61

Diane Parry

Najwyższy ranking: 58

Wszystkie mecze

(45 W - 32 P)

Jako faworyt:
z kursem poniżej 1.20

(11 W - 0 P)

Jako faworyt:
z kursem pomiędzy 1.20, a 1.50

(11 W - 7 P)

Jako faworyt:
z kursem pomiędzy 1.50, a 1.80

(12 W - 6 P)

Nie jako faworyt:
kurs na rywala 1.50 - 1.80

(5 W - 7 P)

Nie jako faworyt:
kurs na rywala 1.20 - 1.50

(6 W - 10 P)

Jako underdog:
kurs na rywala poniżej 1.20

(0 W - 2 P)

Dominacja & Efektywność

Obecny widok:
Wszystkie nawierzchnie
Łącznie
Twarda
Ziemia
Trawa

Radar Statystyk Ogólnych

Możesz porównać dane profilu Diane Parry na wybranej nawierzchni z dowolnym profilem z listy poniżej. Po dokonaniu wyboru, możesz zmienić zawodnika oraz nawierzchnię, lub usunąć porównanie i powrócić wyłącznie do statystyk oglądanego gracza.

Breakpointy, asy, podwójne błędy

Diane Parry Wyniki Meczów - Wszystkie nawierzchnie

Data Turniej Przeciwnik Runda Wynik Ranking rywala Własny kurs Kurs rywala % 1-szego Serwisu % Pkt 1-szego Serwisu % Pkt 2-giego Serwisu Asy DFs BPs Obronione Gemy serwisowe % Pkt z Ret 1. Serw. % Pkt z Ret 2. Serw. BPs Zdobyte Gemy z returnu
01-mar-2024 Austin Anhelina Kalinina QF Lose 6-1 4-6 2-6 35 2,31 1,61 53,9 62,5 43,9 9 2 9/14 8/13 34,6 65,2 4/12 4/12
29-lut-2024 Austin Kamilla Rakhimova R16 Win 6-3 6-3 94 1,55 2,41 51,6 78,8 51,6 5 1 5/6 8/9 38,5 56,3 4/11 4/9
26-lut-2024 Austin Jessika Ponchet R32 Win 6-3 7-6(4) 146 1,5 2,57 58,1 94,4 61,5 11 2 2/2 11/11 15,8 50,0 1/2 1/10
09-lut-2024 Doha Erika Andreeva Q1 Lose 6-7(5) 4-6 106 1,75 2,02 52,9 51,4 57,6 3 1 3/7 7/11 38,9 48,6 3/8 3/11
05-lut-2024 Abu Dhabi Daria Kasatkina R32 Lose 4-6 7-5 4-6 14 3,22 1,35 62,9 62,5 63,6 3 1 1/6 11/16 38,2 47,4 4/10 4/16
04-lut-2024 Abu Dhabi Mai Hontama Q2 Win 6-3 6-0 116 1,72 2,08 55,6 80,0 62,5 2 0 2/3 6/7 53,3 72,2 6/9 6/8
03-lut-2024 Abu Dhabi Raluca Georgiana Serban Q1 Win 6-1 7-6(2) 172 1,2 4,45 65,7 75,0 73,9 7 1 5/5 10/10 35,6 55,0 2/4 2/9
19-sty-2024 Australian Open Mirra Andreeva R32 Lose 6-1 1-6 6-7(5) 47 7,39 1,1 62,2 62,5 41,2 0 1 7/12 8/13 34,8 60,0 5/12 5/13
17-sty-2024 Australian Open Kamilla Rakhimova R64 Win 7-5 6-2 90 2,01 1,82 62,3 79,2 37,0 11 3 7/8 9/10 34,1 62,1 4/11 4/10
14-sty-2024 Australian Open Xinyu Wang R128 Win 6-3 2-6 6-3 34 3,1 1,38 52,7 69,4 43,2 9 4 8/13 8/13 37,7 58,5 6/14 6/13
05-sty-2024 Auckland Xiyu Wang QF Lose 7-6(3) 3-6 4-6 71 2,86 1,42 60,0 68,3 37,5 4 3 4/10 9/15 35,2 62,9 4/18 4/16
03-sty-2024 Auckland Lesia Tsurenko R16 Win 2-6 6-4 6-1 32 3,16 1,36 56,0 69,0 54,5 2 1 3/6 10/13 39,0 34,8 4/9 4/12
01-sty-2024 Auckland Emina Bektas R32 Win 6-7(4) 7-5 6-3 91 2,22 1,66 48,6 83,3 52,6 13 7 3/4 16/17 34,2 41,7 3/6 3/16
10-gru-2023 Montevideo 125 Renata Zarazua Final Lose 5-7 6-3 4-6 128 1,59 2,3 64,0 53,4 46,3 2 8 8/16 8/16 39,7 70,8 7/11 7/15
10-gru-2023 Montevideo 125 Robin Montgomery Semis Win 7-6(5) 6-3 218 1,48 2,56 60,6 62,5 69,2 3 3 0/2 9/11 26,2 63,6 3/9 3/10
08-gru-2023 Montevideo 125 Solana Sierra QF Win 2-6 6-4 6-0 193 1,24 3,85 57,4 64,1 55,2 0 4 4/8 8/12 47,6 53,1 6/13 6/12
07-gru-2023 Montevideo 125 Despina Papamichail R16 Win 6-1 6-2 221 1,17 4,87 56,5 76,9 40,0 3 4 1/2 6/7 58,5 60,0 6/11 6/8
05-gru-2023 Montevideo 125 Amina Anshba R32 Win 7-5 6-3 413 1,08 7,45 73,9 51,0 72,2 0 1 7/12 6/11 51,7 70,0 7/14 7/10
02-gru-2023 Buenos Aires 125 Maria Lourdes Carle QF Lose 6-7(2) 3-6 140 1,52 2,44 54,0 38,2 31,0 1 3 1/9 2/10 45,3 63,3 7/15 7/11
29-lis-2023 Buenos Aires 125 Lara Julieta Estable R16 Win 6-3 6-3 498 1,07 7,98 73,3 66,7 61,5 1 1 3/6 6/9 48,6 72,7 6/10 6/9
28-lis-2023 Buenos Aires 125 Ekaterine Gorgodze R32 Win 6-1 6-2 344 1,23 3,97 71,4 63,3 58,3 1 0 0/2 6/8 57,1 75,0 6/10 6/7
21-lis-2023 Florianopolis 125 Anca Alexia Todoni R32 Lose 2-6 2-6 256 1,48 2,56 60,0 48,5 40,9 1 1 5/10 3/8 30,0 40,0 1/2 1/8
19-lis-2023 Colina 125 Sara Bejlek Final Lose 2-6 1-6 194 1,75 2,05 68,5 45,9 35,3 1 3 10/15 2/7 32,4 35,3 1/6 1/8
18-lis-2023 Colina 125 Elizabeth Mandlik Semis Win 7-6(3) 6-2 125 1,59 2,28 79,7 60,8 22,2 3 1 3/7 7/11 47,1 63,6 5/14 5/9
17-lis-2023 Colina 125 Polona Hercog QF Win 6-7(7) 6-3 6-1 332 1,56 2,35 72,2 68,7 50,0 4 0 10/12 12/14 32,1 53,7 6/10 6/14
15-lis-2023 Colina 125 Fiona Ferro R16 Win 6-4 6-1 160 1,61 2,27 52,7 65,5 65,4 2 2 5/6 7/8 52,8 47,4 5/10 5/9
15-lis-2023 Colina 125 Maria Lourdes Carle R32 Win 1-6 6-3 7-5 153 1,54 2,41 77,6 59,1 50,0 0 1 6/10 10/14 46,8 41,2 4/17 4/14
05-lis-2023 W40 Heraklion Sinja Kraus Final Lose 2-6 6-4 4-6 224 1,31 3,05 nan nan nan None None nan nan
04-lis-2023 W40 Heraklion Cristina Dinu Semis Win 6-3 7-6(1) 306 1,25 3,64 nan nan nan None None nan nan
03-lis-2023 W40 Heraklion Tena Lukas QF Win 6-2 6-1 230 1,31 3,16 nan nan nan None None nan nan
02-lis-2023 W40 Heraklion Mia Ristic R16 Win 6-2 6-2 327 1,33 2,98 nan nan nan None None nan nan
31-paź-2023 W40 Heraklion Daniela Vismane R32 Win 6-2 6-2 360 1,1 5,14 nan nan nan None None nan nan
28-paź-2023 W25 Heraklion Cristina Andreea Mitu Semis Lose 1-6 2-6 280 1,49 2,44 nan nan nan None None nan nan
27-paź-2023 W25 Heraklion Marie Vogt QF Win 6-2 6-1 1262 1,05 7,47 nan nan nan None None nan nan
26-paź-2023 W25 Heraklion Daniela Vismane R16 Win 6-4 6-3 360 1,14 4,09 nan nan nan None None nan nan
25-paź-2023 W25 Heraklion Amelie Smejkalova R32 Win 6-4 6-2 1136 1,01 9,14 nan nan nan None None nan nan
29-wrz-2023 Beijing Magdalena Frech Q1 Lose 4-6 4-6 69 3,04 1,36 55,0 54,5 59,3 0 0 4/7 7/10 28,2 48,1 1/7 1/10
26-wrz-2023 Ningbo Ons Jabeur R32 Lose 6-7(3) 5-7 7 6,62 1,11 52,7 66,7 40,0 2 8 2/6 8/12 29,6 55,0 3/15 3/12
18-wrz-2023 Guangzhou Greet Minnen R32 Lose 2-6 2-6 68 3,19 1,35 45,8 70,4 34,4 7 1 3/7 4/8 32,5 42,9 0/8 0/8
12-wrz-2023 Osaka Elizabeth Mandlik R32 Lose 5-7 2-6 167 2,17 1,69 38,7 54,2 47,4 4 4 2/7 5/10 35,9 40,9 2/5 2/10
29-sie-2023 US Open Katie Boulter R128 Lose 4-6 0-6 61 2,64 1,5 57,7 53,3 45,5 4 0 1/5 4/8 29,6 35,7 0/4 0/8
21-sie-2023 Chicago 125 Rebecca Peterson R32 Lose 1-6 4-6 92 2,43 1,53 54,4 56,8 29,0 3 8 3/9 3/9 28,6 57,1 2/3 2/8
13-sie-2023 Cincinnati Linda Noskova Q2 Lose 3-6 1-6 50 2,63 1,47 50,9 51,9 42,3 3 2 7/11 4/8 16,7 52,2 0/2 0/8
12-sie-2023 Cincinnati Lucia Bronzetti Q1 Win 6-2 6-2 68 1,92 1,84 51,1 79,2 65,2 3 5 2/2 8/8 45,5 57,9 4/10 4/8
29-lip-2023 Lausanne Clara Burel Semis Lose 6-4 6-7(2) 3-6 84 2,18 1,67 70,5 55,4 58,1 0 3 5/10 11/16 34,3 56,8 4/10 4/15
28-lip-2023 Lausanne Alize Cornet QF Win 6-3 6-2 70 1,89 1,92 70,6 66,7 40,0 1 2 2/4 6/8 57,1 53,8 6/7 6/9
27-lip-2023 Lausanne Danka Kovinic R16 Win 6-4 7-5 97 1,85 1,94 45,6 77,4 56,8 2 5 2/3 10/11 20,0 65,9 3/5 3/11
25-lip-2023 Lausanne Fiona Ferro R32 Win 7-5 2-6 6-2 257 1,72 2,14 53,3 65,3 34,9 2 6 7/14 7/14 52,7 53,3 8/10 8/14
19-lip-2023 Palermo Qinwen Zheng R16 Lose 5-7 6-3 3-6 26 4,08 1,24 54,0 63,8 60,0 7 2 4/8 11/15 26,9 47,1 3/10 3/15
17-lip-2023 Palermo Aurora Zantedeschi R32 Win 6-4 6-3 603 1,17 5,09 76,0 68,4 41,7 3 0 0/2 7/9 37,8 71,4 5/13 5/10
13-lip-2023 125 Contrexeville Fiona Ferro R16 Lose 6-3 2-6 5-7 301 1,6 2,3 73,9 57,3 58,6 1 3 16/20 10/14 27,1 64,7 3/11 3/15
11-lip-2023 125 Contrexeville Kristina Mladenovic R32 Win 6-3 7-6(2) 213 1,17 4,79 52,3 70,6 61,3 4 1 2/4 8/10 38,2 64,5 4/13 4/11
06-lip-2023 Wimbledon Petra Martic R64 Lose 6-4 3-6 3-6 29 3,09 1,38 63,5 67,2 51,4 2 4 7/10 11/14 21,1 43,3 1/7 1/14
03-lip-2023 Wimbledon Harriet Dart R128 Win 6-7(4) 6-0 6-4 135 3,06 1,39 71,8 58,1 51,7 2 2 5/9 10/14 36,0 64,9 8/13 8/14
24-cze-2023 Eastbourne Lauren Davis Q1 Lose 6-3 1-6 2-6 44 2,44 1,52 58,1 60,0 41,7 6 6 8/13 7/12 33,3 45,7 2/12 2/12
15-cze-2023 W60 Biarritz Fiona Ferro R16 Lose 5-7 3-6 398 1,42 2,68 nan nan nan None None nan nan
14-cze-2023 W60 Biarritz Conny Perrin R32 Win 6-0 6-4 415 1,25 5,56 nan nan nan None None nan nan
10-cze-2023 Makarska 125 Mayar Sherif Semis Lose 5-7 2-6 54 2,63 1,47 73,5 46,0 38,9 1 1 8/14 4/10 34,0 56,3 3/8 3/10
09-cze-2023 Makarska 125 Linda Noskova QF Win 1-6 7-6(1) 6-3 50 2,34 1,59 66,2 45,1 42,3 2 4 2/10 5/13 43,4 62,9 8/12 8/15
08-cze-2023 Makarska 125 Miriam Bianca Bulgaru R16 Win 6-2 4-6 6-3 238 1,24 3,93 65,4 71,7 42,9 2 2 4/7 10/13 44,0 48,6 6/9 6/14
07-cze-2023 Makarska 125 Petra Marcinko R32 Win 6-2 6-4 262 1,51 2,49 68,8 69,7 53,3 5 3 0/2 7/9 45,8 61,8 5/11 5/9
01-cze-2023 Roland Garros Mirra Andreeva R64 Lose 1-6 2-6 143 3,19 1,37 55,0 51,5 33,3 0 4 9/14 2/7 32,0 33,3 1/1 1/8
30-maj-2023 Roland Garros Anhelina Kalinina R128 Win 6-2 6-3 26 3,04 1,39 66,0 75,8 64,7 0 0 2/2 8/8 46,5 42,9 4/7 4/9
20-maj-2023 Paris 125 Varvara Gracheva Semis Win 6-0 6-2 46 2,81 1,43 72,5 86,2 36,4 2 2 3/3 7/7 48,4 68,4 5/6 5/7
19-maj-2023 Paris 125 Linda Noskova QF Win 7-5 6-2 54 2,64 1,47 75,0 78,6 64,3 6 0 1/1 10/10 40,4 51,1 3/15 3/10
17-maj-2023 Paris 125 Yue Yuan R16 Win 6-2 6-3 120 1,6 2,27 75,6 64,5 80,0 2 0 0/2 6/8 55,2 64,3 6/12 6/9
16-maj-2023 Paris 125 Selena Janicijevic R32 Win 1-6 6-2 6-4 189 1,47 2,59 72,2 55,8 50,0 2 2 3/8 7/12 40,0 66,7 6/16 6/13
13-maj-2023 W60 Zagreb Ella Seidel Semis Lose 4-6 4-6 482 1,37 2,76 nan nan nan None None nan nan
12-maj-2023 W60 Zagreb Ekaterina Makarova QF Win 6-1 7-6(5) 197 1,56 2,34 nan nan nan None None nan nan
10-maj-2023 W60 Zagreb Valentini Grammatikopoulou R16 Win 6-4 6-7(1) 6-1 221 1,44 2,62 nan nan nan None None nan nan
09-maj-2023 W60 Zagreb Sofia Rocchetti R32 Win 6-2 6-0 705 1,12 5,51 nan nan nan None None nan nan
04-maj-2023 Saint Malo 125 Jessika Ponchet R16 Lose 3-6 4-6 124 1,85 1,92 62,9 48,7 39,1 4 2 6/12 3/9 22,6 62,1 4/7 4/10
02-maj-2023 Saint Malo 125 Tereza Martincova R32 Win 6-4 3-0 98 2,39 1,56 65,8 64,0 53,8 0 0 1/2 5/6 43,3 65,2 4/9 4/7
24-kwi-2023 Madrid Aliona Bolsova Q1 Lose 5-7 7-5 3-6 130 2,48 1,52 74,2 56,9 40,0 2 3 2/9 10/17 39,3 50,0 5/11 5/16
18-kwi-2023 W100 Oeiras Eugenie Bouchard R32 Lose 2-6 4-6 298 2,04 1,7 nan nan nan None None nan nan
11-kwi-2023 W80 Zaragoza Irene Burillo Escorihuela R32 Lose 3-6 4-6 321 1,36 2,93 nan nan nan None None nan nan
03-kwi-2023 W40 Split Dominika Salkova R32 Lose 5-7 2-6 276 1,49 2,46 nan nan nan None None nan nan
Data Turniej Przeciwnik Runda Wynik Ranking rywala Własny kurs Kurs rywala % 1-szego Serwisu % Pkt 1-szego Serwisu % Pkt 2-giego Serwisu Asy DFs BPs Obronione Gemy serwisowe % Pkt z Ret 1. Serw. % Pkt z Ret 2. Serw. BPs Zdobyte Gemy z returnu
01-mar-2024 Austin Anhelina Kalinina QF Lose 6-1 4-6 2-6 35 2,31 1,61 53,9 62,5 43,9 9 2 9/14 8/13 34,6 65,2 4/12 4/12
29-lut-2024 Austin Kamilla Rakhimova R16 Win 6-3 6-3 94 1,55 2,41 51,6 78,8 51,6 5 1 5/6 8/9 38,5 56,3 4/11 4/9
26-lut-2024 Austin Jessika Ponchet R32 Win 6-3 7-6(4) 146 1,5 2,57 58,1 94,4 61,5 11 2 2/2 11/11 15,8 50,0 1/2 1/10
09-lut-2024 Doha Erika Andreeva Q1 Lose 6-7(5) 4-6 106 1,75 2,02 52,9 51,4 57,6 3 1 3/7 7/11 38,9 48,6 3/8 3/11
05-lut-2024 Abu Dhabi Daria Kasatkina R32 Lose 4-6 7-5 4-6 14 3,22 1,35 62,9 62,5 63,6 3 1 1/6 11/16 38,2 47,4 4/10 4/16
04-lut-2024 Abu Dhabi Mai Hontama Q2 Win 6-3 6-0 116 1,72 2,08 55,6 80,0 62,5 2 0 2/3 6/7 53,3 72,2 6/9 6/8
03-lut-2024 Abu Dhabi Raluca Georgiana Serban Q1 Win 6-1 7-6(2) 172 1,2 4,45 65,7 75,0 73,9 7 1 5/5 10/10 35,6 55,0 2/4 2/9
19-sty-2024 Australian Open Mirra Andreeva R32 Lose 6-1 1-6 6-7(5) 47 7,39 1,1 62,2 62,5 41,2 0 1 7/12 8/13 34,8 60,0 5/12 5/13
17-sty-2024 Australian Open Kamilla Rakhimova R64 Win 7-5 6-2 90 2,01 1,82 62,3 79,2 37,0 11 3 7/8 9/10 34,1 62,1 4/11 4/10
14-sty-2024 Australian Open Xinyu Wang R128 Win 6-3 2-6 6-3 34 3,1 1,38 52,7 69,4 43,2 9 4 8/13 8/13 37,7 58,5 6/14 6/13
05-sty-2024 Auckland Xiyu Wang QF Lose 7-6(3) 3-6 4-6 71 2,86 1,42 60,0 68,3 37,5 4 3 4/10 9/15 35,2 62,9 4/18 4/16
03-sty-2024 Auckland Lesia Tsurenko R16 Win 2-6 6-4 6-1 32 3,16 1,36 56,0 69,0 54,5 2 1 3/6 10/13 39,0 34,8 4/9 4/12
01-sty-2024 Auckland Emina Bektas R32 Win 6-7(4) 7-5 6-3 91 2,22 1,66 48,6 83,3 52,6 13 7 3/4 16/17 34,2 41,7 3/6 3/16
29-wrz-2023 Beijing Magdalena Frech Q1 Lose 4-6 4-6 69 3,04 1,36 55,0 54,5 59,3 0 0 4/7 7/10 28,2 48,1 1/7 1/10
26-wrz-2023 Ningbo Ons Jabeur R32 Lose 6-7(3) 5-7 7 6,62 1,11 52,7 66,7 40,0 2 8 2/6 8/12 29,6 55,0 3/15 3/12
18-wrz-2023 Guangzhou Greet Minnen R32 Lose 2-6 2-6 68 3,19 1,35 45,8 70,4 34,4 7 1 3/7 4/8 32,5 42,9 0/8 0/8
12-wrz-2023 Osaka Elizabeth Mandlik R32 Lose 5-7 2-6 167 2,17 1,69 38,7 54,2 47,4 4 4 2/7 5/10 35,9 40,9 2/5 2/10
29-sie-2023 US Open Katie Boulter R128 Lose 4-6 0-6 61 2,64 1,5 57,7 53,3 45,5 4 0 1/5 4/8 29,6 35,7 0/4 0/8
21-sie-2023 Chicago 125 Rebecca Peterson R32 Lose 1-6 4-6 92 2,43 1,53 54,4 56,8 29,0 3 8 3/9 3/9 28,6 57,1 2/3 2/8
13-sie-2023 Cincinnati Linda Noskova Q2 Lose 3-6 1-6 50 2,63 1,47 50,9 51,9 42,3 3 2 7/11 4/8 16,7 52,2 0/2 0/8
12-sie-2023 Cincinnati Lucia Bronzetti Q1 Win 6-2 6-2 68 1,92 1,84 51,1 79,2 65,2 3 5 2/2 8/8 45,5 57,9 4/10 4/8
Data Turniej Przeciwnik Runda Wynik Ranking rywala Własny kurs Kurs rywala % 1-szego Serwisu % Pkt 1-szego Serwisu % Pkt 2-giego Serwisu Asy DFs BPs Obronione Gemy serwisowe % Pkt z Ret 1. Serw. % Pkt z Ret 2. Serw. BPs Zdobyte Gemy z returnu
10-gru-2023 Montevideo 125 Renata Zarazua Final Lose 5-7 6-3 4-6 128 1,59 2,3 64,0 53,4 46,3 2 8 8/16 8/16 39,7 70,8 7/11 7/15
10-gru-2023 Montevideo 125 Robin Montgomery Semis Win 7-6(5) 6-3 218 1,48 2,56 60,6 62,5 69,2 3 3 0/2 9/11 26,2 63,6 3/9 3/10
08-gru-2023 Montevideo 125 Solana Sierra QF Win 2-6 6-4 6-0 193 1,24 3,85 57,4 64,1 55,2 0 4 4/8 8/12 47,6 53,1 6/13 6/12
07-gru-2023 Montevideo 125 Despina Papamichail R16 Win 6-1 6-2 221 1,17 4,87 56,5 76,9 40,0 3 4 1/2 6/7 58,5 60,0 6/11 6/8
05-gru-2023 Montevideo 125 Amina Anshba R32 Win 7-5 6-3 413 1,08 7,45 73,9 51,0 72,2 0 1 7/12 6/11 51,7 70,0 7/14 7/10
02-gru-2023 Buenos Aires 125 Maria Lourdes Carle QF Lose 6-7(2) 3-6 140 1,52 2,44 54,0 38,2 31,0 1 3 1/9 2/10 45,3 63,3 7/15 7/11
29-lis-2023 Buenos Aires 125 Lara Julieta Estable R16 Win 6-3 6-3 498 1,07 7,98 73,3 66,7 61,5 1 1 3/6 6/9 48,6 72,7 6/10 6/9
28-lis-2023 Buenos Aires 125 Ekaterine Gorgodze R32 Win 6-1 6-2 344 1,23 3,97 71,4 63,3 58,3 1 0 0/2 6/8 57,1 75,0 6/10 6/7
21-lis-2023 Florianopolis 125 Anca Alexia Todoni R32 Lose 2-6 2-6 256 1,48 2,56 60,0 48,5 40,9 1 1 5/10 3/8 30,0 40,0 1/2 1/8
19-lis-2023 Colina 125 Sara Bejlek Final Lose 2-6 1-6 194 1,75 2,05 68,5 45,9 35,3 1 3 10/15 2/7 32,4 35,3 1/6 1/8
18-lis-2023 Colina 125 Elizabeth Mandlik Semis Win 7-6(3) 6-2 125 1,59 2,28 79,7 60,8 22,2 3 1 3/7 7/11 47,1 63,6 5/14 5/9
17-lis-2023 Colina 125 Polona Hercog QF Win 6-7(7) 6-3 6-1 332 1,56 2,35 72,2 68,7 50,0 4 0 10/12 12/14 32,1 53,7 6/10 6/14
15-lis-2023 Colina 125 Fiona Ferro R16 Win 6-4 6-1 160 1,61 2,27 52,7 65,5 65,4 2 2 5/6 7/8 52,8 47,4 5/10 5/9
15-lis-2023 Colina 125 Maria Lourdes Carle R32 Win 1-6 6-3 7-5 153 1,54 2,41 77,6 59,1 50,0 0 1 6/10 10/14 46,8 41,2 4/17 4/14
05-lis-2023 W40 Heraklion Sinja Kraus Final Lose 2-6 6-4 4-6 224 1,31 3,05 nan nan nan None None nan nan
04-lis-2023 W40 Heraklion Cristina Dinu Semis Win 6-3 7-6(1) 306 1,25 3,64 nan nan nan None None nan nan
03-lis-2023 W40 Heraklion Tena Lukas QF Win 6-2 6-1 230 1,31 3,16 nan nan nan None None nan nan
02-lis-2023 W40 Heraklion Mia Ristic R16 Win 6-2 6-2 327 1,33 2,98 nan nan nan None None nan nan
31-paź-2023 W40 Heraklion Daniela Vismane R32 Win 6-2 6-2 360 1,1 5,14 nan nan nan None None nan nan
28-paź-2023 W25 Heraklion Cristina Andreea Mitu Semis Lose 1-6 2-6 280 1,49 2,44 nan nan nan None None nan nan
27-paź-2023 W25 Heraklion Marie Vogt QF Win 6-2 6-1 1262 1,05 7,47 nan nan nan None None nan nan
26-paź-2023 W25 Heraklion Daniela Vismane R16 Win 6-4 6-3 360 1,14 4,09 nan nan nan None None nan nan
25-paź-2023 W25 Heraklion Amelie Smejkalova R32 Win 6-4 6-2 1136 1,01 9,14 nan nan nan None None nan nan
29-lip-2023 Lausanne Clara Burel Semis Lose 6-4 6-7(2) 3-6 84 2,18 1,67 70,5 55,4 58,1 0 3 5/10 11/16 34,3 56,8 4/10 4/15
28-lip-2023 Lausanne Alize Cornet QF Win 6-3 6-2 70 1,89 1,92 70,6 66,7 40,0 1 2 2/4 6/8 57,1 53,8 6/7 6/9
27-lip-2023 Lausanne Danka Kovinic R16 Win 6-4 7-5 97 1,85 1,94 45,6 77,4 56,8 2 5 2/3 10/11 20,0 65,9 3/5 3/11
25-lip-2023 Lausanne Fiona Ferro R32 Win 7-5 2-6 6-2 257 1,72 2,14 53,3 65,3 34,9 2 6 7/14 7/14 52,7 53,3 8/10 8/14
19-lip-2023 Palermo Qinwen Zheng R16 Lose 5-7 6-3 3-6 26 4,08 1,24 54,0 63,8 60,0 7 2 4/8 11/15 26,9 47,1 3/10 3/15
17-lip-2023 Palermo Aurora Zantedeschi R32 Win 6-4 6-3 603 1,17 5,09 76,0 68,4 41,7 3 0 0/2 7/9 37,8 71,4 5/13 5/10
13-lip-2023 125 Contrexeville Fiona Ferro R16 Lose 6-3 2-6 5-7 301 1,6 2,3 73,9 57,3 58,6 1 3 16/20 10/14 27,1 64,7 3/11 3/15
11-lip-2023 125 Contrexeville Kristina Mladenovic R32 Win 6-3 7-6(2) 213 1,17 4,79 52,3 70,6 61,3 4 1 2/4 8/10 38,2 64,5 4/13 4/11
15-cze-2023 W60 Biarritz Fiona Ferro R16 Lose 5-7 3-6 398 1,42 2,68 nan nan nan None None nan nan
14-cze-2023 W60 Biarritz Conny Perrin R32 Win 6-0 6-4 415 1,25 5,56 nan nan nan None None nan nan
10-cze-2023 Makarska 125 Mayar Sherif Semis Lose 5-7 2-6 54 2,63 1,47 73,5 46,0 38,9 1 1 8/14 4/10 34,0 56,3 3/8 3/10
09-cze-2023 Makarska 125 Linda Noskova QF Win 1-6 7-6(1) 6-3 50 2,34 1,59 66,2 45,1 42,3 2 4 2/10 5/13 43,4 62,9 8/12 8/15
08-cze-2023 Makarska 125 Miriam Bianca Bulgaru R16 Win 6-2 4-6 6-3 238 1,24 3,93 65,4 71,7 42,9 2 2 4/7 10/13 44,0 48,6 6/9 6/14
07-cze-2023 Makarska 125 Petra Marcinko R32 Win 6-2 6-4 262 1,51 2,49 68,8 69,7 53,3 5 3 0/2 7/9 45,8 61,8 5/11 5/9
01-cze-2023 Roland Garros Mirra Andreeva R64 Lose 1-6 2-6 143 3,19 1,37 55,0 51,5 33,3 0 4 9/14 2/7 32,0 33,3 1/1 1/8
30-maj-2023 Roland Garros Anhelina Kalinina R128 Win 6-2 6-3 26 3,04 1,39 66,0 75,8 64,7 0 0 2/2 8/8 46,5 42,9 4/7 4/9
20-maj-2023 Paris 125 Varvara Gracheva Semis Win 6-0 6-2 46 2,81 1,43 72,5 86,2 36,4 2 2 3/3 7/7 48,4 68,4 5/6 5/7
19-maj-2023 Paris 125 Linda Noskova QF Win 7-5 6-2 54 2,64 1,47 75,0 78,6 64,3 6 0 1/1 10/10 40,4 51,1 3/15 3/10
17-maj-2023 Paris 125 Yue Yuan R16 Win 6-2 6-3 120 1,6 2,27 75,6 64,5 80,0 2 0 0/2 6/8 55,2 64,3 6/12 6/9
16-maj-2023 Paris 125 Selena Janicijevic R32 Win 1-6 6-2 6-4 189 1,47 2,59 72,2 55,8 50,0 2 2 3/8 7/12 40,0 66,7 6/16 6/13
13-maj-2023 W60 Zagreb Ella Seidel Semis Lose 4-6 4-6 482 1,37 2,76 nan nan nan None None nan nan
12-maj-2023 W60 Zagreb Ekaterina Makarova QF Win 6-1 7-6(5) 197 1,56 2,34 nan nan nan None None nan nan
10-maj-2023 W60 Zagreb Valentini Grammatikopoulou R16 Win 6-4 6-7(1) 6-1 221 1,44 2,62 nan nan nan None None nan nan
09-maj-2023 W60 Zagreb Sofia Rocchetti R32 Win 6-2 6-0 705 1,12 5,51 nan nan nan None None nan nan
04-maj-2023 Saint Malo 125 Jessika Ponchet R16 Lose 3-6 4-6 124 1,85 1,92 62,9 48,7 39,1 4 2 6/12 3/9 22,6 62,1 4/7 4/10
02-maj-2023 Saint Malo 125 Tereza Martincova R32 Win 6-4 3-0 98 2,39 1,56 65,8 64,0 53,8 0 0 1/2 5/6 43,3 65,2 4/9 4/7
24-kwi-2023 Madrid Aliona Bolsova Q1 Lose 5-7 7-5 3-6 130 2,48 1,52 74,2 56,9 40,0 2 3 2/9 10/17 39,3 50,0 5/11 5/16
18-kwi-2023 W100 Oeiras Eugenie Bouchard R32 Lose 2-6 4-6 298 2,04 1,7 nan nan nan None None nan nan
11-kwi-2023 W80 Zaragoza Irene Burillo Escorihuela R32 Lose 3-6 4-6 321 1,36 2,93 nan nan nan None None nan nan
03-kwi-2023 W40 Split Dominika Salkova R32 Lose 5-7 2-6 276 1,49 2,46 nan nan nan None None nan nan
Data Turniej Przeciwnik Runda Wynik Ranking rywala Własny kurs Kurs rywala % 1-szego Serwisu % Pkt 1-szego Serwisu % Pkt 2-giego Serwisu Asy DFs BPs Obronione Gemy serwisowe % Pkt z Ret 1. Serw. % Pkt z Ret 2. Serw. BPs Zdobyte Gemy z returnu
06-lip-2023 Wimbledon Petra Martic R64 Lose 6-4 3-6 3-6 29 3,09 1,38 63,5 67,2 51,4 2 4 7/10 11/14 21,1 43,3 1/7 1/14
03-lip-2023 Wimbledon Harriet Dart R128 Win 6-7(4) 6-0 6-4 135 3,06 1,39 71,8 58,1 51,7 2 2 5/9 10/14 36,0 64,9 8/13 8/14
24-cze-2023 Eastbourne Lauren Davis Q1 Lose 6-3 1-6 2-6 44 2,44 1,52 58,1 60,0 41,7 6 6 8/13 7/12 33,3 45,7 2/12 2/12
61

Diane Parry

Najwyższy ranking: 58

0%
% wygranych Pressure Points przy serwisie
0%
% wygranych Pressure Points przy returnie
2.13
Średnia Pressure Points w gemie serwisowym
2.13
Średnia Pressure Points w gemie returnowym
Obecny widok:
Wszystkie nawierzchnie
Łącznie
Twarda
Ziemia
Trawa
Możesz porównać dane profilu Diane Parry na wybranej nawierzchni z dowolnym profilem z listy poniżej. Po dokonaniu wyboru, możesz zmienić zawodnika oraz nawierzchnię, lub usunąć porównanie i powrócić wyłącznie do statystyk oglądanego gracza.

Procent gemów serwisowych wygranych od stanu

Procent gemów returnowych wygranych od stanu

Pressure Points przy serwisie - Wszystkie nawierzchnie

Data Turniej Przeciwnik Runda Wynik Pressure Points wygrane przy serwisie Gemy serwisowe wygrane od stanu:
0-30 0-40 15-30 15-40 30-30 30-40 Deuce 40-A
01-mar-2024 Austin Anhelina Kalinina QF Lose 6-1 4-6 2-6 18/33 0/4 0/1 0/4 0/5 3/3 2/5 4/6 1/3
29-lut-2024 Austin Kamilla Rakhimova R16 Win 6-3 6-3 13/19 0/0 0/0 2/2 1/1 3/3 2/2 3/4 0/1
26-lut-2024 Austin Jessika Ponchet R32 Win 6-3 7-6(4) 3/4 0/0 0/0 1/1 1/1 0/0 1/1 1/1 0/0
09-lut-2024 Doha Erika Andreeva Q1 Lose 6-7(5) 4-6 13/23 2/2 0/0 3/6 0/2 4/6 2/5 2/2 0/0
05-lut-2024 Abu Dhabi Daria Kasatkina R32 Lose 4-6 7-5 4-6 7/18 0/1 0/1 1/2 0/0 2/5 0/3 1/2 0/1
04-lut-2024 Abu Dhabi Mai Hontama Q2 Win 6-3 6-0 7/9 1/2 0/1 2/2 0/1 2/2 0/1 0/0 0/0
03-lut-2024 Abu Dhabi Raluca Georgiana Serban Q1 Win 6-1 7-6(2) 13/17 2/2 0/0 2/2 1/1 2/2 2/2 3/3 1/1
19-sty-2024 Australian Open Mirra Andreeva R32 Lose 6-1 1-6 6-7(5) 14/27 1/3 1/2 0/4 1/5 0/1 1/3 3/3 2/2
17-sty-2024 Australian Open Kamilla Rakhimova R64 Win 7-5 6-2 14/23 0/0 0/0 1/1 0/0 3/3 1/1 2/3 2/3
14-sty-2024 Australian Open Xinyu Wang R128 Win 6-3 2-6 6-3 20/35 1/3 0/1 2/4 1/2 2/4 1/4 3/7 0/4
05-sty-2024 Auckland Xiyu Wang QF Lose 7-6(3) 3-6 4-6 12/29 0/1 0/1 0/2 0/1 3/7 0/4 1/4 1/4
03-sty-2024 Auckland Lesia Tsurenko R16 Win 2-6 6-4 6-1 11/20 1/2 0/1 2/3 0/1 4/5 2/3 3/4 0/1
01-sty-2024 Auckland Emina Bektas R32 Win 6-7(4) 7-5 6-3 19/24 2/3 0/0 4/5 0/1 5/5 3/3 5/5 0/0
10-gru-2023 Montevideo 125 Renata Zarazua Final Lose 5-7 6-3 4-6 21/43 0/2 0/1 2/5 0/3 5/8 3/7 4/7 1/4
10-gru-2023 Montevideo 125 Robin Montgomery Semis Win 7-6(5) 6-3 10/14 1/1 0/0 3/5 0/1 4/5 0/1 1/1 0/0
08-gru-2023 Montevideo 125 Solana Sierra QF Win 2-6 6-4 6-0 11/21 0/3 0/2 1/3 0/2 2/4 1/2 1/3 0/2
07-gru-2023 Montevideo 125 Despina Papamichail R16 Win 6-1 6-2 7/10 0/1 0/0 1/2 0/0 2/3 1/2 1/1 0/0
05-gru-2023 Montevideo 125 Amina Anshba R32 Win 7-5 6-3 15/29 2/4 0/0 2/5 0/3 2/3 1/5 1/3 0/2
02-gru-2023 Buenos Aires 125 Maria Lourdes Carle QF Lose 6-7(2) 3-6 5/21 0/2 0/1 0/6 0/5 0/2 0/3 2/2 0/0
29-lis-2023 Buenos Aires 125 Lara Julieta Estable R16 Win 6-3 6-3 5/12 0/1 0/1 1/3 0/3 1/1 0/1 0/1 0/1
28-lis-2023 Buenos Aires 125 Ekaterine Gorgodze R32 Win 6-1 6-2 5/9 0/2 0/1 1/2 0/0 2/3 0/1 0/0 0/0
21-lis-2023 Florianopolis 125 Anca Alexia Todoni R32 Lose 2-6 2-6 12/26 0/4 0/2 0/2 0/1 1/3 1/3 1/3 1/3
19-lis-2023 Colina 125 Sara Bejlek Final Lose 2-6 1-6 13/30 1/3 1/2 0/3 1/4 0/1 1/3 1/3 0/2
18-lis-2023 Colina 125 Elizabeth Mandlik Semis Win 7-6(3) 6-2 8/18 0/1 0/1 2/6 0/4 2/3 0/1 0/1 0/1
17-lis-2023 Colina 125 Polona Hercog QF Win 6-7(7) 6-3 6-1 22/35 1/1 0/0 2/3 1/1 1/3 1/2 3/5 2/4
15-lis-2023 Colina 125 Fiona Ferro R16 Win 6-4 6-1 13/20 0/0 0/0 3/3 0/0 4/5 1/2 2/2 1/1
15-lis-2023 Colina 125 Maria Lourdes Carle R32 Win 1-6 6-3 7-5 13/25 1/4 1/3 0/2 1/2 2/3 2/3 2/2 1/1
05-lis-2023 W40 Heraklion Sinja Kraus Final Lose 2-6 6-4 4-6 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
04-lis-2023 W40 Heraklion Cristina Dinu Semis Win 6-3 7-6(1) 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
03-lis-2023 W40 Heraklion Tena Lukas QF Win 6-2 6-1 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
02-lis-2023 W40 Heraklion Mia Ristic R16 Win 6-2 6-2 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
31-paź-2023 W40 Heraklion Daniela Vismane R32 Win 6-2 6-2 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
28-paź-2023 W25 Heraklion Cristina Andreea Mitu Semis Lose 1-6 2-6 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
27-paź-2023 W25 Heraklion Marie Vogt QF Win 6-2 6-1 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
26-paź-2023 W25 Heraklion Daniela Vismane R16 Win 6-4 6-3 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
25-paź-2023 W25 Heraklion Amelie Smejkalova R32 Win 6-4 6-2 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
29-wrz-2023 Beijing Magdalena Frech Q1 Lose 4-6 4-6 16/23 1/4 1/3 3/4 1/3 4/4 1/1 2/2 0/0
26-wrz-2023 Ningbo Ons Jabeur R32 Lose 6-7(3) 5-7 11/20 0/2 0/0 2/6 0/4 4/4 1/2 2/2 0/0
18-wrz-2023 Guangzhou Greet Minnen R32 Lose 2-6 2-6 12/22 0/2 0/0 0/3 0/2 1/3 0/2 1/3 0/2
12-wrz-2023 Osaka Elizabeth Mandlik R32 Lose 5-7 2-6 8/19 0/3 0/2 1/2 0/1 2/2 0/1 1/4 0/3
29-sie-2023 US Open Katie Boulter R128 Lose 4-6 0-6 4/13 0/1 0/1 0/1 0/1 1/1 0/0 0/2 0/2
21-sie-2023 Chicago 125 Rebecca Peterson R32 Lose 1-6 4-6 12/27 0/1 0/0 0/5 0/2 0/4 0/2 0/3 0/3
13-sie-2023 Cincinnati Linda Noskova Q2 Lose 3-6 1-6 12/24 1/4 1/4 1/1 1/2 2/2 1/1 2/3 2/3
12-sie-2023 Cincinnati Lucia Bronzetti Q1 Win 6-2 6-2 7/8 0/0 0/0 2/2 1/1 2/2 1/1 2/2 0/0
29-lip-2023 Lausanne Clara Burel Semis Lose 6-4 6-7(2) 3-6 15/29 1/3 0/1 2/4 1/2 4/5 2/3 2/5 0/3
28-lip-2023 Lausanne Alize Cornet QF Win 6-3 6-2 11/16 0/1 0/1 3/4 0/1 3/4 1/2 2/2 0/0
27-lip-2023 Lausanne Danka Kovinic R16 Win 6-4 7-5 10/14 1/1 0/0 1/2 0/1 4/4 1/1 3/3 1/1
25-lip-2023 Lausanne Fiona Ferro R32 Win 7-5 2-6 6-2 17/36 1/3 1/2 1/5 1/3 2/5 2/5 3/5 1/3
19-lip-2023 Palermo Qinwen Zheng R16 Lose 5-7 6-3 3-6 9/18 1/2 0/1 1/2 1/3 2/3 1/3 2/3 0/1
17-lip-2023 Palermo Aurora Zantedeschi R32 Win 6-4 6-3 8/12 1/3 0/1 2/3 0/1 2/2 0/0 1/1 0/0
13-lip-2023 125 Contrexeville Fiona Ferro R16 Lose 6-3 2-6 5-7 29/48 2/4 0/1 3/4 2/4 3/4 4/7 4/8 1/5
11-lip-2023 125 Contrexeville Kristina Mladenovic R32 Win 6-3 7-6(2) 11/17 1/2 0/0 2/4 0/1 2/3 1/1 2/3 0/1
06-lip-2023 Wimbledon Petra Martic R64 Lose 6-4 3-6 3-6 25/37 1/3 0/0 3/6 0/1 7/9 4/6 5/7 0/2
03-lip-2023 Wimbledon Harriet Dart R128 Win 6-7(4) 6-0 6-4 20/32 1/2 0/1 2/3 1/1 6/9 3/6 6/7 0/1
24-cze-2023 Eastbourne Lauren Davis Q1 Lose 6-3 1-6 2-6 14/31 0/0 0/0 1/4 1/3 2/5 3/6 3/4 1/2
15-cze-2023 W60 Biarritz Fiona Ferro R16 Lose 5-7 3-6 16/30 1/2 0/1 2/3 1/2 2/6 2/3 2/5 1/4
14-cze-2023 W60 Biarritz Conny Perrin R32 Win 6-0 6-4 8/15 1/2 0/1 1/1 0/0 1/2 1/1 1/2 1/2
10-cze-2023 Makarska 125 Mayar Sherif Semis Lose 5-7 2-6 13/32 1/4 0/3 1/2 0/2 2/4 2/4 2/4 0/2
09-cze-2023 Makarska 125 Linda Noskova QF Win 1-6 7-6(1) 6-3 6/23 1/5 0/3 1/4 1/3 0/1 1/2 1/3 0/2
08-cze-2023 Makarska 125 Miriam Bianca Bulgaru R16 Win 6-2 4-6 6-3 17/25 2/3 1/1 2/5 1/2 3/5 2/2 2/4 0/2
07-cze-2023 Makarska 125 Petra Marcinko R32 Win 6-2 6-4 7/11 1/2 0/0 1/3 0/1 3/4 0/1 0/0 0/0
01-cze-2023 Roland Garros Mirra Andreeva R64 Lose 1-6 2-6 15/33 0/2 0/1 0/3 0/1 1/4 0/4 0/3 0/3
30-maj-2023 Roland Garros Anhelina Kalinina R128 Win 6-2 6-3 6/8 0/0 0/0 0/0 0/0 2/2 0/0 1/1 1/1
20-maj-2023 Paris 125 Varvara Gracheva Semis Win 6-0 6-2 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
19-maj-2023 Paris 125 Linda Noskova QF Win 7-5 6-2 5/6 0/0 0/0 1/1 0/0 2/2 0/0 1/1 1/1
17-maj-2023 Paris 125 Yue Yuan R16 Win 6-2 6-3 4/8 1/1 0/0 1/2 0/1 1/2 0/1 1/1 0/0
16-maj-2023 Paris 125 Selena Janicijevic R32 Win 1-6 6-2 6-4 9/20 0/1 0/1 1/4 0/3 3/4 0/2 1/3 0/2
13-maj-2023 W60 Zagreb Ella Seidel Semis Lose 4-6 4-6 19/29 1/1 1/1 2/5 1/2 3/5 2/3 3/5 0/2
12-maj-2023 W60 Zagreb Ekaterina Makarova QF Win 6-1 7-6(5) 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
10-maj-2023 W60 Zagreb Valentini Grammatikopoulou R16 Win 6-4 6-7(1) 6-1 20/29 1/2 0/1 1/2 1/2 2/4 1/3 3/5 0/2
09-maj-2023 W60 Zagreb Sofia Rocchetti R32 Win 6-2 6-0 2/5 0/0 0/0 0/0 0/0 1/2 1/2 1/1 0/0
04-maj-2023 Saint Malo 125 Jessika Ponchet R16 Lose 3-6 4-6 13/29 1/3 0/1 1/3 0/3 2/5 0/4 1/4 1/4
02-maj-2023 Saint Malo 125 Tereza Martincova R32 Win 6-4 3-0 6/9 0/0 0/0 1/2 0/1 3/3 0/0 1/1 1/1
24-kwi-2023 Madrid Aliona Bolsova Q1 Lose 5-7 7-5 3-6 12/26 1/4 0/3 1/5 0/3 3/5 0/2 1/2 0/1
18-kwi-2023 W100 Oeiras Eugenie Bouchard R32 Lose 2-6 4-6 8/23 0/1 0/1 1/3 0/0 1/5 0/4 0/3 0/3
11-kwi-2023 W80 Zaragoza Irene Burillo Escorihuela R32 Lose 3-6 4-6 10/22 0/3 0/2 1/3 0/3 1/3 0/3 1/2 0/1
03-kwi-2023 W40 Split Dominika Salkova R32 Lose 5-7 2-6 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
Data Turniej Przeciwnik Runda Wynik Pressure Points wygrane przy serwisie Gemy serwisowe wygrane od stanu:
0-30 0-40 15-30 15-40 30-30 30-40 Deuce 40-A
01-mar-2024 Austin Anhelina Kalinina QF Lose 6-1 4-6 2-6 18/33 0/4 0/1 0/4 0/5 3/3 2/5 4/6 1/3
29-lut-2024 Austin Kamilla Rakhimova R16 Win 6-3 6-3 13/19 0/0 0/0 2/2 1/1 3/3 2/2 3/4 0/1
26-lut-2024 Austin Jessika Ponchet R32 Win 6-3 7-6(4) 3/4 0/0 0/0 1/1 1/1 0/0 1/1 1/1 0/0
09-lut-2024 Doha Erika Andreeva Q1 Lose 6-7(5) 4-6 13/23 2/2 0/0 3/6 0/2 4/6 2/5 2/2 0/0
05-lut-2024 Abu Dhabi Daria Kasatkina R32 Lose 4-6 7-5 4-6 7/18 0/1 0/1 1/2 0/0 2/5 0/3 1/2 0/1
04-lut-2024 Abu Dhabi Mai Hontama Q2 Win 6-3 6-0 7/9 1/2 0/1 2/2 0/1 2/2 0/1 0/0 0/0
03-lut-2024 Abu Dhabi Raluca Georgiana Serban Q1 Win 6-1 7-6(2) 13/17 2/2 0/0 2/2 1/1 2/2 2/2 3/3 1/1
19-sty-2024 Australian Open Mirra Andreeva R32 Lose 6-1 1-6 6-7(5) 14/27 1/3 1/2 0/4 1/5 0/1 1/3 3/3 2/2
17-sty-2024 Australian Open Kamilla Rakhimova R64 Win 7-5 6-2 14/23 0/0 0/0 1/1 0/0 3/3 1/1 2/3 2/3
14-sty-2024 Australian Open Xinyu Wang R128 Win 6-3 2-6 6-3 20/35 1/3 0/1 2/4 1/2 2/4 1/4 3/7 0/4
05-sty-2024 Auckland Xiyu Wang QF Lose 7-6(3) 3-6 4-6 12/29 0/1 0/1 0/2 0/1 3/7 0/4 1/4 1/4
03-sty-2024 Auckland Lesia Tsurenko R16 Win 2-6 6-4 6-1 11/20 1/2 0/1 2/3 0/1 4/5 2/3 3/4 0/1
01-sty-2024 Auckland Emina Bektas R32 Win 6-7(4) 7-5 6-3 19/24 2/3 0/0 4/5 0/1 5/5 3/3 5/5 0/0
29-wrz-2023 Beijing Magdalena Frech Q1 Lose 4-6 4-6 16/23 1/4 1/3 3/4 1/3 4/4 1/1 2/2 0/0
26-wrz-2023 Ningbo Ons Jabeur R32 Lose 6-7(3) 5-7 11/20 0/2 0/0 2/6 0/4 4/4 1/2 2/2 0/0
18-wrz-2023 Guangzhou Greet Minnen R32 Lose 2-6 2-6 12/22 0/2 0/0 0/3 0/2 1/3 0/2 1/3 0/2
12-wrz-2023 Osaka Elizabeth Mandlik R32 Lose 5-7 2-6 8/19 0/3 0/2 1/2 0/1 2/2 0/1 1/4 0/3
29-sie-2023 US Open Katie Boulter R128 Lose 4-6 0-6 4/13 0/1 0/1 0/1 0/1 1/1 0/0 0/2 0/2
21-sie-2023 Chicago 125 Rebecca Peterson R32 Lose 1-6 4-6 12/27 0/1 0/0 0/5 0/2 0/4 0/2 0/3 0/3
13-sie-2023 Cincinnati Linda Noskova Q2 Lose 3-6 1-6 12/24 1/4 1/4 1/1 1/2 2/2 1/1 2/3 2/3
12-sie-2023 Cincinnati Lucia Bronzetti Q1 Win 6-2 6-2 7/8 0/0 0/0 2/2 1/1 2/2 1/1 2/2 0/0
Data Turniej Przeciwnik Runda Wynik Pressure Points wygrane przy serwisie Gemy serwisowe wygrane od stanu:
0-30 0-40 15-30 15-40 30-30 30-40 Deuce 40-A
10-gru-2023 Montevideo 125 Renata Zarazua Final Lose 5-7 6-3 4-6 21/43 0/2 0/1 2/5 0/3 5/8 3/7 4/7 1/4
10-gru-2023 Montevideo 125 Robin Montgomery Semis Win 7-6(5) 6-3 10/14 1/1 0/0 3/5 0/1 4/5 0/1 1/1 0/0
08-gru-2023 Montevideo 125 Solana Sierra QF Win 2-6 6-4 6-0 11/21 0/3 0/2 1/3 0/2 2/4 1/2 1/3 0/2
07-gru-2023 Montevideo 125 Despina Papamichail R16 Win 6-1 6-2 7/10 0/1 0/0 1/2 0/0 2/3 1/2 1/1 0/0
05-gru-2023 Montevideo 125 Amina Anshba R32 Win 7-5 6-3 15/29 2/4 0/0 2/5 0/3 2/3 1/5 1/3 0/2
02-gru-2023 Buenos Aires 125 Maria Lourdes Carle QF Lose 6-7(2) 3-6 5/21 0/2 0/1 0/6 0/5 0/2 0/3 2/2 0/0
29-lis-2023 Buenos Aires 125 Lara Julieta Estable R16 Win 6-3 6-3 5/12 0/1 0/1 1/3 0/3 1/1 0/1 0/1 0/1
28-lis-2023 Buenos Aires 125 Ekaterine Gorgodze R32 Win 6-1 6-2 5/9 0/2 0/1 1/2 0/0 2/3 0/1 0/0 0/0
21-lis-2023 Florianopolis 125 Anca Alexia Todoni R32 Lose 2-6 2-6 12/26 0/4 0/2 0/2 0/1 1/3 1/3 1/3 1/3
19-lis-2023 Colina 125 Sara Bejlek Final Lose 2-6 1-6 13/30 1/3 1/2 0/3 1/4 0/1 1/3 1/3 0/2
18-lis-2023 Colina 125 Elizabeth Mandlik Semis Win 7-6(3) 6-2 8/18 0/1 0/1 2/6 0/4 2/3 0/1 0/1 0/1
17-lis-2023 Colina 125 Polona Hercog QF Win 6-7(7) 6-3 6-1 22/35 1/1 0/0 2/3 1/1 1/3 1/2 3/5 2/4
15-lis-2023 Colina 125 Fiona Ferro R16 Win 6-4 6-1 13/20 0/0 0/0 3/3 0/0 4/5 1/2 2/2 1/1
15-lis-2023 Colina 125 Maria Lourdes Carle R32 Win 1-6 6-3 7-5 13/25 1/4 1/3 0/2 1/2 2/3 2/3 2/2 1/1
05-lis-2023 W40 Heraklion Sinja Kraus Final Lose 2-6 6-4 4-6 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
04-lis-2023 W40 Heraklion Cristina Dinu Semis Win 6-3 7-6(1) 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
03-lis-2023 W40 Heraklion Tena Lukas QF Win 6-2 6-1 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
02-lis-2023 W40 Heraklion Mia Ristic R16 Win 6-2 6-2 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
31-paź-2023 W40 Heraklion Daniela Vismane R32 Win 6-2 6-2 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
28-paź-2023 W25 Heraklion Cristina Andreea Mitu Semis Lose 1-6 2-6 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
27-paź-2023 W25 Heraklion Marie Vogt QF Win 6-2 6-1 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
26-paź-2023 W25 Heraklion Daniela Vismane R16 Win 6-4 6-3 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
25-paź-2023 W25 Heraklion Amelie Smejkalova R32 Win 6-4 6-2 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
29-lip-2023 Lausanne Clara Burel Semis Lose 6-4 6-7(2) 3-6 15/29 1/3 0/1 2/4 1/2 4/5 2/3 2/5 0/3
28-lip-2023 Lausanne Alize Cornet QF Win 6-3 6-2 11/16 0/1 0/1 3/4 0/1 3/4 1/2 2/2 0/0
27-lip-2023 Lausanne Danka Kovinic R16 Win 6-4 7-5 10/14 1/1 0/0 1/2 0/1 4/4 1/1 3/3 1/1
25-lip-2023 Lausanne Fiona Ferro R32 Win 7-5 2-6 6-2 17/36 1/3 1/2 1/5 1/3 2/5 2/5 3/5 1/3
19-lip-2023 Palermo Qinwen Zheng R16 Lose 5-7 6-3 3-6 9/18 1/2 0/1 1/2 1/3 2/3 1/3 2/3 0/1
17-lip-2023 Palermo Aurora Zantedeschi R32 Win 6-4 6-3 8/12 1/3 0/1 2/3 0/1 2/2 0/0 1/1 0/0
13-lip-2023 125 Contrexeville Fiona Ferro R16 Lose 6-3 2-6 5-7 29/48 2/4 0/1 3/4 2/4 3/4 4/7 4/8 1/5
11-lip-2023 125 Contrexeville Kristina Mladenovic R32 Win 6-3 7-6(2) 11/17 1/2 0/0 2/4 0/1 2/3 1/1 2/3 0/1
15-cze-2023 W60 Biarritz Fiona Ferro R16 Lose 5-7 3-6 16/30 1/2 0/1 2/3 1/2 2/6 2/3 2/5 1/4
14-cze-2023 W60 Biarritz Conny Perrin R32 Win 6-0 6-4 8/15 1/2 0/1 1/1 0/0 1/2 1/1 1/2 1/2
10-cze-2023 Makarska 125 Mayar Sherif Semis Lose 5-7 2-6 13/32 1/4 0/3 1/2 0/2 2/4 2/4 2/4 0/2
09-cze-2023 Makarska 125 Linda Noskova QF Win 1-6 7-6(1) 6-3 6/23 1/5 0/3 1/4 1/3 0/1 1/2 1/3 0/2
08-cze-2023 Makarska 125 Miriam Bianca Bulgaru R16 Win 6-2 4-6 6-3 17/25 2/3 1/1 2/5 1/2 3/5 2/2 2/4 0/2
07-cze-2023 Makarska 125 Petra Marcinko R32 Win 6-2 6-4 7/11 1/2 0/0 1/3 0/1 3/4 0/1 0/0 0/0
01-cze-2023 Roland Garros Mirra Andreeva R64 Lose 1-6 2-6 15/33 0/2 0/1 0/3 0/1 1/4 0/4 0/3 0/3
30-maj-2023 Roland Garros Anhelina Kalinina R128 Win 6-2 6-3 6/8 0/0 0/0 0/0 0/0 2/2 0/0 1/1 1/1
20-maj-2023 Paris 125 Varvara Gracheva Semis Win 6-0 6-2 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
19-maj-2023 Paris 125 Linda Noskova QF Win 7-5 6-2 5/6 0/0 0/0 1/1 0/0 2/2 0/0 1/1 1/1
17-maj-2023 Paris 125 Yue Yuan R16 Win 6-2 6-3 4/8 1/1 0/0 1/2 0/1 1/2 0/1 1/1 0/0
16-maj-2023 Paris 125 Selena Janicijevic R32 Win 1-6 6-2 6-4 9/20 0/1 0/1 1/4 0/3 3/4 0/2 1/3 0/2
13-maj-2023 W60 Zagreb Ella Seidel Semis Lose 4-6 4-6 19/29 1/1 1/1 2/5 1/2 3/5 2/3 3/5 0/2
12-maj-2023 W60 Zagreb Ekaterina Makarova QF Win 6-1 7-6(5) 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
10-maj-2023 W60 Zagreb Valentini Grammatikopoulou R16 Win 6-4 6-7(1) 6-1 20/29 1/2 0/1 1/2 1/2 2/4 1/3 3/5 0/2
09-maj-2023 W60 Zagreb Sofia Rocchetti R32 Win 6-2 6-0 2/5 0/0 0/0 0/0 0/0 1/2 1/2 1/1 0/0
04-maj-2023 Saint Malo 125 Jessika Ponchet R16 Lose 3-6 4-6 13/29 1/3 0/1 1/3 0/3 2/5 0/4 1/4 1/4
02-maj-2023 Saint Malo 125 Tereza Martincova R32 Win 6-4 3-0 6/9 0/0 0/0 1/2 0/1 3/3 0/0 1/1 1/1
24-kwi-2023 Madrid Aliona Bolsova Q1 Lose 5-7 7-5 3-6 12/26 1/4 0/3 1/5 0/3 3/5 0/2 1/2 0/1
18-kwi-2023 W100 Oeiras Eugenie Bouchard R32 Lose 2-6 4-6 8/23 0/1 0/1 1/3 0/0 1/5 0/4 0/3 0/3
11-kwi-2023 W80 Zaragoza Irene Burillo Escorihuela R32 Lose 3-6 4-6 10/22 0/3 0/2 1/3 0/3 1/3 0/3 1/2 0/1
03-kwi-2023 W40 Split Dominika Salkova R32 Lose 5-7 2-6 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
Data Turniej Przeciwnik Runda Wynik Pressure Points wygrane przy serwisie Gemy serwisowe wygrane od stanu:
0-30 0-40 15-30 15-40 30-30 30-40 Deuce 40-A
06-lip-2023 Wimbledon Petra Martic R64 Lose 6-4 3-6 3-6 25/37 1/3 0/0 3/6 0/1 7/9 4/6 5/7 0/2
03-lip-2023 Wimbledon Harriet Dart R128 Win 6-7(4) 6-0 6-4 20/32 1/2 0/1 2/3 1/1 6/9 3/6 6/7 0/1
24-cze-2023 Eastbourne Lauren Davis Q1 Lose 6-3 1-6 2-6 14/31 0/0 0/0 1/4 1/3 2/5 3/6 3/4 1/2

Pressure Points przy returnie - Wszystkie nawierzchnie

Data Turniej Przeciwnik Runda Wynik Pressure Points wygrane przy returnie Gemy returnowe wygrane od stanu:
0-30 0-40 15-30 15-40 30-30 30-40 Deuce 40-A
01-mar-2024 Austin Anhelina Kalinina QF Lose 6-1 4-6 2-6 12/26 3/4 3/3 1/2 3/3 0/3 2/3 1/2 1/2
29-lut-2024 Austin Kamilla Rakhimova R16 Win 6-3 6-3 12/23 2/2 1/1 2/3 3/4 1/3 2/4 1/3 1/2
26-lut-2024 Austin Jessika Ponchet R32 Win 6-3 7-6(4) 2/11 0/1 0/0 1/3 1/1 0/2 0/0 0/2 0/0
09-lut-2024 Doha Erika Andreeva Q1 Lose 6-7(5) 4-6 9/26 1/2 1/2 1/1 0/1 1/2 0/1 2/5 2/3
05-lut-2024 Abu Dhabi Daria Kasatkina R32 Lose 4-6 7-5 4-6 13/37 2/3 1/1 2/4 2/2 1/6 1/3 2/7 2/3
04-lut-2024 Abu Dhabi Mai Hontama Q2 Win 6-3 6-0 13/22 3/3 1/1 5/5 3/3 2/3 4/4 1/2 1/1
03-lut-2024 Abu Dhabi Raluca Georgiana Serban Q1 Win 6-1 7-6(2) 6/19 0/0 0/0 2/5 1/1 1/5 0/2 1/3 1/1
19-sty-2024 Australian Open Mirra Andreeva R32 Lose 6-1 1-6 6-7(5) 15/29 1/1 0/0 3/5 2/2 3/6 5/7 1/3 1/2
17-sty-2024 Australian Open Kamilla Rakhimova R64 Win 7-5 6-2 13/28 1/2 0/0 3/5 2/3 1/3 2/3 1/2 1/2
14-sty-2024 Australian Open Xinyu Wang R128 Win 6-3 2-6 6-3 17/45 3/3 0/0 5/7 3/3 2/5 4/5 2/5 2/3
05-sty-2024 Auckland Xiyu Wang QF Lose 7-6(3) 3-6 4-6 19/50 2/2 1/1 3/7 4/4 0/6 2/6 0/5 0/3
03-sty-2024 Auckland Lesia Tsurenko R16 Win 2-6 6-4 6-1 9/17 2/2 2/2 1/2 3/3 1/3 3/4 0/1 0/0
01-sty-2024 Auckland Emina Bektas R32 Win 6-7(4) 7-5 6-3 9/28 1/2 0/0 2/5 1/1 2/6 2/3 1/4 1/2
10-gru-2023 Montevideo 125 Renata Zarazua Final Lose 5-7 6-3 4-6 17/29 3/4 1/1 3/5 3/3 3/6 4/6 1/3 1/1
10-gru-2023 Montevideo 125 Robin Montgomery Semis Win 7-6(5) 6-3 10/24 1/2 0/0 2/3 2/2 0/3 2/2 3/4 3/3
08-gru-2023 Montevideo 125 Solana Sierra QF Win 2-6 6-4 6-0 14/26 3/3 2/2 4/4 5/5 1/3 4/5 1/2 1/1
07-gru-2023 Montevideo 125 Despina Papamichail R16 Win 6-1 6-2 14/25 2/2 2/2 2/3 3/3 2/3 2/2 3/4 3/3
05-gru-2023 Montevideo 125 Amina Anshba R32 Win 7-5 6-3 18/41 2/3 1/1 5/7 4/4 3/6 3/4 3/6 3/4
02-gru-2023 Buenos Aires 125 Maria Lourdes Carle QF Lose 6-7(2) 3-6 19/39 4/5 3/3 3/5 2/2 2/4 3/3 2/3 2/3
29-lis-2023 Buenos Aires 125 Lara Julieta Estable R16 Win 6-3 6-3 15/27 5/5 3/3 3/3 1/1 3/3 1/1 3/3 3/3
28-lis-2023 Buenos Aires 125 Ekaterine Gorgodze R32 Win 6-1 6-2 14/23 2/2 1/1 3/3 2/2 4/5 5/5 1/1 1/1
21-lis-2023 Florianopolis 125 Anca Alexia Todoni R32 Lose 2-6 2-6 2/13 1/3 1/1 0/3 1/1 0/4 0/0 0/1 0/0
19-lis-2023 Colina 125 Sara Bejlek Final Lose 2-6 1-6 6/15 0/0 0/0 0/1 0/1 1/2 1/2 0/2 0/1
18-lis-2023 Colina 125 Elizabeth Mandlik Semis Win 7-6(3) 6-2 17/31 5/5 4/4 3/3 5/5 1/2 4/4 2/2 2/2
17-lis-2023 Colina 125 Polona Hercog QF Win 6-7(7) 6-3 6-1 15/27 0/0 0/0 3/4 2/2 4/5 3/3 2/2 2/2
15-lis-2023 Colina 125 Fiona Ferro R16 Win 6-4 6-1 11/17 1/1 1/1 3/3 3/3 2/2 4/4 1/2 1/1
15-lis-2023 Colina 125 Maria Lourdes Carle R32 Win 1-6 6-3 7-5 18/53 2/4 2/2 1/6 3/3 1/10 1/5 2/6 2/4
05-lis-2023 W40 Heraklion Sinja Kraus Final Lose 2-6 6-4 4-6 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
04-lis-2023 W40 Heraklion Cristina Dinu Semis Win 6-3 7-6(1) 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
03-lis-2023 W40 Heraklion Tena Lukas QF Win 6-2 6-1 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
02-lis-2023 W40 Heraklion Mia Ristic R16 Win 6-2 6-2 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
31-paź-2023 W40 Heraklion Daniela Vismane R32 Win 6-2 6-2 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
28-paź-2023 W25 Heraklion Cristina Andreea Mitu Semis Lose 1-6 2-6 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
27-paź-2023 W25 Heraklion Marie Vogt QF Win 6-2 6-1 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
26-paź-2023 W25 Heraklion Daniela Vismane R16 Win 6-4 6-3 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
25-paź-2023 W25 Heraklion Amelie Smejkalova R32 Win 6-4 6-2 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
29-wrz-2023 Beijing Magdalena Frech Q1 Lose 4-6 4-6 5/19 1/3 1/2 0/1 1/2 0/3 0/2 0/3 0/1
26-wrz-2023 Ningbo Ons Jabeur R32 Lose 6-7(3) 5-7 16/37 1/1 1/1 1/4 1/2 1/4 2/3 2/4 2/3
18-wrz-2023 Guangzhou Greet Minnen R32 Lose 2-6 2-6 6/24 0/1 0/1 0/2 0/1 0/6 0/3 0/4 0/2
12-wrz-2023 Osaka Elizabeth Mandlik R32 Lose 5-7 2-6 5/13 1/1 1/1 0/1 1/1 1/4 2/2 1/2 1/1
29-sie-2023 US Open Katie Boulter R128 Lose 4-6 0-6 4/19 0/2 0/0 0/3 0/0 0/5 0/2 0/3 0/1
21-sie-2023 Chicago 125 Rebecca Peterson R32 Lose 1-6 4-6 4/11 1/1 0/0 2/2 1/1 1/4 2/2 0/1 0/0
13-sie-2023 Cincinnati Linda Noskova Q2 Lose 3-6 1-6 2/14 0/1 0/0 0/2 0/0 0/5 0/2 0/4 0/0
12-sie-2023 Cincinnati Lucia Bronzetti Q1 Win 6-2 6-2 12/25 2/3 0/0 4/6 3/4 1/2 2/3 2/3 2/3
29-lip-2023 Lausanne Clara Burel Semis Lose 6-4 6-7(2) 3-6 12/34 3/4 1/1 2/5 3/3 0/5 1/3 1/5 1/2
28-lip-2023 Lausanne Alize Cornet QF Win 6-3 6-2 13/19 3/3 1/1 5/5 3/3 2/2 2/2 1/1 1/1
27-lip-2023 Lausanne Danka Kovinic R16 Win 6-4 7-5 8/24 3/3 1/1 2/3 1/1 1/2 0/0 1/4 1/3
25-lip-2023 Lausanne Fiona Ferro R32 Win 7-5 2-6 6-2 18/28 2/3 1/1 4/5 2/2 4/6 3/4 2/3 2/2
19-lip-2023 Palermo Qinwen Zheng R16 Lose 5-7 6-3 3-6 10/29 0/0 0/0 3/5 3/3 0/3 3/3 2/5 2/3
17-lip-2023 Palermo Aurora Zantedeschi R32 Win 6-4 6-3 16/30 1/1 1/1 2/4 1/2 2/4 3/5 1/4 1/3
13-lip-2023 125 Contrexeville Fiona Ferro R16 Lose 6-3 2-6 5-7 10/34 3/4 2/2 1/5 2/3 0/3 2/5 0/5 0/1
11-lip-2023 125 Contrexeville Kristina Mladenovic R32 Win 6-3 7-6(2) 15/34 1/2 1/1 2/4 1/2 2/5 3/6 1/5 1/3
06-lip-2023 Wimbledon Petra Martic R64 Lose 6-4 3-6 3-6 7/22 0/0 0/0 1/3 0/1 1/4 1/3 0/3 0/2
03-lip-2023 Wimbledon Harriet Dart R128 Win 6-7(4) 6-0 6-4 18/29 3/3 1/1 5/6 4/4 2/3 5/5 3/3 3/3
24-cze-2023 Eastbourne Lauren Davis Q1 Lose 6-3 1-6 2-6 11/29 0/2 0/1 1/2 1/3 1/3 0/3 1/4 1/3
15-cze-2023 W60 Biarritz Fiona Ferro R16 Lose 5-7 3-6 9/22 0/1 0/0 2/5 2/2 1/6 2/2 2/2 2/2
14-cze-2023 W60 Biarritz Conny Perrin R32 Win 6-0 6-4 13/20 3/3 2/2 1/2 1/2 3/3 4/5 1/2 1/1
10-cze-2023 Makarska 125 Mayar Sherif Semis Lose 5-7 2-6 10/20 0/0 0/0 1/2 1/1 0/2 1/1 3/4 3/3
09-cze-2023 Makarska 125 Linda Noskova QF Win 1-6 7-6(1) 6-3 18/29 4/4 2/2 4/4 3/3 3/5 5/5 2/3 2/2
08-cze-2023 Makarska 125 Miriam Bianca Bulgaru R16 Win 6-2 4-6 6-3 12/25 1/1 1/1 4/5 2/2 3/7 4/4 2/3 2/2
07-cze-2023 Makarska 125 Petra Marcinko R32 Win 6-2 6-4 13/23 2/3 1/2 4/4 4/5 1/1 1/2 1/3 1/2
01-cze-2023 Roland Garros Mirra Andreeva R64 Lose 1-6 2-6 2/5 1/1 1/1 0/1 0/0 0/1 0/0 0/1 0/0
30-maj-2023 Roland Garros Anhelina Kalinina R128 Win 6-2 6-3 10/20 2/3 0/0 2/3 2/2 2/3 2/2 2/2 2/2
20-maj-2023 Paris 125 Varvara Gracheva Semis Win 6-0 6-2 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
19-maj-2023 Paris 125 Linda Noskova QF Win 7-5 6-2 16/49 1/2 0/1 1/4 0/1 3/7 2/4 2/7 2/5
17-maj-2023 Paris 125 Yue Yuan R16 Win 6-2 6-3 14/27 4/4 3/3 3/5 3/4 1/2 3/4 1/4 1/1
16-maj-2023 Paris 125 Selena Janicijevic R32 Win 1-6 6-2 6-4 19/50 2/3 1/1 5/8 2/3 4/8 3/6 2/7 2/4
13-maj-2023 W60 Zagreb Ella Seidel Semis Lose 4-6 4-6 2/9 0/0 0/0 1/4 1/1 0/3 0/0 0/1 0/0
12-maj-2023 W60 Zagreb Ekaterina Makarova QF Win 6-1 7-6(5) 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
10-maj-2023 W60 Zagreb Valentini Grammatikopoulou R16 Win 6-4 6-7(1) 6-1 19/36 5/5 2/2 4/4 2/2 4/8 3/4 2/3 2/3
09-maj-2023 W60 Zagreb Sofia Rocchetti R32 Win 6-2 6-0 12/14 3/3 3/3 2/2 3/3 0/1 0/0 1/1 1/1
04-maj-2023 Saint Malo 125 Jessika Ponchet R16 Lose 3-6 4-6 10/21 1/1 0/0 3/5 0/1 4/5 4/5 1/3 1/1
02-maj-2023 Saint Malo 125 Tereza Martincova R32 Win 6-4 3-0 10/22 1/2 1/2 2/2 1/2 2/2 1/2 3/5 3/3
24-kwi-2023 Madrid Aliona Bolsova Q1 Lose 5-7 7-5 3-6 14/31 1/2 0/0 4/5 4/4 0/3 2/2 2/4 2/3
18-kwi-2023 W100 Oeiras Eugenie Bouchard R32 Lose 2-6 4-6 7/15 1/1 1/1 2/4 0/0 2/4 2/2 0/1 0/1
11-kwi-2023 W80 Zaragoza Irene Burillo Escorihuela R32 Lose 3-6 4-6 8/22 1/3 1/1 1/5 1/2 1/5 0/2 1/3 1/1
03-kwi-2023 W40 Split Dominika Salkova R32 Lose 5-7 2-6 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
Data Turniej Przeciwnik Runda Wynik Pressure Points wygrane przy returnie Gemy returnowe wygrane od stanu:
0-30 0-40 15-30 15-40 30-30 30-40 Deuce 40-A
01-mar-2024 Austin Anhelina Kalinina QF Lose 6-1 4-6 2-6 12/26 3/4 3/3 1/2 3/3 0/3 2/3 1/2 1/2
29-lut-2024 Austin Kamilla Rakhimova R16 Win 6-3 6-3 12/23 2/2 1/1 2/3 3/4 1/3 2/4 1/3 1/2
26-lut-2024 Austin Jessika Ponchet R32 Win 6-3 7-6(4) 2/11 0/1 0/0 1/3 1/1 0/2 0/0 0/2 0/0
09-lut-2024 Doha Erika Andreeva Q1 Lose 6-7(5) 4-6 9/26 1/2 1/2 1/1 0/1 1/2 0/1 2/5 2/3
05-lut-2024 Abu Dhabi Daria Kasatkina R32 Lose 4-6 7-5 4-6 13/37 2/3 1/1 2/4 2/2 1/6 1/3 2/7 2/3
04-lut-2024 Abu Dhabi Mai Hontama Q2 Win 6-3 6-0 13/22 3/3 1/1 5/5 3/3 2/3 4/4 1/2 1/1
03-lut-2024 Abu Dhabi Raluca Georgiana Serban Q1 Win 6-1 7-6(2) 6/19 0/0 0/0 2/5 1/1 1/5 0/2 1/3 1/1
19-sty-2024 Australian Open Mirra Andreeva R32 Lose 6-1 1-6 6-7(5) 15/29 1/1 0/0 3/5 2/2 3/6 5/7 1/3 1/2
17-sty-2024 Australian Open Kamilla Rakhimova R64 Win 7-5 6-2 13/28 1/2 0/0 3/5 2/3 1/3 2/3 1/2 1/2
14-sty-2024 Australian Open Xinyu Wang R128 Win 6-3 2-6 6-3 17/45 3/3 0/0 5/7 3/3 2/5 4/5 2/5 2/3
05-sty-2024 Auckland Xiyu Wang QF Lose 7-6(3) 3-6 4-6 19/50 2/2 1/1 3/7 4/4 0/6 2/6 0/5 0/3
03-sty-2024 Auckland Lesia Tsurenko R16 Win 2-6 6-4 6-1 9/17 2/2 2/2 1/2 3/3 1/3 3/4 0/1 0/0
01-sty-2024 Auckland Emina Bektas R32 Win 6-7(4) 7-5 6-3 9/28 1/2 0/0 2/5 1/1 2/6 2/3 1/4 1/2
29-wrz-2023 Beijing Magdalena Frech Q1 Lose 4-6 4-6 5/19 1/3 1/2 0/1 1/2 0/3 0/2 0/3 0/1
26-wrz-2023 Ningbo Ons Jabeur R32 Lose 6-7(3) 5-7 16/37 1/1 1/1 1/4 1/2 1/4 2/3 2/4 2/3
18-wrz-2023 Guangzhou Greet Minnen R32 Lose 2-6 2-6 6/24 0/1 0/1 0/2 0/1 0/6 0/3 0/4 0/2
12-wrz-2023 Osaka Elizabeth Mandlik R32 Lose 5-7 2-6 5/13 1/1 1/1 0/1 1/1 1/4 2/2 1/2 1/1
29-sie-2023 US Open Katie Boulter R128 Lose 4-6 0-6 4/19 0/2 0/0 0/3 0/0 0/5 0/2 0/3 0/1
21-sie-2023 Chicago 125 Rebecca Peterson R32 Lose 1-6 4-6 4/11 1/1 0/0 2/2 1/1 1/4 2/2 0/1 0/0
13-sie-2023 Cincinnati Linda Noskova Q2 Lose 3-6 1-6 2/14 0/1 0/0 0/2 0/0 0/5 0/2 0/4 0/0
12-sie-2023 Cincinnati Lucia Bronzetti Q1 Win 6-2 6-2 12/25 2/3 0/0 4/6 3/4 1/2 2/3 2/3 2/3
Data Turniej Przeciwnik Runda Wynik Pressure Points wygrane przy returnie Gemy returnowe wygrane od stanu:
0-30 0-40 15-30 15-40 30-30 30-40 Deuce 40-A
10-gru-2023 Montevideo 125 Renata Zarazua Final Lose 5-7 6-3 4-6 17/29 3/4 1/1 3/5 3/3 3/6 4/6 1/3 1/1
10-gru-2023 Montevideo 125 Robin Montgomery Semis Win 7-6(5) 6-3 10/24 1/2 0/0 2/3 2/2 0/3 2/2 3/4 3/3
08-gru-2023 Montevideo 125 Solana Sierra QF Win 2-6 6-4 6-0 14/26 3/3 2/2 4/4 5/5 1/3 4/5 1/2 1/1
07-gru-2023 Montevideo 125 Despina Papamichail R16 Win 6-1 6-2 14/25 2/2 2/2 2/3 3/3 2/3 2/2 3/4 3/3
05-gru-2023 Montevideo 125 Amina Anshba R32 Win 7-5 6-3 18/41 2/3 1/1 5/7 4/4 3/6 3/4 3/6 3/4
02-gru-2023 Buenos Aires 125 Maria Lourdes Carle QF Lose 6-7(2) 3-6 19/39 4/5 3/3 3/5 2/2 2/4 3/3 2/3 2/3
29-lis-2023 Buenos Aires 125 Lara Julieta Estable R16 Win 6-3 6-3 15/27 5/5 3/3 3/3 1/1 3/3 1/1 3/3 3/3
28-lis-2023 Buenos Aires 125 Ekaterine Gorgodze R32 Win 6-1 6-2 14/23 2/2 1/1 3/3 2/2 4/5 5/5 1/1 1/1
21-lis-2023 Florianopolis 125 Anca Alexia Todoni R32 Lose 2-6 2-6 2/13 1/3 1/1 0/3 1/1 0/4 0/0 0/1 0/0
19-lis-2023 Colina 125 Sara Bejlek Final Lose 2-6 1-6 6/15 0/0 0/0 0/1 0/1 1/2 1/2 0/2 0/1
18-lis-2023 Colina 125 Elizabeth Mandlik Semis Win 7-6(3) 6-2 17/31 5/5 4/4 3/3 5/5 1/2 4/4 2/2 2/2
17-lis-2023 Colina 125 Polona Hercog QF Win 6-7(7) 6-3 6-1 15/27 0/0 0/0 3/4 2/2 4/5 3/3 2/2 2/2
15-lis-2023 Colina 125 Fiona Ferro R16 Win 6-4 6-1 11/17 1/1 1/1 3/3 3/3 2/2 4/4 1/2 1/1
15-lis-2023 Colina 125 Maria Lourdes Carle R32 Win 1-6 6-3 7-5 18/53 2/4 2/2 1/6 3/3 1/10 1/5 2/6 2/4
05-lis-2023 W40 Heraklion Sinja Kraus Final Lose 2-6 6-4 4-6 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
04-lis-2023 W40 Heraklion Cristina Dinu Semis Win 6-3 7-6(1) 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
03-lis-2023 W40 Heraklion Tena Lukas QF Win 6-2 6-1 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
02-lis-2023 W40 Heraklion Mia Ristic R16 Win 6-2 6-2 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
31-paź-2023 W40 Heraklion Daniela Vismane R32 Win 6-2 6-2 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
28-paź-2023 W25 Heraklion Cristina Andreea Mitu Semis Lose 1-6 2-6 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
27-paź-2023 W25 Heraklion Marie Vogt QF Win 6-2 6-1 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
26-paź-2023 W25 Heraklion Daniela Vismane R16 Win 6-4 6-3 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
25-paź-2023 W25 Heraklion Amelie Smejkalova R32 Win 6-4 6-2 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
29-lip-2023 Lausanne Clara Burel Semis Lose 6-4 6-7(2) 3-6 12/34 3/4 1/1 2/5 3/3 0/5 1/3 1/5 1/2
28-lip-2023 Lausanne Alize Cornet QF Win 6-3 6-2 13/19 3/3 1/1 5/5 3/3 2/2 2/2 1/1 1/1
27-lip-2023 Lausanne Danka Kovinic R16 Win 6-4 7-5 8/24 3/3 1/1 2/3 1/1 1/2 0/0 1/4 1/3
25-lip-2023 Lausanne Fiona Ferro R32 Win 7-5 2-6 6-2 18/28 2/3 1/1 4/5 2/2 4/6 3/4 2/3 2/2
19-lip-2023 Palermo Qinwen Zheng R16 Lose 5-7 6-3 3-6 10/29 0/0 0/0 3/5 3/3 0/3 3/3 2/5 2/3
17-lip-2023 Palermo Aurora Zantedeschi R32 Win 6-4 6-3 16/30 1/1 1/1 2/4 1/2 2/4 3/5 1/4 1/3
13-lip-2023 125 Contrexeville Fiona Ferro R16 Lose 6-3 2-6 5-7 10/34 3/4 2/2 1/5 2/3 0/3 2/5 0/5 0/1
11-lip-2023 125 Contrexeville Kristina Mladenovic R32 Win 6-3 7-6(2) 15/34 1/2 1/1 2/4 1/2 2/5 3/6 1/5 1/3
15-cze-2023 W60 Biarritz Fiona Ferro R16 Lose 5-7 3-6 9/22 0/1 0/0 2/5 2/2 1/6 2/2 2/2 2/2
14-cze-2023 W60 Biarritz Conny Perrin R32 Win 6-0 6-4 13/20 3/3 2/2 1/2 1/2 3/3 4/5 1/2 1/1
10-cze-2023 Makarska 125 Mayar Sherif Semis Lose 5-7 2-6 10/20 0/0 0/0 1/2 1/1 0/2 1/1 3/4 3/3
09-cze-2023 Makarska 125 Linda Noskova QF Win 1-6 7-6(1) 6-3 18/29 4/4 2/2 4/4 3/3 3/5 5/5 2/3 2/2
08-cze-2023 Makarska 125 Miriam Bianca Bulgaru R16 Win 6-2 4-6 6-3 12/25 1/1 1/1 4/5 2/2 3/7 4/4 2/3 2/2
07-cze-2023 Makarska 125 Petra Marcinko R32 Win 6-2 6-4 13/23 2/3 1/2 4/4 4/5 1/1 1/2 1/3 1/2
01-cze-2023 Roland Garros Mirra Andreeva R64 Lose 1-6 2-6 2/5 1/1 1/1 0/1 0/0 0/1 0/0 0/1 0/0
30-maj-2023 Roland Garros Anhelina Kalinina R128 Win 6-2 6-3 10/20 2/3 0/0 2/3 2/2 2/3 2/2 2/2 2/2
20-maj-2023 Paris 125 Varvara Gracheva Semis Win 6-0 6-2 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
19-maj-2023 Paris 125 Linda Noskova QF Win 7-5 6-2 16/49 1/2 0/1 1/4 0/1 3/7 2/4 2/7 2/5
17-maj-2023 Paris 125 Yue Yuan R16 Win 6-2 6-3 14/27 4/4 3/3 3/5 3/4 1/2 3/4 1/4 1/1
16-maj-2023 Paris 125 Selena Janicijevic R32 Win 1-6 6-2 6-4 19/50 2/3 1/1 5/8 2/3 4/8 3/6 2/7 2/4
13-maj-2023 W60 Zagreb Ella Seidel Semis Lose 4-6 4-6 2/9 0/0 0/0 1/4 1/1 0/3 0/0 0/1 0/0
12-maj-2023 W60 Zagreb Ekaterina Makarova QF Win 6-1 7-6(5) 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
10-maj-2023 W60 Zagreb Valentini Grammatikopoulou R16 Win 6-4 6-7(1) 6-1 19/36 5/5 2/2 4/4 2/2 4/8 3/4 2/3 2/3
09-maj-2023 W60 Zagreb Sofia Rocchetti R32 Win 6-2 6-0 12/14 3/3 3/3 2/2 3/3 0/1 0/0 1/1 1/1
04-maj-2023 Saint Malo 125 Jessika Ponchet R16 Lose 3-6 4-6 10/21 1/1 0/0 3/5 0/1 4/5 4/5 1/3 1/1
02-maj-2023 Saint Malo 125 Tereza Martincova R32 Win 6-4 3-0 10/22 1/2 1/2 2/2 1/2 2/2 1/2 3/5 3/3
24-kwi-2023 Madrid Aliona Bolsova Q1 Lose 5-7 7-5 3-6 14/31 1/2 0/0 4/5 4/4 0/3 2/2 2/4 2/3
18-kwi-2023 W100 Oeiras Eugenie Bouchard R32 Lose 2-6 4-6 7/15 1/1 1/1 2/4 0/0 2/4 2/2 0/1 0/1
11-kwi-2023 W80 Zaragoza Irene Burillo Escorihuela R32 Lose 3-6 4-6 8/22 1/3 1/1 1/5 1/2 1/5 0/2 1/3 1/1
03-kwi-2023 W40 Split Dominika Salkova R32 Lose 5-7 2-6 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
Data Turniej Przeciwnik Runda Wynik Pressure Points wygrane przy returnie Gemy returnowe wygrane od stanu:
0-30 0-40 15-30 15-40 30-30 30-40 Deuce 40-A
06-lip-2023 Wimbledon Petra Martic R64 Lose 6-4 3-6 3-6 7/22 0/0 0/0 1/3 0/1 1/4 1/3 0/3 0/2
03-lip-2023 Wimbledon Harriet Dart R128 Win 6-7(4) 6-0 6-4 18/29 3/3 1/1 5/6 4/4 2/3 5/5 3/3 3/3
24-cze-2023 Eastbourne Lauren Davis Q1 Lose 6-3 1-6 2-6 11/29 0/2 0/1 1/2 1/3 1/3 0/3 1/4 1/3