100

Erika Andreeva

Najwyższy ranking: 94

Wszystkie mecze

(46 W - 27 P)

Jako faworyt:
z kursem poniżej 1.20

(13 W - 0 P)

Jako faworyt:
z kursem pomiędzy 1.20, a 1.50

(14 W - 7 P)

Jako faworyt:
z kursem pomiędzy 1.50, a 1.80

(12 W - 9 P)

Nie jako faworyt:
kurs na rywala 1.50 - 1.80

(7 W - 4 P)

Nie jako faworyt:
kurs na rywala 1.20 - 1.50

(0 W - 7 P)

Jako underdog:
kurs na rywala poniżej 1.20

(0 W - 0 P)

Dominacja & Efektywność

Obecny widok:
Wszystkie nawierzchnie
Łącznie
Twarda
Ziemia
Trawa

Radar Statystyk Ogólnych

Możesz porównać dane profilu Erika Andreeva na wybranej nawierzchni z dowolnym profilem z listy poniżej. Po dokonaniu wyboru, możesz zmienić zawodnika oraz nawierzchnię, lub usunąć porównanie i powrócić wyłącznie do statystyk oglądanego gracza.

Breakpointy, asy, podwójne błędy

Erika Andreeva Wyniki Meczów - Wszystkie nawierzchnie

Data Turniej Przeciwnik Runda Wynik Ranking rywala Własny kurs Kurs rywala % 1-szego Serwisu % Pkt 1-szego Serwisu % Pkt 2-giego Serwisu Asy DFs BPs Obronione Gemy serwisowe % Pkt z Ret 1. Serw. % Pkt z Ret 2. Serw. BPs Zdobyte Gemy z returnu
20-maj-2024 Strasbourg Fiona Ferro R32 Lose 2-6 2-6 142 1,62 2,28 60,0 50,0 37,5 0 2 9/14 3/8 36,4 30,0 1/7 1/8
19-maj-2024 Strasbourg Chloe Paquet Q2 Win 6-3 7-5 139 1,62 2,24 63,0 71,7 55,6 1 3 6/8 9/11 39,5 58,1 4/11 4/10
18-maj-2024 Strasbourg Elsa Jacquemot Q1 Win 6-3 6-4 150 1,68 2,12 66,7 65,8 47,4 1 3 4/7 7/10 51,7 62,5 5/6 5/9
17-maj-2024 Paris 125 Diana Shnaider QF Lose 1-6 2-6 62 2,36 1,56 75,0 18,5 22,2 0 0 2/9 0/7 38,1 66,7 3/14 3/8
16-maj-2024 Paris 125 Diane Parry R16 Win 7-5 7-5 50 2,23 1,62 54,3 59,1 48,6 1 5 6/11 7/12 37,2 69,7 7/13 7/12
13-maj-2024 Paris 125 Yuriko Lily Miyazaki R32 Win 7-5 6-3 133 1,16 5,02 58,1 60,5 58,1 1 1 6/8 9/11 36,4 57,1 4/7 4/10
06-maj-2024 Rome Laura Pigossi Q1 Lose 3-6 3-6 125 1,42 2,8 50,8 53,3 20,7 1 7 4/11 2/9 45,7 53,3 4/7 4/9
02-maj-2024 Lleida 125 Arantxa Rus R16 Lose 4-6 0-6 47 2,1 1,71 58,5 41,9 45,5 0 3 4/9 3/8 31,6 50,0 1/4 1/8
30-kwi-2024 Lleida 125 Rebeka Masarova R32 Win 3-6 7-5 7-6(1) 89 2,09 1,71 61,3 60,3 48,8 0 8 2/8 11/17 36,4 53,5 5/16 5/16
27-mar-2024 San Luis Potosi 125 Lucrezia Stefanini R16 Lose 0-5 153 1,29 3,44 61,1 45,5 28,6 0 2 4/6 0/2 11,1 0,0 0/0 0/3
26-mar-2024 San Luis Potosi 125 Ana Sofia Sanchez R32 Win 6-4 6-7(4) 6-2 281 1,1 6,58 69,2 60,8 30,3 1 11 10/16 9/15 51,5 55,6 9/18 9/15
20-mar-2024 Miami Elina Avanesyan R128 Lose 0-6 6-3 1-6 65 1,39 3,03 63,9 59,0 40,9 0 0 1/6 6/11 31,4 50,0 1/1 1/11
14-mar-2024 Charleston 125 Yafan Wang QF Lose 2-6 4-6 66 1,63 2,24 61,7 48,6 26,1 1 2 4/11 2/9 39,3 52,2 4/7 4/9
13-mar-2024 Charleston 125 Nao Hibino R16 Win 2-6 7-6(3) 6-3 80 1,43 2,75 62,1 72,2 48,5 4 3 5/8 11/14 33,8 48,4 3/7 3/15
12-mar-2024 Charleston 125 Clara Tauson R32 Win 6-3 6-0 93 1,99 1,78 75,0 79,5 46,2 2 0 2/2 8/8 50,0 60,0 4/9 4/7
11-mar-2024 Charleston 125 Nadiia Kichenok Q2 Win 6-1 6-4 0 1,05 9,37 66,2 62,8 40,9 3 2 6/9 6/9 63,6 53,3 6/8 6/8
10-mar-2024 Charleston 125 Yulia Starodubtseva Q1 Win 6-4 6-1 129 1,41 2,78 63,5 65,0 65,2 2 5 3/4 8/9 51,5 54,5 4/10 4/8
07-mar-2024 Indian Wells Danielle Collins R128 Lose 6-7(3) 6-7(6) 56 3,11 1,37 64,4 60,7 51,6 0 3 1/5 8/12 34,1 46,3 4/7 4/12
06-mar-2024 Indian Wells Kayla Day Q2 Win 6-1 3-6 6-3 88 1,46 2,67 61,5 77,1 50,0 4 4 2/4 11/13 31,0 51,4 4/11 4/12
04-mar-2024 Indian Wells Emiliana Arango Q1 Win 3-6 6-4 6-1 121 1,22 4,09 61,1 55,2 54,1 0 5 2/7 8/13 41,7 69,4 7/9 7/13
16-lut-2024 Dubai Xiyu Wang Q1 Lose 4-6 2-6 64 1,87 1,9 55,8 72,4 39,1 3 1 1/4 6/9 21,4 32,0 0/1 0/9
13-lut-2024 Doha Ekaterina Alexandrova R32 Lose 0-6 6-3 1-6 19 2,67 1,47 65,2 60,0 29,2 4 4 3/9 5/11 25,0 46,4 2/3 2/11
11-lut-2024 Doha Diana Shnaider R64 Win 7-6(2) 6-4 75 2,42 1,55 81,3 73,1 58,3 5 1 2/4 9/11 41,7 44,0 3/4 3/11
10-lut-2024 Doha Zhuoxuan Bai Q2 Win 6-4 1-6 6-3 88 1,45 2,68 67,4 54,8 53,3 3 2 6/11 8/13 48,8 41,4 5/10 5/13
09-lut-2024 Doha Diane Parry Q1 Win 7-6(5) 6-4 61 2,02 1,75 60,7 61,1 51,4 3 2 5/8 8/11 48,6 42,4 4/7 4/11
07-lut-2024 Cluj Napoca Ana Bogdan R16 Lose 4-6 4-6 65 1,64 2,23 71,7 58,1 35,3 1 2 3/8 5/10 40,0 40,7 3/8 3/10
06-lut-2024 Cluj Napoca Anca Alexia Todoni R32 Win 6-3 6-4 230 1,15 5,41 64,1 85,4 47,8 6 1 5/5 10/10 34,9 53,6 2/8 2/9
04-lut-2024 Cluj Napoca Irina Khromacheva Q2 Win 5-7 6-1 1-0 593 1,05 9,6 62,1 70,7 52,0 4 2 2/3 9/10 27,8 53,6 3/11 3/10
03-lut-2024 Cluj Napoca Nuria Brancaccio Q1 Win 6-0 6-0 253 1,05 9,8 75,9 90,9 71,4 2 0 2/2 6/6 62,5 80,0 6/9 6/6
31-sty-2024 Linz Dayana Yastremska R32 Lose 6-7(4) 6-3 2-6 29 1,97 1,83 66,0 60,3 42,9 3 3 9/15 9/15 28,3 56,4 5/9 5/14
29-sty-2024 Linz Tamara Korpatsch Q2 Win 6-7(5) 6-2 6-1 76 1,38 2,97 72,0 52,8 53,6 2 5 8/13 8/13 52,6 68,6 10/12 10/14
28-sty-2024 Linz Arabella Koller Q1 Win 6-0 6-0 1023 1,02 18,67 60,0 100,0 50,0 3 0 0/0 6/6 73,1 75,0 6/10 6/6
11-sty-2024 Australian Open Polina Kudermetova Q2 Lose 3-6 2-6 186 1,32 3,27 60,7 61,8 38,1 2 5 2/6 5/9 20,8 17,6 0/1 0/8
09-sty-2024 Australian Open Kaylah McPhee Q1 Win 6-1 6-2 397 1,08 7,51 60,8 77,4 55,0 2 1 1/1 7/7 56,7 55,0 5/9 5/8
03-sty-2024 Canberra 125 Oceane Dodin R16 Lose 6-7(5) 7-6(6) 4-6 94 1,28 3,59 68,8 67,0 45,0 18 3 6/11 12/17 27,0 60,0 4/18 4/17
02-sty-2024 Canberra 125 Rebecca Marino R32 Win 6-4 6-3 173 1,48 2,57 62,9 76,9 60,9 3 3 6/7 9/10 35,1 54,8 3/9 3/9
16-gru-2023 Limoges 125 Elsa Jacquemot Semis Lose 2-6 6-3 2-6 235 1,33 3,26 72,2 51,4 44,4 0 3 10/17 6/13 36,2 60,6 4/11 4/12
15-gru-2023 Limoges 125 Elisabetta Cocciaretto QF Win 6-0 6-2 46 1,6 2,24 66,7 59,5 57,1 0 3 8/9 6/7 60,9 50,0 6/11 6/7
14-gru-2023 Limoges 125 McCartney Kessler R16 Win 4-6 7-5 6-2 222 1,28 3,6 65,6 67,2 59,4 2 3 2/5 12/15 37,3 50,0 5/7 5/15
12-gru-2023 Limoges 125 Zeynep Sonmez R32 Win 6-3 6-2 164 1,15 5,33 66,7 54,2 45,8 1 3 7/11 5/9 68,0 62,5 7/11 7/8
08-gru-2023 Angers 125 Clara Burel QF Lose 6-7(5) 6-2 3-6 60 1,84 1,92 67,0 64,4 37,9 0 1 4/10 8/13 39,3 54,1 7/13 7/15
07-gru-2023 Angers 125 Andreea Mitu R16 Win 6-2 7-5 225 1,15 5,19 72,0 61,1 47,6 6 2 7/10 7/10 40,5 89,5 6/8 6/10
06-gru-2023 Angers 125 Nuria ParrizasDiaz R32 Win 7-5 6-3 126 1,46 2,62 57,8 67,6 51,9 4 1 3/7 7/11 48,1 66,7 6/13 6/10
03-gru-2023 Andorra 125 Marina Bassols Final Lose 5-7 6-7(3) 108 1,35 3,12 66,3 54,1 22,6 4 4 6/14 4/12 53,8 50,0 7/14 7/12
02-gru-2023 Andorra 125 Heather Watson Semis Win 6-7(6) 7-5 6-0 166 1,45 2,68 66,7 74,2 54,8 4 4 4/6 13/15 45,3 46,5 6/15 6/15
01-gru-2023 Andorra 125 Ella Seidel QF Win 6-4 7-5 194 1,55 2,38 57,7 68,3 46,7 3 3 3/6 8/11 41,5 63,0 5/9 5/11
29-lis-2023 Andorra 125 Celine Naef R16 Win 2-6 6-4 6-4 138 1,85 1,91 58,3 61,2 48,6 2 7 2/7 9/14 38,9 52,5 5/7 5/14
27-lis-2023 Andorra 125 Susan Bandecchi R32 Win 6-3 6-4 331 1,22 4,11 75,0 66,7 31,3 1 5 5/8 7/10 54,5 55,0 5/8 5/9
19-paź-2023 Monastir Clara Burel R16 Lose 0-6 7-5 6-7(2) 74 1,83 1,98 74,4 52,9 36,7 0 3 16/24 7/15 36,2 54,3 6/11 6/15
17-paź-2023 Monastir Darja Semenistaja R32 Win 6-2 6-0 129 1,39 2,96 57,4 81,5 55,0 0 1 3/3 7/7 52,2 65,2 5/9 5/7
15-paź-2023 Rouen 125 Viktorija Golubic Final Lose 4-6 1-6 105 1,8 1,98 72,3 52,9 38,5 2 0 4/8 4/8 21,4 61,1 1/5 1/9
14-paź-2023 Rouen 125 Alize Cornet Semis Win 6-3 6-1 121 1,6 2,29 65,2 73,3 43,8 1 1 0/2 6/8 56,4 80,0 6/14 6/8
13-paź-2023 Rouen 125 Jodie Burrage QF Win 6-4 6-2 91 1,75 2,05 60,4 82,8 57,9 1 1 1/2 8/9 31,0 60,6 4/8 4/9
11-paź-2023 Rouen 125 Oceane Dodin R16 Win 6-3 6-1 114 1,72 2,08 67,9 81,6 50,0 11 2 6/6 8/8 34,4 63,6 4/8 4/8
09-paź-2023 Rouen 125 Jil Teichmann R32 Win 4-6 6-3 7-6(5) 141 1,76 2,04 64,9 63,9 51,5 2 1 3/8 11/16 42,7 47,8 5/14 5/15
20-wrz-2023 Parma 125 Viktoriya Tomova R16 Lose 4-6 4-6 85 1,74 2,05 60,3 62,9 52,2 0 4 3/7 6/10 33,3 55,0 2/6 2/10
18-wrz-2023 Parma 125 Dalila Jakupovic R32 Win 6-4 6-3 227 1,23 4,13 67,1 59,6 47,8 2 1 4/7 7/10 46,3 72,7 5/12 5/9
15-wrz-2023 Ljubljana 125 Tamara Zidansek QF Lose 4-6 7-5 2-6 87 2,94 1,38 65,0 65,7 38,9 4 6 4/9 10/15 32,8 44,7 3/11 3/15
14-wrz-2023 Ljubljana 125 Sara Bejlek R16 Win 6-4 6-4 209 2,0 1,77 62,5 66,7 63,0 4 1 8/9 9/10 38,2 64,7 3/7 3/10
12-wrz-2023 Ljubljana 125 Andrea Gamiz R32 Win 3-6 6-4 6-3 597 1,08 7,46 53,5 73,9 45,0 4 8 7/11 10/14 41,3 50,0 5/11 5/14
26-sie-2023 US Open Katie Volynets Q3 Lose 1-6 6-4 2-6 124 1,77 2,03 55,4 47,8 51,4 1 3 -7/0 36,5 48,0 4/0
24-sie-2023 US Open Petra Marcinko Q2 Win 6-4 6-2 178 1,68 2,13 67,3 67,6 50,0 5 3 -2/0 41,5 59,4 5/0
22-sie-2023 US Open Sara Errani Q1 Win 6-4 6-0 115 1,63 2,22 63,8 63,3 47,1 4 1 -3/0 59,5 63,6 7/0
11-sie-2023 W100 Landisville Xin Yu Wang QF Lose 1-6 7-6(2) 2-6 73 2,18 1,61 nan nan nan None None nan nan
10-sie-2023 W100 Landisville Jamie Loeb R16 Win 6-4 6-3 293 1,2 4,07 nan nan nan None None nan nan
09-sie-2023 W100 Landisville Robin Anderson R32 Win 6-2 6-3 295 1,2 4,16 nan nan nan None None nan nan
24-lip-2023 Lausanne Jil Teichmann R32 Lose 2-6 2-6 124 2,82 1,43 51,2 63,6 38,1 0 4 2/6 4/8 19,4 45,0 0/3 0/8
20-lip-2023 Palermo Camila Osorio R16 Lose 7-6(3) 0-6 2-6 74 2,98 1,39 53,9 43,6 44,7 1 5 8/18 3/13 39,1 60,7 5/10 5/13
18-lip-2023 Palermo Lucia Bronzetti R32 Win 4-6 6-0 6-2 53 2,33 1,6 63,4 65,4 50,0 7 2 2/5 9/12 50,0 59,5 7/17 7/12
12-lip-2023 125 Contrexeville Arantxa Rus R16 Lose 6-3 2-6 4-6 86 2,64 1,47 59,1 50,0 44,4 0 6 6/13 4/11 40,0 54,2 6/11 6/12
10-lip-2023 125 Contrexeville Irina Bara R32 Win 6-1 6-0 211 1,58 2,34 56,8 71,4 62,5 3 3 0/1 6/7 63,3 72,7 6/10 6/6
28-cze-2023 Wimbledon Dayana Yastremska Q2 Lose 3-6 4-6 152 3,65 1,27 68,9 71,4 28,6 3 1 5/8 6/9 18,4 52,0 1/4 1/10
27-cze-2023 Wimbledon Dalila Jakupovic Q1 Win 3-6 6-4 6-4 243 1,32 3,3 52,4 69,8 59,0 2 2 3/7 11/15 35,1 48,7 4/13 4/14
Data Turniej Przeciwnik Runda Wynik Ranking rywala Własny kurs Kurs rywala % 1-szego Serwisu % Pkt 1-szego Serwisu % Pkt 2-giego Serwisu Asy DFs BPs Obronione Gemy serwisowe % Pkt z Ret 1. Serw. % Pkt z Ret 2. Serw. BPs Zdobyte Gemy z returnu
20-mar-2024 Miami Elina Avanesyan R128 Lose 0-6 6-3 1-6 65 1,39 3,03 63,9 59,0 40,9 0 0 1/6 6/11 31,4 50,0 1/1 1/11
14-mar-2024 Charleston 125 Yafan Wang QF Lose 2-6 4-6 66 1,63 2,24 61,7 48,6 26,1 1 2 4/11 2/9 39,3 52,2 4/7 4/9
13-mar-2024 Charleston 125 Nao Hibino R16 Win 2-6 7-6(3) 6-3 80 1,43 2,75 62,1 72,2 48,5 4 3 5/8 11/14 33,8 48,4 3/7 3/15
12-mar-2024 Charleston 125 Clara Tauson R32 Win 6-3 6-0 93 1,99 1,78 75,0 79,5 46,2 2 0 2/2 8/8 50,0 60,0 4/9 4/7
11-mar-2024 Charleston 125 Nadiia Kichenok Q2 Win 6-1 6-4 0 1,05 9,37 66,2 62,8 40,9 3 2 6/9 6/9 63,6 53,3 6/8 6/8
10-mar-2024 Charleston 125 Yulia Starodubtseva Q1 Win 6-4 6-1 129 1,41 2,78 63,5 65,0 65,2 2 5 3/4 8/9 51,5 54,5 4/10 4/8
07-mar-2024 Indian Wells Danielle Collins R128 Lose 6-7(3) 6-7(6) 56 3,11 1,37 64,4 60,7 51,6 0 3 1/5 8/12 34,1 46,3 4/7 4/12
06-mar-2024 Indian Wells Kayla Day Q2 Win 6-1 3-6 6-3 88 1,46 2,67 61,5 77,1 50,0 4 4 2/4 11/13 31,0 51,4 4/11 4/12
04-mar-2024 Indian Wells Emiliana Arango Q1 Win 3-6 6-4 6-1 121 1,22 4,09 61,1 55,2 54,1 0 5 2/7 8/13 41,7 69,4 7/9 7/13
16-lut-2024 Dubai Xiyu Wang Q1 Lose 4-6 2-6 64 1,87 1,9 55,8 72,4 39,1 3 1 1/4 6/9 21,4 32,0 0/1 0/9
13-lut-2024 Doha Ekaterina Alexandrova R32 Lose 0-6 6-3 1-6 19 2,67 1,47 65,2 60,0 29,2 4 4 3/9 5/11 25,0 46,4 2/3 2/11
11-lut-2024 Doha Diana Shnaider R64 Win 7-6(2) 6-4 75 2,42 1,55 81,3 73,1 58,3 5 1 2/4 9/11 41,7 44,0 3/4 3/11
10-lut-2024 Doha Zhuoxuan Bai Q2 Win 6-4 1-6 6-3 88 1,45 2,68 67,4 54,8 53,3 3 2 6/11 8/13 48,8 41,4 5/10 5/13
09-lut-2024 Doha Diane Parry Q1 Win 7-6(5) 6-4 61 2,02 1,75 60,7 61,1 51,4 3 2 5/8 8/11 48,6 42,4 4/7 4/11
07-lut-2024 Cluj Napoca Ana Bogdan R16 Lose 4-6 4-6 65 1,64 2,23 71,7 58,1 35,3 1 2 3/8 5/10 40,0 40,7 3/8 3/10
06-lut-2024 Cluj Napoca Anca Alexia Todoni R32 Win 6-3 6-4 230 1,15 5,41 64,1 85,4 47,8 6 1 5/5 10/10 34,9 53,6 2/8 2/9
04-lut-2024 Cluj Napoca Irina Khromacheva Q2 Win 5-7 6-1 1-0 593 1,05 9,6 62,1 70,7 52,0 4 2 2/3 9/10 27,8 53,6 3/11 3/10
03-lut-2024 Cluj Napoca Nuria Brancaccio Q1 Win 6-0 6-0 253 1,05 9,8 75,9 90,9 71,4 2 0 2/2 6/6 62,5 80,0 6/9 6/6
31-sty-2024 Linz Dayana Yastremska R32 Lose 6-7(4) 6-3 2-6 29 1,97 1,83 66,0 60,3 42,9 3 3 9/15 9/15 28,3 56,4 5/9 5/14
29-sty-2024 Linz Tamara Korpatsch Q2 Win 6-7(5) 6-2 6-1 76 1,38 2,97 72,0 52,8 53,6 2 5 8/13 8/13 52,6 68,6 10/12 10/14
28-sty-2024 Linz Arabella Koller Q1 Win 6-0 6-0 1023 1,02 18,67 60,0 100,0 50,0 3 0 0/0 6/6 73,1 75,0 6/10 6/6
11-sty-2024 Australian Open Polina Kudermetova Q2 Lose 3-6 2-6 186 1,32 3,27 60,7 61,8 38,1 2 5 2/6 5/9 20,8 17,6 0/1 0/8
09-sty-2024 Australian Open Kaylah McPhee Q1 Win 6-1 6-2 397 1,08 7,51 60,8 77,4 55,0 2 1 1/1 7/7 56,7 55,0 5/9 5/8
03-sty-2024 Canberra 125 Oceane Dodin R16 Lose 6-7(5) 7-6(6) 4-6 94 1,28 3,59 68,8 67,0 45,0 18 3 6/11 12/17 27,0 60,0 4/18 4/17
02-sty-2024 Canberra 125 Rebecca Marino R32 Win 6-4 6-3 173 1,48 2,57 62,9 76,9 60,9 3 3 6/7 9/10 35,1 54,8 3/9 3/9
16-gru-2023 Limoges 125 Elsa Jacquemot Semis Lose 2-6 6-3 2-6 235 1,33 3,26 72,2 51,4 44,4 0 3 10/17 6/13 36,2 60,6 4/11 4/12
15-gru-2023 Limoges 125 Elisabetta Cocciaretto QF Win 6-0 6-2 46 1,6 2,24 66,7 59,5 57,1 0 3 8/9 6/7 60,9 50,0 6/11 6/7
14-gru-2023 Limoges 125 McCartney Kessler R16 Win 4-6 7-5 6-2 222 1,28 3,6 65,6 67,2 59,4 2 3 2/5 12/15 37,3 50,0 5/7 5/15
12-gru-2023 Limoges 125 Zeynep Sonmez R32 Win 6-3 6-2 164 1,15 5,33 66,7 54,2 45,8 1 3 7/11 5/9 68,0 62,5 7/11 7/8
08-gru-2023 Angers 125 Clara Burel QF Lose 6-7(5) 6-2 3-6 60 1,84 1,92 67,0 64,4 37,9 0 1 4/10 8/13 39,3 54,1 7/13 7/15
07-gru-2023 Angers 125 Andreea Mitu R16 Win 6-2 7-5 225 1,15 5,19 72,0 61,1 47,6 6 2 7/10 7/10 40,5 89,5 6/8 6/10
06-gru-2023 Angers 125 Nuria ParrizasDiaz R32 Win 7-5 6-3 126 1,46 2,62 57,8 67,6 51,9 4 1 3/7 7/11 48,1 66,7 6/13 6/10
03-gru-2023 Andorra 125 Marina Bassols Final Lose 5-7 6-7(3) 108 1,35 3,12 66,3 54,1 22,6 4 4 6/14 4/12 53,8 50,0 7/14 7/12
02-gru-2023 Andorra 125 Heather Watson Semis Win 6-7(6) 7-5 6-0 166 1,45 2,68 66,7 74,2 54,8 4 4 4/6 13/15 45,3 46,5 6/15 6/15
01-gru-2023 Andorra 125 Ella Seidel QF Win 6-4 7-5 194 1,55 2,38 57,7 68,3 46,7 3 3 3/6 8/11 41,5 63,0 5/9 5/11
29-lis-2023 Andorra 125 Celine Naef R16 Win 2-6 6-4 6-4 138 1,85 1,91 58,3 61,2 48,6 2 7 2/7 9/14 38,9 52,5 5/7 5/14
27-lis-2023 Andorra 125 Susan Bandecchi R32 Win 6-3 6-4 331 1,22 4,11 75,0 66,7 31,3 1 5 5/8 7/10 54,5 55,0 5/8 5/9
19-paź-2023 Monastir Clara Burel R16 Lose 0-6 7-5 6-7(2) 74 1,83 1,98 74,4 52,9 36,7 0 3 16/24 7/15 36,2 54,3 6/11 6/15
17-paź-2023 Monastir Darja Semenistaja R32 Win 6-2 6-0 129 1,39 2,96 57,4 81,5 55,0 0 1 3/3 7/7 52,2 65,2 5/9 5/7
15-paź-2023 Rouen 125 Viktorija Golubic Final Lose 4-6 1-6 105 1,8 1,98 72,3 52,9 38,5 2 0 4/8 4/8 21,4 61,1 1/5 1/9
14-paź-2023 Rouen 125 Alize Cornet Semis Win 6-3 6-1 121 1,6 2,29 65,2 73,3 43,8 1 1 0/2 6/8 56,4 80,0 6/14 6/8
13-paź-2023 Rouen 125 Jodie Burrage QF Win 6-4 6-2 91 1,75 2,05 60,4 82,8 57,9 1 1 1/2 8/9 31,0 60,6 4/8 4/9
11-paź-2023 Rouen 125 Oceane Dodin R16 Win 6-3 6-1 114 1,72 2,08 67,9 81,6 50,0 11 2 6/6 8/8 34,4 63,6 4/8 4/8
09-paź-2023 Rouen 125 Jil Teichmann R32 Win 4-6 6-3 7-6(5) 141 1,76 2,04 64,9 63,9 51,5 2 1 3/8 11/16 42,7 47,8 5/14 5/15
26-sie-2023 US Open Katie Volynets Q3 Lose 1-6 6-4 2-6 124 1,77 2,03 55,4 47,8 51,4 1 3 -7/0 36,5 48,0 4/0
24-sie-2023 US Open Petra Marcinko Q2 Win 6-4 6-2 178 1,68 2,13 67,3 67,6 50,0 5 3 -2/0 41,5 59,4 5/0
22-sie-2023 US Open Sara Errani Q1 Win 6-4 6-0 115 1,63 2,22 63,8 63,3 47,1 4 1 -3/0 59,5 63,6 7/0
11-sie-2023 W100 Landisville Xin Yu Wang QF Lose 1-6 7-6(2) 2-6 73 2,18 1,61 nan nan nan None None nan nan
10-sie-2023 W100 Landisville Jamie Loeb R16 Win 6-4 6-3 293 1,2 4,07 nan nan nan None None nan nan
09-sie-2023 W100 Landisville Robin Anderson R32 Win 6-2 6-3 295 1,2 4,16 nan nan nan None None nan nan
Data Turniej Przeciwnik Runda Wynik Ranking rywala Własny kurs Kurs rywala % 1-szego Serwisu % Pkt 1-szego Serwisu % Pkt 2-giego Serwisu Asy DFs BPs Obronione Gemy serwisowe % Pkt z Ret 1. Serw. % Pkt z Ret 2. Serw. BPs Zdobyte Gemy z returnu
20-maj-2024 Strasbourg Fiona Ferro R32 Lose 2-6 2-6 142 1,62 2,28 60,0 50,0 37,5 0 2 9/14 3/8 36,4 30,0 1/7 1/8
19-maj-2024 Strasbourg Chloe Paquet Q2 Win 6-3 7-5 139 1,62 2,24 63,0 71,7 55,6 1 3 6/8 9/11 39,5 58,1 4/11 4/10
18-maj-2024 Strasbourg Elsa Jacquemot Q1 Win 6-3 6-4 150 1,68 2,12 66,7 65,8 47,4 1 3 4/7 7/10 51,7 62,5 5/6 5/9
17-maj-2024 Paris 125 Diana Shnaider QF Lose 1-6 2-6 62 2,36 1,56 75,0 18,5 22,2 0 0 2/9 0/7 38,1 66,7 3/14 3/8
16-maj-2024 Paris 125 Diane Parry R16 Win 7-5 7-5 50 2,23 1,62 54,3 59,1 48,6 1 5 6/11 7/12 37,2 69,7 7/13 7/12
13-maj-2024 Paris 125 Yuriko Lily Miyazaki R32 Win 7-5 6-3 133 1,16 5,02 58,1 60,5 58,1 1 1 6/8 9/11 36,4 57,1 4/7 4/10
06-maj-2024 Rome Laura Pigossi Q1 Lose 3-6 3-6 125 1,42 2,8 50,8 53,3 20,7 1 7 4/11 2/9 45,7 53,3 4/7 4/9
02-maj-2024 Lleida 125 Arantxa Rus R16 Lose 4-6 0-6 47 2,1 1,71 58,5 41,9 45,5 0 3 4/9 3/8 31,6 50,0 1/4 1/8
30-kwi-2024 Lleida 125 Rebeka Masarova R32 Win 3-6 7-5 7-6(1) 89 2,09 1,71 61,3 60,3 48,8 0 8 2/8 11/17 36,4 53,5 5/16 5/16
27-mar-2024 San Luis Potosi 125 Lucrezia Stefanini R16 Lose 0-5 153 1,29 3,44 61,1 45,5 28,6 0 2 4/6 0/2 11,1 0,0 0/0 0/3
26-mar-2024 San Luis Potosi 125 Ana Sofia Sanchez R32 Win 6-4 6-7(4) 6-2 281 1,1 6,58 69,2 60,8 30,3 1 11 10/16 9/15 51,5 55,6 9/18 9/15
20-wrz-2023 Parma 125 Viktoriya Tomova R16 Lose 4-6 4-6 85 1,74 2,05 60,3 62,9 52,2 0 4 3/7 6/10 33,3 55,0 2/6 2/10
18-wrz-2023 Parma 125 Dalila Jakupovic R32 Win 6-4 6-3 227 1,23 4,13 67,1 59,6 47,8 2 1 4/7 7/10 46,3 72,7 5/12 5/9
15-wrz-2023 Ljubljana 125 Tamara Zidansek QF Lose 4-6 7-5 2-6 87 2,94 1,38 65,0 65,7 38,9 4 6 4/9 10/15 32,8 44,7 3/11 3/15
14-wrz-2023 Ljubljana 125 Sara Bejlek R16 Win 6-4 6-4 209 2,0 1,77 62,5 66,7 63,0 4 1 8/9 9/10 38,2 64,7 3/7 3/10
12-wrz-2023 Ljubljana 125 Andrea Gamiz R32 Win 3-6 6-4 6-3 597 1,08 7,46 53,5 73,9 45,0 4 8 7/11 10/14 41,3 50,0 5/11 5/14
24-lip-2023 Lausanne Jil Teichmann R32 Lose 2-6 2-6 124 2,82 1,43 51,2 63,6 38,1 0 4 2/6 4/8 19,4 45,0 0/3 0/8
20-lip-2023 Palermo Camila Osorio R16 Lose 7-6(3) 0-6 2-6 74 2,98 1,39 53,9 43,6 44,7 1 5 8/18 3/13 39,1 60,7 5/10 5/13
18-lip-2023 Palermo Lucia Bronzetti R32 Win 4-6 6-0 6-2 53 2,33 1,6 63,4 65,4 50,0 7 2 2/5 9/12 50,0 59,5 7/17 7/12
12-lip-2023 125 Contrexeville Arantxa Rus R16 Lose 6-3 2-6 4-6 86 2,64 1,47 59,1 50,0 44,4 0 6 6/13 4/11 40,0 54,2 6/11 6/12
10-lip-2023 125 Contrexeville Irina Bara R32 Win 6-1 6-0 211 1,58 2,34 56,8 71,4 62,5 3 3 0/1 6/7 63,3 72,7 6/10 6/6
Data Turniej Przeciwnik Runda Wynik Ranking rywala Własny kurs Kurs rywala % 1-szego Serwisu % Pkt 1-szego Serwisu % Pkt 2-giego Serwisu Asy DFs BPs Obronione Gemy serwisowe % Pkt z Ret 1. Serw. % Pkt z Ret 2. Serw. BPs Zdobyte Gemy z returnu
28-cze-2023 Wimbledon Dayana Yastremska Q2 Lose 3-6 4-6 152 3,65 1,27 68,9 71,4 28,6 3 1 5/8 6/9 18,4 52,0 1/4 1/10
27-cze-2023 Wimbledon Dalila Jakupovic Q1 Win 3-6 6-4 6-4 243 1,32 3,3 52,4 69,8 59,0 2 2 3/7 11/15 35,1 48,7 4/13 4/14
100

Erika Andreeva

Najwyższy ranking: 94

0%
% wygranych Pressure Points przy serwisie
0%
% wygranych Pressure Points przy returnie
2.13
Średnia Pressure Points w gemie serwisowym
2.13
Średnia Pressure Points w gemie returnowym
Obecny widok:
Wszystkie nawierzchnie
Łącznie
Twarda
Ziemia
Trawa
Możesz porównać dane profilu Erika Andreeva na wybranej nawierzchni z dowolnym profilem z listy poniżej. Po dokonaniu wyboru, możesz zmienić zawodnika oraz nawierzchnię, lub usunąć porównanie i powrócić wyłącznie do statystyk oglądanego gracza.

Procent gemów serwisowych wygranych od stanu

Procent gemów returnowych wygranych od stanu

Pressure Points przy serwisie - Wszystkie nawierzchnie

Data Turniej Przeciwnik Runda Wynik Pressure Points wygrane przy serwisie Gemy serwisowe wygrane od stanu:
0-30 0-40 15-30 15-40 30-30 30-40 Deuce 40-A
20-maj-2024 Strasbourg Fiona Ferro R32 Lose 2-6 2-6 16/30 0/3 0/2 2/4 2/5 0/1 2/5 2/3 1/2
19-maj-2024 Strasbourg Chloe Paquet Q2 Win 6-3 7-5 14/20 1/2 0/0 2/4 1/2 1/2 2/3 3/4 0/1
18-maj-2024 Strasbourg Elsa Jacquemot Q1 Win 6-3 6-4 8/17 0/2 0/2 1/2 1/2 1/1 2/2 2/2 1/1
17-maj-2024 Paris 125 Diana Shnaider QF Lose 1-6 2-6 3/18 0/4 0/4 0/2 0/1 0/2 0/3 0/1 0/1
16-maj-2024 Paris 125 Diane Parry R16 Win 7-5 7-5 20/34 1/2 0/1 3/7 0/3 4/6 0/3 2/3 1/2
13-maj-2024 Paris 125 Yuriko Lily Miyazaki R32 Win 7-5 6-3 17/25 1/2 0/1 3/4 1/2 5/6 3/4 4/4 1/1
06-maj-2024 Rome Laura Pigossi Q1 Lose 3-6 3-6 10/27 1/2 0/0 1/7 0/6 2/2 1/2 1/3 0/2
02-maj-2024 Lleida 125 Arantxa Rus R16 Lose 4-6 0-6 12/25 1/3 0/1 2/5 1/2 1/4 1/4 2/4 0/2
30-kwi-2024 Lleida 125 Rebeka Masarova R32 Win 3-6 7-5 7-6(1) 16/31 1/2 0/1 3/6 0/2 4/6 0/1 1/4 1/4
27-mar-2024 San Luis Potosi 125 Lucrezia Stefanini R16 Lose 0-5 5/12 0/0 0/0 0/2 0/1 0/1 0/2 0/1 0/1
26-mar-2024 San Luis Potosi 125 Ana Sofia Sanchez R32 Win 6-4 6-7(4) 6-2 23/42 2/5 0/3 4/7 2/5 2/3 2/3 4/4 2/2
20-mar-2024 Miami Elina Avanesyan R128 Lose 0-6 6-3 1-6 5/15 0/2 0/0 0/4 0/4 1/2 0/2 1/1 0/0
14-mar-2024 Charleston 125 Yafan Wang QF Lose 2-6 4-6 11/28 0/3 0/2 0/4 0/2 0/3 0/3 0/2 0/2
13-mar-2024 Charleston 125 Nao Hibino R16 Win 2-6 7-6(3) 6-3 11/20 1/3 0/2 2/2 1/1 3/4 2/3 3/4 0/1
12-mar-2024 Charleston 125 Clara Tauson R32 Win 6-3 6-0 8/10 0/0 0/0 0/0 0/0 3/3 0/0 2/2 1/1
11-mar-2024 Charleston 125 Nadiia Kichenok Q2 Win 6-1 6-4 14/24 1/1 0/0 2/4 2/4 1/2 2/3 2/2 1/1
10-mar-2024 Charleston 125 Yulia Starodubtseva Q1 Win 6-4 6-1 13/17 0/1 0/0 2/3 0/1 2/2 0/1 1/2 0/1
07-mar-2024 Indian Wells Danielle Collins R128 Lose 6-7(3) 6-7(6) 15/24 2/2 0/0 2/5 0/0 4/8 1/4 2/3 0/1
06-mar-2024 Indian Wells Kayla Day Q2 Win 6-1 3-6 6-3 10/16 0/0 0/0 2/3 0/0 3/5 0/2 2/4 0/2
04-mar-2024 Indian Wells Emiliana Arango Q1 Win 3-6 6-4 6-1 22/33 1/3 0/1 2/6 0/1 2/6 0/3 3/5 0/2
16-lut-2024 Dubai Xiyu Wang Q1 Lose 4-6 2-6 7/13 0/1 0/0 2/4 0/2 2/3 0/2 1/1 0/0
13-lut-2024 Doha Ekaterina Alexandrova R32 Lose 0-6 6-3 1-6 12/25 1/3 0/1 1/4 0/3 3/5 0/3 0/2 0/2
11-lut-2024 Doha Diana Shnaider R64 Win 7-6(2) 6-4 4/8 0/1 0/1 0/0 0/1 2/3 0/2 0/0 0/0
10-lut-2024 Doha Zhuoxuan Bai Q2 Win 6-4 1-6 6-3 20/34 1/3 0/1 3/5 0/2 4/6 0/3 3/6 1/4
09-lut-2024 Doha Diane Parry Q1 Win 7-6(5) 6-4 17/26 1/2 1/2 0/1 1/1 1/2 1/1 3/5 1/3
07-lut-2024 Cluj Napoca Ana Bogdan R16 Lose 4-6 4-6 10/21 1/3 0/1 1/4 0/3 1/3 0/2 1/2 1/2
06-lut-2024 Cluj Napoca Anca Alexia Todoni R32 Win 6-3 6-4 13/17 0/0 0/0 3/3 1/1 3/3 3/3 3/3 1/1
04-lut-2024 Cluj Napoca Irina Khromacheva Q2 Win 5-7 6-1 1-0 17/21 2/2 0/0 5/6 0/1 5/5 1/1 3/3 1/1
03-lut-2024 Cluj Napoca Nuria Brancaccio Q1 Win 6-0 6-0 3/4 0/0 0/0 1/1 1/1 0/0 1/1 1/1 0/0
31-sty-2024 Linz Dayana Yastremska R32 Lose 6-7(4) 6-3 2-6 21/37 0/3 0/2 3/6 0/4 4/6 1/7 2/4 1/3
29-sty-2024 Linz Tamara Korpatsch Q2 Win 6-7(5) 6-2 6-1 22/38 2/4 1/2 1/4 1/2 4/6 2/3 4/7 2/5
28-sty-2024 Linz Arabella Koller Q1 Win 6-0 6-0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
11-sty-2024 Australian Open Polina Kudermetova Q2 Lose 3-6 2-6 13/23 1/3 0/1 3/5 1/1 2/4 1/3 2/3 1/2
09-sty-2024 Australian Open Kaylah McPhee Q1 Win 6-1 6-2 13/15 1/1 0/0 2/2 0/0 2/2 0/0 3/3 2/2
03-sty-2024 Canberra 125 Oceane Dodin R16 Lose 6-7(5) 7-6(6) 4-6 22/38 0/2 0/0 2/5 0/0 4/9 1/6 4/6 2/4
02-sty-2024 Canberra 125 Rebecca Marino R32 Win 6-4 6-3 12/19 1/2 0/0 1/2 0/1 2/2 2/3 2/2 1/1
16-gru-2023 Limoges 125 Elsa Jacquemot Semis Lose 2-6 6-3 2-6 23/42 1/3 0/1 3/6 1/5 2/4 1/4 2/6 1/5
15-gru-2023 Limoges 125 Elisabetta Cocciaretto QF Win 6-0 6-2 21/31 1/2 0/1 3/3 0/0 4/4 3/3 3/3 3/3
14-gru-2023 Limoges 125 McCartney Kessler R16 Win 4-6 7-5 6-2 14/22 0/2 0/0 1/3 0/0 4/6 2/4 3/4 0/1
12-gru-2023 Limoges 125 Zeynep Sonmez R32 Win 6-3 6-2 21/34 1/3 0/1 2/4 1/2 3/5 1/3 2/4 0/2
08-gru-2023 Angers 125 Clara Burel QF Lose 6-7(5) 6-2 3-6 12/26 0/3 0/3 2/2 0/3 2/5 0/2 1/3 0/2
07-gru-2023 Angers 125 Andreea Mitu R16 Win 6-2 7-5 17/28 0/1 0/1 2/4 1/2 1/2 2/4 3/3 2/2
06-gru-2023 Angers 125 Nuria ParrizasDiaz R32 Win 7-5 6-3 8/18 0/2 0/1 0/2 0/1 0/2 0/1 0/2 0/2
03-gru-2023 Andorra 125 Marina Bassols Final Lose 5-7 6-7(3) 15/36 1/2 0/1 1/4 0/3 2/7 0/3 1/3 1/3
02-gru-2023 Andorra 125 Heather Watson Semis Win 6-7(6) 7-5 6-0 13/20 1/1 0/0 2/3 0/1 5/6 2/4 3/4 0/1
01-gru-2023 Andorra 125 Ella Seidel QF Win 6-4 7-5 11/18 0/2 0/1 1/2 0/1 2/4 0/2 1/2 1/2
29-lis-2023 Andorra 125 Celine Naef R16 Win 2-6 6-4 6-4 9/21 0/0 0/0 1/6 0/3 2/4 1/2 2/3 1/2
27-lis-2023 Andorra 125 Susan Bandecchi R32 Win 6-3 6-4 11/19 2/2 1/1 1/3 1/3 1/2 1/3 3/4 0/1
19-paź-2023 Monastir Clara Burel R16 Lose 0-6 7-5 6-7(2) 29/57 1/4 1/3 2/7 1/5 3/6 2/6 3/6 3/6
17-paź-2023 Monastir Darja Semenistaja R32 Win 6-2 6-0 10/12 1/1 0/0 1/1 1/1 2/2 1/1 2/2 1/1
15-paź-2023 Rouen 125 Viktorija Golubic Final Lose 4-6 1-6 7/17 0/3 0/2 0/2 0/2 1/2 1/3 1/2 0/1
14-paź-2023 Rouen 125 Alize Cornet Semis Win 6-3 6-1 6/10 0/1 0/0 1/2 0/1 2/3 0/1 2/2 0/0
13-paź-2023 Rouen 125 Jodie Burrage QF Win 6-4 6-2 3/6 0/0 0/0 0/0 0/0 2/3 0/1 0/1 0/1
11-paź-2023 Rouen 125 Oceane Dodin R16 Win 6-3 6-1 16/20 2/2 0/0 3/3 2/2 1/1 2/2 3/3 1/1
09-paź-2023 Rouen 125 Jil Teichmann R32 Win 4-6 6-3 7-6(5) 12/25 0/2 0/2 3/6 0/1 4/6 1/3 1/2 0/1
20-wrz-2023 Parma 125 Viktoriya Tomova R16 Lose 4-6 4-6 6/16 0/1 0/1 0/2 0/1 1/3 0/2 0/2 0/2
18-wrz-2023 Parma 125 Dalila Jakupovic R32 Win 6-4 6-3 15/25 0/1 0/1 3/4 0/1 4/5 1/2 4/4 2/2
15-wrz-2023 Ljubljana 125 Tamara Zidansek QF Lose 4-6 7-5 2-6 16/29 0/0 0/0 2/5 1/2 2/6 1/4 6/8 1/3
14-wrz-2023 Ljubljana 125 Sara Bejlek R16 Win 6-4 6-4 19/26 2/2 0/0 4/4 3/3 2/2 4/4 5/6 1/2
12-wrz-2023 Ljubljana 125 Andrea Gamiz R32 Win 3-6 6-4 6-3 15/27 1/3 0/2 2/3 0/3 3/4 1/3 2/3 1/2
26-sie-2023 US Open Katie Volynets Q3 Lose 1-6 6-4 2-6 14/33 0/2 0/0 1/5 1/3 0/4 1/4 1/4 1/4
24-sie-2023 US Open Petra Marcinko Q2 Win 6-4 6-2 12/17 0/2 0/0 2/4 1/3 3/3 1/2 2/2 0/0
22-sie-2023 US Open Sara Errani Q1 Win 6-4 6-0 7/16 0/2 0/1 0/2 0/1 1/2 1/2 1/1 1/1
11-sie-2023 W100 Landisville Xin Yu Wang QF Lose 1-6 7-6(2) 2-6 21/39 1/5 0/1 5/9 2/6 3/5 3/6 3/4 0/1
10-sie-2023 W100 Landisville Jamie Loeb R16 Win 6-4 6-3 16/26 1/1 0/0 3/3 1/1 3/6 1/3 1/2 1/2
09-sie-2023 W100 Landisville Robin Anderson R32 Win 6-2 6-3 9/13 1/1 0/0 2/2 1/1 2/3 2/2 2/3 0/1
24-lip-2023 Lausanne Jil Teichmann R32 Lose 2-6 2-6 5/14 0/2 0/1 1/3 0/3 1/2 0/1 0/1 0/1
20-lip-2023 Palermo Camila Osorio R16 Lose 7-6(3) 0-6 2-6 18/43 0/3 0/2 0/4 0/4 0/6 0/5 1/4 0/3
18-lip-2023 Palermo Lucia Bronzetti R32 Win 4-6 6-0 6-2 16/24 0/2 0/1 1/2 0/0 4/6 0/1 3/5 1/3
12-lip-2023 125 Contrexeville Arantxa Rus R16 Lose 6-3 2-6 4-6 13/27 0/3 0/3 1/2 1/3 3/5 1/4 2/3 0/1
10-lip-2023 125 Contrexeville Irina Bara R32 Win 6-1 6-0 2/4 0/0 0/0 1/2 0/1 1/1 0/0 0/0 0/0
28-cze-2023 Wimbledon Dayana Yastremska Q2 Lose 3-6 4-6 10/19 0/1 0/0 1/3 1/3 1/1 2/3 2/3 0/1
27-cze-2023 Wimbledon Dalila Jakupovic Q1 Win 3-6 6-4 6-4 8/18 0/2 0/0 0/4 0/3 1/2 0/2 1/2 0/1
Data Turniej Przeciwnik Runda Wynik Pressure Points wygrane przy serwisie Gemy serwisowe wygrane od stanu:
0-30 0-40 15-30 15-40 30-30 30-40 Deuce 40-A
20-mar-2024 Miami Elina Avanesyan R128 Lose 0-6 6-3 1-6 5/15 0/2 0/0 0/4 0/4 1/2 0/2 1/1 0/0
14-mar-2024 Charleston 125 Yafan Wang QF Lose 2-6 4-6 11/28 0/3 0/2 0/4 0/2 0/3 0/3 0/2 0/2
13-mar-2024 Charleston 125 Nao Hibino R16 Win 2-6 7-6(3) 6-3 11/20 1/3 0/2 2/2 1/1 3/4 2/3 3/4 0/1
12-mar-2024 Charleston 125 Clara Tauson R32 Win 6-3 6-0 8/10 0/0 0/0 0/0 0/0 3/3 0/0 2/2 1/1
11-mar-2024 Charleston 125 Nadiia Kichenok Q2 Win 6-1 6-4 14/24 1/1 0/0 2/4 2/4 1/2 2/3 2/2 1/1
10-mar-2024 Charleston 125 Yulia Starodubtseva Q1 Win 6-4 6-1 13/17 0/1 0/0 2/3 0/1 2/2 0/1 1/2 0/1
07-mar-2024 Indian Wells Danielle Collins R128 Lose 6-7(3) 6-7(6) 15/24 2/2 0/0 2/5 0/0 4/8 1/4 2/3 0/1
06-mar-2024 Indian Wells Kayla Day Q2 Win 6-1 3-6 6-3 10/16 0/0 0/0 2/3 0/0 3/5 0/2 2/4 0/2
04-mar-2024 Indian Wells Emiliana Arango Q1 Win 3-6 6-4 6-1 22/33 1/3 0/1 2/6 0/1 2/6 0/3 3/5 0/2
16-lut-2024 Dubai Xiyu Wang Q1 Lose 4-6 2-6 7/13 0/1 0/0 2/4 0/2 2/3 0/2 1/1 0/0
13-lut-2024 Doha Ekaterina Alexandrova R32 Lose 0-6 6-3 1-6 12/25 1/3 0/1 1/4 0/3 3/5 0/3 0/2 0/2
11-lut-2024 Doha Diana Shnaider R64 Win 7-6(2) 6-4 4/8 0/1 0/1 0/0 0/1 2/3 0/2 0/0 0/0
10-lut-2024 Doha Zhuoxuan Bai Q2 Win 6-4 1-6 6-3 20/34 1/3 0/1 3/5 0/2 4/6 0/3 3/6 1/4
09-lut-2024 Doha Diane Parry Q1 Win 7-6(5) 6-4 17/26 1/2 1/2 0/1 1/1 1/2 1/1 3/5 1/3
07-lut-2024 Cluj Napoca Ana Bogdan R16 Lose 4-6 4-6 10/21 1/3 0/1 1/4 0/3 1/3 0/2 1/2 1/2
06-lut-2024 Cluj Napoca Anca Alexia Todoni R32 Win 6-3 6-4 13/17 0/0 0/0 3/3 1/1 3/3 3/3 3/3 1/1
04-lut-2024 Cluj Napoca Irina Khromacheva Q2 Win 5-7 6-1 1-0 17/21 2/2 0/0 5/6 0/1 5/5 1/1 3/3 1/1
03-lut-2024 Cluj Napoca Nuria Brancaccio Q1 Win 6-0 6-0 3/4 0/0 0/0 1/1 1/1 0/0 1/1 1/1 0/0
31-sty-2024 Linz Dayana Yastremska R32 Lose 6-7(4) 6-3 2-6 21/37 0/3 0/2 3/6 0/4 4/6 1/7 2/4 1/3
29-sty-2024 Linz Tamara Korpatsch Q2 Win 6-7(5) 6-2 6-1 22/38 2/4 1/2 1/4 1/2 4/6 2/3 4/7 2/5
28-sty-2024 Linz Arabella Koller Q1 Win 6-0 6-0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
11-sty-2024 Australian Open Polina Kudermetova Q2 Lose 3-6 2-6 13/23 1/3 0/1 3/5 1/1 2/4 1/3 2/3 1/2
09-sty-2024 Australian Open Kaylah McPhee Q1 Win 6-1 6-2 13/15 1/1 0/0 2/2 0/0 2/2 0/0 3/3 2/2
03-sty-2024 Canberra 125 Oceane Dodin R16 Lose 6-7(5) 7-6(6) 4-6 22/38 0/2 0/0 2/5 0/0 4/9 1/6 4/6 2/4
02-sty-2024 Canberra 125 Rebecca Marino R32 Win 6-4 6-3 12/19 1/2 0/0 1/2 0/1 2/2 2/3 2/2 1/1
16-gru-2023 Limoges 125 Elsa Jacquemot Semis Lose 2-6 6-3 2-6 23/42 1/3 0/1 3/6 1/5 2/4 1/4 2/6 1/5
15-gru-2023 Limoges 125 Elisabetta Cocciaretto QF Win 6-0 6-2 21/31 1/2 0/1 3/3 0/0 4/4 3/3 3/3 3/3
14-gru-2023 Limoges 125 McCartney Kessler R16 Win 4-6 7-5 6-2 14/22 0/2 0/0 1/3 0/0 4/6 2/4 3/4 0/1
12-gru-2023 Limoges 125 Zeynep Sonmez R32 Win 6-3 6-2 21/34 1/3 0/1 2/4 1/2 3/5 1/3 2/4 0/2
08-gru-2023 Angers 125 Clara Burel QF Lose 6-7(5) 6-2 3-6 12/26 0/3 0/3 2/2 0/3 2/5 0/2 1/3 0/2
07-gru-2023 Angers 125 Andreea Mitu R16 Win 6-2 7-5 17/28 0/1 0/1 2/4 1/2 1/2 2/4 3/3 2/2
06-gru-2023 Angers 125 Nuria ParrizasDiaz R32 Win 7-5 6-3 8/18 0/2 0/1 0/2 0/1 0/2 0/1 0/2 0/2
03-gru-2023 Andorra 125 Marina Bassols Final Lose 5-7 6-7(3) 15/36 1/2 0/1 1/4 0/3 2/7 0/3 1/3 1/3
02-gru-2023 Andorra 125 Heather Watson Semis Win 6-7(6) 7-5 6-0 13/20 1/1 0/0 2/3 0/1 5/6 2/4 3/4 0/1
01-gru-2023 Andorra 125 Ella Seidel QF Win 6-4 7-5 11/18 0/2 0/1 1/2 0/1 2/4 0/2 1/2 1/2
29-lis-2023 Andorra 125 Celine Naef R16 Win 2-6 6-4 6-4 9/21 0/0 0/0 1/6 0/3 2/4 1/2 2/3 1/2
27-lis-2023 Andorra 125 Susan Bandecchi R32 Win 6-3 6-4 11/19 2/2 1/1 1/3 1/3 1/2 1/3 3/4 0/1
19-paź-2023 Monastir Clara Burel R16 Lose 0-6 7-5 6-7(2) 29/57 1/4 1/3 2/7 1/5 3/6 2/6 3/6 3/6
17-paź-2023 Monastir Darja Semenistaja R32 Win 6-2 6-0 10/12 1/1 0/0 1/1 1/1 2/2 1/1 2/2 1/1
15-paź-2023 Rouen 125 Viktorija Golubic Final Lose 4-6 1-6 7/17 0/3 0/2 0/2 0/2 1/2 1/3 1/2 0/1
14-paź-2023 Rouen 125 Alize Cornet Semis Win 6-3 6-1 6/10 0/1 0/0 1/2 0/1 2/3 0/1 2/2 0/0
13-paź-2023 Rouen 125 Jodie Burrage QF Win 6-4 6-2 3/6 0/0 0/0 0/0 0/0 2/3 0/1 0/1 0/1
11-paź-2023 Rouen 125 Oceane Dodin R16 Win 6-3 6-1 16/20 2/2 0/0 3/3 2/2 1/1 2/2 3/3 1/1
09-paź-2023 Rouen 125 Jil Teichmann R32 Win 4-6 6-3 7-6(5) 12/25 0/2 0/2 3/6 0/1 4/6 1/3 1/2 0/1
26-sie-2023 US Open Katie Volynets Q3 Lose 1-6 6-4 2-6 14/33 0/2 0/0 1/5 1/3 0/4 1/4 1/4 1/4
24-sie-2023 US Open Petra Marcinko Q2 Win 6-4 6-2 12/17 0/2 0/0 2/4 1/3 3/3 1/2 2/2 0/0
22-sie-2023 US Open Sara Errani Q1 Win 6-4 6-0 7/16 0/2 0/1 0/2 0/1 1/2 1/2 1/1 1/1
11-sie-2023 W100 Landisville Xin Yu Wang QF Lose 1-6 7-6(2) 2-6 21/39 1/5 0/1 5/9 2/6 3/5 3/6 3/4 0/1
10-sie-2023 W100 Landisville Jamie Loeb R16 Win 6-4 6-3 16/26 1/1 0/0 3/3 1/1 3/6 1/3 1/2 1/2
09-sie-2023 W100 Landisville Robin Anderson R32 Win 6-2 6-3 9/13 1/1 0/0 2/2 1/1 2/3 2/2 2/3 0/1
Data Turniej Przeciwnik Runda Wynik Pressure Points wygrane przy serwisie Gemy serwisowe wygrane od stanu:
0-30 0-40 15-30 15-40 30-30 30-40 Deuce 40-A
20-maj-2024 Strasbourg Fiona Ferro R32 Lose 2-6 2-6 16/30 0/3 0/2 2/4 2/5 0/1 2/5 2/3 1/2
19-maj-2024 Strasbourg Chloe Paquet Q2 Win 6-3 7-5 14/20 1/2 0/0 2/4 1/2 1/2 2/3 3/4 0/1
18-maj-2024 Strasbourg Elsa Jacquemot Q1 Win 6-3 6-4 8/17 0/2 0/2 1/2 1/2 1/1 2/2 2/2 1/1
17-maj-2024 Paris 125 Diana Shnaider QF Lose 1-6 2-6 3/18 0/4 0/4 0/2 0/1 0/2 0/3 0/1 0/1
16-maj-2024 Paris 125 Diane Parry R16 Win 7-5 7-5 20/34 1/2 0/1 3/7 0/3 4/6 0/3 2/3 1/2
13-maj-2024 Paris 125 Yuriko Lily Miyazaki R32 Win 7-5 6-3 17/25 1/2 0/1 3/4 1/2 5/6 3/4 4/4 1/1
06-maj-2024 Rome Laura Pigossi Q1 Lose 3-6 3-6 10/27 1/2 0/0 1/7 0/6 2/2 1/2 1/3 0/2
02-maj-2024 Lleida 125 Arantxa Rus R16 Lose 4-6 0-6 12/25 1/3 0/1 2/5 1/2 1/4 1/4 2/4 0/2
30-kwi-2024 Lleida 125 Rebeka Masarova R32 Win 3-6 7-5 7-6(1) 16/31 1/2 0/1 3/6 0/2 4/6 0/1 1/4 1/4
27-mar-2024 San Luis Potosi 125 Lucrezia Stefanini R16 Lose 0-5 5/12 0/0 0/0 0/2 0/1 0/1 0/2 0/1 0/1
26-mar-2024 San Luis Potosi 125 Ana Sofia Sanchez R32 Win 6-4 6-7(4) 6-2 23/42 2/5 0/3 4/7 2/5 2/3 2/3 4/4 2/2
20-wrz-2023 Parma 125 Viktoriya Tomova R16 Lose 4-6 4-6 6/16 0/1 0/1 0/2 0/1 1/3 0/2 0/2 0/2
18-wrz-2023 Parma 125 Dalila Jakupovic R32 Win 6-4 6-3 15/25 0/1 0/1 3/4 0/1 4/5 1/2 4/4 2/2
15-wrz-2023 Ljubljana 125 Tamara Zidansek QF Lose 4-6 7-5 2-6 16/29 0/0 0/0 2/5 1/2 2/6 1/4 6/8 1/3
14-wrz-2023 Ljubljana 125 Sara Bejlek R16 Win 6-4 6-4 19/26 2/2 0/0 4/4 3/3 2/2 4/4 5/6 1/2
12-wrz-2023 Ljubljana 125 Andrea Gamiz R32 Win 3-6 6-4 6-3 15/27 1/3 0/2 2/3 0/3 3/4 1/3 2/3 1/2
24-lip-2023 Lausanne Jil Teichmann R32 Lose 2-6 2-6 5/14 0/2 0/1 1/3 0/3 1/2 0/1 0/1 0/1
20-lip-2023 Palermo Camila Osorio R16 Lose 7-6(3) 0-6 2-6 18/43 0/3 0/2 0/4 0/4 0/6 0/5 1/4 0/3
18-lip-2023 Palermo Lucia Bronzetti R32 Win 4-6 6-0 6-2 16/24 0/2 0/1 1/2 0/0 4/6 0/1 3/5 1/3
12-lip-2023 125 Contrexeville Arantxa Rus R16 Lose 6-3 2-6 4-6 13/27 0/3 0/3 1/2 1/3 3/5 1/4 2/3 0/1
10-lip-2023 125 Contrexeville Irina Bara R32 Win 6-1 6-0 2/4 0/0 0/0 1/2 0/1 1/1 0/0 0/0 0/0
Data Turniej Przeciwnik Runda Wynik Pressure Points wygrane przy serwisie Gemy serwisowe wygrane od stanu:
0-30 0-40 15-30 15-40 30-30 30-40 Deuce 40-A
28-cze-2023 Wimbledon Dayana Yastremska Q2 Lose 3-6 4-6 10/19 0/1 0/0 1/3 1/3 1/1 2/3 2/3 0/1
27-cze-2023 Wimbledon Dalila Jakupovic Q1 Win 3-6 6-4 6-4 8/18 0/2 0/0 0/4 0/3 1/2 0/2 1/2 0/1

Pressure Points przy returnie - Wszystkie nawierzchnie

Data Turniej Przeciwnik Runda Wynik Pressure Points wygrane przy returnie Gemy returnowe wygrane od stanu:
0-30 0-40 15-30 15-40 30-30 30-40 Deuce 40-A
20-maj-2024 Strasbourg Fiona Ferro R32 Lose 2-6 2-6 6/17 1/2 1/2 0/0 1/2 0/1 0/1 0/3 0/2
19-maj-2024 Strasbourg Chloe Paquet Q2 Win 6-3 7-5 13/33 3/4 2/2 2/3 1/1 2/6 2/3 1/3 1/3
18-maj-2024 Strasbourg Elsa Jacquemot Q1 Win 6-3 6-4 11/16 3/3 2/2 2/3 2/2 1/2 1/1 0/2 0/1
17-maj-2024 Paris 125 Diana Shnaider QF Lose 1-6 2-6 13/31 2/3 1/2 1/3 1/3 1/2 2/4 2/5 2/3
16-maj-2024 Paris 125 Diane Parry R16 Win 7-5 7-5 16/25 2/2 2/2 3/3 3/3 2/2 4/4 2/3 2/2
13-maj-2024 Paris 125 Yuriko Lily Miyazaki R32 Win 7-5 6-3 11/20 2/2 1/1 1/1 1/1 1/3 0/1 2/4 2/2
06-maj-2024 Rome Laura Pigossi Q1 Lose 3-6 3-6 9/18 3/4 1/2 3/3 2/3 1/2 0/1 1/2 1/1
02-maj-2024 Lleida 125 Arantxa Rus R16 Lose 4-6 0-6 5/11 0/0 0/0 1/1 1/1 0/2 0/1 0/2 0/2
30-kwi-2024 Lleida 125 Rebeka Masarova R32 Win 3-6 7-5 7-6(1) 16/36 1/1 1/1 4/6 3/5 2/4 4/7 1/5 1/3
27-mar-2024 San Luis Potosi 125 Lucrezia Stefanini R16 Lose 0-5 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
26-mar-2024 San Luis Potosi 125 Ana Sofia Sanchez R32 Win 6-4 6-7(4) 6-2 24/39 5/5 4/4 1/2 2/3 3/5 2/4 4/6 4/5
20-mar-2024 Miami Elina Avanesyan R128 Lose 0-6 6-3 1-6 2/11 1/2 1/1 0/2 0/0 0/5 0/0 0/1 0/0
14-mar-2024 Charleston 125 Yafan Wang QF Lose 2-6 4-6 9/16 1/2 0/1 2/2 1/2 3/4 3/4 0/1 0/0
13-mar-2024 Charleston 125 Nao Hibino R16 Win 2-6 7-6(3) 6-3 9/26 0/0 0/0 2/4 1/1 1/7 2/3 1/2 1/1
12-mar-2024 Charleston 125 Clara Tauson R32 Win 6-3 6-0 10/18 3/4 2/3 1/1 2/3 1/2 1/3 0/2 0/0
11-mar-2024 Charleston 125 Nadiia Kichenok Q2 Win 6-1 6-4 13/18 2/2 2/2 2/2 1/1 4/4 4/4 1/1 1/1
10-mar-2024 Charleston 125 Yulia Starodubtseva Q1 Win 6-4 6-1 12/25 3/4 3/4 0/1 1/2 1/2 1/3 0/3 0/1
07-mar-2024 Indian Wells Danielle Collins R128 Lose 6-7(3) 6-7(6) 9/21 0/1 0/1 3/4 2/3 1/5 1/2 1/4 1/1
06-mar-2024 Indian Wells Kayla Day Q2 Win 6-1 3-6 6-3 11/23 1/1 0/0 3/4 3/4 0/1 3/4 1/3 1/2
04-mar-2024 Indian Wells Emiliana Arango Q1 Win 3-6 6-4 6-1 15/32 2/5 2/2 2/5 3/3 2/7 2/3 1/3 1/1
16-lut-2024 Dubai Xiyu Wang Q1 Lose 4-6 2-6 1/10 0/1 0/0 0/2 0/0 0/3 0/0 0/2 0/1
13-lut-2024 Doha Ekaterina Alexandrova R32 Lose 0-6 6-3 1-6 5/17 1/3 0/0 1/4 1/1 1/4 1/1 1/2 1/1
11-lut-2024 Doha Diana Shnaider R64 Win 7-6(2) 6-4 7/16 1/1 0/0 3/4 1/1 2/4 2/2 1/2 1/1
10-lut-2024 Doha Zhuoxuan Bai Q2 Win 6-4 1-6 6-3 11/22 5/6 4/4 1/2 2/3 1/3 2/3 0/1 0/0
09-lut-2024 Doha Diane Parry Q1 Win 7-6(5) 6-4 10/23 0/2 0/0 3/6 2/2 2/6 3/5 0/2 0/0
07-lut-2024 Cluj Napoca Ana Bogdan R16 Lose 4-6 4-6 9/18 2/2 2/2 0/0 1/1 1/3 2/3 1/3 1/1
06-lut-2024 Cluj Napoca Anca Alexia Todoni R32 Win 6-3 6-4 8/28 0/1 0/0 2/6 0/2 2/4 2/4 1/5 1/2
04-lut-2024 Cluj Napoca Irina Khromacheva Q2 Win 5-7 6-1 1-0 10/23 0/1 0/1 2/3 2/3 1/3 3/5 1/3 1/2
03-lut-2024 Cluj Napoca Nuria Brancaccio Q1 Win 6-0 6-0 13/23 3/3 1/1 4/4 2/2 3/3 3/3 3/3 3/3
31-sty-2024 Linz Dayana Yastremska R32 Lose 6-7(4) 6-3 2-6 12/19 1/1 1/1 3/3 3/3 1/3 2/3 2/3 2/2
29-sty-2024 Linz Tamara Korpatsch Q2 Win 6-7(5) 6-2 6-1 21/35 3/3 1/1 7/10 5/5 3/6 3/3 2/3 2/3
28-sty-2024 Linz Arabella Koller Q1 Win 6-0 6-0 13/19 3/3 1/1 5/5 5/5 0/0 3/3 1/1 1/1
11-sty-2024 Australian Open Polina Kudermetova Q2 Lose 3-6 2-6 1/5 0/0 0/0 0/1 0/0 0/2 0/1 0/1 0/0
09-sty-2024 Australian Open Kaylah McPhee Q1 Win 6-1 6-2 12/23 2/3 1/1 3/5 4/4 1/3 2/2 1/1 1/1
03-sty-2024 Canberra 125 Oceane Dodin R16 Lose 6-7(5) 7-6(6) 4-6 16/43 2/3 2/3 0/4 1/4 2/6 2/7 2/9 2/3
02-sty-2024 Canberra 125 Rebecca Marino R32 Win 6-4 6-3 11/24 0/1 0/0 0/2 0/1 2/4 1/2 2/3 2/3
16-gru-2023 Limoges 125 Elsa Jacquemot Semis Lose 2-6 6-3 2-6 12/33 2/2 1/1 1/3 1/2 2/6 1/2 1/4 1/3
15-gru-2023 Limoges 125 Elisabetta Cocciaretto QF Win 6-0 6-2 14/25 3/3 2/2 2/2 2/2 4/4 4/4 2/2 2/2
14-gru-2023 Limoges 125 McCartney Kessler R16 Win 4-6 7-5 6-2 12/27 3/5 1/1 2/5 2/2 1/4 1/2 1/4 1/2
12-gru-2023 Limoges 125 Zeynep Sonmez R32 Win 6-3 6-2 14/22 4/4 2/2 3/3 4/4 1/2 4/4 1/2 1/1
08-gru-2023 Angers 125 Clara Burel QF Lose 6-7(5) 6-2 3-6 17/34 3/4 2/2 2/5 4/4 3/6 4/5 2/4 2/2
07-gru-2023 Angers 125 Andreea Mitu R16 Win 6-2 7-5 14/19 2/2 2/2 2/3 2/2 0/1 0/0 2/2 2/2
06-gru-2023 Angers 125 Nuria ParrizasDiaz R32 Win 7-5 6-3 18/31 0/0 0/0 4/5 3/4 3/4 3/5 1/3 1/3
03-gru-2023 Andorra 125 Marina Bassols Final Lose 5-7 6-7(3) 18/42 4/4 2/2 4/7 4/4 2/5 3/3 2/5 2/2
02-gru-2023 Andorra 125 Heather Watson Semis Win 6-7(6) 7-5 6-0 16/31 4/5 3/3 3/4 4/5 0/2 3/4 1/3 1/2
01-gru-2023 Andorra 125 Ella Seidel QF Win 6-4 7-5 13/27 1/3 1/1 4/6 3/4 1/4 1/4 0/4 0/0
29-lis-2023 Andorra 125 Celine Naef R16 Win 2-6 6-4 6-4 11/28 3/3 1/1 3/3 2/2 2/5 3/3 0/3 0/1
27-lis-2023 Andorra 125 Susan Bandecchi R32 Win 6-3 6-4 11/18 3/3 2/2 2/2 3/3 0/3 1/1 2/2 2/2
19-paź-2023 Monastir Clara Burel R16 Lose 0-6 7-5 6-7(2) 14/29 3/5 3/3 2/4 3/4 1/5 2/3 0/3 0/1
17-paź-2023 Monastir Darja Semenistaja R32 Win 6-2 6-0 12/21 1/1 1/1 3/4 3/3 2/4 2/3 2/3 2/2
15-paź-2023 Rouen 125 Viktorija Golubic Final Lose 4-6 1-6 5/15 0/1 0/0 1/2 0/0 1/3 1/2 0/2 0/2
14-paź-2023 Rouen 125 Alize Cornet Semis Win 6-3 6-1 17/32 5/5 3/3 3/5 4/4 0/2 2/3 2/3 2/3
13-paź-2023 Rouen 125 Jodie Burrage QF Win 6-4 6-2 10/20 1/1 1/1 2/2 2/2 0/2 2/3 2/3 2/2
11-paź-2023 Rouen 125 Oceane Dodin R16 Win 6-3 6-1 12/25 0/0 0/0 3/3 1/1 2/4 1/2 2/4 2/3
09-paź-2023 Rouen 125 Jil Teichmann R32 Win 4-6 6-3 7-6(5) 17/44 1/1 1/1 3/7 1/3 2/5 0/2 3/7 3/5
20-wrz-2023 Parma 125 Viktoriya Tomova R16 Lose 4-6 4-6 7/21 1/2 1/1 1/4 1/1 1/5 1/2 0/1 0/1
18-wrz-2023 Parma 125 Dalila Jakupovic R32 Win 6-4 6-3 15/30 2/2 1/1 4/5 3/3 1/2 2/2 2/3 2/3
15-wrz-2023 Ljubljana 125 Tamara Zidansek QF Lose 4-6 7-5 2-6 12/32 1/2 1/1 2/5 1/2 1/4 1/2 2/5 2/4
14-wrz-2023 Ljubljana 125 Sara Bejlek R16 Win 6-4 6-4 9/28 3/4 1/1 2/4 1/1 1/5 1/1 1/2 1/2
12-wrz-2023 Ljubljana 125 Andrea Gamiz R32 Win 3-6 6-4 6-3 15/28 2/2 1/1 2/2 2/2 2/4 1/1 3/3 3/3
26-sie-2023 US Open Katie Volynets Q3 Lose 1-6 6-4 2-6 11/24 4/4 1/1 3/4 2/2 1/3 1/3 2/4 2/2
24-sie-2023 US Open Petra Marcinko Q2 Win 6-4 6-2 15/30 2/2 0/0 3/3 0/0 4/4 3/3 5/5 5/5
22-sie-2023 US Open Sara Errani Q1 Win 6-4 6-0 17/26 2/2 1/1 3/3 3/3 4/4 6/6 3/3 3/3
11-sie-2023 W100 Landisville Xin Yu Wang QF Lose 1-6 7-6(2) 2-6 7/17 1/1 1/1 1/2 1/2 1/3 1/2 0/2 0/1
10-sie-2023 W100 Landisville Jamie Loeb R16 Win 6-4 6-3 11/22 1/1 0/0 4/6 3/4 1/2 1/2 2/3 2/2
09-sie-2023 W100 Landisville Robin Anderson R32 Win 6-2 6-3 9/18 2/3 1/1 2/3 3/3 1/3 3/3 1/1 1/1
24-lip-2023 Lausanne Jil Teichmann R32 Lose 2-6 2-6 3/12 0/0 0/0 0/2 0/0 0/3 0/2 0/3 0/1
20-lip-2023 Palermo Camila Osorio R16 Lose 7-6(3) 0-6 2-6 13/30 2/2 0/0 3/6 3/4 2/4 3/5 1/5 1/1
18-lip-2023 Palermo Lucia Bronzetti R32 Win 4-6 6-0 6-2 22/48 3/4 3/3 0/2 2/2 3/5 3/5 3/7 3/4
12-lip-2023 125 Contrexeville Arantxa Rus R16 Lose 6-3 2-6 4-6 13/29 3/3 3/3 1/3 2/2 1/4 3/5 1/4 1/2
10-lip-2023 125 Contrexeville Irina Bara R32 Win 6-1 6-0 15/21 0/0 0/0 4/4 2/2 4/4 5/5 1/1 1/1
28-cze-2023 Wimbledon Dayana Yastremska Q2 Lose 3-6 4-6 4/15 1/2 0/0 1/2 1/1 0/2 1/1 1/2 1/2
27-cze-2023 Wimbledon Dalila Jakupovic Q1 Win 3-6 6-4 6-4 14/30 1/2 0/1 1/1 1/2 3/5 4/5 2/4 2/2
Data Turniej Przeciwnik Runda Wynik Pressure Points wygrane przy returnie Gemy returnowe wygrane od stanu:
0-30 0-40 15-30 15-40 30-30 30-40 Deuce 40-A
20-mar-2024 Miami Elina Avanesyan R128 Lose 0-6 6-3 1-6 2/11 1/2 1/1 0/2 0/0 0/5 0/0 0/1 0/0
14-mar-2024 Charleston 125 Yafan Wang QF Lose 2-6 4-6 9/16 1/2 0/1 2/2 1/2 3/4 3/4 0/1 0/0
13-mar-2024 Charleston 125 Nao Hibino R16 Win 2-6 7-6(3) 6-3 9/26 0/0 0/0 2/4 1/1 1/7 2/3 1/2 1/1
12-mar-2024 Charleston 125 Clara Tauson R32 Win 6-3 6-0 10/18 3/4 2/3 1/1 2/3 1/2 1/3 0/2 0/0
11-mar-2024 Charleston 125 Nadiia Kichenok Q2 Win 6-1 6-4 13/18 2/2 2/2 2/2 1/1 4/4 4/4 1/1 1/1
10-mar-2024 Charleston 125 Yulia Starodubtseva Q1 Win 6-4 6-1 12/25 3/4 3/4 0/1 1/2 1/2 1/3 0/3 0/1
07-mar-2024 Indian Wells Danielle Collins R128 Lose 6-7(3) 6-7(6) 9/21 0/1 0/1 3/4 2/3 1/5 1/2 1/4 1/1
06-mar-2024 Indian Wells Kayla Day Q2 Win 6-1 3-6 6-3 11/23 1/1 0/0 3/4 3/4 0/1 3/4 1/3 1/2
04-mar-2024 Indian Wells Emiliana Arango Q1 Win 3-6 6-4 6-1 15/32 2/5 2/2 2/5 3/3 2/7 2/3 1/3 1/1
16-lut-2024 Dubai Xiyu Wang Q1 Lose 4-6 2-6 1/10 0/1 0/0 0/2 0/0 0/3 0/0 0/2 0/1
13-lut-2024 Doha Ekaterina Alexandrova R32 Lose 0-6 6-3 1-6 5/17 1/3 0/0 1/4 1/1 1/4 1/1 1/2 1/1
11-lut-2024 Doha Diana Shnaider R64 Win 7-6(2) 6-4 7/16 1/1 0/0 3/4 1/1 2/4 2/2 1/2 1/1
10-lut-2024 Doha Zhuoxuan Bai Q2 Win 6-4 1-6 6-3 11/22 5/6 4/4 1/2 2/3 1/3 2/3 0/1 0/0
09-lut-2024 Doha Diane Parry Q1 Win 7-6(5) 6-4 10/23 0/2 0/0 3/6 2/2 2/6 3/5 0/2 0/0
07-lut-2024 Cluj Napoca Ana Bogdan R16 Lose 4-6 4-6 9/18 2/2 2/2 0/0 1/1 1/3 2/3 1/3 1/1
06-lut-2024 Cluj Napoca Anca Alexia Todoni R32 Win 6-3 6-4 8/28 0/1 0/0 2/6 0/2 2/4 2/4 1/5 1/2
04-lut-2024 Cluj Napoca Irina Khromacheva Q2 Win 5-7 6-1 1-0 10/23 0/1 0/1 2/3 2/3 1/3 3/5 1/3 1/2
03-lut-2024 Cluj Napoca Nuria Brancaccio Q1 Win 6-0 6-0 13/23 3/3 1/1 4/4 2/2 3/3 3/3 3/3 3/3
31-sty-2024 Linz Dayana Yastremska R32 Lose 6-7(4) 6-3 2-6 12/19 1/1 1/1 3/3 3/3 1/3 2/3 2/3 2/2
29-sty-2024 Linz Tamara Korpatsch Q2 Win 6-7(5) 6-2 6-1 21/35 3/3 1/1 7/10 5/5 3/6 3/3 2/3 2/3
28-sty-2024 Linz Arabella Koller Q1 Win 6-0 6-0 13/19 3/3 1/1 5/5 5/5 0/0 3/3 1/1 1/1
11-sty-2024 Australian Open Polina Kudermetova Q2 Lose 3-6 2-6 1/5 0/0 0/0 0/1 0/0 0/2 0/1 0/1 0/0
09-sty-2024 Australian Open Kaylah McPhee Q1 Win 6-1 6-2 12/23 2/3 1/1 3/5 4/4 1/3 2/2 1/1 1/1
03-sty-2024 Canberra 125 Oceane Dodin R16 Lose 6-7(5) 7-6(6) 4-6 16/43 2/3 2/3 0/4 1/4 2/6 2/7 2/9 2/3
02-sty-2024 Canberra 125 Rebecca Marino R32 Win 6-4 6-3 11/24 0/1 0/0 0/2 0/1 2/4 1/2 2/3 2/3
16-gru-2023 Limoges 125 Elsa Jacquemot Semis Lose 2-6 6-3 2-6 12/33 2/2 1/1 1/3 1/2 2/6 1/2 1/4 1/3
15-gru-2023 Limoges 125 Elisabetta Cocciaretto QF Win 6-0 6-2 14/25 3/3 2/2 2/2 2/2 4/4 4/4 2/2 2/2
14-gru-2023 Limoges 125 McCartney Kessler R16 Win 4-6 7-5 6-2 12/27 3/5 1/1 2/5 2/2 1/4 1/2 1/4 1/2
12-gru-2023 Limoges 125 Zeynep Sonmez R32 Win 6-3 6-2 14/22 4/4 2/2 3/3 4/4 1/2 4/4 1/2 1/1
08-gru-2023 Angers 125 Clara Burel QF Lose 6-7(5) 6-2 3-6 17/34 3/4 2/2 2/5 4/4 3/6 4/5 2/4 2/2
07-gru-2023 Angers 125 Andreea Mitu R16 Win 6-2 7-5 14/19 2/2 2/2 2/3 2/2 0/1 0/0 2/2 2/2
06-gru-2023 Angers 125 Nuria ParrizasDiaz R32 Win 7-5 6-3 18/31 0/0 0/0 4/5 3/4 3/4 3/5 1/3 1/3
03-gru-2023 Andorra 125 Marina Bassols Final Lose 5-7 6-7(3) 18/42 4/4 2/2 4/7 4/4 2/5 3/3 2/5 2/2
02-gru-2023 Andorra 125 Heather Watson Semis Win 6-7(6) 7-5 6-0 16/31 4/5 3/3 3/4 4/5 0/2 3/4 1/3 1/2
01-gru-2023 Andorra 125 Ella Seidel QF Win 6-4 7-5 13/27 1/3 1/1 4/6 3/4 1/4 1/4 0/4 0/0
29-lis-2023 Andorra 125 Celine Naef R16 Win 2-6 6-4 6-4 11/28 3/3 1/1 3/3 2/2 2/5 3/3 0/3 0/1
27-lis-2023 Andorra 125 Susan Bandecchi R32 Win 6-3 6-4 11/18 3/3 2/2 2/2 3/3 0/3 1/1 2/2 2/2
19-paź-2023 Monastir Clara Burel R16 Lose 0-6 7-5 6-7(2) 14/29 3/5 3/3 2/4 3/4 1/5 2/3 0/3 0/1
17-paź-2023 Monastir Darja Semenistaja R32 Win 6-2 6-0 12/21 1/1 1/1 3/4 3/3 2/4 2/3 2/3 2/2
15-paź-2023 Rouen 125 Viktorija Golubic Final Lose 4-6 1-6 5/15 0/1 0/0 1/2 0/0 1/3 1/2 0/2 0/2
14-paź-2023 Rouen 125 Alize Cornet Semis Win 6-3 6-1 17/32 5/5 3/3 3/5 4/4 0/2 2/3 2/3 2/3
13-paź-2023 Rouen 125 Jodie Burrage QF Win 6-4 6-2 10/20 1/1 1/1 2/2 2/2 0/2 2/3 2/3 2/2
11-paź-2023 Rouen 125 Oceane Dodin R16 Win 6-3 6-1 12/25 0/0 0/0 3/3 1/1 2/4 1/2 2/4 2/3
09-paź-2023 Rouen 125 Jil Teichmann R32 Win 4-6 6-3 7-6(5) 17/44 1/1 1/1 3/7 1/3 2/5 0/2 3/7 3/5
26-sie-2023 US Open Katie Volynets Q3 Lose 1-6 6-4 2-6 11/24 4/4 1/1 3/4 2/2 1/3 1/3 2/4 2/2
24-sie-2023 US Open Petra Marcinko Q2 Win 6-4 6-2 15/30 2/2 0/0 3/3 0/0 4/4 3/3 5/5 5/5
22-sie-2023 US Open Sara Errani Q1 Win 6-4 6-0 17/26 2/2 1/1 3/3 3/3 4/4 6/6 3/3 3/3
11-sie-2023 W100 Landisville Xin Yu Wang QF Lose 1-6 7-6(2) 2-6 7/17 1/1 1/1 1/2 1/2 1/3 1/2 0/2 0/1
10-sie-2023 W100 Landisville Jamie Loeb R16 Win 6-4 6-3 11/22 1/1 0/0 4/6 3/4 1/2 1/2 2/3 2/2
09-sie-2023 W100 Landisville Robin Anderson R32 Win 6-2 6-3 9/18 2/3 1/1 2/3 3/3 1/3 3/3 1/1 1/1
Data Turniej Przeciwnik Runda Wynik Pressure Points wygrane przy returnie Gemy returnowe wygrane od stanu:
0-30 0-40 15-30 15-40 30-30 30-40 Deuce 40-A
20-maj-2024 Strasbourg Fiona Ferro R32 Lose 2-6 2-6 6/17 1/2 1/2 0/0 1/2 0/1 0/1 0/3 0/2
19-maj-2024 Strasbourg Chloe Paquet Q2 Win 6-3 7-5 13/33 3/4 2/2 2/3 1/1 2/6 2/3 1/3 1/3
18-maj-2024 Strasbourg Elsa Jacquemot Q1 Win 6-3 6-4 11/16 3/3 2/2 2/3 2/2 1/2 1/1 0/2 0/1
17-maj-2024 Paris 125 Diana Shnaider QF Lose 1-6 2-6 13/31 2/3 1/2 1/3 1/3 1/2 2/4 2/5 2/3
16-maj-2024 Paris 125 Diane Parry R16 Win 7-5 7-5 16/25 2/2 2/2 3/3 3/3 2/2 4/4 2/3 2/2
13-maj-2024 Paris 125 Yuriko Lily Miyazaki R32 Win 7-5 6-3 11/20 2/2 1/1 1/1 1/1 1/3 0/1 2/4 2/2
06-maj-2024 Rome Laura Pigossi Q1 Lose 3-6 3-6 9/18 3/4 1/2 3/3 2/3 1/2 0/1 1/2 1/1
02-maj-2024 Lleida 125 Arantxa Rus R16 Lose 4-6 0-6 5/11 0/0 0/0 1/1 1/1 0/2 0/1 0/2 0/2
30-kwi-2024 Lleida 125 Rebeka Masarova R32 Win 3-6 7-5 7-6(1) 16/36 1/1 1/1 4/6 3/5 2/4 4/7 1/5 1/3
27-mar-2024 San Luis Potosi 125 Lucrezia Stefanini R16 Lose 0-5 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
26-mar-2024 San Luis Potosi 125 Ana Sofia Sanchez R32 Win 6-4 6-7(4) 6-2 24/39 5/5 4/4 1/2 2/3 3/5 2/4 4/6 4/5
20-wrz-2023 Parma 125 Viktoriya Tomova R16 Lose 4-6 4-6 7/21 1/2 1/1 1/4 1/1 1/5 1/2 0/1 0/1
18-wrz-2023 Parma 125 Dalila Jakupovic R32 Win 6-4 6-3 15/30 2/2 1/1 4/5 3/3 1/2 2/2 2/3 2/3
15-wrz-2023 Ljubljana 125 Tamara Zidansek QF Lose 4-6 7-5 2-6 12/32 1/2 1/1 2/5 1/2 1/4 1/2 2/5 2/4
14-wrz-2023 Ljubljana 125 Sara Bejlek R16 Win 6-4 6-4 9/28 3/4 1/1 2/4 1/1 1/5 1/1 1/2 1/2
12-wrz-2023 Ljubljana 125 Andrea Gamiz R32 Win 3-6 6-4 6-3 15/28 2/2 1/1 2/2 2/2 2/4 1/1 3/3 3/3
24-lip-2023 Lausanne Jil Teichmann R32 Lose 2-6 2-6 3/12 0/0 0/0 0/2 0/0 0/3 0/2 0/3 0/1
20-lip-2023 Palermo Camila Osorio R16 Lose 7-6(3) 0-6 2-6 13/30 2/2 0/0 3/6 3/4 2/4 3/5 1/5 1/1
18-lip-2023 Palermo Lucia Bronzetti R32 Win 4-6 6-0 6-2 22/48 3/4 3/3 0/2 2/2 3/5 3/5 3/7 3/4
12-lip-2023 125 Contrexeville Arantxa Rus R16 Lose 6-3 2-6 4-6 13/29 3/3 3/3 1/3 2/2 1/4 3/5 1/4 1/2
10-lip-2023 125 Contrexeville Irina Bara R32 Win 6-1 6-0 15/21 0/0 0/0 4/4 2/2 4/4 5/5 1/1 1/1
Data Turniej Przeciwnik Runda Wynik Pressure Points wygrane przy returnie Gemy returnowe wygrane od stanu:
0-30 0-40 15-30 15-40 30-30 30-40 Deuce 40-A
28-cze-2023 Wimbledon Dayana Yastremska Q2 Lose 3-6 4-6 4/15 1/2 0/0 1/2 1/1 0/2 1/1 1/2 1/2
27-cze-2023 Wimbledon Dalila Jakupovic Q1 Win 3-6 6-4 6-4 14/30 1/2 0/1 1/1 1/2 3/5 4/5 2/4 2/2