109

Darja Semenistaja

Najwyższy ranking: 109

Wszystkie mecze

(49 W - 28 P)

Jako faworyt:
z kursem poniżej 1.20

(8 W - 1 P)

Jako faworyt:
z kursem pomiędzy 1.20, a 1.50

(14 W - 1 P)

Jako faworyt:
z kursem pomiędzy 1.50, a 1.80

(16 W - 4 P)

Nie jako faworyt:
kurs na rywala 1.50 - 1.80

(9 W - 9 P)

Nie jako faworyt:
kurs na rywala 1.20 - 1.50

(2 W - 9 P)

Jako underdog:
kurs na rywala poniżej 1.20

(0 W - 4 P)

Dominacja & Efektywność

Obecny widok:
Wszystkie nawierzchnie
Łącznie
Twarda
Ziemia
Trawa

Radar Statystyk Ogólnych

Możesz porównać dane profilu Darja Semenistaja na wybranej nawierzchni z dowolnym profilem z listy poniżej. Po dokonaniu wyboru, możesz zmienić zawodnika oraz nawierzchnię, lub usunąć porównanie i powrócić wyłącznie do statystyk oglądanego gracza.

Breakpointy, asy, podwójne błędy

Darja Semenistaja Wyniki Meczów - Wszystkie nawierzchnie

Data Turniej Przeciwnik Runda Wynik Ranking rywala Własny kurs Kurs rywala % 1-szego Serwisu % Pkt 1-szego Serwisu % Pkt 2-giego Serwisu Asy DFs BPs Obronione Gemy serwisowe % Pkt z Ret 1. Serw. % Pkt z Ret 2. Serw. BPs Zdobyte Gemy z returnu
18-mar-2024 Miami Laura Siegemund Q2 Lose 0-6 2-6 90 3,53 1,3 64,1 52,0 21,4 0 0 2/7 2/7 38,1 27,3 0/2 0/7
17-mar-2024 Miami Arina Rodionova Q1 Win 7-6(1) 6-2 104 1,78 2,01 63,6 64,3 66,7 0 0 3/5 8/10 40,8 61,1 4/10 4/10
10-mar-2024 Charleston 125 McCartney Kessler Q1 Lose 3-6 1-6 123 2,85 1,37 73,2 51,2 40,0 0 1 7/11 4/8 16,1 52,0 0/5 0/8
05-mar-2024 Indian Wells Harriet Dart Q1 Lose 2-6 2-6 90 2,4 1,55 52,3 47,8 33,3 0 1 1/6 3/8 20,0 37,0 1/4 1/8
29-lut-2024 Austin Xiyu Wang R16 Lose 1-6 2-6 64 3,62 1,29 60,8 51,6 45,0 0 0 4/8 3/7 27,5 50,0 0/4 0/8
27-lut-2024 Austin Victoria Jimenez Kasintseva R32 Win 6-7(2) 6-2 6-4 318 1,39 2,94 65,0 56,7 66,7 2 2 6/9 12/15 37,7 53,3 6/15 6/15
11-lut-2024 Mumbai 125 Storm Hunter Final Win 5-7 7-6(6) 6-2 126 2,66 1,46 67,7 61,5 54,8 1 0 6/12 10/16 44,3 50,9 7/19 7/16
10-lut-2024 Mumbai 125 Arianne Hartono Semis Win 7-5 6-4 153 1,73 2,05 69,1 63,8 61,9 2 2 5/7 9/11 29,7 68,4 4/6 4/11
09-lut-2024 Mumbai 125 Polina Kudermetova QF Win 6-4 6-3 162 1,65 2,19 62,7 64,9 59,1 1 1 3/5 7/9 37,9 59,3 5/5 5/10
07-lut-2024 Mumbai 125 Amandine Hesse R16 Win 2-6 6-4 6-4 305 1,37 3,02 65,6 61,0 38,7 1 2 2/8 8/14 42,3 53,7 6/11 6/14
05-lut-2024 Mumbai 125 Panna Udvardy R32 Win 7-5 3-6 6-2 159 1,56 2,36 64,8 61,0 59,4 1 3 2/5 10/13 42,6 42,6 5/14 4/14
01-lut-2024 W50 Indore Saki Imamura R16 Lose 3-6 4-6 473 1,16 4,48 None None
31-sty-2024 W50 Indore Vaishnavi Adkar R32 Win 6-2 6-0 858 1,05 8,09 None None
27-sty-2024 W50 Pune Moyuka Uchijima Semis Lose 4-6 6-2 6-7(5) 171 1,74 1,94 None None
26-sty-2024 W50 Pune Alexandra Eala QF Win 7-6(6) 6-0 187 2,11 1,66 None None
25-sty-2024 W50 Pune Naho Sato R16 Win 6-1 6-7(2) 6-2 441 1,34 3,01 None None
24-sty-2024 W50 Pune Sahaja Yamalapalli R32 Win 5-7 6-3 6-3 336 1,09 6,23 None None
21-sty-2024 W50 Bengaluru Carole Monnet Final Win 6-1 3-0 189 1,72 1,98 None None
20-sty-2024 W50 Bengaluru Naho Sato Semis Win 6-4 6-1 441 1,42 2,57 None None
19-sty-2024 W50 Bengaluru Polina Kudermetova QF Win 6-3 6-7(5) 5-1 186 2,4 1,51 None None
18-sty-2024 W50 Bengaluru Lena Papadakis R16 Win 7-6(5) 3-6 6-4 504 1,33 3,0 None None
17-sty-2024 W50 Bengaluru Soha Sadiq R32 Win 6-2 6-1 1296 1,01 13,5 None None
11-sty-2024 Australian Open Maya Joint Q2 Lose 1-6 6-7(4) 565 1,53 2,44 75,0 45,2 14,3 1 3 4/10 3/9 42,6 55,2 4/5 4/10
10-sty-2024 Australian Open Timea Babos Q1 Win 6-4 2-6 6-4 178 2,27 1,61 62,8 59,3 43,8 3 0 5/11 8/14 41,0 63,2 6/11 6/14
31-gru-2023 Canberra 125 Kaylah McPhee Q1 Lose 3-6 4-6 440 1,29 3,18 62,7 59,4 33,3 1 3 2/7 4/9 42,6 42,9 3/5 3/10
14-gru-2023 Limoges 125 Elisabetta Cocciaretto R16 Lose 3-6 4-6 46 4,54 1,19 56,4 67,7 41,7 1 2 0/3 7/10 31,3 44,0 0/4 0/9
12-gru-2023 Limoges 125 Noma Noha Akugue R32 Win 4-6 6-4 6-3 178 1,99 1,77 61,8 59,6 51,7 0 3 3/8 9/14 43,2 61,7 7/23 7/15
22-lis-2023 W100 Valencia Katarzyna Kawa R32 Lose 6-0 3-6 1-6 205 1,92 1,77 None None
25-paź-2023 W100 Les Franqueses del Valles Magdalena Frech R32 Lose 6-4 2-6 0-6 79 3,49 1,27 None None
17-paź-2023 Monastir Erika Andreeva R32 Lose 2-6 0-6 130 2,96 1,39 50,0 47,8 34,8 0 2 4/9 2/7 18,5 45,0 0/3 0/7
13-paź-2023 W40 Quinta do Lago Elena Gabriela Ruse QF Lose 2-6 2-6 185 2,36 1,52 nan nan nan None None nan nan
12-paź-2023 W40 Quinta do Lago Kathleen Kanev R16 Win 7-5 6-1 400 1,26 3,48 nan nan nan None None nan nan
11-paź-2023 W40 Quinta do Lago Francisca Jorge R32 Win 6-4 6-4 256 1,68 2,05 nan nan nan None None nan nan
19-wrz-2023 Parma 125 Katarzyna Kawa R32 Lose 1-6 3-6 246 1,73 2,07 58,9 54,5 30,4 1 1 9/15 2/8 34,5 45,5 2/3 2/8
16-wrz-2023 Bucharest 125 Sara Errani Semis Lose 3-6 3-6 115 2,22 1,63 68,5 37,8 15,8 2 1 1/9 1/9 50,0 70,0 5/12 5/9
15-wrz-2023 Bucharest 125 Anca Alexia Todoni QF Win 7-6(3) 6-4 281 2,3 1,6 64,7 70,5 58,3 2 0 0/1 10/11 26,7 54,8 1/7 1/11
14-wrz-2023 Bucharest 125 Irina Bara R16 Win 7-5 2-6 7-6(6) 185 1,93 1,83 61,1 58,0 45,5 1 2 6/13 9/16 44,4 55,0 6/15 6/16
12-wrz-2023 Bucharest 125 Berfu Cengiz R32 Win 6-2 6-2 228 1,24 4,0 60,0 63,3 70,0 2 0 1/2 7/8 59,4 47,8 5/9 5/8
05-wrz-2023 Bari 125 Tamara Zidansek R32 Lose 1-6 6-2 2-6 118 2,79 1,42 71,4 60,0 45,5 2 3 13/17 7/11 30,8 43,2 2/5 2/12
24-sie-2023 US Open Kimberly Birrell Q2 Lose 3-6 4-6 111 2,23 1,63 56,3 63,9 42,9 2 3 8/12 5/9 35,3 36,4 2/6 2/10
22-sie-2023 US Open Liv Hovde Q1 Win 6-4 6-2 268 1,69 2,13 73,9 70,6 41,7 0 2 0/2 7/9 37,0 72,0 5/8 5/9
09-sie-2023 Kozerki 125 Tereza Martincova R16 Lose 6-4 5-7 3-6 109 2,7 1,44 66,7 61,5 57,7 2 1 0/5 10/15 31,5 60,9 4/10 4/16
08-sie-2023 Kozerki 125 Naiktha Bains R32 Win 6-4 6-4 298 1,32 3,38 72,5 53,4 45,5 2 2 8/12 6/10 50,0 62,5 6/13 6/10
23-lip-2023 W60 Olomouc Lea Boskovic Final Win 6-7(6) 6-3 6-1 277 1,6 2,21 nan nan nan None None nan nan
22-lip-2023 W60 Olomouc Alexandra Cadantu Ignatik Semis Win 6-3 6-3 245 1,61 2,17 nan nan nan None None nan nan
21-lip-2023 W60 Olomouc Tereza Valentova QF Win 6-4 6-4 730 1,6 2,19 nan nan nan None None nan nan
20-lip-2023 W60 Olomouc Anna Gabric R16 Win 7-5 6-2 1354 1,19 4,15 nan nan nan None None nan nan
19-lip-2023 W60 Olomouc Denisa Hindova R32 Win 6-1 7-6(5) 642 1,09 6,42 nan nan nan None None nan nan
11-lip-2023 Bastad 125 Viktoriya Tomova R32 Lose 1-6 4-6 99 2,61 1,48 61,7 27,6 44,4 0 0 0/7 2/9 39,4 55,6 3/6 3/8
09-lip-2023 W60 Liepaja Jessie Aney Final Win 6-4 6-4 412 1,34 3,0 nan nan nan None None nan nan
08-lip-2023 W60 Liepaja Cristina Dinu Semis Win 6-2 6-3 283 1,35 3,0 nan nan nan None None nan nan
07-lip-2023 W60 Liepaja Dejana Radanovic QF Win 7-5 6-4 508 1,46 2,54 nan nan nan None None nan nan
06-lip-2023 W60 Liepaja Cagla Buyukakcay R16 Win 6-0 4-6 6-4 256 1,49 2,52 nan nan nan None None nan nan
05-lip-2023 W60 Liepaja Daniela Vismane R32 Win 3-6 6-0 6-3 362 1,73 2,32 nan nan nan None None nan nan
29-cze-2023 Wimbledon Greet Minnen Q3 Lose 2-6 3-6 123 4,49 1,19 65,3 65,6 29,4 1 1 2/6 5/9 21,2 37,5 0/1 0/8
28-cze-2023 Wimbledon Vera Zvonareva Q2 Win 6-4 6-1 797 2,76 1,43 56,3 65,0 51,6 4 1 13/15 6/8 48,3 71,4 6/10 6/9
27-cze-2023 Wimbledon Marie Benoit Q1 Win 6-4 6-0 226 1,74 2,06 45,7 66,7 60,0 0 5 0/2 6/8 52,2 63,3 6/9 6/8
22-cze-2023 W40 Ystad Astra Sharma R16 Lose 0-6 2-6 276 2,09 1,67 nan nan nan None None nan nan
21-cze-2023 W40 Ystad Aneta Laboutkova R32 Win 4-6 6-2 7-6(6) 548 1,08 6,78 nan nan nan None None nan nan
12-cze-2023 Valencia 125 Sara Errani R32 Lose 4-6 0-6 69 2,34 1,58 60,0 45,5 50,0 0 1 4/9 3/8 28,3 62,5 1/4 1/8
11-cze-2023 Valencia 125 Mona Barthel Q2 Win 6-1 3-1 200 1,54 2,39 61,5 68,8 80,0 2 0 0/1 5/6 53,3 82,4 5/6 5/6
10-cze-2023 Valencia 125 Sesil Karatantcheva Q1 Win 6-1 6-0 883 1,38 2,96 51,1 75,0 65,2 0 1 2/2 7/7 66,7 69,2 5/5 5/6
06-cze-2023 Makarska 125 Linda Noskova R32 Lose 2-6 5-7 50 5,48 1,14 52,7 79,3 42,3 1 2 2/5 7/10 17,6 44,4 0/3 0/10
23-maj-2023 Roland Garros Olivia Gadecki Q1 Lose 0-6 2-6 155 1,78 1,99 58,6 50,0 16,7 0 1 6/12 1/7 17,4 52,6 1/3 1/7
19-maj-2023 W60 Bodrum Irina Bara QF Lose 6-2 5-7 1-6 223 2,21 1,6 nan nan nan None None nan nan
18-maj-2023 W60 Bodrum Daria Lodikova R16 Win 1-6 6-0 6-3 461 1,32 3,16 nan nan nan None None nan nan
17-maj-2023 W60 Bodrum Eva Garkusha R32 Win 6-2 6-2 1311 1,03 8,73 nan nan nan None None nan nan
07-maj-2023 W60 Prague Jessica Bouzas Maneiro Final Win 2-6 6-3 6-4 182 2,17 1,62 nan nan nan None None nan nan
06-maj-2023 W60 Prague Tena Lukas Semis Win 6-4 7-6(2) 233 2,21 1,6 nan nan nan None None nan nan
05-maj-2023 W60 Prague Sada Nahimana QF Win 6-4 6-1 244 1,58 2,25 nan nan nan None None nan nan
04-maj-2023 W60 Prague Tereza Valentova R16 Win 6-1 6-1 0 1,17 4,44 nan nan nan None None nan nan
02-maj-2023 W60 Prague Lucie Havlickova R32 Win 4-6 6-0 6-4 277 2,05 1,59 nan nan nan None None nan nan
19-kwi-2023 W60 Bellinzona Mirra Andreeva R32 Lose 4-6 6-4 1-6 243 5,07 1,13 nan nan nan None None nan nan
14-kwi-2023 W60 Chiasso Celine Naef QF Lose 6-7(4) 3-6 265 2,67 1,42 nan nan nan None None nan nan
13-kwi-2023 W60 Chiasso Nigina Abduraimova R16 Win 6-4 5-7 6-4 186 1,66 2,14 nan nan nan None None nan nan
12-kwi-2023 W60 Chiasso Alice Tubello R32 Win 7-5 6-4 344 1,68 2,05 nan nan nan None None nan nan
03-kwi-2023 W40 Split Alexandra Cadantu Ignatik R32 Lose 4-6 4-6 219 2,13 1,65 nan nan nan None None nan nan
Data Turniej Przeciwnik Runda Wynik Ranking rywala Własny kurs Kurs rywala % 1-szego Serwisu % Pkt 1-szego Serwisu % Pkt 2-giego Serwisu Asy DFs BPs Obronione Gemy serwisowe % Pkt z Ret 1. Serw. % Pkt z Ret 2. Serw. BPs Zdobyte Gemy z returnu
18-mar-2024 Miami Laura Siegemund Q2 Lose 0-6 2-6 90 3,53 1,3 64,1 52,0 21,4 0 0 2/7 2/7 38,1 27,3 0/2 0/7
17-mar-2024 Miami Arina Rodionova Q1 Win 7-6(1) 6-2 104 1,78 2,01 63,6 64,3 66,7 0 0 3/5 8/10 40,8 61,1 4/10 4/10
10-mar-2024 Charleston 125 McCartney Kessler Q1 Lose 3-6 1-6 123 2,85 1,37 73,2 51,2 40,0 0 1 7/11 4/8 16,1 52,0 0/5 0/8
05-mar-2024 Indian Wells Harriet Dart Q1 Lose 2-6 2-6 90 2,4 1,55 52,3 47,8 33,3 0 1 1/6 3/8 20,0 37,0 1/4 1/8
29-lut-2024 Austin Xiyu Wang R16 Lose 1-6 2-6 64 3,62 1,29 60,8 51,6 45,0 0 0 4/8 3/7 27,5 50,0 0/4 0/8
27-lut-2024 Austin Victoria Jimenez Kasintseva R32 Win 6-7(2) 6-2 6-4 318 1,39 2,94 65,0 56,7 66,7 2 2 6/9 12/15 37,7 53,3 6/15 6/15
11-lut-2024 Mumbai 125 Storm Hunter Final Win 5-7 7-6(6) 6-2 126 2,66 1,46 67,7 61,5 54,8 1 0 6/12 10/16 44,3 50,9 7/19 7/16
10-lut-2024 Mumbai 125 Arianne Hartono Semis Win 7-5 6-4 153 1,73 2,05 69,1 63,8 61,9 2 2 5/7 9/11 29,7 68,4 4/6 4/11
09-lut-2024 Mumbai 125 Polina Kudermetova QF Win 6-4 6-3 162 1,65 2,19 62,7 64,9 59,1 1 1 3/5 7/9 37,9 59,3 5/5 5/10
07-lut-2024 Mumbai 125 Amandine Hesse R16 Win 2-6 6-4 6-4 305 1,37 3,02 65,6 61,0 38,7 1 2 2/8 8/14 42,3 53,7 6/11 6/14
05-lut-2024 Mumbai 125 Panna Udvardy R32 Win 7-5 3-6 6-2 159 1,56 2,36 64,8 61,0 59,4 1 3 2/5 10/13 42,6 42,6 5/14 4/14
01-lut-2024 W50 Indore Saki Imamura R16 Lose 3-6 4-6 473 1,16 4,48 None None
31-sty-2024 W50 Indore Vaishnavi Adkar R32 Win 6-2 6-0 858 1,05 8,09 None None
27-sty-2024 W50 Pune Moyuka Uchijima Semis Lose 4-6 6-2 6-7(5) 171 1,74 1,94 None None
26-sty-2024 W50 Pune Alexandra Eala QF Win 7-6(6) 6-0 187 2,11 1,66 None None
25-sty-2024 W50 Pune Naho Sato R16 Win 6-1 6-7(2) 6-2 441 1,34 3,01 None None
24-sty-2024 W50 Pune Sahaja Yamalapalli R32 Win 5-7 6-3 6-3 336 1,09 6,23 None None
21-sty-2024 W50 Bengaluru Carole Monnet Final Win 6-1 3-0 189 1,72 1,98 None None
20-sty-2024 W50 Bengaluru Naho Sato Semis Win 6-4 6-1 441 1,42 2,57 None None
19-sty-2024 W50 Bengaluru Polina Kudermetova QF Win 6-3 6-7(5) 5-1 186 2,4 1,51 None None
18-sty-2024 W50 Bengaluru Lena Papadakis R16 Win 7-6(5) 3-6 6-4 504 1,33 3,0 None None
17-sty-2024 W50 Bengaluru Soha Sadiq R32 Win 6-2 6-1 1296 1,01 13,5 None None
11-sty-2024 Australian Open Maya Joint Q2 Lose 1-6 6-7(4) 565 1,53 2,44 75,0 45,2 14,3 1 3 4/10 3/9 42,6 55,2 4/5 4/10
10-sty-2024 Australian Open Timea Babos Q1 Win 6-4 2-6 6-4 178 2,27 1,61 62,8 59,3 43,8 3 0 5/11 8/14 41,0 63,2 6/11 6/14
31-gru-2023 Canberra 125 Kaylah McPhee Q1 Lose 3-6 4-6 440 1,29 3,18 62,7 59,4 33,3 1 3 2/7 4/9 42,6 42,9 3/5 3/10
14-gru-2023 Limoges 125 Elisabetta Cocciaretto R16 Lose 3-6 4-6 46 4,54 1,19 56,4 67,7 41,7 1 2 0/3 7/10 31,3 44,0 0/4 0/9
12-gru-2023 Limoges 125 Noma Noha Akugue R32 Win 4-6 6-4 6-3 178 1,99 1,77 61,8 59,6 51,7 0 3 3/8 9/14 43,2 61,7 7/23 7/15
25-paź-2023 W100 Les Franqueses del Valles Magdalena Frech R32 Lose 6-4 2-6 0-6 79 3,49 1,27 None None
17-paź-2023 Monastir Erika Andreeva R32 Lose 2-6 0-6 130 2,96 1,39 50,0 47,8 34,8 0 2 4/9 2/7 18,5 45,0 0/3 0/7
13-paź-2023 W40 Quinta do Lago Elena Gabriela Ruse QF Lose 2-6 2-6 185 2,36 1,52 nan nan nan None None nan nan
12-paź-2023 W40 Quinta do Lago Kathleen Kanev R16 Win 7-5 6-1 400 1,26 3,48 nan nan nan None None nan nan
11-paź-2023 W40 Quinta do Lago Francisca Jorge R32 Win 6-4 6-4 256 1,68 2,05 nan nan nan None None nan nan
24-sie-2023 US Open Kimberly Birrell Q2 Lose 3-6 4-6 111 2,23 1,63 56,3 63,9 42,9 2 3 8/12 5/9 35,3 36,4 2/6 2/10
22-sie-2023 US Open Liv Hovde Q1 Win 6-4 6-2 268 1,69 2,13 73,9 70,6 41,7 0 2 0/2 7/9 37,0 72,0 5/8 5/9
09-sie-2023 Kozerki 125 Tereza Martincova R16 Lose 6-4 5-7 3-6 109 2,7 1,44 66,7 61,5 57,7 2 1 0/5 10/15 31,5 60,9 4/10 4/16
08-sie-2023 Kozerki 125 Naiktha Bains R32 Win 6-4 6-4 298 1,32 3,38 72,5 53,4 45,5 2 2 8/12 6/10 50,0 62,5 6/13 6/10
Data Turniej Przeciwnik Runda Wynik Ranking rywala Własny kurs Kurs rywala % 1-szego Serwisu % Pkt 1-szego Serwisu % Pkt 2-giego Serwisu Asy DFs BPs Obronione Gemy serwisowe % Pkt z Ret 1. Serw. % Pkt z Ret 2. Serw. BPs Zdobyte Gemy z returnu
22-lis-2023 W100 Valencia Katarzyna Kawa R32 Lose 6-0 3-6 1-6 205 1,92 1,77 None None
19-wrz-2023 Parma 125 Katarzyna Kawa R32 Lose 1-6 3-6 246 1,73 2,07 58,9 54,5 30,4 1 1 9/15 2/8 34,5 45,5 2/3 2/8
16-wrz-2023 Bucharest 125 Sara Errani Semis Lose 3-6 3-6 115 2,22 1,63 68,5 37,8 15,8 2 1 1/9 1/9 50,0 70,0 5/12 5/9
15-wrz-2023 Bucharest 125 Anca Alexia Todoni QF Win 7-6(3) 6-4 281 2,3 1,6 64,7 70,5 58,3 2 0 0/1 10/11 26,7 54,8 1/7 1/11
14-wrz-2023 Bucharest 125 Irina Bara R16 Win 7-5 2-6 7-6(6) 185 1,93 1,83 61,1 58,0 45,5 1 2 6/13 9/16 44,4 55,0 6/15 6/16
12-wrz-2023 Bucharest 125 Berfu Cengiz R32 Win 6-2 6-2 228 1,24 4,0 60,0 63,3 70,0 2 0 1/2 7/8 59,4 47,8 5/9 5/8
05-wrz-2023 Bari 125 Tamara Zidansek R32 Lose 1-6 6-2 2-6 118 2,79 1,42 71,4 60,0 45,5 2 3 13/17 7/11 30,8 43,2 2/5 2/12
23-lip-2023 W60 Olomouc Lea Boskovic Final Win 6-7(6) 6-3 6-1 277 1,6 2,21 nan nan nan None None nan nan
22-lip-2023 W60 Olomouc Alexandra Cadantu Ignatik Semis Win 6-3 6-3 245 1,61 2,17 nan nan nan None None nan nan
21-lip-2023 W60 Olomouc Tereza Valentova QF Win 6-4 6-4 730 1,6 2,19 nan nan nan None None nan nan
20-lip-2023 W60 Olomouc Anna Gabric R16 Win 7-5 6-2 1354 1,19 4,15 nan nan nan None None nan nan
19-lip-2023 W60 Olomouc Denisa Hindova R32 Win 6-1 7-6(5) 642 1,09 6,42 nan nan nan None None nan nan
11-lip-2023 Bastad 125 Viktoriya Tomova R32 Lose 1-6 4-6 99 2,61 1,48 61,7 27,6 44,4 0 0 0/7 2/9 39,4 55,6 3/6 3/8
09-lip-2023 W60 Liepaja Jessie Aney Final Win 6-4 6-4 412 1,34 3,0 nan nan nan None None nan nan
08-lip-2023 W60 Liepaja Cristina Dinu Semis Win 6-2 6-3 283 1,35 3,0 nan nan nan None None nan nan
07-lip-2023 W60 Liepaja Dejana Radanovic QF Win 7-5 6-4 508 1,46 2,54 nan nan nan None None nan nan
06-lip-2023 W60 Liepaja Cagla Buyukakcay R16 Win 6-0 4-6 6-4 256 1,49 2,52 nan nan nan None None nan nan
05-lip-2023 W60 Liepaja Daniela Vismane R32 Win 3-6 6-0 6-3 362 1,73 2,32 nan nan nan None None nan nan
22-cze-2023 W40 Ystad Astra Sharma R16 Lose 0-6 2-6 276 2,09 1,67 nan nan nan None None nan nan
21-cze-2023 W40 Ystad Aneta Laboutkova R32 Win 4-6 6-2 7-6(6) 548 1,08 6,78 nan nan nan None None nan nan
12-cze-2023 Valencia 125 Sara Errani R32 Lose 4-6 0-6 69 2,34 1,58 60,0 45,5 50,0 0 1 4/9 3/8 28,3 62,5 1/4 1/8
11-cze-2023 Valencia 125 Mona Barthel Q2 Win 6-1 3-1 200 1,54 2,39 61,5 68,8 80,0 2 0 0/1 5/6 53,3 82,4 5/6 5/6
10-cze-2023 Valencia 125 Sesil Karatantcheva Q1 Win 6-1 6-0 883 1,38 2,96 51,1 75,0 65,2 0 1 2/2 7/7 66,7 69,2 5/5 5/6
06-cze-2023 Makarska 125 Linda Noskova R32 Lose 2-6 5-7 50 5,48 1,14 52,7 79,3 42,3 1 2 2/5 7/10 17,6 44,4 0/3 0/10
23-maj-2023 Roland Garros Olivia Gadecki Q1 Lose 0-6 2-6 155 1,78 1,99 58,6 50,0 16,7 0 1 6/12 1/7 17,4 52,6 1/3 1/7
19-maj-2023 W60 Bodrum Irina Bara QF Lose 6-2 5-7 1-6 223 2,21 1,6 nan nan nan None None nan nan
18-maj-2023 W60 Bodrum Daria Lodikova R16 Win 1-6 6-0 6-3 461 1,32 3,16 nan nan nan None None nan nan
17-maj-2023 W60 Bodrum Eva Garkusha R32 Win 6-2 6-2 1311 1,03 8,73 nan nan nan None None nan nan
07-maj-2023 W60 Prague Jessica Bouzas Maneiro Final Win 2-6 6-3 6-4 182 2,17 1,62 nan nan nan None None nan nan
06-maj-2023 W60 Prague Tena Lukas Semis Win 6-4 7-6(2) 233 2,21 1,6 nan nan nan None None nan nan
05-maj-2023 W60 Prague Sada Nahimana QF Win 6-4 6-1 244 1,58 2,25 nan nan nan None None nan nan
04-maj-2023 W60 Prague Tereza Valentova R16 Win 6-1 6-1 0 1,17 4,44 nan nan nan None None nan nan
02-maj-2023 W60 Prague Lucie Havlickova R32 Win 4-6 6-0 6-4 277 2,05 1,59 nan nan nan None None nan nan
19-kwi-2023 W60 Bellinzona Mirra Andreeva R32 Lose 4-6 6-4 1-6 243 5,07 1,13 nan nan nan None None nan nan
14-kwi-2023 W60 Chiasso Celine Naef QF Lose 6-7(4) 3-6 265 2,67 1,42 nan nan nan None None nan nan
13-kwi-2023 W60 Chiasso Nigina Abduraimova R16 Win 6-4 5-7 6-4 186 1,66 2,14 nan nan nan None None nan nan
12-kwi-2023 W60 Chiasso Alice Tubello R32 Win 7-5 6-4 344 1,68 2,05 nan nan nan None None nan nan
03-kwi-2023 W40 Split Alexandra Cadantu Ignatik R32 Lose 4-6 4-6 219 2,13 1,65 nan nan nan None None nan nan
Data Turniej Przeciwnik Runda Wynik Ranking rywala Własny kurs Kurs rywala % 1-szego Serwisu % Pkt 1-szego Serwisu % Pkt 2-giego Serwisu Asy DFs BPs Obronione Gemy serwisowe % Pkt z Ret 1. Serw. % Pkt z Ret 2. Serw. BPs Zdobyte Gemy z returnu
29-cze-2023 Wimbledon Greet Minnen Q3 Lose 2-6 3-6 123 4,49 1,19 65,3 65,6 29,4 1 1 2/6 5/9 21,2 37,5 0/1 0/8
28-cze-2023 Wimbledon Vera Zvonareva Q2 Win 6-4 6-1 797 2,76 1,43 56,3 65,0 51,6 4 1 13/15 6/8 48,3 71,4 6/10 6/9
27-cze-2023 Wimbledon Marie Benoit Q1 Win 6-4 6-0 226 1,74 2,06 45,7 66,7 60,0 0 5 0/2 6/8 52,2 63,3 6/9 6/8
109

Darja Semenistaja

Najwyższy ranking: 109

0%
% wygranych Pressure Points przy serwisie
0%
% wygranych Pressure Points przy returnie
2.13
Średnia Pressure Points w gemie serwisowym
2.13
Średnia Pressure Points w gemie returnowym
Obecny widok:
Wszystkie nawierzchnie
Łącznie
Twarda
Ziemia
Trawa
Możesz porównać dane profilu Darja Semenistaja na wybranej nawierzchni z dowolnym profilem z listy poniżej. Po dokonaniu wyboru, możesz zmienić zawodnika oraz nawierzchnię, lub usunąć porównanie i powrócić wyłącznie do statystyk oglądanego gracza.

Procent gemów serwisowych wygranych od stanu

Procent gemów returnowych wygranych od stanu

Pressure Points przy serwisie - Wszystkie nawierzchnie

Data Turniej Przeciwnik Runda Wynik Pressure Points wygrane przy serwisie Gemy serwisowe wygrane od stanu:
0-30 0-40 15-30 15-40 30-30 30-40 Deuce 40-A
18-mar-2024 Miami Laura Siegemund Q2 Lose 0-6 2-6 5/16 0/1 0/0 1/5 0/4 1/2 0/2 0/1 0/1
17-mar-2024 Miami Arina Rodionova Q1 Win 7-6(1) 6-2 10/17 0/0 0/0 1/3 0/1 4/5 1/2 2/2 1/1
10-mar-2024 Charleston 125 McCartney Kessler Q1 Lose 3-6 1-6 16/27 2/5 0/2 2/3 1/4 2/3 1/3 3/3 2/2
05-mar-2024 Indian Wells Harriet Dart Q1 Lose 2-6 2-6 5/15 0/3 0/2 0/3 0/3 1/2 0/1 1/1 0/0
29-lut-2024 Austin Xiyu Wang R16 Lose 1-6 2-6 9/20 0/1 0/0 0/3 0/2 1/2 1/3 1/3 0/2
27-lut-2024 Austin Victoria Jimenez Kasintseva R32 Win 6-7(2) 6-2 6-4 15/25 0/1 0/1 0/2 0/2 4/5 2/3 4/5 1/2
11-lut-2024 Mumbai 125 Storm Hunter Final Win 5-7 7-6(6) 6-2 15/29 1/5 0/1 2/6 1/5 2/4 1/5 1/2 0/1
10-lut-2024 Mumbai 125 Arianne Hartono Semis Win 7-5 6-4 14/21 1/1 0/0 3/5 2/3 3/4 3/4 4/4 0/0
09-lut-2024 Mumbai 125 Polina Kudermetova QF Win 6-4 6-3 11/18 0/1 0/0 1/2 0/0 3/5 1/3 1/2 1/2
07-lut-2024 Mumbai 125 Amandine Hesse R16 Win 2-6 6-4 6-4 13/26 1/2 0/1 1/3 0/2 3/7 0/2 2/4 0/2
05-lut-2024 Mumbai 125 Panna Udvardy R32 Win 7-5 3-6 6-2 20/29 2/3 0/1 4/5 0/1 5/5 2/3 4/5 1/2
01-lut-2024 W50 Indore Saki Imamura R16 Lose 3-6 4-6 12/24 0/2 0/1 1/4 0/1 1/3 1/4 2/3 0/1
31-sty-2024 W50 Indore Vaishnavi Adkar R32 Win 6-2 6-0 4/6 1/2 0/0 1/2 0/1 1/1 0/0 0/0 0/0
27-sty-2024 W50 Pune Moyuka Uchijima Semis Lose 4-6 6-2 6-7(5) 9/17 0/2 0/1 1/4 0/2 3/5 0/1 0/1 0/1
26-sty-2024 W50 Pune Alexandra Eala QF Win 7-6(6) 6-0 17/26 1/2 0/1 4/6 1/2 3/4 2/4 3/4 0/1
25-sty-2024 W50 Pune Naho Sato R16 Win 6-1 6-7(2) 6-2 30/44 3/3 1/1 4/6 2/4 3/4 3/6 5/6 3/4
24-sty-2024 W50 Pune Sahaja Yamalapalli R32 Win 5-7 6-3 6-3 14/27 0/1 0/0 0/2 0/1 1/4 1/2 5/8 2/5
21-sty-2024 W50 Bengaluru Carole Monnet Final Win 6-1 3-0 4/6 0/1 0/1 0/0 0/1 0/0 0/1 2/2 0/0
20-sty-2024 W50 Bengaluru Naho Sato Semis Win 6-4 6-1 16/26 2/2 0/0 2/5 0/2 2/3 1/3 3/6 0/3
19-sty-2024 W50 Bengaluru Polina Kudermetova QF Win 6-3 6-7(5) 5-1 15/27 1/1 0/0 2/4 1/3 3/5 1/3 2/5 0/3
18-sty-2024 W50 Bengaluru Lena Papadakis R16 Win 7-6(5) 3-6 6-4 17/35 0/2 0/2 1/5 0/3 3/7 0/5 1/5 0/4
17-sty-2024 W50 Bengaluru Soha Sadiq R32 Win 6-2 6-1 4/4 0/0 0/0 0/0 0/0 3/3 0/0 1/1 0/0
11-sty-2024 Australian Open Maya Joint Q2 Lose 1-6 6-7(4) 10/24 0/3 0/2 1/5 1/4 0/2 1/4 1/2 0/1
10-sty-2024 Australian Open Timea Babos Q1 Win 6-4 2-6 6-4 16/31 0/4 0/2 2/5 0/4 3/5 0/2 1/2 1/2
31-gru-2023 Canberra 125 Kaylah McPhee Q1 Lose 3-6 4-6 3/15 0/1 0/1 0/0 0/0 1/5 0/4 0/1 0/1
14-gru-2023 Limoges 125 Elisabetta Cocciaretto R16 Lose 3-6 4-6 6/12 1/3 0/2 1/2 0/1 2/2 0/0 1/1 0/0
12-gru-2023 Limoges 125 Noma Noha Akugue R32 Win 4-6 6-4 6-3 10/21 0/3 0/3 3/3 1/2 4/5 1/2 1/2 0/1
22-lis-2023 W100 Valencia Katarzyna Kawa R32 Lose 6-0 3-6 1-6 8/21 0/2 0/1 0/4 0/3 1/2 0/2 1/2 1/2
25-paź-2023 W100 Les Franqueses del Valles Magdalena Frech R32 Lose 6-4 2-6 0-6 25/46 1/3 0/1 3/6 2/5 2/3 2/4 3/5 3/5
17-paź-2023 Monastir Erika Andreeva R32 Lose 2-6 0-6 9/21 0/1 0/1 1/4 0/3 2/4 1/3 1/3 0/2
13-paź-2023 W40 Quinta do Lago Elena Gabriela Ruse QF Lose 2-6 2-6 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
12-paź-2023 W40 Quinta do Lago Kathleen Kanev R16 Win 7-5 6-1 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
11-paź-2023 W40 Quinta do Lago Francisca Jorge R32 Win 6-4 6-4 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
19-wrz-2023 Parma 125 Katarzyna Kawa R32 Lose 1-6 3-6 13/31 0/3 0/2 0/3 0/2 0/3 0/5 0/4 0/4
16-wrz-2023 Bucharest 125 Sara Errani Semis Lose 3-6 3-6 10/27 1/5 0/2 1/5 0/2 1/5 0/2 0/3 0/3
15-wrz-2023 Bucharest 125 Anca Alexia Todoni QF Win 7-6(3) 6-4 10/12 1/2 0/0 2/3 0/1 5/5 0/0 1/1 0/0
14-wrz-2023 Bucharest 125 Irina Bara R16 Win 7-5 2-6 7-6(6) 18/35 1/4 0/2 2/5 1/4 1/3 1/4 3/4 0/1
12-wrz-2023 Bucharest 125 Berfu Cengiz R32 Win 6-2 6-2 5/8 0/0 0/0 0/1 0/1 1/1 1/1 3/3 0/0
05-wrz-2023 Bari 125 Tamara Zidansek R32 Lose 1-6 6-2 2-6 22/37 1/5 0/3 3/4 3/5 0/0 3/5 3/4 2/3
24-sie-2023 US Open Kimberly Birrell Q2 Lose 3-6 4-6 13/27 0/0 0/0 1/4 1/3 1/3 1/3 2/5 1/4
22-sie-2023 US Open Liv Hovde Q1 Win 6-4 6-2 5/9 0/1 0/1 2/3 0/1 3/3 0/0 0/0 0/0
09-sie-2023 Kozerki 125 Tereza Martincova R16 Lose 6-4 5-7 3-6 6/16 0/3 0/0 0/5 0/4 1/2 0/1 1/1 0/0
08-sie-2023 Kozerki 125 Naiktha Bains R32 Win 6-4 6-4 24/38 3/5 1/1 2/5 1/3 3/5 1/1 3/5 2/4
23-lip-2023 W60 Olomouc Lea Boskovic Final Win 6-7(6) 6-3 6-1 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
22-lip-2023 W60 Olomouc Alexandra Cadantu Ignatik Semis Win 6-3 6-3 7/13 0/0 0/0 1/3 1/2 0/1 1/1 2/3 1/2
21-lip-2023 W60 Olomouc Tereza Valentova QF Win 6-4 6-4 13/24 0/2 0/1 0/2 0/2 2/2 1/2 3/5 1/3
20-lip-2023 W60 Olomouc Anna Gabric R16 Win 7-5 6-2 9/15 1/2 0/1 2/4 0/3 3/3 0/0 2/2 0/0
19-lip-2023 W60 Olomouc Denisa Hindova R32 Win 6-1 7-6(5) 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
11-lip-2023 Bastad 125 Viktoriya Tomova R32 Lose 1-6 4-6 1/15 0/3 0/2 0/3 0/3 0/1 0/1 0/1 0/1
09-lip-2023 W60 Liepaja Jessie Aney Final Win 6-4 6-4 20/32 1/4 0/0 2/5 1/4 2/3 2/5 3/4 1/2
08-lip-2023 W60 Liepaja Cristina Dinu Semis Win 6-2 6-3 11/16 0/0 0/0 2/3 0/1 2/2 1/2 2/2 1/1
07-lip-2023 W60 Liepaja Dejana Radanovic QF Win 7-5 6-4 16/26 0/4 0/3 2/3 0/3 3/3 1/3 2/3 0/1
06-lip-2023 W60 Liepaja Cagla Buyukakcay R16 Win 6-0 4-6 6-4 17/30 0/2 0/2 4/7 2/4 2/5 2/5 2/3 0/1
05-lip-2023 W60 Liepaja Daniela Vismane R32 Win 3-6 6-0 6-3 18/27 0/0 0/0 2/5 0/2 4/5 1/4 3/4 1/2
29-cze-2023 Wimbledon Greet Minnen Q3 Lose 2-6 3-6 5/14 0/2 0/2 1/2 0/2 1/2 0/1 1/2 0/1
28-cze-2023 Wimbledon Vera Zvonareva Q2 Win 6-4 6-1 24/37 2/3 1/2 1/2 1/3 2/2 2/3 2/3 2/3
27-cze-2023 Wimbledon Marie Benoit Q1 Win 6-4 6-0 7/11 0/0 0/0 2/4 0/0 2/4 0/1 0/1 0/1
22-cze-2023 W40 Ystad Astra Sharma R16 Lose 0-6 2-6 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
21-cze-2023 W40 Ystad Aneta Laboutkova R32 Win 4-6 6-2 7-6(6) 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
12-cze-2023 Valencia 125 Sara Errani R32 Lose 4-6 0-6 9/22 0/1 0/0 0/3 0/2 1/4 0/3 1/3 1/3
11-cze-2023 Valencia 125 Mona Barthel Q2 Win 6-1 3-1 2/4 0/0 0/0 1/1 0/0 1/2 0/1 0/0 0/0
10-cze-2023 Valencia 125 Sesil Karatantcheva Q1 Win 6-1 6-0 8/10 0/0 0/0 1/1 0/0 2/2 0/0 2/2 2/2
06-cze-2023 Makarska 125 Linda Noskova R32 Lose 2-6 5-7 10/17 1/3 0/0 1/4 0/2 3/4 0/2 0/1 0/1
23-maj-2023 Roland Garros Olivia Gadecki Q1 Lose 0-6 2-6 13/31 0/3 0/2 0/3 0/2 0/2 0/1 1/2 0/1
19-maj-2023 W60 Bodrum Irina Bara QF Lose 6-2 5-7 1-6 19/38 0/2 0/2 1/6 0/2 1/6 0/3 1/5 0/4
18-maj-2023 W60 Bodrum Daria Lodikova R16 Win 1-6 6-0 6-3 23/37 0/1 0/0 5/7 0/2 5/7 3/7 4/5 2/3
17-maj-2023 W60 Bodrum Eva Garkusha R32 Win 6-2 6-2 15/23 0/0 0/0 1/2 0/1 4/5 2/4 2/2 2/2
07-maj-2023 W60 Prague Jessica Bouzas Maneiro Final Win 2-6 6-3 6-4 14/31 0/2 0/1 1/3 0/2 2/4 0/4 1/4 1/4
06-maj-2023 W60 Prague Tena Lukas Semis Win 6-4 7-6(2) 14/26 0/1 0/1 1/3 0/1 3/5 0/2 1/3 0/2
05-maj-2023 W60 Prague Sada Nahimana QF Win 6-4 6-1 6/12 0/0 0/0 2/4 0/1 2/4 0/3 0/0 0/0
04-maj-2023 W60 Prague Tereza Valentova R16 Win 6-1 6-1 9/13 1/2 0/0 1/2 0/1 2/2 1/2 2/2 1/1
02-maj-2023 W60 Prague Lucie Havlickova R32 Win 4-6 6-0 6-4 12/23 0/0 0/0 0/2 0/0 2/6 0/3 2/4 1/3
19-kwi-2023 W60 Bellinzona Mirra Andreeva R32 Lose 4-6 6-4 1-6 18/34 1/3 0/0 1/6 0/4 2/4 1/3 4/7 0/3
14-kwi-2023 W60 Chiasso Celine Naef QF Lose 6-7(4) 3-6 20/32 2/4 0/2 3/3 1/1 3/4 2/2 2/3 2/3
13-kwi-2023 W60 Chiasso Nigina Abduraimova R16 Win 6-4 5-7 6-4 24/43 0/3 0/1 2/4 1/2 4/7 1/1 1/5 1/5
12-kwi-2023 W60 Chiasso Alice Tubello R32 Win 7-5 6-4 10/19 0/3 0/2 1/3 0/4 2/2 0/3 0/1 0/1
03-kwi-2023 W40 Split Alexandra Cadantu Ignatik R32 Lose 4-6 4-6 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
Data Turniej Przeciwnik Runda Wynik Pressure Points wygrane przy serwisie Gemy serwisowe wygrane od stanu:
0-30 0-40 15-30 15-40 30-30 30-40 Deuce 40-A
18-mar-2024 Miami Laura Siegemund Q2 Lose 0-6 2-6 5/16 0/1 0/0 1/5 0/4 1/2 0/2 0/1 0/1
17-mar-2024 Miami Arina Rodionova Q1 Win 7-6(1) 6-2 10/17 0/0 0/0 1/3 0/1 4/5 1/2 2/2 1/1
10-mar-2024 Charleston 125 McCartney Kessler Q1 Lose 3-6 1-6 16/27 2/5 0/2 2/3 1/4 2/3 1/3 3/3 2/2
05-mar-2024 Indian Wells Harriet Dart Q1 Lose 2-6 2-6 5/15 0/3 0/2 0/3 0/3 1/2 0/1 1/1 0/0
29-lut-2024 Austin Xiyu Wang R16 Lose 1-6 2-6 9/20 0/1 0/0 0/3 0/2 1/2 1/3 1/3 0/2
27-lut-2024 Austin Victoria Jimenez Kasintseva R32 Win 6-7(2) 6-2 6-4 15/25 0/1 0/1 0/2 0/2 4/5 2/3 4/5 1/2
11-lut-2024 Mumbai 125 Storm Hunter Final Win 5-7 7-6(6) 6-2 15/29 1/5 0/1 2/6 1/5 2/4 1/5 1/2 0/1
10-lut-2024 Mumbai 125 Arianne Hartono Semis Win 7-5 6-4 14/21 1/1 0/0 3/5 2/3 3/4 3/4 4/4 0/0
09-lut-2024 Mumbai 125 Polina Kudermetova QF Win 6-4 6-3 11/18 0/1 0/0 1/2 0/0 3/5 1/3 1/2 1/2
07-lut-2024 Mumbai 125 Amandine Hesse R16 Win 2-6 6-4 6-4 13/26 1/2 0/1 1/3 0/2 3/7 0/2 2/4 0/2
05-lut-2024 Mumbai 125 Panna Udvardy R32 Win 7-5 3-6 6-2 20/29 2/3 0/1 4/5 0/1 5/5 2/3 4/5 1/2
01-lut-2024 W50 Indore Saki Imamura R16 Lose 3-6 4-6 12/24 0/2 0/1 1/4 0/1 1/3 1/4 2/3 0/1
31-sty-2024 W50 Indore Vaishnavi Adkar R32 Win 6-2 6-0 4/6 1/2 0/0 1/2 0/1 1/1 0/0 0/0 0/0
27-sty-2024 W50 Pune Moyuka Uchijima Semis Lose 4-6 6-2 6-7(5) 9/17 0/2 0/1 1/4 0/2 3/5 0/1 0/1 0/1
26-sty-2024 W50 Pune Alexandra Eala QF Win 7-6(6) 6-0 17/26 1/2 0/1 4/6 1/2 3/4 2/4 3/4 0/1
25-sty-2024 W50 Pune Naho Sato R16 Win 6-1 6-7(2) 6-2 30/44 3/3 1/1 4/6 2/4 3/4 3/6 5/6 3/4
24-sty-2024 W50 Pune Sahaja Yamalapalli R32 Win 5-7 6-3 6-3 14/27 0/1 0/0 0/2 0/1 1/4 1/2 5/8 2/5
21-sty-2024 W50 Bengaluru Carole Monnet Final Win 6-1 3-0 4/6 0/1 0/1 0/0 0/1 0/0 0/1 2/2 0/0
20-sty-2024 W50 Bengaluru Naho Sato Semis Win 6-4 6-1 16/26 2/2 0/0 2/5 0/2 2/3 1/3 3/6 0/3
19-sty-2024 W50 Bengaluru Polina Kudermetova QF Win 6-3 6-7(5) 5-1 15/27 1/1 0/0 2/4 1/3 3/5 1/3 2/5 0/3
18-sty-2024 W50 Bengaluru Lena Papadakis R16 Win 7-6(5) 3-6 6-4 17/35 0/2 0/2 1/5 0/3 3/7 0/5 1/5 0/4
17-sty-2024 W50 Bengaluru Soha Sadiq R32 Win 6-2 6-1 4/4 0/0 0/0 0/0 0/0 3/3 0/0 1/1 0/0
11-sty-2024 Australian Open Maya Joint Q2 Lose 1-6 6-7(4) 10/24 0/3 0/2 1/5 1/4 0/2 1/4 1/2 0/1
10-sty-2024 Australian Open Timea Babos Q1 Win 6-4 2-6 6-4 16/31 0/4 0/2 2/5 0/4 3/5 0/2 1/2 1/2
31-gru-2023 Canberra 125 Kaylah McPhee Q1 Lose 3-6 4-6 3/15 0/1 0/1 0/0 0/0 1/5 0/4 0/1 0/1
14-gru-2023 Limoges 125 Elisabetta Cocciaretto R16 Lose 3-6 4-6 6/12 1/3 0/2 1/2 0/1 2/2 0/0 1/1 0/0
12-gru-2023 Limoges 125 Noma Noha Akugue R32 Win 4-6 6-4 6-3 10/21 0/3 0/3 3/3 1/2 4/5 1/2 1/2 0/1
25-paź-2023 W100 Les Franqueses del Valles Magdalena Frech R32 Lose 6-4 2-6 0-6 25/46 1/3 0/1 3/6 2/5 2/3 2/4 3/5 3/5
17-paź-2023 Monastir Erika Andreeva R32 Lose 2-6 0-6 9/21 0/1 0/1 1/4 0/3 2/4 1/3 1/3 0/2
13-paź-2023 W40 Quinta do Lago Elena Gabriela Ruse QF Lose 2-6 2-6 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
12-paź-2023 W40 Quinta do Lago Kathleen Kanev R16 Win 7-5 6-1 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
11-paź-2023 W40 Quinta do Lago Francisca Jorge R32 Win 6-4 6-4 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
24-sie-2023 US Open Kimberly Birrell Q2 Lose 3-6 4-6 13/27 0/0 0/0 1/4 1/3 1/3 1/3 2/5 1/4
22-sie-2023 US Open Liv Hovde Q1 Win 6-4 6-2 5/9 0/1 0/1 2/3 0/1 3/3 0/0 0/0 0/0
09-sie-2023 Kozerki 125 Tereza Martincova R16 Lose 6-4 5-7 3-6 6/16 0/3 0/0 0/5 0/4 1/2 0/1 1/1 0/0
08-sie-2023 Kozerki 125 Naiktha Bains R32 Win 6-4 6-4 24/38 3/5 1/1 2/5 1/3 3/5 1/1 3/5 2/4
Data Turniej Przeciwnik Runda Wynik Pressure Points wygrane przy serwisie Gemy serwisowe wygrane od stanu:
0-30 0-40 15-30 15-40 30-30 30-40 Deuce 40-A
22-lis-2023 W100 Valencia Katarzyna Kawa R32 Lose 6-0 3-6 1-6 8/21 0/2 0/1 0/4 0/3 1/2 0/2 1/2 1/2
19-wrz-2023 Parma 125 Katarzyna Kawa R32 Lose 1-6 3-6 13/31 0/3 0/2 0/3 0/2 0/3 0/5 0/4 0/4
16-wrz-2023 Bucharest 125 Sara Errani Semis Lose 3-6 3-6 10/27 1/5 0/2 1/5 0/2 1/5 0/2 0/3 0/3
15-wrz-2023 Bucharest 125 Anca Alexia Todoni QF Win 7-6(3) 6-4 10/12 1/2 0/0 2/3 0/1 5/5 0/0 1/1 0/0
14-wrz-2023 Bucharest 125 Irina Bara R16 Win 7-5 2-6 7-6(6) 18/35 1/4 0/2 2/5 1/4 1/3 1/4 3/4 0/1
12-wrz-2023 Bucharest 125 Berfu Cengiz R32 Win 6-2 6-2 5/8 0/0 0/0 0/1 0/1 1/1 1/1 3/3 0/0
05-wrz-2023 Bari 125 Tamara Zidansek R32 Lose 1-6 6-2 2-6 22/37 1/5 0/3 3/4 3/5 0/0 3/5 3/4 2/3
23-lip-2023 W60 Olomouc Lea Boskovic Final Win 6-7(6) 6-3 6-1 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
22-lip-2023 W60 Olomouc Alexandra Cadantu Ignatik Semis Win 6-3 6-3 7/13 0/0 0/0 1/3 1/2 0/1 1/1 2/3 1/2
21-lip-2023 W60 Olomouc Tereza Valentova QF Win 6-4 6-4 13/24 0/2 0/1 0/2 0/2 2/2 1/2 3/5 1/3
20-lip-2023 W60 Olomouc Anna Gabric R16 Win 7-5 6-2 9/15 1/2 0/1 2/4 0/3 3/3 0/0 2/2 0/0
19-lip-2023 W60 Olomouc Denisa Hindova R32 Win 6-1 7-6(5) 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
11-lip-2023 Bastad 125 Viktoriya Tomova R32 Lose 1-6 4-6 1/15 0/3 0/2 0/3 0/3 0/1 0/1 0/1 0/1
09-lip-2023 W60 Liepaja Jessie Aney Final Win 6-4 6-4 20/32 1/4 0/0 2/5 1/4 2/3 2/5 3/4 1/2
08-lip-2023 W60 Liepaja Cristina Dinu Semis Win 6-2 6-3 11/16 0/0 0/0 2/3 0/1 2/2 1/2 2/2 1/1
07-lip-2023 W60 Liepaja Dejana Radanovic QF Win 7-5 6-4 16/26 0/4 0/3 2/3 0/3 3/3 1/3 2/3 0/1
06-lip-2023 W60 Liepaja Cagla Buyukakcay R16 Win 6-0 4-6 6-4 17/30 0/2 0/2 4/7 2/4 2/5 2/5 2/3 0/1
05-lip-2023 W60 Liepaja Daniela Vismane R32 Win 3-6 6-0 6-3 18/27 0/0 0/0 2/5 0/2 4/5 1/4 3/4 1/2
22-cze-2023 W40 Ystad Astra Sharma R16 Lose 0-6 2-6 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
21-cze-2023 W40 Ystad Aneta Laboutkova R32 Win 4-6 6-2 7-6(6) 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
12-cze-2023 Valencia 125 Sara Errani R32 Lose 4-6 0-6 9/22 0/1 0/0 0/3 0/2 1/4 0/3 1/3 1/3
11-cze-2023 Valencia 125 Mona Barthel Q2 Win 6-1 3-1 2/4 0/0 0/0 1/1 0/0 1/2 0/1 0/0 0/0
10-cze-2023 Valencia 125 Sesil Karatantcheva Q1 Win 6-1 6-0 8/10 0/0 0/0 1/1 0/0 2/2 0/0 2/2 2/2
06-cze-2023 Makarska 125 Linda Noskova R32 Lose 2-6 5-7 10/17 1/3 0/0 1/4 0/2 3/4 0/2 0/1 0/1
23-maj-2023 Roland Garros Olivia Gadecki Q1 Lose 0-6 2-6 13/31 0/3 0/2 0/3 0/2 0/2 0/1 1/2 0/1
19-maj-2023 W60 Bodrum Irina Bara QF Lose 6-2 5-7 1-6 19/38 0/2 0/2 1/6 0/2 1/6 0/3 1/5 0/4
18-maj-2023 W60 Bodrum Daria Lodikova R16 Win 1-6 6-0 6-3 23/37 0/1 0/0 5/7 0/2 5/7 3/7 4/5 2/3
17-maj-2023 W60 Bodrum Eva Garkusha R32 Win 6-2 6-2 15/23 0/0 0/0 1/2 0/1 4/5 2/4 2/2 2/2
07-maj-2023 W60 Prague Jessica Bouzas Maneiro Final Win 2-6 6-3 6-4 14/31 0/2 0/1 1/3 0/2 2/4 0/4 1/4 1/4
06-maj-2023 W60 Prague Tena Lukas Semis Win 6-4 7-6(2) 14/26 0/1 0/1 1/3 0/1 3/5 0/2 1/3 0/2
05-maj-2023 W60 Prague Sada Nahimana QF Win 6-4 6-1 6/12 0/0 0/0 2/4 0/1 2/4 0/3 0/0 0/0
04-maj-2023 W60 Prague Tereza Valentova R16 Win 6-1 6-1 9/13 1/2 0/0 1/2 0/1 2/2 1/2 2/2 1/1
02-maj-2023 W60 Prague Lucie Havlickova R32 Win 4-6 6-0 6-4 12/23 0/0 0/0 0/2 0/0 2/6 0/3 2/4 1/3
19-kwi-2023 W60 Bellinzona Mirra Andreeva R32 Lose 4-6 6-4 1-6 18/34 1/3 0/0 1/6 0/4 2/4 1/3 4/7 0/3
14-kwi-2023 W60 Chiasso Celine Naef QF Lose 6-7(4) 3-6 20/32 2/4 0/2 3/3 1/1 3/4 2/2 2/3 2/3
13-kwi-2023 W60 Chiasso Nigina Abduraimova R16 Win 6-4 5-7 6-4 24/43 0/3 0/1 2/4 1/2 4/7 1/1 1/5 1/5
12-kwi-2023 W60 Chiasso Alice Tubello R32 Win 7-5 6-4 10/19 0/3 0/2 1/3 0/4 2/2 0/3 0/1 0/1
03-kwi-2023 W40 Split Alexandra Cadantu Ignatik R32 Lose 4-6 4-6 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
Data Turniej Przeciwnik Runda Wynik Pressure Points wygrane przy serwisie Gemy serwisowe wygrane od stanu:
0-30 0-40 15-30 15-40 30-30 30-40 Deuce 40-A
29-cze-2023 Wimbledon Greet Minnen Q3 Lose 2-6 3-6 5/14 0/2 0/2 1/2 0/2 1/2 0/1 1/2 0/1
28-cze-2023 Wimbledon Vera Zvonareva Q2 Win 6-4 6-1 24/37 2/3 1/2 1/2 1/3 2/2 2/3 2/3 2/3
27-cze-2023 Wimbledon Marie Benoit Q1 Win 6-4 6-0 7/11 0/0 0/0 2/4 0/0 2/4 0/1 0/1 0/1

Pressure Points przy returnie - Wszystkie nawierzchnie

Data Turniej Przeciwnik Runda Wynik Pressure Points wygrane przy returnie Gemy returnowe wygrane od stanu:
0-30 0-40 15-30 15-40 30-30 30-40 Deuce 40-A
18-mar-2024 Miami Laura Siegemund Q2 Lose 0-6 2-6 3/11 0/0 0/0 0/0 0/0 0/1 0/0 0/2 0/2
17-mar-2024 Miami Arina Rodionova Q1 Win 7-6(1) 6-2 12/22 2/2 1/1 2/3 2/3 2/2 1/2 2/3 2/2
10-mar-2024 Charleston 125 McCartney Kessler Q1 Lose 3-6 1-6 3/15 0/1 0/1 0/1 0/1 0/2 0/1 0/4 0/2
05-mar-2024 Indian Wells Harriet Dart Q1 Lose 2-6 2-6 3/10 1/1 1/1 0/0 1/1 0/2 1/1 0/1 0/1
29-lut-2024 Austin Xiyu Wang R16 Lose 1-6 2-6 4/17 0/0 0/0 0/2 0/0 0/4 0/3 0/3 0/1
27-lut-2024 Austin Victoria Jimenez Kasintseva R32 Win 6-7(2) 6-2 6-4 20/42 1/3 0/0 5/7 3/4 3/6 3/5 3/5 3/4
11-lut-2024 Mumbai 125 Storm Hunter Final Win 5-7 7-6(6) 6-2 22/49 2/2 1/1 5/6 4/4 3/7 5/6 2/7 2/5
10-lut-2024 Mumbai 125 Arianne Hartono Semis Win 7-5 6-4 8/11 2/2 2/2 2/2 3/3 0/1 1/1 0/0 0/0
09-lut-2024 Mumbai 125 Polina Kudermetova QF Win 6-4 6-3 10/13 2/2 0/0 2/2 1/1 4/4 4/4 0/0 0/0
07-lut-2024 Mumbai 125 Amandine Hesse R16 Win 2-6 6-4 6-4 15/30 2/2 2/2 2/3 2/2 3/6 2/4 2/5 2/2
05-lut-2024 Mumbai 125 Panna Udvardy R32 Win 7-5 3-6 6-2 13/35 2/2 1/1 2/6 1/1 2/9 3/6 1/4 1/2
01-lut-2024 W50 Indore Saki Imamura R16 Lose 3-6 4-6 5/13 1/2 0/0 2/3 2/2 0/1 2/3 0/1 0/0
31-sty-2024 W50 Indore Vaishnavi Adkar R32 Win 6-2 6-0 14/25 3/3 1/1 4/5 4/4 2/3 1/1 1/2 1/1
27-sty-2024 W50 Pune Moyuka Uchijima Semis Lose 4-6 6-2 6-7(5) 16/42 2/4 1/1 4/7 2/3 3/6 5/7 1/5 1/2
26-sty-2024 W50 Pune Alexandra Eala QF Win 7-6(6) 6-0 16/30 1/1 1/1 3/3 4/4 1/4 2/3 2/3 2/3
25-sty-2024 W50 Pune Naho Sato R16 Win 6-1 6-7(2) 6-2 21/36 3/3 2/2 4/5 2/2 2/4 1/1 3/4 3/4
24-sty-2024 W50 Pune Sahaja Yamalapalli R32 Win 5-7 6-3 6-3 20/50 4/4 1/1 4/6 1/3 4/6 0/2 4/7 4/5
21-sty-2024 W50 Bengaluru Carole Monnet Final Win 6-1 3-0 11/17 1/1 0/0 5/5 2/2 3/3 4/4 1/1 1/1
20-sty-2024 W50 Bengaluru Naho Sato Semis Win 6-4 6-1 20/40 3/4 1/1 3/4 0/1 4/5 3/4 5/7 5/6
19-sty-2024 W50 Bengaluru Polina Kudermetova QF Win 6-3 6-7(5) 5-1 22/46 6/6 4/4 3/6 4/4 3/6 6/6 3/5 3/4
18-sty-2024 W50 Bengaluru Lena Papadakis R16 Win 7-6(5) 3-6 6-4 19/32 6/6 6/6 1/2 3/3 1/2 1/2 2/5 2/3
17-sty-2024 W50 Bengaluru Soha Sadiq R32 Win 6-2 6-1 11/17 4/4 3/3 1/2 2/2 1/2 2/2 1/1 1/1
11-sty-2024 Australian Open Maya Joint Q2 Lose 1-6 6-7(4) 9/30 3/5 0/0 4/7 1/1 3/7 2/3 1/4 1/1
10-sty-2024 Australian Open Timea Babos Q1 Win 6-4 2-6 6-4 16/39 2/3 1/1 5/8 3/3 2/7 3/3 1/5 1/3
31-gru-2023 Canberra 125 Kaylah McPhee Q1 Lose 3-6 4-6 7/19 2/4 0/0 2/4 2/3 1/2 0/1 1/3 1/1
14-gru-2023 Limoges 125 Elisabetta Cocciaretto R16 Lose 3-6 4-6 3/20 0/0 0/0 0/2 0/1 0/3 0/1 0/4 0/1
12-gru-2023 Limoges 125 Noma Noha Akugue R32 Win 4-6 6-4 6-3 27/61 3/4 2/2 3/5 3/3 1/5 2/5 4/9 4/8
22-lis-2023 W100 Valencia Katarzyna Kawa R32 Lose 6-0 3-6 1-6 12/22 0/0 0/0 4/4 2/2 2/3 3/4 0/2 0/1
25-paź-2023 W100 Les Franqueses del Valles Magdalena Frech R32 Lose 6-4 2-6 0-6 4/11 2/2 2/2 0/2 0/0 0/3 0/0 0/2 0/0
17-paź-2023 Monastir Erika Andreeva R32 Lose 2-6 0-6 2/12 0/1 0/0 0/1 0/1 0/2 0/1 0/2 0/1
13-paź-2023 W40 Quinta do Lago Elena Gabriela Ruse QF Lose 2-6 2-6 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
12-paź-2023 W40 Quinta do Lago Kathleen Kanev R16 Win 7-5 6-1 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
11-paź-2023 W40 Quinta do Lago Francisca Jorge R32 Win 6-4 6-4 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
19-wrz-2023 Parma 125 Katarzyna Kawa R32 Lose 1-6 3-6 5/14 1/2 1/1 0/1 0/0 1/3 1/1 0/2 0/1
16-wrz-2023 Bucharest 125 Sara Errani Semis Lose 3-6 3-6 16/33 2/2 0/0 5/5 2/2 3/4 3/4 2/5 2/3
15-wrz-2023 Bucharest 125 Anca Alexia Todoni QF Win 7-6(3) 6-4 9/24 0/0 0/0 2/4 1/2 1/5 0/3 1/4 1/2
14-wrz-2023 Bucharest 125 Irina Bara R16 Win 7-5 2-6 7-6(6) 16/37 2/5 2/3 2/5 3/5 1/5 2/5 1/6 1/2
12-wrz-2023 Bucharest 125 Berfu Cengiz R32 Win 6-2 6-2 14/23 2/2 1/1 2/2 0/0 3/5 3/4 3/4 3/3
05-wrz-2023 Bari 125 Tamara Zidansek R32 Lose 1-6 6-2 2-6 6/21 0/1 0/0 1/5 1/2 1/6 1/2 0/3 0/1
24-sie-2023 US Open Kimberly Birrell Q2 Lose 3-6 4-6 7/15 1/2 1/1 1/3 1/2 0/1 0/1 0/1 0/1
22-sie-2023 US Open Liv Hovde Q1 Win 6-4 6-2 11/18 1/1 1/1 4/5 3/4 1/2 1/2 1/2 1/1
09-sie-2023 Kozerki 125 Tereza Martincova R16 Lose 6-4 5-7 3-6 12/30 1/2 1/2 3/6 1/2 2/6 1/3 2/4 2/2
08-sie-2023 Kozerki 125 Naiktha Bains R32 Win 6-4 6-4 16/29 2/2 2/2 2/3 3/4 1/2 3/4 2/4 2/3
23-lip-2023 W60 Olomouc Lea Boskovic Final Win 6-7(6) 6-3 6-1 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
22-lip-2023 W60 Olomouc Alexandra Cadantu Ignatik Semis Win 6-3 6-3 12/20 3/3 1/1 4/5 3/3 1/2 2/2 1/1 1/1
21-lip-2023 W60 Olomouc Tereza Valentova QF Win 6-4 6-4 16/31 2/3 2/3 3/4 3/4 1/2 2/4 2/4 2/2
20-lip-2023 W60 Olomouc Anna Gabric R16 Win 7-5 6-2 14/25 3/3 2/2 2/3 1/2 3/5 3/4 1/3 1/1
19-lip-2023 W60 Olomouc Denisa Hindova R32 Win 6-1 7-6(5) 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
11-lip-2023 Bastad 125 Viktoriya Tomova R32 Lose 1-6 4-6 8/17 1/1 1/1 1/3 0/1 2/3 1/3 1/4 1/1
09-lip-2023 W60 Liepaja Jessie Aney Final Win 6-4 6-4 15/28 1/1 0/0 4/6 2/2 4/6 2/3 2/3 2/2
08-lip-2023 W60 Liepaja Cristina Dinu Semis Win 6-2 6-3 10/17 1/1 1/1 3/3 2/2 1/3 1/2 0/2 0/1
07-lip-2023 W60 Liepaja Dejana Radanovic QF Win 7-5 6-4 18/44 2/2 2/2 1/2 1/1 2/6 1/1 3/7 3/5
06-lip-2023 W60 Liepaja Cagla Buyukakcay R16 Win 6-0 4-6 6-4 20/38 4/4 2/2 4/4 4/4 3/6 5/5 3/5 3/4
05-lip-2023 W60 Liepaja Daniela Vismane R32 Win 3-6 6-0 6-3 15/32 4/4 2/2 4/7 3/3 1/5 3/5 0/3 0/1
29-cze-2023 Wimbledon Greet Minnen Q3 Lose 2-6 3-6 1/11 0/1 0/0 0/2 0/0 0/3 0/0 0/2 0/1
28-cze-2023 Wimbledon Vera Zvonareva Q2 Win 6-4 6-1 12/18 4/4 4/4 1/1 2/2 2/2 3/3 1/1 1/1
27-cze-2023 Wimbledon Marie Benoit Q1 Win 6-4 6-0 13/21 1/1 0/0 4/4 3/3 3/4 3/3 2/2 2/2
22-cze-2023 W40 Ystad Astra Sharma R16 Lose 0-6 2-6 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
21-cze-2023 W40 Ystad Aneta Laboutkova R32 Win 4-6 6-2 7-6(6) 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
12-cze-2023 Valencia 125 Sara Errani R32 Lose 4-6 0-6 5/14 0/0 0/0 0/1 0/0 1/3 1/1 1/2 1/1
11-cze-2023 Valencia 125 Mona Barthel Q2 Win 6-1 3-1 10/16 2/3 0/0 5/6 5/5 0/1 1/1 0/0 0/0
10-cze-2023 Valencia 125 Sesil Karatantcheva Q1 Win 6-1 6-0 10/10 1/1 1/1 2/2 2/2 2/2 2/2 0/0 0/0
06-cze-2023 Makarska 125 Linda Noskova R32 Lose 2-6 5-7 3/15 0/0 0/0 0/2 0/0 0/2 0/1 0/2 0/1
23-maj-2023 Roland Garros Olivia Gadecki Q1 Lose 0-6 2-6 4/11 0/1 0/0 1/2 0/0 1/3 1/2 1/2 1/1
19-maj-2023 W60 Bodrum Irina Bara QF Lose 6-2 5-7 1-6 21/55 1/3 0/1 2/5 1/3 5/7 4/6 4/7 4/4
18-maj-2023 W60 Bodrum Daria Lodikova R16 Win 1-6 6-0 6-3 15/25 0/0 0/0 6/6 4/4 2/3 1/2 1/3 1/3
17-maj-2023 W60 Bodrum Eva Garkusha R32 Win 6-2 6-2 12/15 3/3 3/3 2/2 3/3 2/2 2/2 0/0 0/0
07-maj-2023 W60 Prague Jessica Bouzas Maneiro Final Win 2-6 6-3 6-4 17/38 7/7 3/3 4/8 3/4 2/5 4/7 0/3 0/0
06-maj-2023 W60 Prague Tena Lukas Semis Win 6-4 7-6(2) 12/24 1/1 0/0 2/3 2/2 1/4 3/4 2/5 2/3
05-maj-2023 W60 Prague Sada Nahimana QF Win 6-4 6-1 14/22 2/2 0/0 6/7 4/4 2/3 2/2 2/2 2/2
04-maj-2023 W60 Prague Tereza Valentova R16 Win 6-1 6-1 12/19 3/3 2/2 3/3 2/2 2/2 3/3 1/2 1/1
02-maj-2023 W60 Prague Lucie Havlickova R32 Win 4-6 6-0 6-4 16/31 3/4 2/2 5/6 4/4 2/4 3/3 1/2 1/2
19-kwi-2023 W60 Bellinzona Mirra Andreeva R32 Lose 4-6 6-4 1-6 18/37 1/2 1/1 1/2 2/3 3/4 4/6 3/6 3/4
14-kwi-2023 W60 Chiasso Celine Naef QF Lose 6-7(4) 3-6 4/12 2/2 1/1 1/2 1/1 1/2 2/2 0/1 0/0
13-kwi-2023 W60 Chiasso Nigina Abduraimova R16 Win 6-4 5-7 6-4 19/40 3/3 2/2 4/7 4/4 1/6 4/5 2/5 2/3
12-kwi-2023 W60 Chiasso Alice Tubello R32 Win 7-5 6-4 18/41 5/6 2/3 4/4 6/7 0/1 3/4 2/3 2/2
03-kwi-2023 W40 Split Alexandra Cadantu Ignatik R32 Lose 4-6 4-6 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
Data Turniej Przeciwnik Runda Wynik Pressure Points wygrane przy returnie Gemy returnowe wygrane od stanu:
0-30 0-40 15-30 15-40 30-30 30-40 Deuce 40-A
18-mar-2024 Miami Laura Siegemund Q2 Lose 0-6 2-6 3/11 0/0 0/0 0/0 0/0 0/1 0/0 0/2 0/2
17-mar-2024 Miami Arina Rodionova Q1 Win 7-6(1) 6-2 12/22 2/2 1/1 2/3 2/3 2/2 1/2 2/3 2/2
10-mar-2024 Charleston 125 McCartney Kessler Q1 Lose 3-6 1-6 3/15 0/1 0/1 0/1 0/1 0/2 0/1 0/4 0/2
05-mar-2024 Indian Wells Harriet Dart Q1 Lose 2-6 2-6 3/10 1/1 1/1 0/0 1/1 0/2 1/1 0/1 0/1
29-lut-2024 Austin Xiyu Wang R16 Lose 1-6 2-6 4/17 0/0 0/0 0/2 0/0 0/4 0/3 0/3 0/1
27-lut-2024 Austin Victoria Jimenez Kasintseva R32 Win 6-7(2) 6-2 6-4 20/42 1/3 0/0 5/7 3/4 3/6 3/5 3/5 3/4
11-lut-2024 Mumbai 125 Storm Hunter Final Win 5-7 7-6(6) 6-2 22/49 2/2 1/1 5/6 4/4 3/7 5/6 2/7 2/5
10-lut-2024 Mumbai 125 Arianne Hartono Semis Win 7-5 6-4 8/11 2/2 2/2 2/2 3/3 0/1 1/1 0/0 0/0
09-lut-2024 Mumbai 125 Polina Kudermetova QF Win 6-4 6-3 10/13 2/2 0/0 2/2 1/1 4/4 4/4 0/0 0/0
07-lut-2024 Mumbai 125 Amandine Hesse R16 Win 2-6 6-4 6-4 15/30 2/2 2/2 2/3 2/2 3/6 2/4 2/5 2/2
05-lut-2024 Mumbai 125 Panna Udvardy R32 Win 7-5 3-6 6-2 13/35 2/2 1/1 2/6 1/1 2/9 3/6 1/4 1/2
01-lut-2024 W50 Indore Saki Imamura R16 Lose 3-6 4-6 5/13 1/2 0/0 2/3 2/2 0/1 2/3 0/1 0/0
31-sty-2024 W50 Indore Vaishnavi Adkar R32 Win 6-2 6-0 14/25 3/3 1/1 4/5 4/4 2/3 1/1 1/2 1/1
27-sty-2024 W50 Pune Moyuka Uchijima Semis Lose 4-6 6-2 6-7(5) 16/42 2/4 1/1 4/7 2/3 3/6 5/7 1/5 1/2
26-sty-2024 W50 Pune Alexandra Eala QF Win 7-6(6) 6-0 16/30 1/1 1/1 3/3 4/4 1/4 2/3 2/3 2/3
25-sty-2024 W50 Pune Naho Sato R16 Win 6-1 6-7(2) 6-2 21/36 3/3 2/2 4/5 2/2 2/4 1/1 3/4 3/4
24-sty-2024 W50 Pune Sahaja Yamalapalli R32 Win 5-7 6-3 6-3 20/50 4/4 1/1 4/6 1/3 4/6 0/2 4/7 4/5
21-sty-2024 W50 Bengaluru Carole Monnet Final Win 6-1 3-0 11/17 1/1 0/0 5/5 2/2 3/3 4/4 1/1 1/1
20-sty-2024 W50 Bengaluru Naho Sato Semis Win 6-4 6-1 20/40 3/4 1/1 3/4 0/1 4/5 3/4 5/7 5/6
19-sty-2024 W50 Bengaluru Polina Kudermetova QF Win 6-3 6-7(5) 5-1 22/46 6/6 4/4 3/6 4/4 3/6 6/6 3/5 3/4
18-sty-2024 W50 Bengaluru Lena Papadakis R16 Win 7-6(5) 3-6 6-4 19/32 6/6 6/6 1/2 3/3 1/2 1/2 2/5 2/3
17-sty-2024 W50 Bengaluru Soha Sadiq R32 Win 6-2 6-1 11/17 4/4 3/3 1/2 2/2 1/2 2/2 1/1 1/1
11-sty-2024 Australian Open Maya Joint Q2 Lose 1-6 6-7(4) 9/30 3/5 0/0 4/7 1/1 3/7 2/3 1/4 1/1
10-sty-2024 Australian Open Timea Babos Q1 Win 6-4 2-6 6-4 16/39 2/3 1/1 5/8 3/3 2/7 3/3 1/5 1/3
31-gru-2023 Canberra 125 Kaylah McPhee Q1 Lose 3-6 4-6 7/19 2/4 0/0 2/4 2/3 1/2 0/1 1/3 1/1
14-gru-2023 Limoges 125 Elisabetta Cocciaretto R16 Lose 3-6 4-6 3/20 0/0 0/0 0/2 0/1 0/3 0/1 0/4 0/1
12-gru-2023 Limoges 125 Noma Noha Akugue R32 Win 4-6 6-4 6-3 27/61 3/4 2/2 3/5 3/3 1/5 2/5 4/9 4/8
25-paź-2023 W100 Les Franqueses del Valles Magdalena Frech R32 Lose 6-4 2-6 0-6 4/11 2/2 2/2 0/2 0/0 0/3 0/0 0/2 0/0
17-paź-2023 Monastir Erika Andreeva R32 Lose 2-6 0-6 2/12 0/1 0/0 0/1 0/1 0/2 0/1 0/2 0/1
13-paź-2023 W40 Quinta do Lago Elena Gabriela Ruse QF Lose 2-6 2-6 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
12-paź-2023 W40 Quinta do Lago Kathleen Kanev R16 Win 7-5 6-1 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
11-paź-2023 W40 Quinta do Lago Francisca Jorge R32 Win 6-4 6-4 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
24-sie-2023 US Open Kimberly Birrell Q2 Lose 3-6 4-6 7/15 1/2 1/1 1/3 1/2 0/1 0/1 0/1 0/1
22-sie-2023 US Open Liv Hovde Q1 Win 6-4 6-2 11/18 1/1 1/1 4/5 3/4 1/2 1/2 1/2 1/1
09-sie-2023 Kozerki 125 Tereza Martincova R16 Lose 6-4 5-7 3-6 12/30 1/2 1/2 3/6 1/2 2/6 1/3 2/4 2/2
08-sie-2023 Kozerki 125 Naiktha Bains R32 Win 6-4 6-4 16/29 2/2 2/2 2/3 3/4 1/2 3/4 2/4 2/3
Data Turniej Przeciwnik Runda Wynik Pressure Points wygrane przy returnie Gemy returnowe wygrane od stanu:
0-30 0-40 15-30 15-40 30-30 30-40 Deuce 40-A
22-lis-2023 W100 Valencia Katarzyna Kawa R32 Lose 6-0 3-6 1-6 12/22 0/0 0/0 4/4 2/2 2/3 3/4 0/2 0/1
19-wrz-2023 Parma 125 Katarzyna Kawa R32 Lose 1-6 3-6 5/14 1/2 1/1 0/1 0/0 1/3 1/1 0/2 0/1
16-wrz-2023 Bucharest 125 Sara Errani Semis Lose 3-6 3-6 16/33 2/2 0/0 5/5 2/2 3/4 3/4 2/5 2/3
15-wrz-2023 Bucharest 125 Anca Alexia Todoni QF Win 7-6(3) 6-4 9/24 0/0 0/0 2/4 1/2 1/5 0/3 1/4 1/2
14-wrz-2023 Bucharest 125 Irina Bara R16 Win 7-5 2-6 7-6(6) 16/37 2/5 2/3 2/5 3/5 1/5 2/5 1/6 1/2
12-wrz-2023 Bucharest 125 Berfu Cengiz R32 Win 6-2 6-2 14/23 2/2 1/1 2/2 0/0 3/5 3/4 3/4 3/3
05-wrz-2023 Bari 125 Tamara Zidansek R32 Lose 1-6 6-2 2-6 6/21 0/1 0/0 1/5 1/2 1/6 1/2 0/3 0/1
23-lip-2023 W60 Olomouc Lea Boskovic Final Win 6-7(6) 6-3 6-1 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
22-lip-2023 W60 Olomouc Alexandra Cadantu Ignatik Semis Win 6-3 6-3 12/20 3/3 1/1 4/5 3/3 1/2 2/2 1/1 1/1
21-lip-2023 W60 Olomouc Tereza Valentova QF Win 6-4 6-4 16/31 2/3 2/3 3/4 3/4 1/2 2/4 2/4 2/2
20-lip-2023 W60 Olomouc Anna Gabric R16 Win 7-5 6-2 14/25 3/3 2/2 2/3 1/2 3/5 3/4 1/3 1/1
19-lip-2023 W60 Olomouc Denisa Hindova R32 Win 6-1 7-6(5) 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
11-lip-2023 Bastad 125 Viktoriya Tomova R32 Lose 1-6 4-6 8/17 1/1 1/1 1/3 0/1 2/3 1/3 1/4 1/1
09-lip-2023 W60 Liepaja Jessie Aney Final Win 6-4 6-4 15/28 1/1 0/0 4/6 2/2 4/6 2/3 2/3 2/2
08-lip-2023 W60 Liepaja Cristina Dinu Semis Win 6-2 6-3 10/17 1/1 1/1 3/3 2/2 1/3 1/2 0/2 0/1
07-lip-2023 W60 Liepaja Dejana Radanovic QF Win 7-5 6-4 18/44 2/2 2/2 1/2 1/1 2/6 1/1 3/7 3/5
06-lip-2023 W60 Liepaja Cagla Buyukakcay R16 Win 6-0 4-6 6-4 20/38 4/4 2/2 4/4 4/4 3/6 5/5 3/5 3/4
05-lip-2023 W60 Liepaja Daniela Vismane R32 Win 3-6 6-0 6-3 15/32 4/4 2/2 4/7 3/3 1/5 3/5 0/3 0/1
22-cze-2023 W40 Ystad Astra Sharma R16 Lose 0-6 2-6 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
21-cze-2023 W40 Ystad Aneta Laboutkova R32 Win 4-6 6-2 7-6(6) 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
12-cze-2023 Valencia 125 Sara Errani R32 Lose 4-6 0-6 5/14 0/0 0/0 0/1 0/0 1/3 1/1 1/2 1/1
11-cze-2023 Valencia 125 Mona Barthel Q2 Win 6-1 3-1 10/16 2/3 0/0 5/6 5/5 0/1 1/1 0/0 0/0
10-cze-2023 Valencia 125 Sesil Karatantcheva Q1 Win 6-1 6-0 10/10 1/1 1/1 2/2 2/2 2/2 2/2 0/0 0/0
06-cze-2023 Makarska 125 Linda Noskova R32 Lose 2-6 5-7 3/15 0/0 0/0 0/2 0/0 0/2 0/1 0/2 0/1
23-maj-2023 Roland Garros Olivia Gadecki Q1 Lose 0-6 2-6 4/11 0/1 0/0 1/2 0/0 1/3 1/2 1/2 1/1
19-maj-2023 W60 Bodrum Irina Bara QF Lose 6-2 5-7 1-6 21/55 1/3 0/1 2/5 1/3 5/7 4/6 4/7 4/4
18-maj-2023 W60 Bodrum Daria Lodikova R16 Win 1-6 6-0 6-3 15/25 0/0 0/0 6/6 4/4 2/3 1/2 1/3 1/3
17-maj-2023 W60 Bodrum Eva Garkusha R32 Win 6-2 6-2 12/15 3/3 3/3 2/2 3/3 2/2 2/2 0/0 0/0
07-maj-2023 W60 Prague Jessica Bouzas Maneiro Final Win 2-6 6-3 6-4 17/38 7/7 3/3 4/8 3/4 2/5 4/7 0/3 0/0
06-maj-2023 W60 Prague Tena Lukas Semis Win 6-4 7-6(2) 12/24 1/1 0/0 2/3 2/2 1/4 3/4 2/5 2/3
05-maj-2023 W60 Prague Sada Nahimana QF Win 6-4 6-1 14/22 2/2 0/0 6/7 4/4 2/3 2/2 2/2 2/2
04-maj-2023 W60 Prague Tereza Valentova R16 Win 6-1 6-1 12/19 3/3 2/2 3/3 2/2 2/2 3/3 1/2 1/1
02-maj-2023 W60 Prague Lucie Havlickova R32 Win 4-6 6-0 6-4 16/31 3/4 2/2 5/6 4/4 2/4 3/3 1/2 1/2
19-kwi-2023 W60 Bellinzona Mirra Andreeva R32 Lose 4-6 6-4 1-6 18/37 1/2 1/1 1/2 2/3 3/4 4/6 3/6 3/4
14-kwi-2023 W60 Chiasso Celine Naef QF Lose 6-7(4) 3-6 4/12 2/2 1/1 1/2 1/1 1/2 2/2 0/1 0/0
13-kwi-2023 W60 Chiasso Nigina Abduraimova R16 Win 6-4 5-7 6-4 19/40 3/3 2/2 4/7 4/4 1/6 4/5 2/5 2/3
12-kwi-2023 W60 Chiasso Alice Tubello R32 Win 7-5 6-4 18/41 5/6 2/3 4/4 6/7 0/1 3/4 2/3 2/2
03-kwi-2023 W40 Split Alexandra Cadantu Ignatik R32 Lose 4-6 4-6 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
Data Turniej Przeciwnik Runda Wynik Pressure Points wygrane przy returnie Gemy returnowe wygrane od stanu:
0-30 0-40 15-30 15-40 30-30 30-40 Deuce 40-A
29-cze-2023 Wimbledon Greet Minnen Q3 Lose 2-6 3-6 1/11 0/1 0/0 0/2 0/0 0/3 0/0 0/2 0/1
28-cze-2023 Wimbledon Vera Zvonareva Q2 Win 6-4 6-1 12/18 4/4 4/4 1/1 2/2 2/2 3/3 1/1 1/1
27-cze-2023 Wimbledon Marie Benoit Q1 Win 6-4 6-0 13/21 1/1 0/0 4/4 3/3 3/4 3/3 2/2 2/2