147

Celine Naef

Najwyższy ranking: 121

Wszystkie mecze

(37 W - 24 P)

Jako faworyt:
z kursem poniżej 1.20

(12 W - 0 P)

Jako faworyt:
z kursem pomiędzy 1.20, a 1.50

(15 W - 10 P)

Jako faworyt:
z kursem pomiędzy 1.50, a 1.80

(5 W - 2 P)

Nie jako faworyt:
kurs na rywala 1.50 - 1.80

(4 W - 4 P)

Nie jako faworyt:
kurs na rywala 1.20 - 1.50

(1 W - 5 P)

Jako underdog:
kurs na rywala poniżej 1.20

(0 W - 1 P)

Dominacja & Efektywność

Obecny widok:
Wszystkie nawierzchnie
Łącznie
Twarda
Ziemia
Trawa

Radar Statystyk Ogólnych

Możesz porównać dane profilu Celine Naef na wybranej nawierzchni z dowolnym profilem z listy poniżej. Po dokonaniu wyboru, możesz zmienić zawodnika oraz nawierzchnię, lub usunąć porównanie i powrócić wyłącznie do statystyk oglądanego gracza.

Breakpointy, asy, podwójne błędy

Celine Naef Wyniki Meczów - Wszystkie nawierzchnie

Data Turniej Przeciwnik Runda Wynik Ranking rywala Własny kurs Kurs rywala % 1-szego Serwisu % Pkt 1-szego Serwisu % Pkt 2-giego Serwisu Asy DFs BPs Obronione Gemy serwisowe % Pkt z Ret 1. Serw. % Pkt z Ret 2. Serw. BPs Zdobyte Gemy z returnu
19-mar-2024 W75 Maribor Elena Pridankina R32 Lose 2-6 6-1 6-7(5) 290 1,32 2,97 None None
10-mar-2024 W75 Trnava Suzan Lamens Final Lose 2-6 2-6 195 1,27 3,44 nan nan nan None None nan nan
09-mar-2024 W75 Trnava Jana Fett Semis Win 6-2 4-6 6-2 174 1,23 3,81 nan nan nan None None nan nan
08-mar-2024 W75 Trnava Himeno Sakatsume QF Win 6-1 6-2 178 1,16 4,47 nan nan nan None None nan nan
07-mar-2024 W75 Trnava Tereza Martincova R16 Win 6-3 6-3 150 1,39 2,76 nan nan nan None None nan nan
06-mar-2024 W75 Trnava Tatiana Barkova R32 Win 6-4 6-1 245 1,24 3,68 nan nan nan None None nan nan
29-lut-2024 W50 Macon Harmony Tan R16 Lose 4-6 6-4 3-6 260 1,26 3,44 nan nan nan None None nan nan
28-lut-2024 W50 Macon Yufei Ren R32 Win 6-1 6-0 514 1,07 7,21 nan nan nan None None nan nan
24-lut-2024 W75 Porto Anna Bondar Semis Lose 6-2 6-7(5) 3-6 120 1,37 2,87 nan nan nan None None nan nan
23-lut-2024 W75 Porto Anna Lena Friedsam QF Win 6-2 7-6(2) 150 1,29 3,27 nan nan nan None None nan nan
22-lut-2024 W75 Porto Ella Seidel R16 Win 6-3 6-1 157 1,95 1,75 nan nan nan None None nan nan
20-lut-2024 W75 Porto Susan Bandecchi R32 Win 6-1 6-2 378 1,18 4,26 nan nan nan None None nan nan
15-lut-2024 W75 Altenkirchen Kathinka Von Deichmann R16 Lose 3-6 6-4 4-6 284 1,28 3,42 nan nan nan None None nan nan
14-lut-2024 W75 Altenkirchen Anna Sinclair Rogers R32 Win 7-6(3) 6-1 667 1,05 8,25 nan nan nan None None nan nan
11-sty-2024 Australian Open Storm Hunter Q2 Lose 3-6 6-7(4) 179 1,63 2,21 51,3 59,0 35,1 4 2 3/9 5/11 36,5 67,6 4/18 4/10
10-sty-2024 Australian Open Tatiana Prozorova Q1 Win 6-1 6-0 234 1,24 3,92 55,8 91,7 42,1 2 3 0/0 7/7 64,7 68,8 5/5 5/6
02-sty-2024 Canberra 125 Nuria ParrizasDiaz R32 Lose 3-6 1-6 123 1,46 2,69 59,2 55,2 35,0 1 2 3/8 3/8 25,0 45,0 1/3 1/8
01-sty-2024 Canberra 125 Jessica Bouzas Maneiro Q2 Win 2-6 6-3 6-0 158 1,36 2,95 71,1 67,2 42,3 3 2 6/9 9/12 51,1 40,6 5/13 5/11
31-gru-2023 Canberra 125 Alexandra Eala Q1 Win 6-4 7-5 185 1,5 2,42 57,4 79,5 41,4 6 2 3/6 8/11 48,0 51,5 5/12 5/11
07-gru-2023 Angers 125 Elisabetta Cocciaretto R16 Lose 6-2 3-6 1-6 48 1,96 1,81 63,6 59,5 37,5 2 4 3/9 6/12 41,7 42,1 4/10 4/12
05-gru-2023 Angers 125 Emeline Dartron R32 Win 2-6 6-4 6-0 421 1,19 4,52 50,0 74,3 57,1 6 2 6/9 9/12 42,1 53,3 5/14 5/12
29-lis-2023 Andorra 125 Erika Andreeva R16 Lose 6-2 4-6 4-6 140 1,91 1,85 57,4 61,1 47,5 1 1 2/7 9/14 38,8 51,4 5/7 5/14
27-lis-2023 Andorra 125 Cristina Bucsa R32 Win 4-6 6-3 6-4 82 1,57 2,35 51,9 68,5 46,0 4 5 5/10 10/15 35,4 55,0 6/9 6/14
09-lis-2023 BJK Cup Finals Danielle Collins Other Lose 6-7(4) 1-6 55 nan nan 61,0 61,1 34,8 4 2 5/9 5/9 16,3 65,6 2/8 2/10
07-lis-2023 BJK Cup Finals Linda Noskova Other Lose 6-7(2) 6-4 4-6 41 nan nan 61,5 65,7 51,1 10 5 6/9 13/16 25,4 53,5 3/11 3/16
18-paź-2023 Cluj-Napoca Jaqueline Cristian R32 Lose 4-6 4-6 97 1,9 1,88 61,0 72,2 47,8 0 1 0/2 8/10 21,1 48,5 0/2 0/10
11-paź-2023 Rouen 125 Jaqueline Cristian R16 Lose 4-6 6-4 3-6 100 1,36 3,06 54,2 61,5 40,9 2 2 9/16 7/14 34,0 63,2 6/9 6/15
09-paź-2023 Rouen 125 Leolia Jeanjean R32 Win 6-3 6-3 134 1,36 3,06 45,8 74,1 43,8 3 1 4/7 6/9 52,9 70,6 6/7 6/9
20-wrz-2023 W60+H Caldas da Rainha Nigina Abduraimova R32 Lose 6-1 3-6 3-6 195 1,24 3,69 nan nan nan None None nan nan
17-wrz-2023 W80 Le Neubourg Alina Korneeva Final Win 4-6 6-2 7-6(7) 217 2,32 1,53 nan nan nan None None nan nan
15-wrz-2023 W80 Le Neubourg Jenny Lim QF Win 5-7 6-1 7-5 732 1,07 7,24 nan nan nan None None nan nan
14-wrz-2023 W80 Le Neubourg Lucia Cortez Llorca R16 Win 7-5 6-1 385 1,18 4,18 nan nan nan None None nan nan
13-wrz-2023 W80 Le Neubourg Mana Kawamura R32 Win 6-2 6-1 675 1,03 9,58 nan nan nan None None nan nan
24-sie-2023 US Open Katie Volynets Q2 Lose 3-6 4-6 124 1,64 2,2 56,1 54,3 47,2 2 1 6/11 5/10 29,4 47,4 2/5 2/9
22-sie-2023 US Open Yuliia Starodubtseva Q1 Win 5-7 6-4 6-4 202 1,61 2,21 56,9 63,8 56,8 3 5 5/9 12/16 43,5 42,6 5/10 5/16
14-sie-2023 Cincinnati Anastasia Potapova R64 Lose 6-1 4-6 5-7 27 3,6 1,3 55,2 64,6 48,7 3 4 3/8 10/15 37,2 53,3 5/11 5/14
25-lip-2023 Lausanne Elisabetta Cocciaretto R32 Lose 6-3 6-7(1) 2-6 42 3,46 1,31 62,1 57,4 39,4 2 2 7/14 7/14 44,8 48,8 7/13 7/15
05-lip-2023 Wimbledon Anastasia Potapova R128 Lose 3-6 3-6 23 2,9 1,42 56,9 53,7 35,5 1 4 7/13 3/9 19,2 68,2 3/3 3/9
29-cze-2023 Wimbledon Dayana Yastremska Q3 Win 6-2 3-6 6-4 152 2,11 1,71 67,4 69,0 60,7 3 2 6/7 12/13 35,3 42,5 3/7 3/14
28-cze-2023 Wimbledon Ashlyn Krueger Q2 Win 6-4 6-2 109 2,31 1,59 58,3 68,6 60,0 5 1 3/4 8/9 45,2 54,5 4/10 4/9
27-cze-2023 Wimbledon Kristina Dmitruk Q1 Win 7-6(3) 6-0 238 1,35 3,11 64,6 73,8 43,5 4 1 1/2 9/10 38,2 82,4 4/5 4/9
16-cze-2023 s Hertogenbosch Veronika Kudermetova QF Lose 3-6 2-6 14 5,54 1,15 54,5 63,3 40,0 0 7 4/8 4/8 20,0 42,1 1/3 1/9
15-cze-2023 s Hertogenbosch Caty Mcnally R16 Win 3-6 6-4 6-3 62 3,8 1,27 70,7 66,0 45,5 3 1 5/10 9/14 40,3 65,6 6/16 6/14
13-cze-2023 s Hertogenbosch Venus Williams R32 Win 3-6 7-6(3) 6-2 696 1,48 2,66 62,5 69,1 57,6 5 3 3/6 11/14 33,9 47,2 4/10 4/15
22-maj-2023 Roland Garros Elizabeth Mandlik Q1 Lose 5-7 3-6 119 1,99 1,78 64,8 57,1 42,1 4 1 1/6 5/10 31,7 37,5 3/4 3/11
18-maj-2023 Florence 125 Priscilla Hon R16 Lose 5-7 3-6 164 1,42 2,77 70,6 50,0 40,0 0 0 10/16 5/11 38,2 41,7 3/6 3/10
16-maj-2023 Florence 125 Katrina Scott R32 Win 4-6 7-6(6) 6-2 167 1,31 3,41 62,6 57,9 52,9 2 6 4/9 10/15 42,4 58,7 6/19 6/15
15-maj-2023 Florence 125 Erin Routliffe Q2 Win 6-4 6-1 863 1,06 8,36 74,4 84,4 63,6 1 0 0/0 8/8 47,2 52,4 4/8 4/9
14-maj-2023 Florence 125 Federica Urgesi Q1 Win 6-4 6-4 964 1,06 7,73 64,3 61,1 50,0 1 0 3/6 7/10 55,8 40,7 5/11 5/10
03-maj-2023 W60 Prague Tena Lukas R16 Lose 7-6(4) 3-6 3-6 233 1,42 2,6 nan nan nan None None nan nan
01-maj-2023 W60 Prague Ipek Oz R32 Win 6-3 6-0 231 1,26 3,51 nan nan nan None None nan nan
22-kwi-2023 W60 Bellinzona Mirra Andreeva Semis Lose 1-6 4-6 243 2,62 1,43 nan nan nan None None nan nan
21-kwi-2023 W60 Bellinzona Zeynep Sonmez QF Win 6-3 6-1 242 1,44 2,6 nan nan nan None None nan nan
20-kwi-2023 W60 Bellinzona Nadine Keller R16 Win 6-0 6-4 476 1,12 5,11 nan nan nan None None nan nan
19-kwi-2023 W60 Bellinzona Eva Lys R32 Win 2-6 7-6(3) 6-4 112 1,6 2,2 nan nan nan None None nan nan
18-kwi-2023 W60 Bellinzona Anna Siskova R64 Win 6-4 7-5 354 1,12 5,47 nan nan nan None None nan nan
16-kwi-2023 W60 Chiasso Mirra Andreeva Final Lose 6-1 6-7(3) 0-6 312 3,3 1,3 nan nan nan None None nan nan
15-kwi-2023 W60 Chiasso Selena Janicijevic Semis Win 7-5 6-1 183 1,44 2,54 nan nan nan None None nan nan
14-kwi-2023 W60 Chiasso Darja Semenistaja QF Win 7-6(4) 6-3 224 1,42 2,67 nan nan nan None None nan nan
13-kwi-2023 W60 Chiasso Fiona Ferro R16 Win 1-6 6-3 6-3 493 1,57 2,25 nan nan nan None None nan nan
12-kwi-2023 W60 Chiasso Simona Waltert R32 Win 6-3 7-5 118 1,81 1,84 nan nan nan None None nan nan
Data Turniej Przeciwnik Runda Wynik Ranking rywala Własny kurs Kurs rywala % 1-szego Serwisu % Pkt 1-szego Serwisu % Pkt 2-giego Serwisu Asy DFs BPs Obronione Gemy serwisowe % Pkt z Ret 1. Serw. % Pkt z Ret 2. Serw. BPs Zdobyte Gemy z returnu
19-mar-2024 W75 Maribor Elena Pridankina R32 Lose 2-6 6-1 6-7(5) 290 1,32 2,97 None None
10-mar-2024 W75 Trnava Suzan Lamens Final Lose 2-6 2-6 195 1,27 3,44 nan nan nan None None nan nan
09-mar-2024 W75 Trnava Jana Fett Semis Win 6-2 4-6 6-2 174 1,23 3,81 nan nan nan None None nan nan
08-mar-2024 W75 Trnava Himeno Sakatsume QF Win 6-1 6-2 178 1,16 4,47 nan nan nan None None nan nan
07-mar-2024 W75 Trnava Tereza Martincova R16 Win 6-3 6-3 150 1,39 2,76 nan nan nan None None nan nan
06-mar-2024 W75 Trnava Tatiana Barkova R32 Win 6-4 6-1 245 1,24 3,68 nan nan nan None None nan nan
29-lut-2024 W50 Macon Harmony Tan R16 Lose 4-6 6-4 3-6 260 1,26 3,44 nan nan nan None None nan nan
28-lut-2024 W50 Macon Yufei Ren R32 Win 6-1 6-0 514 1,07 7,21 nan nan nan None None nan nan
24-lut-2024 W75 Porto Anna Bondar Semis Lose 6-2 6-7(5) 3-6 120 1,37 2,87 nan nan nan None None nan nan
23-lut-2024 W75 Porto Anna Lena Friedsam QF Win 6-2 7-6(2) 150 1,29 3,27 nan nan nan None None nan nan
22-lut-2024 W75 Porto Ella Seidel R16 Win 6-3 6-1 157 1,95 1,75 nan nan nan None None nan nan
20-lut-2024 W75 Porto Susan Bandecchi R32 Win 6-1 6-2 378 1,18 4,26 nan nan nan None None nan nan
11-sty-2024 Australian Open Storm Hunter Q2 Lose 3-6 6-7(4) 179 1,63 2,21 51,3 59,0 35,1 4 2 3/9 5/11 36,5 67,6 4/18 4/10
10-sty-2024 Australian Open Tatiana Prozorova Q1 Win 6-1 6-0 234 1,24 3,92 55,8 91,7 42,1 2 3 0/0 7/7 64,7 68,8 5/5 5/6
02-sty-2024 Canberra 125 Nuria ParrizasDiaz R32 Lose 3-6 1-6 123 1,46 2,69 59,2 55,2 35,0 1 2 3/8 3/8 25,0 45,0 1/3 1/8
01-sty-2024 Canberra 125 Jessica Bouzas Maneiro Q2 Win 2-6 6-3 6-0 158 1,36 2,95 71,1 67,2 42,3 3 2 6/9 9/12 51,1 40,6 5/13 5/11
31-gru-2023 Canberra 125 Alexandra Eala Q1 Win 6-4 7-5 185 1,5 2,42 57,4 79,5 41,4 6 2 3/6 8/11 48,0 51,5 5/12 5/11
07-gru-2023 Angers 125 Elisabetta Cocciaretto R16 Lose 6-2 3-6 1-6 48 1,96 1,81 63,6 59,5 37,5 2 4 3/9 6/12 41,7 42,1 4/10 4/12
05-gru-2023 Angers 125 Emeline Dartron R32 Win 2-6 6-4 6-0 421 1,19 4,52 50,0 74,3 57,1 6 2 6/9 9/12 42,1 53,3 5/14 5/12
29-lis-2023 Andorra 125 Erika Andreeva R16 Lose 6-2 4-6 4-6 140 1,91 1,85 57,4 61,1 47,5 1 1 2/7 9/14 38,8 51,4 5/7 5/14
27-lis-2023 Andorra 125 Cristina Bucsa R32 Win 4-6 6-3 6-4 82 1,57 2,35 51,9 68,5 46,0 4 5 5/10 10/15 35,4 55,0 6/9 6/14
09-lis-2023 BJK Cup Finals Danielle Collins Other Lose 6-7(4) 1-6 55 nan nan 61,0 61,1 34,8 4 2 5/9 5/9 16,3 65,6 2/8 2/10
07-lis-2023 BJK Cup Finals Linda Noskova Other Lose 6-7(2) 6-4 4-6 41 nan nan 61,5 65,7 51,1 10 5 6/9 13/16 25,4 53,5 3/11 3/16
18-paź-2023 Cluj-Napoca Jaqueline Cristian R32 Lose 4-6 4-6 97 1,9 1,88 61,0 72,2 47,8 0 1 0/2 8/10 21,1 48,5 0/2 0/10
11-paź-2023 Rouen 125 Jaqueline Cristian R16 Lose 4-6 6-4 3-6 100 1,36 3,06 54,2 61,5 40,9 2 2 9/16 7/14 34,0 63,2 6/9 6/15
20-wrz-2023 W60+H Caldas da Rainha Nigina Abduraimova R32 Lose 6-1 3-6 3-6 195 1,24 3,69 nan nan nan None None nan nan
17-wrz-2023 W80 Le Neubourg Alina Korneeva Final Win 4-6 6-2 7-6(7) 217 2,32 1,53 nan nan nan None None nan nan
15-wrz-2023 W80 Le Neubourg Jenny Lim QF Win 5-7 6-1 7-5 732 1,07 7,24 nan nan nan None None nan nan
14-wrz-2023 W80 Le Neubourg Lucia Cortez Llorca R16 Win 7-5 6-1 385 1,18 4,18 nan nan nan None None nan nan
13-wrz-2023 W80 Le Neubourg Mana Kawamura R32 Win 6-2 6-1 675 1,03 9,58 nan nan nan None None nan nan
24-sie-2023 US Open Katie Volynets Q2 Lose 3-6 4-6 124 1,64 2,2 56,1 54,3 47,2 2 1 6/11 5/10 29,4 47,4 2/5 2/9
22-sie-2023 US Open Yuliia Starodubtseva Q1 Win 5-7 6-4 6-4 202 1,61 2,21 56,9 63,8 56,8 3 5 5/9 12/16 43,5 42,6 5/10 5/16
14-sie-2023 Cincinnati Anastasia Potapova R64 Lose 6-1 4-6 5-7 27 3,6 1,3 55,2 64,6 48,7 3 4 3/8 10/15 37,2 53,3 5/11 5/14
Data Turniej Przeciwnik Runda Wynik Ranking rywala Własny kurs Kurs rywala % 1-szego Serwisu % Pkt 1-szego Serwisu % Pkt 2-giego Serwisu Asy DFs BPs Obronione Gemy serwisowe % Pkt z Ret 1. Serw. % Pkt z Ret 2. Serw. BPs Zdobyte Gemy z returnu
09-paź-2023 Rouen 125 Leolia Jeanjean R32 Win 6-3 6-3 134 1,36 3,06 45,8 74,1 43,8 3 1 4/7 6/9 52,9 70,6 6/7 6/9
25-lip-2023 Lausanne Elisabetta Cocciaretto R32 Lose 6-3 6-7(1) 2-6 42 3,46 1,31 62,1 57,4 39,4 2 2 7/14 7/14 44,8 48,8 7/13 7/15
22-maj-2023 Roland Garros Elizabeth Mandlik Q1 Lose 5-7 3-6 119 1,99 1,78 64,8 57,1 42,1 4 1 1/6 5/10 31,7 37,5 3/4 3/11
18-maj-2023 Florence 125 Priscilla Hon R16 Lose 5-7 3-6 164 1,42 2,77 70,6 50,0 40,0 0 0 10/16 5/11 38,2 41,7 3/6 3/10
16-maj-2023 Florence 125 Katrina Scott R32 Win 4-6 7-6(6) 6-2 167 1,31 3,41 62,6 57,9 52,9 2 6 4/9 10/15 42,4 58,7 6/19 6/15
15-maj-2023 Florence 125 Erin Routliffe Q2 Win 6-4 6-1 863 1,06 8,36 74,4 84,4 63,6 1 0 0/0 8/8 47,2 52,4 4/8 4/9
14-maj-2023 Florence 125 Federica Urgesi Q1 Win 6-4 6-4 964 1,06 7,73 64,3 61,1 50,0 1 0 3/6 7/10 55,8 40,7 5/11 5/10
03-maj-2023 W60 Prague Tena Lukas R16 Lose 7-6(4) 3-6 3-6 233 1,42 2,6 nan nan nan None None nan nan
01-maj-2023 W60 Prague Ipek Oz R32 Win 6-3 6-0 231 1,26 3,51 nan nan nan None None nan nan
22-kwi-2023 W60 Bellinzona Mirra Andreeva Semis Lose 1-6 4-6 243 2,62 1,43 nan nan nan None None nan nan
21-kwi-2023 W60 Bellinzona Zeynep Sonmez QF Win 6-3 6-1 242 1,44 2,6 nan nan nan None None nan nan
20-kwi-2023 W60 Bellinzona Nadine Keller R16 Win 6-0 6-4 476 1,12 5,11 nan nan nan None None nan nan
19-kwi-2023 W60 Bellinzona Eva Lys R32 Win 2-6 7-6(3) 6-4 112 1,6 2,2 nan nan nan None None nan nan
18-kwi-2023 W60 Bellinzona Anna Siskova R64 Win 6-4 7-5 354 1,12 5,47 nan nan nan None None nan nan
16-kwi-2023 W60 Chiasso Mirra Andreeva Final Lose 6-1 6-7(3) 0-6 312 3,3 1,3 nan nan nan None None nan nan
15-kwi-2023 W60 Chiasso Selena Janicijevic Semis Win 7-5 6-1 183 1,44 2,54 nan nan nan None None nan nan
14-kwi-2023 W60 Chiasso Darja Semenistaja QF Win 7-6(4) 6-3 224 1,42 2,67 nan nan nan None None nan nan
13-kwi-2023 W60 Chiasso Fiona Ferro R16 Win 1-6 6-3 6-3 493 1,57 2,25 nan nan nan None None nan nan
12-kwi-2023 W60 Chiasso Simona Waltert R32 Win 6-3 7-5 118 1,81 1,84 nan nan nan None None nan nan
Data Turniej Przeciwnik Runda Wynik Ranking rywala Własny kurs Kurs rywala % 1-szego Serwisu % Pkt 1-szego Serwisu % Pkt 2-giego Serwisu Asy DFs BPs Obronione Gemy serwisowe % Pkt z Ret 1. Serw. % Pkt z Ret 2. Serw. BPs Zdobyte Gemy z returnu
05-lip-2023 Wimbledon Anastasia Potapova R128 Lose 3-6 3-6 23 2,9 1,42 56,9 53,7 35,5 1 4 7/13 3/9 19,2 68,2 3/3 3/9
29-cze-2023 Wimbledon Dayana Yastremska Q3 Win 6-2 3-6 6-4 152 2,11 1,71 67,4 69,0 60,7 3 2 6/7 12/13 35,3 42,5 3/7 3/14
28-cze-2023 Wimbledon Ashlyn Krueger Q2 Win 6-4 6-2 109 2,31 1,59 58,3 68,6 60,0 5 1 3/4 8/9 45,2 54,5 4/10 4/9
27-cze-2023 Wimbledon Kristina Dmitruk Q1 Win 7-6(3) 6-0 238 1,35 3,11 64,6 73,8 43,5 4 1 1/2 9/10 38,2 82,4 4/5 4/9
16-cze-2023 s Hertogenbosch Veronika Kudermetova QF Lose 3-6 2-6 14 5,54 1,15 54,5 63,3 40,0 0 7 4/8 4/8 20,0 42,1 1/3 1/9
15-cze-2023 s Hertogenbosch Caty Mcnally R16 Win 3-6 6-4 6-3 62 3,8 1,27 70,7 66,0 45,5 3 1 5/10 9/14 40,3 65,6 6/16 6/14
13-cze-2023 s Hertogenbosch Venus Williams R32 Win 3-6 7-6(3) 6-2 696 1,48 2,66 62,5 69,1 57,6 5 3 3/6 11/14 33,9 47,2 4/10 4/15
147

Celine Naef

Najwyższy ranking: 121

0%
% wygranych Pressure Points przy serwisie
0%
% wygranych Pressure Points przy returnie
2.13
Średnia Pressure Points w gemie serwisowym
2.13
Średnia Pressure Points w gemie returnowym
Obecny widok:
Wszystkie nawierzchnie
Łącznie
Twarda
Ziemia
Trawa
Możesz porównać dane profilu Celine Naef na wybranej nawierzchni z dowolnym profilem z listy poniżej. Po dokonaniu wyboru, możesz zmienić zawodnika oraz nawierzchnię, lub usunąć porównanie i powrócić wyłącznie do statystyk oglądanego gracza.

Procent gemów serwisowych wygranych od stanu

Procent gemów returnowych wygranych od stanu

Pressure Points przy serwisie - Wszystkie nawierzchnie

Data Turniej Przeciwnik Runda Wynik Pressure Points wygrane przy serwisie Gemy serwisowe wygrane od stanu:
0-30 0-40 15-30 15-40 30-30 30-40 Deuce 40-A
19-mar-2024 W75 Maribor Elena Pridankina R32 Lose 2-6 6-1 6-7(5) 22/35 2/2 0/0 3/4 1/2 3/4 2/3 3/5 1/3
10-mar-2024 W75 Trnava Suzan Lamens Final Lose 2-6 2-6 4/14 1/2 0/1 1/3 0/2 1/2 0/2 0/1 0/1
09-mar-2024 W75 Trnava Jana Fett Semis Win 6-2 4-6 6-2 12/22 0/2 0/2 1/1 0/1 4/6 0/3 3/5 0/2
08-mar-2024 W75 Trnava Himeno Sakatsume QF Win 6-1 6-2 3/4 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 2/2 1/1
07-mar-2024 W75 Trnava Tereza Martincova R16 Win 6-3 6-3 13/17 0/0 0/0 2/3 1/2 4/4 1/2 2/2 1/1
06-mar-2024 W75 Trnava Tatiana Barkova R32 Win 6-4 6-1 2/6 0/1 0/1 0/0 0/0 0/0 0/0 0/1 0/1
29-lut-2024 W50 Macon Harmony Tan R16 Lose 4-6 6-4 3-6 16/34 1/3 0/1 1/4 0/2 2/4 1/5 2/5 1/4
28-lut-2024 W50 Macon Yufei Ren R32 Win 6-1 6-0 15/20 1/1 1/1 0/0 1/1 4/4 1/1 2/2 2/2
24-lut-2024 W75 Porto Anna Bondar Semis Lose 6-2 6-7(5) 3-6 19/38 0/2 0/1 3/7 1/3 3/7 2/6 4/6 1/3
23-lut-2024 W75 Porto Anna Lena Friedsam QF Win 6-2 7-6(2) 13/17 1/1 0/0 2/3 1/1 3/4 1/2 3/3 1/1
22-lut-2024 W75 Porto Ella Seidel R16 Win 6-3 6-1 14/17 2/2 0/0 3/3 0/0 4/4 2/2 2/2 1/1
20-lut-2024 W75 Porto Susan Bandecchi R32 Win 6-1 6-2 5/6 1/1 0/0 1/1 0/0 1/1 1/1 2/2 0/0
15-lut-2024 W75 Altenkirchen Kathinka Von Deichmann R16 Lose 3-6 6-4 4-6 28/47 1/2 0/0 2/8 0/2 4/8 1/6 2/6 1/5
14-lut-2024 W75 Altenkirchen Anna Sinclair Rogers R32 Win 7-6(3) 6-1 4/8 0/1 0/1 0/0 0/1 1/2 0/0 1/2 0/1
11-sty-2024 Australian Open Storm Hunter Q2 Lose 3-6 6-7(4) 10/24 0/1 0/1 1/4 0/2 2/5 1/5 2/2 1/1
10-sty-2024 Australian Open Tatiana Prozorova Q1 Win 6-1 6-0 4/4 0/0 0/0 0/0 0/0 2/2 0/0 1/1 0/0
02-sty-2024 Canberra 125 Nuria ParrizasDiaz R32 Lose 3-6 1-6 8/20 0/1 0/1 1/4 0/1 1/4 0/3 0/3 0/3
01-sty-2024 Canberra 125 Jessica Bouzas Maneiro Q2 Win 2-6 6-3 6-0 30/38 4/6 0/2 4/5 0/2 5/6 0/2 5/6 1/2
31-gru-2023 Canberra 125 Alexandra Eala Q1 Win 6-4 7-5 10/18 0/2 0/0 0/2 0/1 2/3 0/1 0/2 0/2
07-gru-2023 Angers 125 Elisabetta Cocciaretto R16 Lose 6-2 3-6 1-6 6/19 0/3 0/2 0/2 0/3 1/3 0/3 1/1 1/1
05-gru-2023 Angers 125 Emeline Dartron R32 Win 2-6 6-4 6-0 13/22 1/2 0/1 2/4 0/2 2/3 1/4 2/2 1/1
29-lis-2023 Andorra 125 Erika Andreeva R16 Lose 6-2 4-6 4-6 17/28 0/3 0/1 0/3 0/2 3/5 0/3 3/3 1/1
27-lis-2023 Andorra 125 Cristina Bucsa R32 Win 4-6 6-3 6-4 18/33 0/2 0/1 1/4 0/2 1/3 0/2 2/3 1/2
09-lis-2023 BJK Cup Finals Danielle Collins Other Lose 6-7(4) 1-6 13/22 2/5 1/2 1/4 1/4 2/2 1/3 2/2 0/0
07-lis-2023 BJK Cup Finals Linda Noskova Other Lose 6-7(2) 6-4 4-6 21/31 0/1 0/1 5/5 1/2 6/8 2/3 3/6 0/2
18-paź-2023 Cluj-Napoca Jaqueline Cristian R32 Lose 4-6 4-6 6/10 0/1 0/1 0/0 0/0 4/4 0/0 2/3 0/1
11-paź-2023 Rouen 125 Jaqueline Cristian R16 Lose 4-6 6-4 3-6 18/39 0/3 0/0 1/6 1/5 0/3 1/4 2/4 1/3
09-paź-2023 Rouen 125 Leolia Jeanjean R32 Win 6-3 6-3 5/14 0/0 0/0 0/1 0/1 0/2 0/3 1/2 0/1
20-wrz-2023 W60+H Caldas da Rainha Nigina Abduraimova R32 Lose 6-1 3-6 3-6 14/29 0/1 0/0 1/3 0/0 1/7 0/4 1/6 0/4
17-wrz-2023 W80 Le Neubourg Alina Korneeva Final Win 4-6 6-2 7-6(7) 18/30 0/3 0/2 1/4 0/3 5/7 0/2 3/5 0/2
15-wrz-2023 W80 Le Neubourg Jenny Lim QF Win 5-7 6-1 7-5 16/33 1/2 0/1 3/6 0/3 5/6 0/2 2/4 0/2
14-wrz-2023 W80 Le Neubourg Lucia Cortez Llorca R16 Win 7-5 6-1 12/18 1/1 1/1 1/3 1/3 1/1 2/4 3/3 0/0
13-wrz-2023 W80 Le Neubourg Mana Kawamura R32 Win 6-2 6-1 4/6 0/1 0/1 1/1 0/0 2/2 0/0 1/1 0/0
24-sie-2023 US Open Katie Volynets Q2 Lose 3-6 4-6 22/37 0/3 0/0 1/5 0/1 2/6 0/4 2/5 1/4
22-sie-2023 US Open Yuliia Starodubtseva Q1 Win 5-7 6-4 6-4 18/29 2/3 0/1 2/3 0/2 6/7 1/2 2/5 0/3
14-sie-2023 Cincinnati Anastasia Potapova R64 Lose 6-1 4-6 5-7 8/20 0/1 0/1 0/2 0/2 5/6 0/2 0/2 0/2
25-lip-2023 Lausanne Elisabetta Cocciaretto R32 Lose 6-3 6-7(1) 2-6 15/31 0/4 0/2 1/6 0/6 1/2 0/3 0/3 0/3
05-lip-2023 Wimbledon Anastasia Potapova R128 Lose 3-6 3-6 22/41 0/5 0/1 1/6 0/0 1/6 0/4 1/6 0/5
29-cze-2023 Wimbledon Dayana Yastremska Q3 Win 6-2 3-6 6-4 16/22 1/1 0/0 3/4 2/3 2/2 2/2 5/5 2/2
28-cze-2023 Wimbledon Ashlyn Krueger Q2 Win 6-4 6-2 14/19 1/2 0/1 1/1 0/0 5/5 1/1 3/3 1/1
27-cze-2023 Wimbledon Kristina Dmitruk Q1 Win 7-6(3) 6-0 11/14 1/2 0/0 1/2 0/0 2/3 0/0 0/1 0/1
16-cze-2023 s Hertogenbosch Veronika Kudermetova QF Lose 3-6 2-6 8/20 0/0 0/0 0/2 0/1 1/4 1/3 1/3 1/3
15-cze-2023 s Hertogenbosch Caty Mcnally R16 Win 3-6 6-4 6-3 9/19 1/4 0/3 1/2 0/4 1/2 0/3 1/1 0/0
13-cze-2023 s Hertogenbosch Venus Williams R32 Win 3-6 7-6(3) 6-2 15/23 1/3 0/2 3/4 0/1 4/5 1/2 3/3 1/1
22-maj-2023 Roland Garros Elizabeth Mandlik Q1 Lose 5-7 3-6 5/16 0/2 0/0 0/4 0/3 1/3 0/2 0/1 0/1
18-maj-2023 Florence 125 Priscilla Hon R16 Lose 5-7 3-6 15/35 0/2 0/2 0/3 0/2 1/2 1/4 2/5 1/4
16-maj-2023 Florence 125 Katrina Scott R32 Win 4-6 7-6(6) 6-2 12/24 0/5 0/3 2/4 0/3 3/3 1/2 2/2 1/1
15-maj-2023 Florence 125 Erin Routliffe Q2 Win 6-4 6-1 9/9 2/2 0/0 2/2 0/0 3/3 0/0 1/1 0/0
14-maj-2023 Florence 125 Federica Urgesi Q1 Win 6-4 6-4 10/17 1/3 1/2 1/3 1/2 3/4 1/2 1/1 0/0
03-maj-2023 W60 Prague Tena Lukas R16 Lose 7-6(4) 3-6 3-6 17/36 0/3 0/2 1/5 0/4 4/6 1/7 2/5 0/3
01-maj-2023 W60 Prague Ipek Oz R32 Win 6-3 6-0 9/13 0/0 0/0 0/1 0/0 3/4 1/1 3/4 1/2
22-kwi-2023 W60 Bellinzona Mirra Andreeva Semis Lose 1-6 4-6 17/36 1/4 0/2 1/6 1/6 0/2 1/6 2/4 1/3
21-kwi-2023 W60 Bellinzona Zeynep Sonmez QF Win 6-3 6-1 10/15 0/1 0/1 2/2 1/2 3/4 1/1 1/2 0/1
20-kwi-2023 W60 Bellinzona Nadine Keller R16 Win 6-0 6-4 6/9 1/1 0/0 1/1 0/0 2/3 1/2 2/2 0/0
19-kwi-2023 W60 Bellinzona Eva Lys R32 Win 2-6 7-6(3) 6-4 12/24 1/2 1/2 2/4 1/3 3/5 1/3 2/3 0/1
18-kwi-2023 W60 Bellinzona Anna Siskova R64 Win 6-4 7-5 8/18 0/0 0/0 0/0 0/0 4/7 1/2 1/4 0/3
16-kwi-2023 W60 Chiasso Mirra Andreeva Final Lose 6-1 6-7(3) 0-6 20/33 1/4 0/2 4/7 0/4 4/5 1/2 1/2 0/1
15-kwi-2023 W60 Chiasso Selena Janicijevic Semis Win 7-5 6-1 25/37 1/1 0/0 5/5 0/0 5/7 1/3 3/4 2/3
14-kwi-2023 W60 Chiasso Darja Semenistaja QF Win 7-6(4) 6-3 8/12 0/2 0/1 1/2 0/1 1/2 0/2 1/1 0/0
13-kwi-2023 W60 Chiasso Fiona Ferro R16 Win 1-6 6-3 6-3 11/21 1/3 0/1 1/4 0/3 2/3 0/2 1/2 0/1
12-kwi-2023 W60 Chiasso Simona Waltert R32 Win 6-3 7-5 18/26 2/2 0/0 2/4 0/1 3/4 0/2 3/4 1/2
Data Turniej Przeciwnik Runda Wynik Pressure Points wygrane przy serwisie Gemy serwisowe wygrane od stanu:
0-30 0-40 15-30 15-40 30-30 30-40 Deuce 40-A
19-mar-2024 W75 Maribor Elena Pridankina R32 Lose 2-6 6-1 6-7(5) 22/35 2/2 0/0 3/4 1/2 3/4 2/3 3/5 1/3
10-mar-2024 W75 Trnava Suzan Lamens Final Lose 2-6 2-6 4/14 1/2 0/1 1/3 0/2 1/2 0/2 0/1 0/1
09-mar-2024 W75 Trnava Jana Fett Semis Win 6-2 4-6 6-2 12/22 0/2 0/2 1/1 0/1 4/6 0/3 3/5 0/2
08-mar-2024 W75 Trnava Himeno Sakatsume QF Win 6-1 6-2 3/4 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 2/2 1/1
07-mar-2024 W75 Trnava Tereza Martincova R16 Win 6-3 6-3 13/17 0/0 0/0 2/3 1/2 4/4 1/2 2/2 1/1
06-mar-2024 W75 Trnava Tatiana Barkova R32 Win 6-4 6-1 2/6 0/1 0/1 0/0 0/0 0/0 0/0 0/1 0/1
29-lut-2024 W50 Macon Harmony Tan R16 Lose 4-6 6-4 3-6 16/34 1/3 0/1 1/4 0/2 2/4 1/5 2/5 1/4
28-lut-2024 W50 Macon Yufei Ren R32 Win 6-1 6-0 15/20 1/1 1/1 0/0 1/1 4/4 1/1 2/2 2/2
24-lut-2024 W75 Porto Anna Bondar Semis Lose 6-2 6-7(5) 3-6 19/38 0/2 0/1 3/7 1/3 3/7 2/6 4/6 1/3
23-lut-2024 W75 Porto Anna Lena Friedsam QF Win 6-2 7-6(2) 13/17 1/1 0/0 2/3 1/1 3/4 1/2 3/3 1/1
22-lut-2024 W75 Porto Ella Seidel R16 Win 6-3 6-1 14/17 2/2 0/0 3/3 0/0 4/4 2/2 2/2 1/1
20-lut-2024 W75 Porto Susan Bandecchi R32 Win 6-1 6-2 5/6 1/1 0/0 1/1 0/0 1/1 1/1 2/2 0/0
11-sty-2024 Australian Open Storm Hunter Q2 Lose 3-6 6-7(4) 10/24 0/1 0/1 1/4 0/2 2/5 1/5 2/2 1/1
10-sty-2024 Australian Open Tatiana Prozorova Q1 Win 6-1 6-0 4/4 0/0 0/0 0/0 0/0 2/2 0/0 1/1 0/0
02-sty-2024 Canberra 125 Nuria ParrizasDiaz R32 Lose 3-6 1-6 8/20 0/1 0/1 1/4 0/1 1/4 0/3 0/3 0/3
01-sty-2024 Canberra 125 Jessica Bouzas Maneiro Q2 Win 2-6 6-3 6-0 30/38 4/6 0/2 4/5 0/2 5/6 0/2 5/6 1/2
31-gru-2023 Canberra 125 Alexandra Eala Q1 Win 6-4 7-5 10/18 0/2 0/0 0/2 0/1 2/3 0/1 0/2 0/2
07-gru-2023 Angers 125 Elisabetta Cocciaretto R16 Lose 6-2 3-6 1-6 6/19 0/3 0/2 0/2 0/3 1/3 0/3 1/1 1/1
05-gru-2023 Angers 125 Emeline Dartron R32 Win 2-6 6-4 6-0 13/22 1/2 0/1 2/4 0/2 2/3 1/4 2/2 1/1
29-lis-2023 Andorra 125 Erika Andreeva R16 Lose 6-2 4-6 4-6 17/28 0/3 0/1 0/3 0/2 3/5 0/3 3/3 1/1
27-lis-2023 Andorra 125 Cristina Bucsa R32 Win 4-6 6-3 6-4 18/33 0/2 0/1 1/4 0/2 1/3 0/2 2/3 1/2
09-lis-2023 BJK Cup Finals Danielle Collins Other Lose 6-7(4) 1-6 13/22 2/5 1/2 1/4 1/4 2/2 1/3 2/2 0/0
07-lis-2023 BJK Cup Finals Linda Noskova Other Lose 6-7(2) 6-4 4-6 21/31 0/1 0/1 5/5 1/2 6/8 2/3 3/6 0/2
18-paź-2023 Cluj-Napoca Jaqueline Cristian R32 Lose 4-6 4-6 6/10 0/1 0/1 0/0 0/0 4/4 0/0 2/3 0/1
11-paź-2023 Rouen 125 Jaqueline Cristian R16 Lose 4-6 6-4 3-6 18/39 0/3 0/0 1/6 1/5 0/3 1/4 2/4 1/3
20-wrz-2023 W60+H Caldas da Rainha Nigina Abduraimova R32 Lose 6-1 3-6 3-6 14/29 0/1 0/0 1/3 0/0 1/7 0/4 1/6 0/4
17-wrz-2023 W80 Le Neubourg Alina Korneeva Final Win 4-6 6-2 7-6(7) 18/30 0/3 0/2 1/4 0/3 5/7 0/2 3/5 0/2
15-wrz-2023 W80 Le Neubourg Jenny Lim QF Win 5-7 6-1 7-5 16/33 1/2 0/1 3/6 0/3 5/6 0/2 2/4 0/2
14-wrz-2023 W80 Le Neubourg Lucia Cortez Llorca R16 Win 7-5 6-1 12/18 1/1 1/1 1/3 1/3 1/1 2/4 3/3 0/0
13-wrz-2023 W80 Le Neubourg Mana Kawamura R32 Win 6-2 6-1 4/6 0/1 0/1 1/1 0/0 2/2 0/0 1/1 0/0
24-sie-2023 US Open Katie Volynets Q2 Lose 3-6 4-6 22/37 0/3 0/0 1/5 0/1 2/6 0/4 2/5 1/4
22-sie-2023 US Open Yuliia Starodubtseva Q1 Win 5-7 6-4 6-4 18/29 2/3 0/1 2/3 0/2 6/7 1/2 2/5 0/3
14-sie-2023 Cincinnati Anastasia Potapova R64 Lose 6-1 4-6 5-7 8/20 0/1 0/1 0/2 0/2 5/6 0/2 0/2 0/2
Data Turniej Przeciwnik Runda Wynik Pressure Points wygrane przy serwisie Gemy serwisowe wygrane od stanu:
0-30 0-40 15-30 15-40 30-30 30-40 Deuce 40-A
09-paź-2023 Rouen 125 Leolia Jeanjean R32 Win 6-3 6-3 5/14 0/0 0/0 0/1 0/1 0/2 0/3 1/2 0/1
25-lip-2023 Lausanne Elisabetta Cocciaretto R32 Lose 6-3 6-7(1) 2-6 15/31 0/4 0/2 1/6 0/6 1/2 0/3 0/3 0/3
22-maj-2023 Roland Garros Elizabeth Mandlik Q1 Lose 5-7 3-6 5/16 0/2 0/0 0/4 0/3 1/3 0/2 0/1 0/1
18-maj-2023 Florence 125 Priscilla Hon R16 Lose 5-7 3-6 15/35 0/2 0/2 0/3 0/2 1/2 1/4 2/5 1/4
16-maj-2023 Florence 125 Katrina Scott R32 Win 4-6 7-6(6) 6-2 12/24 0/5 0/3 2/4 0/3 3/3 1/2 2/2 1/1
15-maj-2023 Florence 125 Erin Routliffe Q2 Win 6-4 6-1 9/9 2/2 0/0 2/2 0/0 3/3 0/0 1/1 0/0
14-maj-2023 Florence 125 Federica Urgesi Q1 Win 6-4 6-4 10/17 1/3 1/2 1/3 1/2 3/4 1/2 1/1 0/0
03-maj-2023 W60 Prague Tena Lukas R16 Lose 7-6(4) 3-6 3-6 17/36 0/3 0/2 1/5 0/4 4/6 1/7 2/5 0/3
01-maj-2023 W60 Prague Ipek Oz R32 Win 6-3 6-0 9/13 0/0 0/0 0/1 0/0 3/4 1/1 3/4 1/2
22-kwi-2023 W60 Bellinzona Mirra Andreeva Semis Lose 1-6 4-6 17/36 1/4 0/2 1/6 1/6 0/2 1/6 2/4 1/3
21-kwi-2023 W60 Bellinzona Zeynep Sonmez QF Win 6-3 6-1 10/15 0/1 0/1 2/2 1/2 3/4 1/1 1/2 0/1
20-kwi-2023 W60 Bellinzona Nadine Keller R16 Win 6-0 6-4 6/9 1/1 0/0 1/1 0/0 2/3 1/2 2/2 0/0
19-kwi-2023 W60 Bellinzona Eva Lys R32 Win 2-6 7-6(3) 6-4 12/24 1/2 1/2 2/4 1/3 3/5 1/3 2/3 0/1
18-kwi-2023 W60 Bellinzona Anna Siskova R64 Win 6-4 7-5 8/18 0/0 0/0 0/0 0/0 4/7 1/2 1/4 0/3
16-kwi-2023 W60 Chiasso Mirra Andreeva Final Lose 6-1 6-7(3) 0-6 20/33 1/4 0/2 4/7 0/4 4/5 1/2 1/2 0/1
15-kwi-2023 W60 Chiasso Selena Janicijevic Semis Win 7-5 6-1 25/37 1/1 0/0 5/5 0/0 5/7 1/3 3/4 2/3
14-kwi-2023 W60 Chiasso Darja Semenistaja QF Win 7-6(4) 6-3 8/12 0/2 0/1 1/2 0/1 1/2 0/2 1/1 0/0
13-kwi-2023 W60 Chiasso Fiona Ferro R16 Win 1-6 6-3 6-3 11/21 1/3 0/1 1/4 0/3 2/3 0/2 1/2 0/1
12-kwi-2023 W60 Chiasso Simona Waltert R32 Win 6-3 7-5 18/26 2/2 0/0 2/4 0/1 3/4 0/2 3/4 1/2
Data Turniej Przeciwnik Runda Wynik Pressure Points wygrane przy serwisie Gemy serwisowe wygrane od stanu:
0-30 0-40 15-30 15-40 30-30 30-40 Deuce 40-A
05-lip-2023 Wimbledon Anastasia Potapova R128 Lose 3-6 3-6 22/41 0/5 0/1 1/6 0/0 1/6 0/4 1/6 0/5
29-cze-2023 Wimbledon Dayana Yastremska Q3 Win 6-2 3-6 6-4 16/22 1/1 0/0 3/4 2/3 2/2 2/2 5/5 2/2
28-cze-2023 Wimbledon Ashlyn Krueger Q2 Win 6-4 6-2 14/19 1/2 0/1 1/1 0/0 5/5 1/1 3/3 1/1
27-cze-2023 Wimbledon Kristina Dmitruk Q1 Win 7-6(3) 6-0 11/14 1/2 0/0 1/2 0/0 2/3 0/0 0/1 0/1
16-cze-2023 s Hertogenbosch Veronika Kudermetova QF Lose 3-6 2-6 8/20 0/0 0/0 0/2 0/1 1/4 1/3 1/3 1/3
15-cze-2023 s Hertogenbosch Caty Mcnally R16 Win 3-6 6-4 6-3 9/19 1/4 0/3 1/2 0/4 1/2 0/3 1/1 0/0
13-cze-2023 s Hertogenbosch Venus Williams R32 Win 3-6 7-6(3) 6-2 15/23 1/3 0/2 3/4 0/1 4/5 1/2 3/3 1/1

Pressure Points przy returnie - Wszystkie nawierzchnie

Data Turniej Przeciwnik Runda Wynik Pressure Points wygrane przy returnie Gemy returnowe wygrane od stanu:
0-30 0-40 15-30 15-40 30-30 30-40 Deuce 40-A
19-mar-2024 W75 Maribor Elena Pridankina R32 Lose 2-6 6-1 6-7(5) 12/30 0/2 0/1 0/2 0/2 2/3 1/3 2/5 2/3
10-mar-2024 W75 Trnava Suzan Lamens Final Lose 2-6 2-6 7/23 0/0 0/0 1/2 1/1 0/2 1/2 0/3 0/3
09-mar-2024 W75 Trnava Jana Fett Semis Win 6-2 4-6 6-2 21/39 2/3 1/1 4/5 2/2 4/6 4/5 3/4 3/4
08-mar-2024 W75 Trnava Himeno Sakatsume QF Win 6-1 6-2 8/10 2/2 2/2 2/2 3/3 0/1 0/0 0/0 0/0
07-mar-2024 W75 Trnava Tereza Martincova R16 Win 6-3 6-3 9/15 1/1 0/0 3/3 3/3 1/1 3/3 1/1 1/1
06-mar-2024 W75 Trnava Tatiana Barkova R32 Win 6-4 6-1 12/24 3/3 0/0 6/6 3/3 3/4 4/4 1/2 1/1
29-lut-2024 W50 Macon Harmony Tan R16 Lose 4-6 6-4 3-6 10/28 1/3 0/0 3/6 2/2 2/6 1/1 1/3 1/3
28-lut-2024 W50 Macon Yufei Ren R32 Win 6-1 6-0 11/18 2/2 2/2 3/3 5/5 0/0 4/4 1/1 1/1
24-lut-2024 W75 Porto Anna Bondar Semis Lose 6-2 6-7(5) 3-6 21/45 3/3 2/2 2/4 4/4 1/5 5/7 3/6 3/3
23-lut-2024 W75 Porto Anna Lena Friedsam QF Win 6-2 7-6(2) 12/34 2/5 1/1 2/5 2/3 1/6 2/7 1/6 1/1
22-lut-2024 W75 Porto Ella Seidel R16 Win 6-3 6-1 15/39 0/1 0/0 3/5 0/1 4/7 2/5 3/6 3/5
20-lut-2024 W75 Porto Susan Bandecchi R32 Win 6-1 6-2 10/21 2/3 1/1 2/3 3/4 1/2 3/5 0/2 0/0
15-lut-2024 W75 Altenkirchen Kathinka Von Deichmann R16 Lose 3-6 6-4 4-6 10/26 2/2 1/1 3/6 3/3 1/5 2/3 1/4 1/1
14-lut-2024 W75 Altenkirchen Anna Sinclair Rogers R32 Win 7-6(3) 6-1 12/21 1/1 1/1 4/4 2/2 2/4 3/3 2/3 2/2
11-sty-2024 Australian Open Storm Hunter Q2 Lose 3-6 6-7(4) 19/46 1/3 1/1 2/4 2/3 2/3 3/4 3/7 3/6
10-sty-2024 Australian Open Tatiana Prozorova Q1 Win 6-1 6-0 10/12 2/2 2/2 2/2 0/0 2/2 2/2 1/1 1/1
02-sty-2024 Canberra 125 Nuria ParrizasDiaz R32 Lose 3-6 1-6 3/13 0/2 0/0 1/3 0/1 1/3 1/2 0/2 0/0
01-sty-2024 Canberra 125 Jessica Bouzas Maneiro Q2 Win 2-6 6-3 6-0 16/28 2/2 1/1 1/1 2/2 3/4 4/4 3/4 3/3
31-gru-2023 Canberra 125 Alexandra Eala Q1 Win 6-4 7-5 15/41 4/5 1/1 4/7 3/3 2/7 2/3 2/4 2/4
07-gru-2023 Angers 125 Elisabetta Cocciaretto R16 Lose 6-2 3-6 1-6 12/24 1/1 0/0 2/3 2/3 2/3 2/3 1/3 1/2
05-gru-2023 Angers 125 Emeline Dartron R32 Win 2-6 6-4 6-0 15/40 2/2 2/2 3/3 3/3 1/3 3/3 3/7 3/4
29-lis-2023 Andorra 125 Erika Andreeva R16 Lose 6-2 4-6 4-6 12/21 0/0 0/0 5/6 3/3 2/4 1/2 1/3 1/2
27-lis-2023 Andorra 125 Cristina Bucsa R32 Win 4-6 6-3 6-4 14/28 1/1 1/1 3/4 2/2 4/7 1/3 3/5 3/3
09-lis-2023 BJK Cup Finals Danielle Collins Other Lose 6-7(4) 1-6 7/27 1/3 0/0 2/6 2/3 0/4 2/3 0/4 0/1
07-lis-2023 BJK Cup Finals Linda Noskova Other Lose 6-7(2) 6-4 4-6 12/35 1/3 1/1 1/5 1/2 2/7 2/4 0/4 0/2
18-paź-2023 Cluj-Napoca Jaqueline Cristian R32 Lose 4-6 4-6 2/14 0/0 0/0 0/1 0/0 0/4 0/0 0/3 0/1
11-paź-2023 Rouen 125 Jaqueline Cristian R16 Lose 4-6 6-4 3-6 13/27 2/3 1/1 3/5 3/3 2/6 4/4 1/3 1/1
09-paź-2023 Rouen 125 Leolia Jeanjean R32 Win 6-3 6-3 13/18 3/3 2/2 3/3 2/2 2/2 1/1 1/1 1/1
20-wrz-2023 W60+H Caldas da Rainha Nigina Abduraimova R32 Lose 6-1 3-6 3-6 14/28 4/4 2/2 3/4 3/3 2/4 2/2 3/4 3/4
17-wrz-2023 W80 Le Neubourg Alina Korneeva Final Win 4-6 6-2 7-6(7) 20/41 2/2 1/1 4/7 5/5 1/5 3/5 1/4 1/2
15-wrz-2023 W80 Le Neubourg Jenny Lim QF Win 5-7 6-1 7-5 21/44 2/2 2/2 4/6 3/3 4/6 3/3 6/7 6/6
14-wrz-2023 W80 Le Neubourg Lucia Cortez Llorca R16 Win 7-5 6-1 10/14 3/3 2/2 3/3 1/1 2/3 2/2 0/0 0/0
13-wrz-2023 W80 Le Neubourg Mana Kawamura R32 Win 6-2 6-1 11/19 2/2 1/1 4/4 4/4 1/2 4/4 1/1 1/1
24-sie-2023 US Open Katie Volynets Q2 Lose 3-6 4-6 6/14 1/2 0/0 1/2 1/1 1/3 2/3 1/2 1/1
22-sie-2023 US Open Yuliia Starodubtseva Q1 Win 5-7 6-4 6-4 15/39 0/1 0/0 4/6 2/2 2/8 1/2 3/6 3/3
14-sie-2023 Cincinnati Anastasia Potapova R64 Lose 6-1 4-6 5-7 13/33 5/5 4/4 1/4 3/3 0/5 1/2 1/4 1/2
25-lip-2023 Lausanne Elisabetta Cocciaretto R32 Lose 6-3 6-7(1) 2-6 19/38 2/3 2/2 1/2 1/1 4/8 2/4 4/7 4/5
05-lip-2023 Wimbledon Anastasia Potapova R128 Lose 3-6 3-6 6/10 1/2 1/1 2/3 1/1 1/2 1/1 0/0 0/0
29-cze-2023 Wimbledon Dayana Yastremska Q3 Win 6-2 3-6 6-4 8/23 0/1 0/0 3/5 2/3 1/3 2/3 1/3 1/1
28-cze-2023 Wimbledon Ashlyn Krueger Q2 Win 6-4 6-2 9/17 2/3 2/3 1/1 3/4 0/1 1/2 1/2 1/1
27-cze-2023 Wimbledon Kristina Dmitruk Q1 Win 7-6(3) 6-0 8/12 2/2 2/2 2/3 3/3 0/1 0/0 0/1 0/0
16-cze-2023 s Hertogenbosch Veronika Kudermetova QF Lose 3-6 2-6 3/8 1/1 0/0 1/1 1/1 0/2 1/2 0/1 0/0
15-cze-2023 s Hertogenbosch Caty Mcnally R16 Win 3-6 6-4 6-3 17/43 0/1 0/0 4/10 4/6 1/5 4/6 2/6 2/3
13-cze-2023 s Hertogenbosch Venus Williams R32 Win 3-6 7-6(3) 6-2 11/25 2/2 1/1 2/4 3/4 1/4 2/4 1/5 1/1
22-maj-2023 Roland Garros Elizabeth Mandlik Q1 Lose 5-7 3-6 6/10 1/1 1/1 2/2 1/1 1/1 2/2 0/2 0/0
18-maj-2023 Florence 125 Priscilla Hon R16 Lose 5-7 3-6 7/12 2/2 1/1 1/1 2/2 0/2 0/1 1/2 1/1
16-maj-2023 Florence 125 Katrina Scott R32 Win 4-6 7-6(6) 6-2 24/60 3/4 1/1 3/9 1/1 3/9 4/6 4/8 4/6
15-maj-2023 Florence 125 Erin Routliffe Q2 Win 6-4 6-1 10/22 2/2 0/0 4/5 4/4 0/4 2/3 1/3 1/1
14-maj-2023 Florence 125 Federica Urgesi Q1 Win 6-4 6-4 15/33 0/1 0/0 4/5 4/4 1/4 2/3 1/5 1/4
03-maj-2023 W60 Prague Tena Lukas R16 Lose 7-6(4) 3-6 3-6 12/29 3/3 0/0 4/5 1/1 4/8 3/4 1/4 1/2
01-maj-2023 W60 Prague Ipek Oz R32 Win 6-3 6-0 15/22 2/2 2/2 2/2 3/3 2/2 4/4 1/1 1/1
22-kwi-2023 W60 Bellinzona Mirra Andreeva Semis Lose 1-6 4-6 6/11 2/2 2/2 0/0 2/2 1/2 3/3 0/0 0/0
21-kwi-2023 W60 Bellinzona Zeynep Sonmez QF Win 6-3 6-1 15/30 4/5 2/2 2/3 4/4 1/2 3/3 2/2 2/2
20-kwi-2023 W60 Bellinzona Nadine Keller R16 Win 6-0 6-4 14/26 2/2 1/1 4/5 3/3 1/3 2/3 1/3 1/2
19-kwi-2023 W60 Bellinzona Eva Lys R32 Win 2-6 7-6(3) 6-4 14/37 2/3 2/2 2/7 2/3 0/5 0/2 0/4 0/2
18-kwi-2023 W60 Bellinzona Anna Siskova R64 Win 6-4 7-5 16/38 3/3 1/1 5/8 3/4 3/5 4/5 2/3 2/2
16-kwi-2023 W60 Chiasso Mirra Andreeva Final Lose 6-1 6-7(3) 0-6 10/24 1/1 1/1 1/2 1/1 2/5 2/3 2/4 2/2
15-kwi-2023 W60 Chiasso Selena Janicijevic Semis Win 7-5 6-1 13/18 3/3 1/1 3/3 3/3 2/3 1/2 1/2 1/1
14-kwi-2023 W60 Chiasso Darja Semenistaja QF Win 7-6(4) 6-3 12/32 2/4 2/2 0/3 0/1 1/4 0/2 1/3 1/3
13-kwi-2023 W60 Chiasso Fiona Ferro R16 Win 1-6 6-3 6-3 12/28 2/4 0/0 5/7 3/3 2/5 1/2 1/3 1/1
12-kwi-2023 W60 Chiasso Simona Waltert R32 Win 6-3 7-5 12/25 1/2 1/2 2/2 2/3 1/3 2/3 1/4 1/3
Data Turniej Przeciwnik Runda Wynik Pressure Points wygrane przy returnie Gemy returnowe wygrane od stanu:
0-30 0-40 15-30 15-40 30-30 30-40 Deuce 40-A
19-mar-2024 W75 Maribor Elena Pridankina R32 Lose 2-6 6-1 6-7(5) 12/30 0/2 0/1 0/2 0/2 2/3 1/3 2/5 2/3
10-mar-2024 W75 Trnava Suzan Lamens Final Lose 2-6 2-6 7/23 0/0 0/0 1/2 1/1 0/2 1/2 0/3 0/3
09-mar-2024 W75 Trnava Jana Fett Semis Win 6-2 4-6 6-2 21/39 2/3 1/1 4/5 2/2 4/6 4/5 3/4 3/4
08-mar-2024 W75 Trnava Himeno Sakatsume QF Win 6-1 6-2 8/10 2/2 2/2 2/2 3/3 0/1 0/0 0/0 0/0
07-mar-2024 W75 Trnava Tereza Martincova R16 Win 6-3 6-3 9/15 1/1 0/0 3/3 3/3 1/1 3/3 1/1 1/1
06-mar-2024 W75 Trnava Tatiana Barkova R32 Win 6-4 6-1 12/24 3/3 0/0 6/6 3/3 3/4 4/4 1/2 1/1
29-lut-2024 W50 Macon Harmony Tan R16 Lose 4-6 6-4 3-6 10/28 1/3 0/0 3/6 2/2 2/6 1/1 1/3 1/3
28-lut-2024 W50 Macon Yufei Ren R32 Win 6-1 6-0 11/18 2/2 2/2 3/3 5/5 0/0 4/4 1/1 1/1
24-lut-2024 W75 Porto Anna Bondar Semis Lose 6-2 6-7(5) 3-6 21/45 3/3 2/2 2/4 4/4 1/5 5/7 3/6 3/3
23-lut-2024 W75 Porto Anna Lena Friedsam QF Win 6-2 7-6(2) 12/34 2/5 1/1 2/5 2/3 1/6 2/7 1/6 1/1
22-lut-2024 W75 Porto Ella Seidel R16 Win 6-3 6-1 15/39 0/1 0/0 3/5 0/1 4/7 2/5 3/6 3/5
20-lut-2024 W75 Porto Susan Bandecchi R32 Win 6-1 6-2 10/21 2/3 1/1 2/3 3/4 1/2 3/5 0/2 0/0
11-sty-2024 Australian Open Storm Hunter Q2 Lose 3-6 6-7(4) 19/46 1/3 1/1 2/4 2/3 2/3 3/4 3/7 3/6
10-sty-2024 Australian Open Tatiana Prozorova Q1 Win 6-1 6-0 10/12 2/2 2/2 2/2 0/0 2/2 2/2 1/1 1/1
02-sty-2024 Canberra 125 Nuria ParrizasDiaz R32 Lose 3-6 1-6 3/13 0/2 0/0 1/3 0/1 1/3 1/2 0/2 0/0
01-sty-2024 Canberra 125 Jessica Bouzas Maneiro Q2 Win 2-6 6-3 6-0 16/28 2/2 1/1 1/1 2/2 3/4 4/4 3/4 3/3
31-gru-2023 Canberra 125 Alexandra Eala Q1 Win 6-4 7-5 15/41 4/5 1/1 4/7 3/3 2/7 2/3 2/4 2/4
07-gru-2023 Angers 125 Elisabetta Cocciaretto R16 Lose 6-2 3-6 1-6 12/24 1/1 0/0 2/3 2/3 2/3 2/3 1/3 1/2
05-gru-2023 Angers 125 Emeline Dartron R32 Win 2-6 6-4 6-0 15/40 2/2 2/2 3/3 3/3 1/3 3/3 3/7 3/4
29-lis-2023 Andorra 125 Erika Andreeva R16 Lose 6-2 4-6 4-6 12/21 0/0 0/0 5/6 3/3 2/4 1/2 1/3 1/2
27-lis-2023 Andorra 125 Cristina Bucsa R32 Win 4-6 6-3 6-4 14/28 1/1 1/1 3/4 2/2 4/7 1/3 3/5 3/3
09-lis-2023 BJK Cup Finals Danielle Collins Other Lose 6-7(4) 1-6 7/27 1/3 0/0 2/6 2/3 0/4 2/3 0/4 0/1
07-lis-2023 BJK Cup Finals Linda Noskova Other Lose 6-7(2) 6-4 4-6 12/35 1/3 1/1 1/5 1/2 2/7 2/4 0/4 0/2
18-paź-2023 Cluj-Napoca Jaqueline Cristian R32 Lose 4-6 4-6 2/14 0/0 0/0 0/1 0/0 0/4 0/0 0/3 0/1
11-paź-2023 Rouen 125 Jaqueline Cristian R16 Lose 4-6 6-4 3-6 13/27 2/3 1/1 3/5 3/3 2/6 4/4 1/3 1/1
20-wrz-2023 W60+H Caldas da Rainha Nigina Abduraimova R32 Lose 6-1 3-6 3-6 14/28 4/4 2/2 3/4 3/3 2/4 2/2 3/4 3/4
17-wrz-2023 W80 Le Neubourg Alina Korneeva Final Win 4-6 6-2 7-6(7) 20/41 2/2 1/1 4/7 5/5 1/5 3/5 1/4 1/2
15-wrz-2023 W80 Le Neubourg Jenny Lim QF Win 5-7 6-1 7-5 21/44 2/2 2/2 4/6 3/3 4/6 3/3 6/7 6/6
14-wrz-2023 W80 Le Neubourg Lucia Cortez Llorca R16 Win 7-5 6-1 10/14 3/3 2/2 3/3 1/1 2/3 2/2 0/0 0/0
13-wrz-2023 W80 Le Neubourg Mana Kawamura R32 Win 6-2 6-1 11/19 2/2 1/1 4/4 4/4 1/2 4/4 1/1 1/1
24-sie-2023 US Open Katie Volynets Q2 Lose 3-6 4-6 6/14 1/2 0/0 1/2 1/1 1/3 2/3 1/2 1/1
22-sie-2023 US Open Yuliia Starodubtseva Q1 Win 5-7 6-4 6-4 15/39 0/1 0/0 4/6 2/2 2/8 1/2 3/6 3/3
14-sie-2023 Cincinnati Anastasia Potapova R64 Lose 6-1 4-6 5-7 13/33 5/5 4/4 1/4 3/3 0/5 1/2 1/4 1/2
Data Turniej Przeciwnik Runda Wynik Pressure Points wygrane przy returnie Gemy returnowe wygrane od stanu:
0-30 0-40 15-30 15-40 30-30 30-40 Deuce 40-A
09-paź-2023 Rouen 125 Leolia Jeanjean R32 Win 6-3 6-3 13/18 3/3 2/2 3/3 2/2 2/2 1/1 1/1 1/1
25-lip-2023 Lausanne Elisabetta Cocciaretto R32 Lose 6-3 6-7(1) 2-6 19/38 2/3 2/2 1/2 1/1 4/8 2/4 4/7 4/5
22-maj-2023 Roland Garros Elizabeth Mandlik Q1 Lose 5-7 3-6 6/10 1/1 1/1 2/2 1/1 1/1 2/2 0/2 0/0
18-maj-2023 Florence 125 Priscilla Hon R16 Lose 5-7 3-6 7/12 2/2 1/1 1/1 2/2 0/2 0/1 1/2 1/1
16-maj-2023 Florence 125 Katrina Scott R32 Win 4-6 7-6(6) 6-2 24/60 3/4 1/1 3/9 1/1 3/9 4/6 4/8 4/6
15-maj-2023 Florence 125 Erin Routliffe Q2 Win 6-4 6-1 10/22 2/2 0/0 4/5 4/4 0/4 2/3 1/3 1/1
14-maj-2023 Florence 125 Federica Urgesi Q1 Win 6-4 6-4 15/33 0/1 0/0 4/5 4/4 1/4 2/3 1/5 1/4
03-maj-2023 W60 Prague Tena Lukas R16 Lose 7-6(4) 3-6 3-6 12/29 3/3 0/0 4/5 1/1 4/8 3/4 1/4 1/2
01-maj-2023 W60 Prague Ipek Oz R32 Win 6-3 6-0 15/22 2/2 2/2 2/2 3/3 2/2 4/4 1/1 1/1
22-kwi-2023 W60 Bellinzona Mirra Andreeva Semis Lose 1-6 4-6 6/11 2/2 2/2 0/0 2/2 1/2 3/3 0/0 0/0
21-kwi-2023 W60 Bellinzona Zeynep Sonmez QF Win 6-3 6-1 15/30 4/5 2/2 2/3 4/4 1/2 3/3 2/2 2/2
20-kwi-2023 W60 Bellinzona Nadine Keller R16 Win 6-0 6-4 14/26 2/2 1/1 4/5 3/3 1/3 2/3 1/3 1/2
19-kwi-2023 W60 Bellinzona Eva Lys R32 Win 2-6 7-6(3) 6-4 14/37 2/3 2/2 2/7 2/3 0/5 0/2 0/4 0/2
18-kwi-2023 W60 Bellinzona Anna Siskova R64 Win 6-4 7-5 16/38 3/3 1/1 5/8 3/4 3/5 4/5 2/3 2/2
16-kwi-2023 W60 Chiasso Mirra Andreeva Final Lose 6-1 6-7(3) 0-6 10/24 1/1 1/1 1/2 1/1 2/5 2/3 2/4 2/2
15-kwi-2023 W60 Chiasso Selena Janicijevic Semis Win 7-5 6-1 13/18 3/3 1/1 3/3 3/3 2/3 1/2 1/2 1/1
14-kwi-2023 W60 Chiasso Darja Semenistaja QF Win 7-6(4) 6-3 12/32 2/4 2/2 0/3 0/1 1/4 0/2 1/3 1/3
13-kwi-2023 W60 Chiasso Fiona Ferro R16 Win 1-6 6-3 6-3 12/28 2/4 0/0 5/7 3/3 2/5 1/2 1/3 1/1
12-kwi-2023 W60 Chiasso Simona Waltert R32 Win 6-3 7-5 12/25 1/2 1/2 2/2 2/3 1/3 2/3 1/4 1/3
Data Turniej Przeciwnik Runda Wynik Pressure Points wygrane przy returnie Gemy returnowe wygrane od stanu:
0-30 0-40 15-30 15-40 30-30 30-40 Deuce 40-A
05-lip-2023 Wimbledon Anastasia Potapova R128 Lose 3-6 3-6 6/10 1/2 1/1 2/3 1/1 1/2 1/1 0/0 0/0
29-cze-2023 Wimbledon Dayana Yastremska Q3 Win 6-2 3-6 6-4 8/23 0/1 0/0 3/5 2/3 1/3 2/3 1/3 1/1
28-cze-2023 Wimbledon Ashlyn Krueger Q2 Win 6-4 6-2 9/17 2/3 2/3 1/1 3/4 0/1 1/2 1/2 1/1
27-cze-2023 Wimbledon Kristina Dmitruk Q1 Win 7-6(3) 6-0 8/12 2/2 2/2 2/3 3/3 0/1 0/0 0/1 0/0
16-cze-2023 s Hertogenbosch Veronika Kudermetova QF Lose 3-6 2-6 3/8 1/1 0/0 1/1 1/1 0/2 1/2 0/1 0/0
15-cze-2023 s Hertogenbosch Caty Mcnally R16 Win 3-6 6-4 6-3 17/43 0/1 0/0 4/10 4/6 1/5 4/6 2/6 2/3
13-cze-2023 s Hertogenbosch Venus Williams R32 Win 3-6 7-6(3) 6-2 11/25 2/2 1/1 2/4 3/4 1/4 2/4 1/5 1/1