6-7(5) 2-6 797 4,04 1,23 70,2 61,2 38,9 2 5 9/15 10/16 40,5 38,9 5/9 5/16
22-cze-2023 Gaiba 125 Robin Montgomery R16 Lose 0-6 7-6(3) 0-6 162 2,85 1,4 60,0 80,4 41,2 7 12 5/6 11/12 46,9 57,1 7/21 7/12
20-cze-2023 Gaiba 125 Jana Cepelova R32 Win 3-6 6-3 6-1 0 1,66 2,16 63,7 62,7 51,7 2 2 4/7 9/12 46,2 52,0 6/9 6/13
16-cze-2023 W60 Ricany Tereza Valentova QF Lose 3-6 2-6 1118 1,2 4,44 nan nan nan None None nan nan
15-cze-2023 W60 Ricany Amarissa Kiara Toth R16 Win 7-5 6-3 577 1,36 3,02 nan nan nan None None nan nan
14-cze-2023 W60 Ricany Sandra Samir R32 Win 7-5 6-0 527 1,06 7,46 nan nan nan None None nan nan
07-cze-2023 Makarska 125 Katarina Zavatska R32 Lose 3-6 4-6 218 3,59 1,28 65,3 55,1 42,3 0 2 6/11 4/9 36,7 57,9 3/8 3/10
25-maj-2023 Roland Garros Elizabeth Mandlik Q3 Lose 2-6 6-2 5-7 119 3,07 1,35 76,8 44,4 52,6 1 1 3/11 6/14 53,9 41,7 7/16 7/14
24-maj-2023 Roland Garros Noma Noha Akugue Q2 Win 7-6 6-3 224 1,99 1,75 82,3 62,7 45,5 0 0 0/3 8/11 35,9 67,7 4/11 4/10
22-maj-2023 Roland Garros Olga Govortsova Q1 Win 6-1 6-3 0 1,1 6,41 76,8 65,1 61,5 2 1 3/4 7/8 43,9 78,3 5/13 5/8
18-maj-2023 W60 Saint-Gaudens Anna Siskova R16 Lose 4-6 4-6 354 1,41 2,72 nan nan nan None None nan nan
17-maj-2023 W60 Saint-Gaudens Sarah Beth Grey R32 Win 6-1 6-7(4) 6-2 530 1,16 4,68 nan nan nan None None nan nan
08-maj-2023 Rome Elena Gabriela Ruse Q1 Lose 1-6 2-6 152 3,63 1,27 66,7 36,7 20,0 1 3 1/8 1/8 36,0 44,0 2/7 2/7
01-maj-2023 Saint Malo 125 Maryna Zanevska R32 Lose 2-6 0-6 75 4,93 1,16 71,7 36,8 46,7 0 1 3/9 1/7 25,9 50,0 1/6 1/7
24-kwi-2023 Madrid Anna Karolina Schmiedlova Q1 Lose 2-6 4-6 96 2,64 1,46 72,3 53,2 33,3 0 2 7/13 3/9 40,0 58,3 3/5 3/9
15-kwi-2023 BJK Cup QLS R1: GER vs BRA Anna Lena Friedsam Other Lose 1-6 0-6 91 4,3 1,2 71,7 36,4 46,2 0 0 3/8 1/6 19,4 64,3 0/5 0/7
14-kwi-2023 BJK Cup QLS R1: GER vs BRA Tatjana Maria Other Lose 3-6 6-3 5-7 71 4,17 1,23 71,0 55,3 66,7 0 2 7/11 11/15 35,3 47,1 3/11 3/15
07-kwi-2023 Bogota Francesca Jones QF Lose 4-6 2-6 817 2,03 1,79 68,5 48,6 29,4 4 4 3/9 3/9 26,9 58,1 3/4 3/9
05-kwi-2023 Bogota Natalija Stevanovic R16 Win 7-5 5-7 6-4 224 1,46 2,73 68,8 61,3 58,8 1 2 4/8 13/17 36,1 60,0 5/11 5/17
03-kwi-2023 Bogota Antonia Samudio R32 Win 6-1 6-0 1077 1,01 18,67 65,9 63,0 57,1 1 2 3/4 5/6 66,7 78,9 7/7 7/7
31-mar-2023 San Luis Potosi 125 Kaja Juvan QF Lose 6-4 3-6 4-6 143 3,89 1,25 80,4 47,3 66,7 0 1 9/17 6/14 44,6 58,7 7/14 7/15
30-mar-2023 San Luis Potosi 125 Katrina Scott R16 Win 6-3 6-1 162 1,95 1,82 67,3 45,5 56,3 0 1 1/5 4/8 67,9 92,9 8/12 8/8
29-mar-2023 San Luis Potosi 125 Andrea Gamiz R32 Win 4-6 6-1 6-2 406 1,53 2,43 72,5 62,1 40,9 3 4 3/7 8/12 48,3 86,7 8/16 8/13
Data Turniej Przeciwnik Runda Wynik Ranking rywala Własny kurs Kurs rywala % 1-szego Serwisu % Pkt 1-szego Serwisu % Pkt 2-giego Serwisu Asy DFs BPs Obronione Gemy serwisowe % Pkt z Ret 1. Serw. % Pkt z Ret 2. Serw. BPs Zdobyte Gemy z returnu
17-mar-2024 Miami Taylor Townsend Q1 Lose 4-6 4-6 72 5,82 1,13 77,3 51,7 52,9 0 0 5/9 6/10 32,3 23,5 2/3 2/10
04-mar-2024 Indian Wells Camila Osorio Q1 Lose 6-4 3-6 4-6 91 4,16 1,22 79,6 59,5 26,3 0 0 8/13 9/14 20,4 56,0 4/5 4/15
02-mar-2024 W50 Pretoria 2 Hanne Vandewinkel Final Win 6-2 4-6 7-5 315 1,39 2,47 None None
01-mar-2024 W50 Pretoria 2 Manon Leonard Semis Win 6-2 6-1 291 1,85 1,86 None None
29-lut-2024 W50 Pretoria 2 Jaeda Daniel QF Win 6-0 6-4 735 1,07 7,21 None None
28-lut-2024 W50 Pretoria 2 Ekaterina Shalimova R16 Win 6-3 6-0 690 1,24 3,79 None None
27-lut-2024 W50 Pretoria 2 Anastasia Kovaleva R32 Win 6-4 6-2 421 1,11 4,92 None None
23-lut-2024 W50 Pretoria Lina Glushko Semis Lose 3-6 4-6 433 1,49 2,45 None None
22-lut-2024 W50 Pretoria Isabella Kruger QF Win 6-1 6-4 743 1,28 3,41 None None
21-lut-2024 W50 Pretoria Clervie Ngounoue R16 Win 6-3 6-4 401 2,27 1,56 None None
20-lut-2024 W50 Pretoria Amelie Van Impe R32 Win 4-6 6-0 6-2 476 1,3 3,26 None None
09-lut-2024 Doha Viktoriya Tomova Q1 Lose 4-6 0-6 68 4,02 1,23 74,5 39,5 38,5 0 2 3/9 2/8 40,5 50,0 2/7 2/8
07-lut-2024 Mumbai 125 Storm Hunter R16 Lose 3-6 3-6 150 4,56 1,19 67,3 62,9 35,3 0 5 2/6 5/9 29,0 45,8 1/2 1/9
05-lut-2024 Mumbai 125 Ekaterina Makarova R32 Win 6-1 3-0 164 1,69 2,1 84,6 81,8 75,0 1 0 0/0 5/5 43,8 88,2 4/7 4/5
29-sty-2024 Hua Hin Viktorija Golubic R32 Lose 1-6 2-6 71 5,54 1,15 76,6 33,3 36,4 0 0 3/9 1/7 41,5 33,3 2/5 2/8
10-sty-2024 Australian Open Nigina Abduraimova Q1 Lose 7-5 5-7 0-6 210 1,86 1,89 81,0 48,1 63,2 0 0 10/17 8/15 27,9 60,6 4/8 4/15
02-sty-2024 Canberra 125 Fiona Ferro R32 Lose 6-7(5) 2-6 164 2,91 1,39 69,2 65,1 42,9 1 1 8/10 8/10 9,7 42,9 0/0 0/10
10-lis-2023 BJK Cup Finals Sohyun Park Other Win 6-1 6-1 295 1,38 2,93 76,2 78,1 50,0 1 2 2/2 7/7 53,1 60,0 5/11 5/7
16-paź-2023 Monastir Iryna Shymanovich R32 Lose 3-6 2-6 176 2,75 1,44 62,5 60,0 38,1 0 2 4/8 4/8 39,6 43,5 1/10 1/9
10-paź-2023 Seoul Emina Bektas R32 Lose 7-6(5) 4-6 5-7 116 2,48 1,53 68,0 62,4 45,0 4 6 10/15 12/17 24,6 51,4 3/5 3/17
30-wrz-2023 Beijing Peyton Stearns Q2 Lose 1-6 1-6 46 6,62 1,1 70,0 42,9 33,3 0 4 3/8 2/7 9,1 50,0 0/0 0/7
29-wrz-2023 Beijing Aliaksandra Sasnovich Q1 Win 0-6 7-6(4) 6-4 86 4,29 1,2 68,9 53,5 34,4 2 3 9/17 6/14 43,8 55,3 6/14 6/14
23-wrz-2023 W60+H Caldas da Rainha Leolia Jeanjean Semis Lose 4-6 4-6 151 1,8 1,89 nan nan nan None None nan nan
22-wrz-2023 W60+H Caldas da Rainha Timea Babos QF Win 6-2 1-0 187 1,94 1,78 nan nan nan None None nan nan
21-wrz-2023 W60+H Caldas da Rainha Dalayna Hewitt R16 Win 6-2 7-5 565 1,41 2,7 nan nan nan None None nan nan
20-wrz-2023 W60+H Caldas da Rainha Fangran Tian R32 Win 6-3 6-0 579 1,81 1,84 nan nan nan None None nan nan
24-sie-2023 US Open Kaja Juvan Q1 Lose 6-7(4) 2-6 145 3,25 1,33 61,2 58,5 26,9 0 5 4/9 5/10 33,3 43,5 3/6 3/10
18-sie-2023 Barranquilla 125 Anna Karolina Schmiedlova QF Lose 3-6 6-2 2-6 70 2,74 1,43 75,4 63,5 41,2 0 5 4/9 7/12 20,5 57,5 4/6 4/13
16-sie-2023 Barranquilla 125 Kristina Mladenovic R16 Win 6-2 1-0 190 1,43 2,73 72,1 64,5 58,3 3 0 5/5 5/5 44,4 61,5 2/5 2/4
15-sie-2023 Barranquilla 125 Amandine Hesse R32 Win 6-2 6-1 546 1,4 2,94 58,5 50,0 58,8 0 2 1/4 5/8 48,8 82,6 7/11 7/7
12-sie-2023 W80 Brasilia Leolia Jeanjean Semis Lose 6-4 3-6 4-6 170 1,55 2,32 nan nan nan None None nan nan
11-sie-2023 W80 Brasilia Despina Papamichail QF Win 6-2 6-4 213 1,37 2,86 nan nan nan None None nan nan
10-sie-2023 W80 Brasilia Eden Silva R16 Win 6-4 6-0 431 1,29 3,33 nan nan nan None None nan nan
08-sie-2023 W80 Brasilia Olivia Carneiro R32 Win 6-0 6-1 0 1,04 10,91 nan nan nan None None nan nan
05-sie-2023 W60 Feira De Santana Jana Kolodynska Final Win 6-1 6-4 325 1,6 2,22 nan nan nan None None nan nan
04-sie-2023 W60 Feira De Santana Haley Giavara Semis Win 6-4 6-1 627 1,57 2,25 nan nan nan None None nan nan
04-sie-2023 W60 Feira De Santana Valeriya Strakhova QF Win 6-4 6-3 303 1,4 2,77 nan nan nan None None nan nan
03-sie-2023 W60 Feira De Santana Yuliana Monroy R16 Win 6-1 6-1 680 1,08 6,25 nan nan nan None None nan nan
02-sie-2023 W60 Feira De Santana Jasmin Jebawy R32 Win 6-1 6-1 599 1,03 9,21 nan nan nan None None nan nan
Data Turniej Przeciwnik Runda Wynik Ranking rywala Własny kurs Kurs rywala % 1-szego Serwisu % Pkt 1-szego Serwisu % Pkt 2-giego Serwisu Asy DFs BPs Obronione Gemy serwisowe % Pkt z Ret 1. Serw. % Pkt z Ret 2. Serw. BPs Zdobyte Gemy z returnu
03-gru-2023 Buenos Aires 125 Maria Lourdes Carle Final Win 6-3 6-2 140 2,47 1,52 76,4 50,0 76,9 0 0 5/8 6/9 54,8 75,0 6/10 6/8
02-gru-2023 Buenos Aires 125 Renata Zarazua Semis Win 6-4 1-6 7-6(2) 135 2,5 1,49 64,1 57,6 57,6 0 3 7/12 9/14 40,7 42,1 4/11 4/15
02-gru-2023 Buenos Aires 125 Solana Sierra QF Win 2-6 7-5 6-3 209 2,04 1,74 70,9 66,1 47,8 1 2 3/8 10/15 30,8 62,2 5/7 5/14
29-lis-2023 Buenos Aires 125 Conny Perrin R16 Win 6-2 6-3 364 1,52 2,46 61,3 68,4 37,5 0 7 8/11 6/9 42,9 71,4 6/10 6/8
27-lis-2023 Buenos Aires 125 Leyre Romero Gormaz R32 Win 6-4 4-6 6-4 303 1,56 2,39 70,0 55,7 56,7 1 4 5/11 9/15 39,0 63,6 7/11 7/15
21-lis-2023 Florianopolis 125 Miriam Bianca Bulgaru R32 Lose 7-6(4) 6-7(4) 0-6 200 1,85 1,89 68,0 55,3 45,0 2 4 12/19 8/15 40,3 42,2 4/10 4/15
16-lis-2023 Colina 125 Elizabeth Mandlik R16 Lose 6-3 4-6 0-6 125 2,75 1,43 66,7 60,9 26,1 0 3 4/10 6/12 31,8 54,3 4/10 4/13
15-lis-2023 Colina 125 Carole Monnet R32 Win 4-6 6-0 6-3 184 1,56 2,38 78,2 63,9 41,2 0 2 2/6 8/12 49,3 71,4 8/11 8/13
04-wrz-2023 Bari 125 Rebecca Sramkova R32 Lose 3-6 1-6 153 2,39 1,56 60,4 41,4 42,1 0 4 3/9 2/8 20,7 53,8 2/5 2/8
24-lip-2023 Hamburg Noma Noha Akugue R32 Lose 5-7 4-6 207 2,13 1,69 80,0 51,8 50,0 0 0 8/13 6/11 38,1 50,0 3/6 3/11
21-lip-2023 Iasi 125 Raluca Georgiana Serban QF Lose 6-7(8) 5-7 166 2,69 1,46 76,5 64,6 30,0 0 3 7/11 8/12 36,5 51,5 3/12 3/12
19-lip-2023 Iasi 125 Elsa Jacquemot R16 Win 4-6 7-6(3) 7-5 186 2,48 1,53 76,9 48,9 40,7 0 3 4/15 6/17 44,6 72,9 11/17 11/17
18-lip-2023 Iasi 125 Miriam Bianca Bulgaru R32 Win 5-7 6-0 6-1 215 2,16 1,67 71,3 61,2 44,4 1 3 8/12 9/13 51,3 60,0 8/14 8/12
11-lip-2023 125 Contrexeville Tessah Andrianjafitrimo R32 Lose 5-7 0-6 428 1,56 2,39 74,6 38,3 43,8 0 3 4/11 2/9 34,4 55,0 3/6 3/9
16-cze-2023 W60 Ricany Tereza Valentova QF Lose 3-6 2-6 1118 1,2 4,44 nan nan nan None None nan nan
15-cze-2023 W60 Ricany Amarissa Kiara Toth R16 Win 7-5 6-3 577 1,36 3,02 nan nan nan None None nan nan
14-cze-2023 W60 Ricany Sandra Samir R32 Win 7-5 6-0 527 1,06 7,46 nan nan nan None None nan nan
07-cze-2023 Makarska 125 Katarina Zavatska R32 Lose 3-6 4-6 218 3,59 1,28 65,3 55,1 42,3 0 2 6/11 4/9 36,7 57,9 3/8 3/10
25-maj-2023 Roland Garros Elizabeth Mandlik Q3 Lose 2-6 6-2 5-7 119 3,07 1,35 76,8 44,4 52,6 1 1 3/11 6/14 53,9 41,7 7/16 7/14
24-maj-2023 Roland Garros Noma Noha Akugue Q2 Win 7-6 6-3 224 1,99 1,75 82,3 62,7 45,5 0 0 0/3 8/11 35,9 67,7 4/11 4/10
22-maj-2023 Roland Garros Olga Govortsova Q1 Win 6-1 6-3 0 1,1 6,41 76,8 65,1 61,5 2 1 3/4 7/8 43,9 78,3 5/13 5/8
18-maj-2023 W60 Saint-Gaudens Anna Siskova R16 Lose 4-6 4-6 354 1,41 2,72 nan nan nan None None nan nan
17-maj-2023 W60 Saint-Gaudens Sarah Beth Grey R32 Win 6-1 6-7(4) 6-2 530 1,16 4,68 nan nan nan None None nan nan
08-maj-2023 Rome Elena Gabriela Ruse Q1 Lose 1-6 2-6 152 3,63 1,27 66,7 36,7 20,0 1 3 1/8 1/8 36,0 44,0 2/7 2/7
01-maj-2023 Saint Malo 125 Maryna Zanevska R32 Lose 2-6 0-6 75 4,93 1,16 71,7 36,8 46,7 0 1 3/9 1/7 25,9 50,0 1/6 1/7
24-kwi-2023 Madrid Anna Karolina Schmiedlova Q1 Lose 2-6 4-6 96 2,64 1,46 72,3 53,2 33,3 0 2 7/13 3/9 40,0 58,3 3/5 3/9
15-kwi-2023 BJK Cup QLS R1: GER vs BRA Anna Lena Friedsam Other Lose 1-6 0-6 91 4,3 1,2 71,7 36,4 46,2 0 0 3/8 1/6 19,4 64,3 0/5 0/7
14-kwi-2023 BJK Cup QLS R1: GER vs BRA Tatjana Maria Other Lose 3-6 6-3 5-7 71 4,17 1,23 71,0 55,3 66,7 0 2 7/11 11/15 35,3 47,1 3/11 3/15
07-kwi-2023 Bogota Francesca Jones QF Lose 4-6 2-6 817 2,03 1,79 68,5 48,6 29,4 4 4 3/9 3/9 26,9 58,1 3/4 3/9
05-kwi-2023 Bogota Natalija Stevanovic R16 Win 7-5 5-7 6-4 224 1,46 2,73 68,8 61,3 58,8 1 2 4/8 13/17 36,1 60,0 5/11 5/17
03-kwi-2023 Bogota Antonia Samudio R32 Win 6-1 6-0 1077 1,01 18,67 65,9 63,0 57,1 1 2 3/4 5/6 66,7 78,9 7/7 7/7
31-mar-2023 San Luis Potosi 125 Kaja Juvan QF Lose 6-4 3-6 4-6 143 3,89 1,25 80,4 47,3 66,7 0 1 9/17 6/14 44,6 58,7 7/14 7/15
30-mar-2023 San Luis Potosi 125 Katrina Scott R16 Win 6-3 6-1 162 1,95 1,82 67,3 45,5 56,3 0 1 1/5 4/8 67,9 92,9 8/12 8/8
29-mar-2023 San Luis Potosi 125 Andrea Gamiz R32 Win 4-6 6-1 6-2 406 1,53 2,43 72,5 62,1 40,9 3 4 3/7 8/12 48,3 86,7 8/16 8/13
Data Turniej Przeciwnik Runda Wynik Ranking rywala Własny kurs Kurs rywala % 1-szego Serwisu % Pkt 1-szego Serwisu % Pkt 2-giego Serwisu Asy DFs BPs Obronione Gemy serwisowe % Pkt z Ret 1. Serw. % Pkt z Ret 2. Serw. BPs Zdobyte Gemy z returnu
27-cze-2023 Wimbledon Vera Zvonareva Q1 Lose 7-5 6-7(5) 2-6 797 4,04 1,23 70,2 61,2 38,9 2 5 9/15 10/16 40,5 38,9 5/9 5/16
22-cze-2023 Gaiba 125 Robin Montgomery R16 Lose 0-6 7-6(3) 0-6 162 2,85 1,4 60,0 80,4 41,2 7 12 5/6 11/12 46,9 57,1 7/21 7/12
20-cze-2023 Gaiba 125 Jana Cepelova R32 Win 3-6 6-3 6-1 0 1,66 2,16 63,7 62,7 51,7 2 2 4/7 9/12 46,2 52,0 6/9 6/13
116

Laura Pigossi

Najwyższy ranking: 100

0%
% wygranych Pressure Points przy serwisie
0%
% wygranych Pressure Points przy returnie
2.13
Średnia Pressure Points w gemie serwisowym
2.13
Średnia Pressure Points w gemie returnowym
Obecny widok:
Wszystkie nawierzchnie
Łącznie
Twarda
Ziemia
Trawa
Możesz porównać dane profilu Laura Pigossi na wybranej nawierzchni z dowolnym profilem z listy poniżej. Po dokonaniu wyboru, możesz zmienić zawodnika oraz nawierzchnię, lub usunąć porównanie i powrócić wyłącznie do statystyk oglądanego gracza.

Procent gemów serwisowych wygranych od stanu

Procent gemów returnowych wygranych od stanu

Pressure Points przy serwisie - Wszystkie nawierzchnie

Data Turniej Przeciwnik Runda Wynik Pressure Points wygrane przy serwisie Gemy serwisowe wygrane od stanu:
0-30 0-40 15-30 15-40 30-30 30-40 Deuce 40-A
17-mar-2024 Miami Taylor Townsend Q1 Lose 4-6 4-6 19/31 1/3 0/1 1/4 0/1 4/6 1/2 3/6 0/3
04-mar-2024 Indian Wells Camila Osorio Q1 Lose 6-4 3-6 4-6 16/32 1/3 1/3 0/2 1/2 4/6 2/4 2/3 1/2
02-mar-2024 W50 Pretoria 2 Hanne Vandewinkel Final Win 6-2 4-6 7-5 11/21 1/3 0/1 2/3 0/1 3/5 0/2 1/3 0/2
01-mar-2024 W50 Pretoria 2 Manon Leonard Semis Win 6-2 6-1 13/17 0/1 0/0 0/1 0/0 2/3 0/0 2/3 1/2
29-lut-2024 W50 Pretoria 2 Jaeda Daniel QF Win 6-0 6-4 8/11 1/2 0/1 1/1 1/1 1/1 1/1 1/1 0/0
28-lut-2024 W50 Pretoria 2 Ekaterina Shalimova R16 Win 6-3 6-0 20/28 2/3 0/0 3/4 1/2 3/3 3/4 4/4 1/1
27-lut-2024 W50 Pretoria 2 Anastasia Kovaleva R32 Win 6-4 6-2 14/21 1/1 0/0 1/2 1/1 2/3 1/2 2/3 2/3
23-lut-2024 W50 Pretoria Lina Glushko Semis Lose 3-6 4-6 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
22-lut-2024 W50 Pretoria Isabella Kruger QF Win 6-1 6-4 7/12 0/1 0/1 1/1 0/0 3/3 2/2 2/2 1/1
21-lut-2024 W50 Pretoria Clervie Ngounoue R16 Win 6-3 6-4 7/15 0/2 0/2 1/2 1/3 2/2 2/2 2/2 0/0
20-lut-2024 W50 Pretoria Amelie Van Impe R32 Win 4-6 6-0 6-2 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
09-lut-2024 Doha Viktoriya Tomova Q1 Lose 4-6 0-6 10/22 0/3 0/2 1/4 0/4 2/3 0/1 1/3 0/2
07-lut-2024 Mumbai 125 Storm Hunter R16 Lose 3-6 3-6 10/19 1/4 0/0 1/5 0/3 1/2 0/2 1/2 0/1
05-lut-2024 Mumbai 125 Ekaterina Makarova R32 Win 6-1 3-0 2/2 0/0 0/0 0/0 0/0 1/1 0/0 1/1 0/0
29-sty-2024 Hua Hin Viktorija Golubic R32 Lose 1-6 2-6 5/20 0/1 0/1 0/4 0/3 0/1 0/1 0/2 0/2
10-sty-2024 Australian Open Nigina Abduraimova Q1 Lose 7-5 5-7 0-6 17/38 0/4 0/3 0/3 0/2 2/5 2/6 2/3 2/3
02-sty-2024 Canberra 125 Fiona Ferro R32 Lose 6-7(5) 2-6 23/34 1/1 0/0 3/4 0/1 3/4 1/2 4/6 1/3
03-gru-2023 Buenos Aires 125 Maria Lourdes Carle Final Win 6-3 6-2 8/17 1/2 1/2 0/1 1/1 1/3 1/3 1/1 1/1
02-gru-2023 Buenos Aires 125 Renata Zarazua Semis Win 6-4 1-6 7-6(2) 19/33 2/5 0/1 3/6 1/4 3/5 1/4 2/2 2/2
02-gru-2023 Buenos Aires 125 Solana Sierra QF Win 2-6 7-5 6-3 6/18 0/2 0/1 1/4 1/4 1/1 1/1 1/2 0/1
29-lis-2023 Buenos Aires 125 Conny Perrin R16 Win 6-2 6-3 17/28 2/4 0/1 2/4 1/3 2/3 2/4 2/3 1/2
27-lis-2023 Buenos Aires 125 Leyre Romero Gormaz R32 Win 6-4 4-6 6-4 15/32 0/1 0/1 1/3 0/0 3/7 2/5 2/5 1/4
21-lis-2023 Florianopolis 125 Miriam Bianca Bulgaru R32 Lose 7-6(4) 6-7(4) 0-6 29/50 2/5 1/2 1/5 1/4 3/6 2/7 3/5 2/4
16-lis-2023 Colina 125 Elizabeth Mandlik R16 Lose 6-3 4-6 0-6 9/22 0/3 0/2 1/4 0/4 2/3 0/3 1/2 0/1
15-lis-2023 Colina 125 Carole Monnet R32 Win 4-6 6-0 6-3 14/24 1/1 0/0 2/4 0/0 3/7 1/4 3/4 0/1
10-lis-2023 BJK Cup Finals Sohyun Park Other Win 6-1 6-1 5/6 0/0 0/0 1/1 1/1 1/1 1/1 2/2 0/0
16-paź-2023 Monastir Iryna Shymanovich R32 Lose 3-6 2-6 8/18 1/2 0/0 1/2 1/2 0/1 1/3 1/3 0/2
10-paź-2023 Seoul Emina Bektas R32 Lose 7-6(5) 4-6 5-7 25/41 1/3 0/1 3/6 1/4 5/7 3/7 6/8 1/3
30-wrz-2023 Beijing Peyton Stearns Q2 Lose 1-6 1-6 5/15 0/3 0/2 0/2 0/3 0/1 0/3 1/1 0/0
29-wrz-2023 Beijing Aliaksandra Sasnovich Q1 Win 0-6 7-6(4) 6-4 20/43 1/3 0/2 2/6 0/4 3/6 1/5 2/5 0/3
23-wrz-2023 W60+H Caldas da Rainha Leolia Jeanjean Semis Lose 4-6 4-6 9/21 0/2 0/1 1/3 0/1 1/3 0/2 1/4 0/3
22-wrz-2023 W60+H Caldas da Rainha Timea Babos QF Win 6-2 1-0 5/5 1/1 0/0 1/1 0/0 2/2 0/0 1/1 0/0
21-wrz-2023 W60+H Caldas da Rainha Dalayna Hewitt R16 Win 6-2 7-5 4/10 1/3 0/2 1/1 0/0 2/3 0/1 0/0 0/0
20-wrz-2023 W60+H Caldas da Rainha Fangran Tian R32 Win 6-3 6-0 18/27 1/2 0/1 3/3 2/3 1/1 3/3 3/4 1/2
04-wrz-2023 Bari 125 Rebecca Sramkova R32 Lose 3-6 1-6 7/19 0/3 0/1 0/4 0/4 0/1 0/3 0/1 0/1
24-sie-2023 US Open Kaja Juvan Q1 Lose 6-7(4) 2-6 11/23 0/3 0/2 1/4 0/3 3/4 1/3 1/2 0/1
18-sie-2023 Barranquilla 125 Anna Karolina Schmiedlova QF Lose 3-6 6-2 2-6 10/21 0/3 0/1 0/3 0/2 1/4 0/5 0/1 0/1
16-sie-2023 Barranquilla 125 Kristina Mladenovic R16 Win 6-2 1-0 11/15 0/0 0/0 2/2 1/1 1/1 2/2 3/3 1/1
15-sie-2023 Barranquilla 125 Amandine Hesse R32 Win 6-2 6-1 3/9 0/3 0/2 0/1 0/1 1/1 0/1 0/0 0/0
12-sie-2023 W80 Brasilia Leolia Jeanjean Semis Lose 6-4 3-6 4-6 20/29 2/4 0/1 4/6 0/2 7/7 3/5 3/3 0/0
11-sie-2023 W80 Brasilia Despina Papamichail QF Win 6-2 6-4 7/9 0/0 0/0 1/2 0/0 2/3 0/0 2/3 0/1
10-sie-2023 W80 Brasilia Eden Silva R16 Win 6-4 6-0 9/12 1/1 0/0 2/2 0/0 3/4 1/1 1/2 0/1
08-sie-2023 W80 Brasilia Olivia Carneiro R32 Win 6-0 6-1 7/8 0/0 0/0 3/3 0/0 3/3 1/1 1/1 0/0
05-sie-2023 W60 Feira De Santana Jana Kolodynska Final Win 6-1 6-4 6/9 0/0 0/0 0/0 0/0 3/4 0/1 2/2 1/1
04-sie-2023 W60 Feira De Santana Valeriya Strakhova QF Win 6-4 6-3 10/19 0/1 0/0 1/5 0/4 4/4 1/2 3/3 0/0
04-sie-2023 W60 Feira De Santana Haley Giavara Semis Win 6-4 6-1 8/13 0/0 0/0 1/3 0/1 2/3 0/0 1/2 0/1
03-sie-2023 W60 Feira De Santana Yuliana Monroy R16 Win 6-1 6-1 5/8 1/1 1/1 0/0 1/1 1/2 1/2 1/1 0/0
02-sie-2023 W60 Feira De Santana Jasmin Jebawy R32 Win 6-1 6-1 2/4 0/0 0/0 0/0 0/0 1/2 0/1 1/1 0/0
24-lip-2023 Hamburg Noma Noha Akugue R32 Lose 5-7 4-6 15/30 1/4 0/3 1/3 0/2 3/4 1/4 2/5 1/4
21-lip-2023 Iasi 125 Raluca Georgiana Serban QF Lose 6-7(8) 5-7 14/25 1/2 1/2 0/3 1/4 2/3 2/4 3/3 1/1
19-lip-2023 Iasi 125 Elsa Jacquemot R16 Win 4-6 7-6(3) 7-5 17/42 0/3 0/1 1/6 0/4 2/9 0/5 1/4 0/3
18-lip-2023 Iasi 125 Miriam Bianca Bulgaru R32 Win 5-7 6-0 6-1 19/32 1/4 0/1 1/3 0/3 3/3 2/4 3/4 1/2
11-lip-2023 125 Contrexeville Tessah Andrianjafitrimo R32 Lose 5-7 0-6 13/28 0/4 0/1 1/5 1/4 0/2 1/5 1/2 0/1
27-cze-2023 Wimbledon Vera Zvonareva Q1 Lose 7-5 6-7(5) 2-6 26/45 1/3 0/1 3/6 0/2 5/9 2/6 4/8 1/5
22-cze-2023 Gaiba 125 Robin Montgomery R16 Lose 0-6 7-6(3) 0-6 24/47 0/5 0/2 1/4 0/4 2/5 1/6 1/4 1/4
20-cze-2023 Gaiba 125 Jana Cepelova R32 Win 3-6 6-3 6-1 18/27 1/2 0/1 3/5 1/3 4/4 2/2 5/5 1/1
16-cze-2023 W60 Ricany Tereza Valentova QF Lose 3-6 2-6 15/27 0/2 0/2 2/3 0/1 3/5 2/4 3/3 2/2
15-cze-2023 W60 Ricany Amarissa Kiara Toth R16 Win 7-5 6-3 16/29 1/3 0/0 2/5 2/4 0/2 2/5 3/4 1/2
14-cze-2023 W60 Ricany Sandra Samir R32 Win 7-5 6-0 18/25 2/2 0/0 5/6 1/1 4/5 2/3 3/5 0/2
07-cze-2023 Makarska 125 Katarina Zavatska R32 Lose 3-6 4-6 14/29 0/1 0/0 0/2 0/1 1/3 0/3 1/5 0/4
25-maj-2023 Roland Garros Elizabeth Mandlik Q3 Lose 2-6 6-2 5-7 17/34 2/7 0/3 3/7 0/2 3/6 0/3 0/3 0/3
24-maj-2023 Roland Garros Noma Noha Akugue Q2 Win 7-6 6-3 4/10 1/1 0/0 1/4 0/3 2/2 0/0 0/0 0/0
22-maj-2023 Roland Garros Olga Govortsova Q1 Win 6-1 6-3 13/18 1/1 0/0 2/3 0/0 3/4 2/3 3/3 1/1
18-maj-2023 W60 Saint-Gaudens Anna Siskova R16 Lose 4-6 4-6 20/37 0/3 0/2 0/3 0/3 2/3 1/3 2/5 0/3
17-maj-2023 W60 Saint-Gaudens Sarah Beth Grey R32 Win 6-1 6-7(4) 6-2 17/27 1/2 0/0 2/5 0/2 5/6 2/3 3/4 1/2
08-maj-2023 Rome Elena Gabriela Ruse Q1 Lose 1-6 2-6 9/23 1/5 0/2 1/5 0/2 1/4 0/4 1/1 0/0
01-maj-2023 Saint Malo 125 Maryna Zanevska R32 Lose 2-6 0-6 10/24 0/1 0/0 0/4 0/3 0/3 0/2 0/3 0/3
24-kwi-2023 Madrid Anna Karolina Schmiedlova Q1 Lose 2-6 4-6 16/33 1/3 0/0 1/5 1/3 0/4 1/6 1/3 0/2
15-kwi-2023 BJK Cup QLS R1: GER vs BRA Anna Lena Friedsam Other Lose 1-6 0-6 9/22 0/2 0/1 0/3 0/1 0/2 0/1 0/3 0/3
14-kwi-2023 BJK Cup QLS R1: GER vs BRA Tatjana Maria Other Lose 3-6 6-3 5-7 21/35 0/1 0/1 3/5 0/2 5/7 1/3 5/6 3/4
07-kwi-2023 Bogota Francesca Jones QF Lose 4-6 2-6 6/20 0/2 0/1 0/3 0/2 2/5 0/3 0/1 0/1
05-kwi-2023 Bogota Natalija Stevanovic R16 Win 7-5 5-7 6-4 25/36 2/4 0/0 6/8 0/2 7/9 1/4 5/6 0/1
03-kwi-2023 Bogota Antonia Samudio R32 Win 6-1 6-0 9/13 0/0 0/0 3/3 1/1 3/3 1/1 1/2 0/1
31-mar-2023 San Luis Potosi 125 Kaja Juvan QF Lose 6-4 3-6 4-6 12/31 0/3 0/3 0/0 0/3 0/4 0/6 1/5 0/4
30-mar-2023 San Luis Potosi 125 Katrina Scott R16 Win 6-3 6-1 7/15 0/1 0/1 1/4 0/2 1/3 0/2 1/1 0/0
29-mar-2023 San Luis Potosi 125 Andrea Gamiz R32 Win 4-6 6-1 6-2 13/22 1/3 0/1 1/3 0/2 1/2 0/3 2/2 1/1
Data Turniej Przeciwnik Runda Wynik Pressure Points wygrane przy serwisie Gemy serwisowe wygrane od stanu:
0-30 0-40 15-30 15-40 30-30 30-40 Deuce 40-A
17-mar-2024 Miami Taylor Townsend Q1 Lose 4-6 4-6 19/31 1/3 0/1 1/4 0/1 4/6 1/2 3/6 0/3
04-mar-2024 Indian Wells Camila Osorio Q1 Lose 6-4 3-6 4-6 16/32 1/3 1/3 0/2 1/2 4/6 2/4 2/3 1/2
02-mar-2024 W50 Pretoria 2 Hanne Vandewinkel Final Win 6-2 4-6 7-5 11/21 1/3 0/1 2/3 0/1 3/5 0/2 1/3 0/2
01-mar-2024 W50 Pretoria 2 Manon Leonard Semis Win 6-2 6-1 13/17 0/1 0/0 0/1 0/0 2/3 0/0 2/3 1/2
29-lut-2024 W50 Pretoria 2 Jaeda Daniel QF Win 6-0 6-4 8/11 1/2 0/1 1/1 1/1 1/1 1/1 1/1 0/0
28-lut-2024 W50 Pretoria 2 Ekaterina Shalimova R16 Win 6-3 6-0 20/28 2/3 0/0 3/4 1/2 3/3 3/4 4/4 1/1
27-lut-2024 W50 Pretoria 2 Anastasia Kovaleva R32 Win 6-4 6-2 14/21 1/1 0/0 1/2 1/1 2/3 1/2 2/3 2/3
23-lut-2024 W50 Pretoria Lina Glushko Semis Lose 3-6 4-6 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
22-lut-2024 W50 Pretoria Isabella Kruger QF Win 6-1 6-4 7/12 0/1 0/1 1/1 0/0 3/3 2/2 2/2 1/1
21-lut-2024 W50 Pretoria Clervie Ngounoue R16 Win 6-3 6-4 7/15 0/2 0/2 1/2 1/3 2/2 2/2 2/2 0/0
20-lut-2024 W50 Pretoria Amelie Van Impe R32 Win 4-6 6-0 6-2 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
09-lut-2024 Doha Viktoriya Tomova Q1 Lose 4-6 0-6 10/22 0/3 0/2 1/4 0/4 2/3 0/1 1/3 0/2
07-lut-2024 Mumbai 125 Storm Hunter R16 Lose 3-6 3-6 10/19 1/4 0/0 1/5 0/3 1/2 0/2 1/2 0/1
05-lut-2024 Mumbai 125 Ekaterina Makarova R32 Win 6-1 3-0 2/2 0/0 0/0 0/0 0/0 1/1 0/0 1/1 0/0
29-sty-2024 Hua Hin Viktorija Golubic R32 Lose 1-6 2-6 5/20 0/1 0/1 0/4 0/3 0/1 0/1 0/2 0/2
10-sty-2024 Australian Open Nigina Abduraimova Q1 Lose 7-5 5-7 0-6 17/38 0/4 0/3 0/3 0/2 2/5 2/6 2/3 2/3
02-sty-2024 Canberra 125 Fiona Ferro R32 Lose 6-7(5) 2-6 23/34 1/1 0/0 3/4 0/1 3/4 1/2 4/6 1/3
10-lis-2023 BJK Cup Finals Sohyun Park Other Win 6-1 6-1 5/6 0/0 0/0 1/1 1/1 1/1 1/1 2/2 0/0
16-paź-2023 Monastir Iryna Shymanovich R32 Lose 3-6 2-6 8/18 1/2 0/0 1/2 1/2 0/1 1/3 1/3 0/2
10-paź-2023 Seoul Emina Bektas R32 Lose 7-6(5) 4-6 5-7 25/41 1/3 0/1 3/6 1/4 5/7 3/7 6/8 1/3
30-wrz-2023 Beijing Peyton Stearns Q2 Lose 1-6 1-6 5/15 0/3 0/2 0/2 0/3 0/1 0/3 1/1 0/0
29-wrz-2023 Beijing Aliaksandra Sasnovich Q1 Win 0-6 7-6(4) 6-4 20/43 1/3 0/2 2/6 0/4 3/6 1/5 2/5 0/3
23-wrz-2023 W60+H Caldas da Rainha Leolia Jeanjean Semis Lose 4-6 4-6 9/21 0/2 0/1 1/3 0/1 1/3 0/2 1/4 0/3
22-wrz-2023 W60+H Caldas da Rainha Timea Babos QF Win 6-2 1-0 5/5 1/1 0/0 1/1 0/0 2/2 0/0 1/1 0/0
21-wrz-2023 W60+H Caldas da Rainha Dalayna Hewitt R16 Win 6-2 7-5 4/10 1/3 0/2 1/1 0/0 2/3 0/1 0/0 0/0
20-wrz-2023 W60+H Caldas da Rainha Fangran Tian R32 Win 6-3 6-0 18/27 1/2 0/1 3/3 2/3 1/1 3/3 3/4 1/2
24-sie-2023 US Open Kaja Juvan Q1 Lose 6-7(4) 2-6 11/23 0/3 0/2 1/4 0/3 3/4 1/3 1/2 0/1
18-sie-2023 Barranquilla 125 Anna Karolina Schmiedlova QF Lose 3-6 6-2 2-6 10/21 0/3 0/1 0/3 0/2 1/4 0/5 0/1 0/1
16-sie-2023 Barranquilla 125 Kristina Mladenovic R16 Win 6-2 1-0 11/15 0/0 0/0 2/2 1/1 1/1 2/2 3/3 1/1
15-sie-2023 Barranquilla 125 Amandine Hesse R32 Win 6-2 6-1 3/9 0/3 0/2 0/1 0/1 1/1 0/1 0/0 0/0
12-sie-2023 W80 Brasilia Leolia Jeanjean Semis Lose 6-4 3-6 4-6 20/29 2/4 0/1 4/6 0/2 7/7 3/5 3/3 0/0
11-sie-2023 W80 Brasilia Despina Papamichail QF Win 6-2 6-4 7/9 0/0 0/0 1/2 0/0 2/3 0/0 2/3 0/1
10-sie-2023 W80 Brasilia Eden Silva R16 Win 6-4 6-0 9/12 1/1 0/0 2/2 0/0 3/4 1/1 1/2 0/1
08-sie-2023 W80 Brasilia Olivia Carneiro R32 Win 6-0 6-1 7/8 0/0 0/0 3/3 0/0 3/3 1/1 1/1 0/0
05-sie-2023 W60 Feira De Santana Jana Kolodynska Final Win 6-1 6-4 6/9 0/0 0/0 0/0 0/0 3/4 0/1 2/2 1/1
04-sie-2023 W60 Feira De Santana Haley Giavara Semis Win 6-4 6-1 8/13 0/0 0/0 1/3 0/1 2/3 0/0 1/2 0/1
04-sie-2023 W60 Feira De Santana Valeriya Strakhova QF Win 6-4 6-3 10/19 0/1 0/0 1/5 0/4 4/4 1/2 3/3 0/0
03-sie-2023 W60 Feira De Santana Yuliana Monroy R16 Win 6-1 6-1 5/8 1/1 1/1 0/0 1/1 1/2 1/2 1/1 0/0
02-sie-2023 W60 Feira De Santana Jasmin Jebawy R32 Win 6-1 6-1 2/4 0/0 0/0 0/0 0/0 1/2 0/1 1/1 0/0
Data Turniej Przeciwnik Runda Wynik Pressure Points wygrane przy serwisie Gemy serwisowe wygrane od stanu:
0-30 0-40 15-30 15-40 30-30 30-40 Deuce 40-A
03-gru-2023 Buenos Aires 125 Maria Lourdes Carle Final Win 6-3 6-2 8/17 1/2 1/2 0/1 1/1 1/3 1/3 1/1 1/1
02-gru-2023 Buenos Aires 125 Renata Zarazua Semis Win 6-4 1-6 7-6(2) 19/33 2/5 0/1 3/6 1/4 3/5 1/4 2/2 2/2
02-gru-2023 Buenos Aires 125 Solana Sierra QF Win 2-6 7-5 6-3 6/18 0/2 0/1 1/4 1/4 1/1 1/1 1/2 0/1
29-lis-2023 Buenos Aires 125 Conny Perrin R16 Win 6-2 6-3 17/28 2/4 0/1 2/4 1/3 2/3 2/4 2/3 1/2
27-lis-2023 Buenos Aires 125 Leyre Romero Gormaz R32 Win 6-4 4-6 6-4 15/32 0/1 0/1 1/3 0/0 3/7 2/5 2/5 1/4
21-lis-2023 Florianopolis 125 Miriam Bianca Bulgaru R32 Lose 7-6(4) 6-7(4) 0-6 29/50 2/5 1/2 1/5 1/4 3/6 2/7 3/5 2/4
16-lis-2023 Colina 125 Elizabeth Mandlik R16 Lose 6-3 4-6 0-6 9/22 0/3 0/2 1/4 0/4 2/3 0/3 1/2 0/1
15-lis-2023 Colina 125 Carole Monnet R32 Win 4-6 6-0 6-3 14/24 1/1 0/0 2/4 0/0 3/7 1/4 3/4 0/1
04-wrz-2023 Bari 125 Rebecca Sramkova R32 Lose 3-6 1-6 7/19 0/3 0/1 0/4 0/4 0/1 0/3 0/1 0/1
24-lip-2023 Hamburg Noma Noha Akugue R32 Lose 5-7 4-6 15/30 1/4 0/3 1/3 0/2 3/4 1/4 2/5 1/4
21-lip-2023 Iasi 125 Raluca Georgiana Serban QF Lose 6-7(8) 5-7 14/25 1/2 1/2 0/3 1/4 2/3 2/4 3/3 1/1
19-lip-2023 Iasi 125 Elsa Jacquemot R16 Win 4-6 7-6(3) 7-5 17/42 0/3 0/1 1/6 0/4 2/9 0/5 1/4 0/3
18-lip-2023 Iasi 125 Miriam Bianca Bulgaru R32 Win 5-7 6-0 6-1 19/32 1/4 0/1 1/3 0/3 3/3 2/4 3/4 1/2
11-lip-2023 125 Contrexeville Tessah Andrianjafitrimo R32 Lose 5-7 0-6 13/28 0/4 0/1 1/5 1/4 0/2 1/5 1/2 0/1
16-cze-2023 W60 Ricany Tereza Valentova QF Lose 3-6 2-6 15/27 0/2 0/2 2/3 0/1 3/5 2/4 3/3 2/2
15-cze-2023 W60 Ricany Amarissa Kiara Toth R16 Win 7-5 6-3 16/29 1/3 0/0 2/5 2/4 0/2 2/5 3/4 1/2
14-cze-2023 W60 Ricany Sandra Samir R32 Win 7-5 6-0 18/25 2/2 0/0 5/6 1/1 4/5 2/3 3/5 0/2
07-cze-2023 Makarska 125 Katarina Zavatska R32 Lose 3-6 4-6 14/29 0/1 0/0 0/2 0/1 1/3 0/3 1/5 0/4
25-maj-2023 Roland Garros Elizabeth Mandlik Q3 Lose 2-6 6-2 5-7 17/34 2/7 0/3 3/7 0/2 3/6 0/3 0/3 0/3
24-maj-2023 Roland Garros Noma Noha Akugue Q2 Win 7-6 6-3 4/10 1/1 0/0 1/4 0/3 2/2 0/0 0/0 0/0
22-maj-2023 Roland Garros Olga Govortsova Q1 Win 6-1 6-3 13/18 1/1 0/0 2/3 0/0 3/4 2/3 3/3 1/1
18-maj-2023 W60 Saint-Gaudens Anna Siskova R16 Lose 4-6 4-6 20/37 0/3 0/2 0/3 0/3 2/3 1/3 2/5 0/3
17-maj-2023 W60 Saint-Gaudens Sarah Beth Grey R32 Win 6-1 6-7(4) 6-2 17/27 1/2 0/0 2/5 0/2 5/6 2/3 3/4 1/2
08-maj-2023 Rome Elena Gabriela Ruse Q1 Lose 1-6 2-6 9/23 1/5 0/2 1/5 0/2 1/4 0/4 1/1 0/0
01-maj-2023 Saint Malo 125 Maryna Zanevska R32 Lose 2-6 0-6 10/24 0/1 0/0 0/4 0/3 0/3 0/2 0/3 0/3
24-kwi-2023 Madrid Anna Karolina Schmiedlova Q1 Lose 2-6 4-6 16/33 1/3 0/0 1/5 1/3 0/4 1/6 1/3 0/2
15-kwi-2023 BJK Cup QLS R1: GER vs BRA Anna Lena Friedsam Other Lose 1-6 0-6 9/22 0/2 0/1 0/3 0/1 0/2 0/1 0/3 0/3
14-kwi-2023 BJK Cup QLS R1: GER vs BRA Tatjana Maria Other Lose 3-6 6-3 5-7 21/35 0/1 0/1 3/5 0/2 5/7 1/3 5/6 3/4
07-kwi-2023 Bogota Francesca Jones QF Lose 4-6 2-6 6/20 0/2 0/1 0/3 0/2 2/5 0/3 0/1 0/1
05-kwi-2023 Bogota Natalija Stevanovic R16 Win 7-5 5-7 6-4 25/36 2/4 0/0 6/8 0/2 7/9 1/4 5/6 0/1
03-kwi-2023 Bogota Antonia Samudio R32 Win 6-1 6-0 9/13 0/0 0/0 3/3 1/1 3/3 1/1 1/2 0/1
31-mar-2023 San Luis Potosi 125 Kaja Juvan QF Lose 6-4 3-6 4-6 12/31 0/3 0/3 0/0 0/3 0/4 0/6 1/5 0/4
30-mar-2023 San Luis Potosi 125 Katrina Scott R16 Win 6-3 6-1 7/15 0/1 0/1 1/4 0/2 1/3 0/2 1/1 0/0
29-mar-2023 San Luis Potosi 125 Andrea Gamiz R32 Win 4-6 6-1 6-2 13/22 1/3 0/1 1/3 0/2 1/2 0/3 2/2 1/1
Data Turniej Przeciwnik Runda Wynik Pressure Points wygrane przy serwisie Gemy serwisowe wygrane od stanu:
0-30 0-40 15-30 15-40 30-30 30-40 Deuce 40-A
27-cze-2023 Wimbledon Vera Zvonareva Q1 Lose 7-5 6-7(5) 2-6 26/45 1/3 0/1 3/6 0/2 5/9 2/6 4/8 1/5
22-cze-2023 Gaiba 125 Robin Montgomery R16 Lose 0-6 7-6(3) 0-6 24/47 0/5 0/2 1/4 0/4 2/5 1/6 1/4 1/4
20-cze-2023 Gaiba 125 Jana Cepelova R32 Win 3-6 6-3 6-1 18/27 1/2 0/1 3/5 1/3 4/4 2/2 5/5 1/1

Pressure Points przy returnie - Wszystkie nawierzchnie

Data Turniej Przeciwnik Runda Wynik Pressure Points wygrane przy returnie Gemy returnowe wygrane od stanu:
0-30 0-40 15-30 15-40 30-30 30-40 Deuce 40-A
17-mar-2024 Miami Taylor Townsend Q1 Lose 4-6 4-6 4/7 1/1 1/1 1/2 2/2 0/1 0/0 0/0 0/0
04-mar-2024 Indian Wells Camila Osorio Q1 Lose 6-4 3-6 4-6 9/16 3/3 1/1 2/3 1/1 2/4 2/3 0/1 0/0
02-mar-2024 W50 Pretoria 2 Hanne Vandewinkel Final Win 6-2 4-6 7-5 14/28 5/7 4/4 2/5 3/4 1/3 1/2 0/1 0/1
01-mar-2024 W50 Pretoria 2 Manon Leonard Semis Win 6-2 6-1 11/23 4/5 1/1 3/4 1/1 3/4 2/2 1/2 1/1
29-lut-2024 W50 Pretoria 2 Jaeda Daniel QF Win 6-0 6-4 12/17 2/2 2/2 2/2 4/4 1/1 2/2 2/2 2/2
28-lut-2024 W50 Pretoria 2 Ekaterina Shalimova R16 Win 6-3 6-0 13/23 2/2 1/1 2/3 1/2 3/3 2/3 2/3 2/2
27-lut-2024 W50 Pretoria 2 Anastasia Kovaleva R32 Win 6-4 6-2 9/25 2/2 2/2 1/2 1/1 2/4 0/0 2/4 2/2
23-lut-2024 W50 Pretoria Lina Glushko Semis Lose 3-6 4-6 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
22-lut-2024 W50 Pretoria Isabella Kruger QF Win 6-1 6-4 10/21 1/1 1/1 3/3 2/2 2/3 3/3 2/3 2/2
21-lut-2024 W50 Pretoria Clervie Ngounoue R16 Win 6-3 6-4 13/30 4/4 3/3 2/3 3/3 3/5 2/2 2/4 2/2
20-lut-2024 W50 Pretoria Amelie Van Impe R32 Win 4-6 6-0 6-2 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
09-lut-2024 Doha Viktoriya Tomova Q1 Lose 4-6 0-6 7/18 1/2 1/2 1/2 1/2 0/2 0/1 0/2 0/1
07-lut-2024 Mumbai 125 Storm Hunter R16 Lose 3-6 3-6 3/9 0/0 0/0 1/2 1/1 0/3 0/0 0/1 0/1
05-lut-2024 Mumbai 125 Ekaterina Makarova R32 Win 6-1 3-0 10/17 2/3 2/2 1/2 1/2 1/1 1/2 1/2 1/1
29-sty-2024 Hua Hin Viktorija Golubic R32 Lose 1-6 2-6 7/17 1/1 0/0 1/2 1/1 1/4 1/1 1/2 1/2
10-sty-2024 Australian Open Nigina Abduraimova Q1 Lose 7-5 5-7 0-6 9/27 2/3 1/1 2/4 2/2 2/7 2/3 2/5 2/2
02-sty-2024 Canberra 125 Fiona Ferro R32 Lose 6-7(5) 2-6 0/9 0/1 0/0 0/2 0/0 0/4 0/0 0/2 0/0
03-gru-2023 Buenos Aires 125 Maria Lourdes Carle Final Win 6-3 6-2 14/23 2/2 1/1 3/3 3/3 3/4 3/3 3/4 3/3
02-gru-2023 Buenos Aires 125 Renata Zarazua Semis Win 6-4 1-6 7-6(2) 14/31 0/2 0/0 2/4 1/1 2/5 3/4 2/4 2/3
02-gru-2023 Buenos Aires 125 Solana Sierra QF Win 2-6 7-5 6-3 11/25 2/3 1/1 2/5 3/3 0/3 0/1 2/4 2/2
29-lis-2023 Buenos Aires 125 Conny Perrin R16 Win 6-2 6-3 15/25 1/1 0/0 4/4 1/1 5/6 5/6 2/3 2/3
27-lis-2023 Buenos Aires 125 Leyre Romero Gormaz R32 Win 6-4 4-6 6-4 16/29 1/1 1/1 4/5 3/3 4/8 4/4 3/4 3/3
21-lis-2023 Florianopolis 125 Miriam Bianca Bulgaru R32 Lose 7-6(4) 6-7(4) 0-6 12/34 2/3 1/1 3/5 2/3 1/5 2/4 0/4 0/2
16-lis-2023 Colina 125 Elizabeth Mandlik R16 Lose 6-3 4-6 0-6 12/25 2/3 1/1 3/5 4/4 0/2 1/1 1/2 1/2
15-lis-2023 Colina 125 Carole Monnet R32 Win 4-6 6-0 6-3 18/37 2/4 2/2 3/5 2/2 5/8 2/2 3/5 3/3
10-lis-2023 BJK Cup Finals Sohyun Park Other Win 6-1 6-1 15/32 1/1 0/0 3/5 2/3 3/4 1/2 3/4 3/3
16-paź-2023 Monastir Iryna Shymanovich R32 Lose 3-6 2-6 10/29 1/2 1/1 0/3 0/1 0/4 0/3 0/4 0/3
10-paź-2023 Seoul Emina Bektas R32 Lose 7-6(5) 4-6 5-7 8/19 0/0 0/0 2/3 0/0 3/7 2/2 2/3 2/3
30-wrz-2023 Beijing Peyton Stearns Q2 Lose 1-6 1-6 0/4 0/0 0/0 0/0 0/0 0/4 0/0 0/0 0/0
29-wrz-2023 Beijing Aliaksandra Sasnovich Q1 Win 0-6 7-6(4) 6-4 17/47 3/4 0/0 5/9 3/4 2/7 2/4 3/8 3/5
23-wrz-2023 W60+H Caldas da Rainha Leolia Jeanjean Semis Lose 4-6 4-6 7/16 1/2 1/1 2/4 1/1 1/4 1/1 0/1 0/1
22-wrz-2023 W60+H Caldas da Rainha Timea Babos QF Win 6-2 1-0 8/15 3/3 3/3 0/1 0/0 0/1 0/0 0/1 0/1
21-wrz-2023 W60+H Caldas da Rainha Dalayna Hewitt R16 Win 6-2 7-5 12/17 3/3 2/2 3/3 5/5 0/1 0/0 1/2 1/1
20-wrz-2023 W60+H Caldas da Rainha Fangran Tian R32 Win 6-3 6-0 14/21 1/1 0/0 6/6 3/3 4/4 3/3 2/2 2/2
04-wrz-2023 Bari 125 Rebecca Sramkova R32 Lose 3-6 1-6 5/9 1/1 1/1 1/1 1/1 1/1 2/2 1/1 1/1
24-sie-2023 US Open Kaja Juvan Q1 Lose 6-7(4) 2-6 7/14 2/2 1/1 1/1 1/1 2/3 3/3 1/2 1/1
18-sie-2023 Barranquilla 125 Anna Karolina Schmiedlova QF Lose 3-6 6-2 2-6 10/17 0/1 0/0 0/1 0/0 3/5 3/5 1/3 1/1
16-sie-2023 Barranquilla 125 Kristina Mladenovic R16 Win 6-2 1-0 4/7 1/1 1/1 1/1 2/2 0/0 1/1 0/1 0/0
15-sie-2023 Barranquilla 125 Amandine Hesse R32 Win 6-2 6-1 16/34 2/2 1/1 4/4 1/1 5/5 2/2 5/5 5/5
12-sie-2023 W80 Brasilia Leolia Jeanjean Semis Lose 6-4 3-6 4-6 4/10 0/0 0/0 2/4 1/1 1/3 1/1 0/1 0/0
11-sie-2023 W80 Brasilia Despina Papamichail QF Win 6-2 6-4 8/12 1/1 1/1 1/1 1/1 2/3 1/1 2/2 2/2
10-sie-2023 W80 Brasilia Eden Silva R16 Win 6-4 6-0 10/16 2/2 1/1 3/4 4/4 1/3 0/0 1/1 1/1
08-sie-2023 W80 Brasilia Olivia Carneiro R32 Win 6-0 6-1 13/18 2/2 2/2 1/2 0/0 3/4 2/2 3/3 3/3
05-sie-2023 W60 Feira De Santana Jana Kolodynska Final Win 6-1 6-4 13/23 2/2 1/1 3/4 2/2 3/5 3/4 1/2 1/1
04-sie-2023 W60 Feira De Santana Valeriya Strakhova QF Win 6-4 6-3 19/37 4/4 1/1 5/5 4/4 2/2 3/3 4/4 4/4
04-sie-2023 W60 Feira De Santana Haley Giavara Semis Win 6-4 6-1 13/19 3/3 2/2 3/3 3/3 1/2 3/3 1/1 1/1
03-sie-2023 W60 Feira De Santana Yuliana Monroy R16 Win 6-1 6-1 11/14 2/3 2/2 1/2 2/3 2/2 1/1 1/1 1/1
02-sie-2023 W60 Feira De Santana Jasmin Jebawy R32 Win 6-1 6-1 14/21 3/3 3/3 1/1 1/1 2/2 2/2 2/2 2/2
24-lip-2023 Hamburg Noma Noha Akugue R32 Lose 5-7 4-6 9/24 2/3 2/2 1/3 1/1 0/3 0/0 0/3 0/2
21-lip-2023 Iasi 125 Raluca Georgiana Serban QF Lose 6-7(8) 5-7 11/34 1/1 1/1 2/6 3/4 0/5 2/5 0/5 0/2
19-lip-2023 Iasi 125 Elsa Jacquemot R16 Win 4-6 7-6(3) 7-5 27/50 3/5 2/2 5/8 3/4 5/7 3/4 3/5 3/4
18-lip-2023 Iasi 125 Miriam Bianca Bulgaru R32 Win 5-7 6-0 6-1 18/31 4/4 2/2 5/6 4/4 2/3 4/4 4/4 4/4
11-lip-2023 125 Contrexeville Tessah Andrianjafitrimo R32 Lose 5-7 0-6 7/11 1/1 1/1 1/1 2/2 1/2 2/3 0/1 0/0
27-cze-2023 Wimbledon Vera Zvonareva Q1 Lose 7-5 6-7(5) 2-6 13/29 2/2 0/0 3/3 1/1 3/7 3/4 2/4 2/4
22-cze-2023 Gaiba 125 Robin Montgomery R16 Lose 0-6 7-6(3) 0-6 7/25 0/1 0/0 1/5 0/0 1/5 1/3 0/3 0/2
20-cze-2023 Gaiba 125 Jana Cepelova R32 Win 3-6 6-3 6-1 15/31 2/2 1/1 4/4 1/1 4/6 4/4 1/5 1/3
16-cze-2023 W60 Ricany Tereza Valentova QF Lose 3-6 2-6 3/8 0/0 0/0 0/0 0/0 0/1 0/0 1/2 1/1
15-cze-2023 W60 Ricany Amarissa Kiara Toth R16 Win 7-5 6-3 18/37 2/2 2/2 3/4 4/4 0/3 2/2 3/4 3/3
14-cze-2023 W60 Ricany Sandra Samir R32 Win 7-5 6-0 14/25 3/3 3/3 2/2 3/3 1/1 3/3 2/3 2/3
07-cze-2023 Makarska 125 Katarina Zavatska R32 Lose 3-6 4-6 8/21 1/1 0/0 3/5 2/3 1/2 2/3 1/3 1/1
25-maj-2023 Roland Garros Elizabeth Mandlik Q3 Lose 2-6 6-2 5-7 19/49 6/7 2/2 4/8 5/5 2/7 4/4 1/4 1/3
24-maj-2023 Roland Garros Noma Noha Akugue Q2 Win 7-6 6-3 10/28 2/4 1/2 3/5 2/4 2/4 3/5 0/3 0/0
22-maj-2023 Roland Garros Olga Govortsova Q1 Win 6-1 6-3 15/31 3/3 3/3 1/2 2/2 1/3 3/4 2/5 2/3
18-maj-2023 W60 Saint-Gaudens Anna Siskova R16 Lose 4-6 4-6 9/17 3/3 2/2 1/1 2/2 1/2 1/1 0/1 0/1
17-maj-2023 W60 Saint-Gaudens Sarah Beth Grey R32 Win 6-1 6-7(4) 6-2 16/29 3/4 2/2 3/4 5/5 1/3 2/3 2/3 2/2
08-maj-2023 Rome Elena Gabriela Ruse Q1 Lose 1-6 2-6 7/19 1/2 0/1 1/1 0/1 2/3 1/2 1/3 1/3
01-maj-2023 Saint Malo 125 Maryna Zanevska R32 Lose 2-6 0-6 5/14 0/1 0/0 1/3 1/3 0/0 0/2 0/2 0/1
24-kwi-2023 Madrid Anna Karolina Schmiedlova Q1 Lose 2-6 4-6 7/17 2/2 2/2 0/2 1/1 1/4 0/0 1/2 1/1
15-kwi-2023 BJK Cup QLS R1: GER vs BRA Anna Lena Friedsam Other Lose 1-6 0-6 5/16 0/0 0/0 0/2 0/0 0/3 0/1 0/2 0/2
14-kwi-2023 BJK Cup QLS R1: GER vs BRA Tatjana Maria Other Lose 3-6 6-3 5-7 10/29 1/1 1/1 2/5 3/3 0/4 3/4 1/5 1/2
07-kwi-2023 Bogota Francesca Jones QF Lose 4-6 2-6 7/14 0/0 0/0 2/2 0/0 3/6 3/3 0/1 0/1
05-kwi-2023 Bogota Natalija Stevanovic R16 Win 7-5 5-7 6-4 13/31 2/2 1/1 2/3 2/2 2/7 2/3 3/4 3/3
03-kwi-2023 Bogota Antonia Samudio R32 Win 6-1 6-0 14/17 1/1 0/0 5/5 4/4 3/3 2/2 1/1 1/1
31-mar-2023 San Luis Potosi 125 Kaja Juvan QF Lose 6-4 3-6 4-6 20/43 1/2 1/1 5/6 3/3 3/8 3/4 3/6 3/5
30-mar-2023 San Luis Potosi 125 Katrina Scott R16 Win 6-3 6-1 16/22 4/4 3/3 5/5 7/7 1/1 2/2 0/0 0/0
29-mar-2023 San Luis Potosi 125 Andrea Gamiz R32 Win 4-6 6-1 6-2 23/44 2/2 1/1 3/4 3/3 4/7 3/4 4/6 4/4
Data Turniej Przeciwnik Runda Wynik Pressure Points wygrane przy returnie Gemy returnowe wygrane od stanu:
0-30 0-40 15-30 15-40 30-30 30-40 Deuce 40-A
17-mar-2024 Miami Taylor Townsend Q1 Lose 4-6 4-6 4/7 1/1 1/1 1/2 2/2 0/1 0/0 0/0 0/0
04-mar-2024 Indian Wells Camila Osorio Q1 Lose 6-4 3-6 4-6 9/16 3/3 1/1 2/3 1/1 2/4 2/3 0/1 0/0
02-mar-2024 W50 Pretoria 2 Hanne Vandewinkel Final Win 6-2 4-6 7-5 14/28 5/7 4/4 2/5 3/4 1/3 1/2 0/1 0/1
01-mar-2024 W50 Pretoria 2 Manon Leonard Semis Win 6-2 6-1 11/23 4/5 1/1 3/4 1/1 3/4 2/2 1/2 1/1
29-lut-2024 W50 Pretoria 2 Jaeda Daniel QF Win 6-0 6-4 12/17 2/2 2/2 2/2 4/4 1/1 2/2 2/2 2/2
28-lut-2024 W50 Pretoria 2 Ekaterina Shalimova R16 Win 6-3 6-0 13/23 2/2 1/1 2/3 1/2 3/3 2/3 2/3 2/2
27-lut-2024 W50 Pretoria 2 Anastasia Kovaleva R32 Win 6-4 6-2 9/25 2/2 2/2 1/2 1/1 2/4 0/0 2/4 2/2
23-lut-2024 W50 Pretoria Lina Glushko Semis Lose 3-6 4-6 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
22-lut-2024 W50 Pretoria Isabella Kruger QF Win 6-1 6-4 10/21 1/1 1/1 3/3 2/2 2/3 3/3 2/3 2/2
21-lut-2024 W50 Pretoria Clervie Ngounoue R16 Win 6-3 6-4 13/30 4/4 3/3 2/3 3/3 3/5 2/2 2/4 2/2
20-lut-2024 W50 Pretoria Amelie Van Impe R32 Win 4-6 6-0 6-2 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
09-lut-2024 Doha Viktoriya Tomova Q1 Lose 4-6 0-6 7/18 1/2 1/2 1/2 1/2 0/2 0/1 0/2 0/1
07-lut-2024 Mumbai 125 Storm Hunter R16 Lose 3-6 3-6 3/9 0/0 0/0 1/2 1/1 0/3 0/0 0/1 0/1
05-lut-2024 Mumbai 125 Ekaterina Makarova R32 Win 6-1 3-0 10/17 2/3 2/2 1/2 1/2 1/1 1/2 1/2 1/1
29-sty-2024 Hua Hin Viktorija Golubic R32 Lose 1-6 2-6 7/17 1/1 0/0 1/2 1/1 1/4 1/1 1/2 1/2
10-sty-2024 Australian Open Nigina Abduraimova Q1 Lose 7-5 5-7 0-6 9/27 2/3 1/1 2/4 2/2 2/7 2/3 2/5 2/2
02-sty-2024 Canberra 125 Fiona Ferro R32 Lose 6-7(5) 2-6 0/9 0/1 0/0 0/2 0/0 0/4 0/0 0/2 0/0
10-lis-2023 BJK Cup Finals Sohyun Park Other Win 6-1 6-1 15/32 1/1 0/0 3/5 2/3 3/4 1/2 3/4 3/3
16-paź-2023 Monastir Iryna Shymanovich R32 Lose 3-6 2-6 10/29 1/2 1/1 0/3 0/1 0/4 0/3 0/4 0/3
10-paź-2023 Seoul Emina Bektas R32 Lose 7-6(5) 4-6 5-7 8/19 0/0 0/0 2/3 0/0 3/7 2/2 2/3 2/3
30-wrz-2023 Beijing Peyton Stearns Q2 Lose 1-6 1-6 0/4 0/0 0/0 0/0 0/0 0/4 0/0 0/0 0/0
29-wrz-2023 Beijing Aliaksandra Sasnovich Q1 Win 0-6 7-6(4) 6-4 17/47 3/4 0/0 5/9 3/4 2/7 2/4 3/8 3/5
23-wrz-2023 W60+H Caldas da Rainha Leolia Jeanjean Semis Lose 4-6 4-6 7/16 1/2 1/1 2/4 1/1 1/4 1/1 0/1 0/1
22-wrz-2023 W60+H Caldas da Rainha Timea Babos QF Win 6-2 1-0 8/15 3/3 3/3 0/1 0/0 0/1 0/0 0/1 0/1
21-wrz-2023 W60+H Caldas da Rainha Dalayna Hewitt R16 Win 6-2 7-5 12/17 3/3 2/2 3/3 5/5 0/1 0/0 1/2 1/1
20-wrz-2023 W60+H Caldas da Rainha Fangran Tian R32 Win 6-3 6-0 14/21 1/1 0/0 6/6 3/3 4/4 3/3 2/2 2/2
24-sie-2023 US Open Kaja Juvan Q1 Lose 6-7(4) 2-6 7/14 2/2 1/1 1/1 1/1 2/3 3/3 1/2 1/1
18-sie-2023 Barranquilla 125 Anna Karolina Schmiedlova QF Lose 3-6 6-2 2-6 10/17 0/1 0/0 0/1 0/0 3/5 3/5 1/3 1/1
16-sie-2023 Barranquilla 125 Kristina Mladenovic R16 Win 6-2 1-0 4/7 1/1 1/1 1/1 2/2 0/0 1/1 0/1 0/0
15-sie-2023 Barranquilla 125 Amandine Hesse R32 Win 6-2 6-1 16/34 2/2 1/1 4/4 1/1 5/5 2/2 5/5 5/5
12-sie-2023 W80 Brasilia Leolia Jeanjean Semis Lose 6-4 3-6 4-6 4/10 0/0 0/0 2/4 1/1 1/3 1/1 0/1 0/0
11-sie-2023 W80 Brasilia Despina Papamichail QF Win 6-2 6-4 8/12 1/1 1/1 1/1 1/1 2/3 1/1 2/2 2/2
10-sie-2023 W80 Brasilia Eden Silva R16 Win 6-4 6-0 10/16 2/2 1/1 3/4 4/4 1/3 0/0 1/1 1/1
08-sie-2023 W80 Brasilia Olivia Carneiro R32 Win 6-0 6-1 13/18 2/2 2/2 1/2 0/0 3/4 2/2 3/3 3/3
05-sie-2023 W60 Feira De Santana Jana Kolodynska Final Win 6-1 6-4 13/23 2/2 1/1 3/4 2/2 3/5 3/4 1/2 1/1
04-sie-2023 W60 Feira De Santana Haley Giavara Semis Win 6-4 6-1 13/19 3/3 2/2 3/3 3/3 1/2 3/3 1/1 1/1
04-sie-2023 W60 Feira De Santana Valeriya Strakhova QF Win 6-4 6-3 19/37 4/4 1/1 5/5 4/4 2/2 3/3 4/4 4/4
03-sie-2023 W60 Feira De Santana Yuliana Monroy R16 Win 6-1 6-1 11/14 2/3 2/2 1/2 2/3 2/2 1/1 1/1 1/1
02-sie-2023 W60 Feira De Santana Jasmin Jebawy R32 Win 6-1 6-1 14/21 3/3 3/3 1/1 1/1 2/2 2/2 2/2 2/2
Data Turniej Przeciwnik Runda Wynik Pressure Points wygrane przy returnie Gemy returnowe wygrane od stanu:
0-30 0-40 15-30 15-40 30-30 30-40 Deuce 40-A
03-gru-2023 Buenos Aires 125 Maria Lourdes Carle Final Win 6-3 6-2 14/23 2/2 1/1 3/3 3/3 3/4 3/3 3/4 3/3
02-gru-2023 Buenos Aires 125 Renata Zarazua Semis Win 6-4 1-6 7-6(2) 14/31 0/2 0/0 2/4 1/1 2/5 3/4 2/4 2/3
02-gru-2023 Buenos Aires 125 Solana Sierra QF Win 2-6 7-5 6-3 11/25 2/3 1/1 2/5 3/3 0/3 0/1 2/4 2/2
29-lis-2023 Buenos Aires 125 Conny Perrin R16 Win 6-2 6-3 15/25 1/1 0/0 4/4 1/1 5/6 5/6 2/3 2/3
27-lis-2023 Buenos Aires 125 Leyre Romero Gormaz R32 Win 6-4 4-6 6-4 16/29 1/1 1/1 4/5 3/3 4/8 4/4 3/4 3/3
21-lis-2023 Florianopolis 125 Miriam Bianca Bulgaru R32 Lose 7-6(4) 6-7(4) 0-6 12/34 2/3 1/1 3/5 2/3 1/5 2/4 0/4 0/2
16-lis-2023 Colina 125 Elizabeth Mandlik R16 Lose 6-3 4-6 0-6 12/25 2/3 1/1 3/5 4/4 0/2 1/1 1/2 1/2
15-lis-2023 Colina 125 Carole Monnet R32 Win 4-6 6-0 6-3 18/37 2/4 2/2 3/5 2/2 5/8 2/2 3/5 3/3
04-wrz-2023 Bari 125 Rebecca Sramkova R32 Lose 3-6 1-6 5/9 1/1 1/1 1/1 1/1 1/1 2/2 1/1 1/1
24-lip-2023 Hamburg Noma Noha Akugue R32 Lose 5-7 4-6 9/24 2/3 2/2 1/3 1/1 0/3 0/0 0/3 0/2
21-lip-2023 Iasi 125 Raluca Georgiana Serban QF Lose 6-7(8) 5-7 11/34 1/1 1/1 2/6 3/4 0/5 2/5 0/5 0/2
19-lip-2023 Iasi 125 Elsa Jacquemot R16 Win 4-6 7-6(3) 7-5 27/50 3/5 2/2 5/8 3/4 5/7 3/4 3/5 3/4
18-lip-2023 Iasi 125 Miriam Bianca Bulgaru R32 Win 5-7 6-0 6-1 18/31 4/4 2/2 5/6 4/4 2/3 4/4 4/4 4/4
11-lip-2023 125 Contrexeville Tessah Andrianjafitrimo R32 Lose 5-7 0-6 7/11 1/1 1/1 1/1 2/2 1/2 2/3 0/1 0/0
16-cze-2023 W60 Ricany Tereza Valentova QF Lose 3-6 2-6 3/8 0/0 0/0 0/0 0/0 0/1 0/0 1/2 1/1
15-cze-2023 W60 Ricany Amarissa Kiara Toth R16 Win 7-5 6-3 18/37 2/2 2/2 3/4 4/4 0/3 2/2 3/4 3/3
14-cze-2023 W60 Ricany Sandra Samir R32 Win 7-5 6-0 14/25 3/3 3/3 2/2 3/3 1/1 3/3 2/3 2/3
07-cze-2023 Makarska 125 Katarina Zavatska R32 Lose 3-6 4-6 8/21 1/1 0/0 3/5 2/3 1/2 2/3 1/3 1/1
25-maj-2023 Roland Garros Elizabeth Mandlik Q3 Lose 2-6 6-2 5-7 19/49 6/7 2/2 4/8 5/5 2/7 4/4 1/4 1/3
24-maj-2023 Roland Garros Noma Noha Akugue Q2 Win 7-6 6-3 10/28 2/4 1/2 3/5 2/4 2/4 3/5 0/3 0/0
22-maj-2023 Roland Garros Olga Govortsova Q1 Win 6-1 6-3 15/31 3/3 3/3 1/2 2/2 1/3 3/4 2/5 2/3
18-maj-2023 W60 Saint-Gaudens Anna Siskova R16 Lose 4-6 4-6 9/17 3/3 2/2 1/1 2/2 1/2 1/1 0/1 0/1
17-maj-2023 W60 Saint-Gaudens Sarah Beth Grey R32 Win 6-1 6-7(4) 6-2 16/29 3/4 2/2 3/4 5/5 1/3 2/3 2/3 2/2
08-maj-2023 Rome Elena Gabriela Ruse Q1 Lose 1-6 2-6 7/19 1/2 0/1 1/1 0/1 2/3 1/2 1/3 1/3
01-maj-2023 Saint Malo 125 Maryna Zanevska R32 Lose 2-6 0-6 5/14 0/1 0/0 1/3 1/3 0/0 0/2 0/2 0/1
24-kwi-2023 Madrid Anna Karolina Schmiedlova Q1 Lose 2-6 4-6 7/17 2/2 2/2 0/2 1/1 1/4 0/0 1/2 1/1
15-kwi-2023 BJK Cup QLS R1: GER vs BRA Anna Lena Friedsam Other Lose 1-6 0-6 5/16 0/0 0/0 0/2 0/0 0/3 0/1 0/2 0/2
14-kwi-2023 BJK Cup QLS R1: GER vs BRA Tatjana Maria Other Lose 3-6 6-3 5-7 10/29 1/1 1/1 2/5 3/3 0/4 3/4 1/5 1/2
07-kwi-2023 Bogota Francesca Jones QF Lose 4-6 2-6 7/14 0/0 0/0 2/2 0/0 3/6 3/3 0/1 0/1
05-kwi-2023 Bogota Natalija Stevanovic R16 Win 7-5 5-7 6-4 13/31 2/2 1/1 2/3 2/2 2/7 2/3 3/4 3/3
03-kwi-2023 Bogota Antonia Samudio R32 Win 6-1 6-0 14/17 1/1 0/0 5/5 4/4 3/3 2/2 1/1 1/1
31-mar-2023 San Luis Potosi 125 Kaja Juvan QF Lose 6-4 3-6 4-6 20/43 1/2 1/1 5/6 3/3 3/8 3/4 3/6 3/5
30-mar-2023 San Luis Potosi 125 Katrina Scott R16 Win 6-3 6-1 16/22 4/4 3/3 5/5 7/7 1/1 2/2 0/0 0/0
29-mar-2023 San Luis Potosi 125 Andrea Gamiz R32 Win 4-6 6-1 6-2 23/44 2/2 1/1 3/4 3/3 4/7 3/4 4/6 4/4
Data Turniej Przeciwnik Runda Wynik Pressure Points wygrane przy returnie Gemy returnowe wygrane od stanu:
0-30 0-40 15-30 15-40 30-30 30-40 Deuce 40-A
27-cze-2023 Wimbledon Vera Zvonareva Q1 Lose 7-5 6-7(5) 2-6 13/29 2/2 0/0 3/3 1/1 3/7 3/4 2/4 2/4
22-cze-2023 Gaiba 125 Robin Montgomery R16 Lose 0-6 7-6(3) 0-6 7/25 0/1 0/0 1/5 0/0 1/5 1/3 0/3 0/2
20-cze-2023 Gaiba 125 Jana Cepelova R32 Win 3-6 6-3 6-1 15/31 2/2 1/1 4/4 1/1 4/6 4/4 1/5 1/3