95

Brenda Fruhvirtova

Najwyższy ranking: 95

Wszystkie mecze

(53 W - 9 P)

Jako faworyt:
z kursem poniżej 1.20

(40 W - 1 P)

Jako faworyt:
z kursem pomiędzy 1.20, a 1.50

(8 W - 1 P)

Jako faworyt:
z kursem pomiędzy 1.50, a 1.80

(4 W - 2 P)

Nie jako faworyt:
kurs na rywala 1.50 - 1.80

(0 W - 1 P)

Nie jako faworyt:
kurs na rywala 1.20 - 1.50

(0 W - 1 P)

Jako underdog:
kurs na rywala poniżej 1.20

(0 W - 3 P)

Dominacja & Efektywność

Obecny widok:
Wszystkie nawierzchnie
Łącznie
Twarda
Ziemia
Trawa

Radar Statystyk Ogólnych

Możesz porównać dane profilu Brenda Fruhvirtova na wybranej nawierzchni z dowolnym profilem z listy poniżej. Po dokonaniu wyboru, możesz zmienić zawodnika oraz nawierzchnię, lub usunąć porównanie i powrócić wyłącznie do statystyk oglądanego gracza.

Breakpointy, asy, podwójne błędy

Brenda Fruhvirtova Wyniki Meczów - Wszystkie nawierzchnie

Data Turniej Przeciwnik Runda Wynik Ranking rywala Własny kurs Kurs rywala % 1-szego Serwisu % Pkt 1-szego Serwisu % Pkt 2-giego Serwisu Asy DFs BPs Obronione Gemy serwisowe % Pkt z Ret 1. Serw. % Pkt z Ret 2. Serw. BPs Zdobyte Gemy z returnu
17-sty-2024 Australian Open Aryna Sabalenka R64 Lose 3-6 2-6 2 14,1 1,03 52,7 58,6 38,5 2 4 2/6 4/8 19,2 40,9 1/2 1/9
14-sty-2024 Australian Open Ana Bogdan R128 Win 2-6 6-4 6-3 63 1,66 2,24 64,2 70,5 41,2 2 5 7/11 10/14 36,4 50,0 4/12 4/13
12-sty-2024 Australian Open Sijia Wei Q3 Win 6-2 6-4 233 1,15 5,24 60,3 68,4 44,0 1 1 2/5 6/9 65,2 64,7 6/7 6/9
11-sty-2024 Australian Open Talia Gibson Q2 Win 1-6 6-3 7-5 228 1,2 4,56 63,0 63,8 50,0 2 3 2/5 11/14 29,2 44,4 3/7 3/14
09-sty-2024 Australian Open Petra Hule Q1 Win 6-4 6-4 398 1,06 8,26 65,5 76,3 50,0 8 1 2/4 8/10 42,9 52,2 4/7 4/10
04-sty-2024 Auckland Coco Gauff R16 Lose 3-6 0-6 3 8,42 1,07 54,2 50,0 27,3 2 3 1/6 2/7 14,8 59,1 1/6 1/8
02-sty-2024 Auckland Anna Blinkova R32 Win 7-5 6-4 48 1,63 2,27 68,8 68,2 40,0 1 6 2/5 8/11 44,4 57,1 5/12 5/11
30-gru-2023 Auckland Himeno Sakatsume Q2 Win 6-4 6-2 186 1,22 4,16 58,0 79,3 52,4 2 1 3/4 8/9 44,2 55,6 4/7 4/9
29-gru-2023 Auckland Elyse Tse Q1 Win 6-1 7-5 1039 1,01 20,69 63,6 80,0 55,0 5 0 2/3 9/10 42,9 63,6 4/6 4/9
25-lis-2023 W40 Guadalajara Veronica Miroshnichenko Semis Win 6-0 6-1 353 1,09 6,49 nan nan nan None None nan nan
25-lis-2023 W40 Guadalajara Valeriya Strakhova Final Win 6-1 6-3 309 1,06 7,42 nan nan nan None None nan nan
23-lis-2023 W40 Guadalajara Gabriela Lee QF Win 6-3 6-1 443 1,08 6,08 nan nan nan None None nan nan
22-lis-2023 W40 Guadalajara Amy Zhu R16 Win 6-0 6-1 750 1,03 10,29 nan nan nan None None nan nan
22-lis-2023 W40 Guadalajara Emma Fulvia Wiesenfeld R32 Win 6-0 6-2 0 nan nan nan nan nan None None nan nan
12-lis-2023 W40 Heraklion (Coaching Trial) Ekaterina Makarova Final Win 6-1 6-3 184 1,2 4,09 nan nan nan None None nan nan
11-lis-2023 W40 Heraklion (Coaching Trial) Leyre Romero Gormaz Semis Win 6-3 6-3 304 1,1 5,38 nan nan nan None None nan nan
10-lis-2023 W40 Heraklion (Coaching Trial) Michaela Laki QF Win 6-3 7-5 509 1,05 7,29 nan nan nan None None nan nan
09-lis-2023 W40 Heraklion (Coaching Trial) Lara Salden R16 Win 6-3 6-1 625 1,05 7,46 nan nan nan None None nan nan
08-lis-2023 W40 Heraklion (Coaching Trial) Lian Tran R32 Win 7-6(2) 6-2 714 1,02 9,5 nan nan nan None None nan nan
04-lis-2023 W40 Heraklion Sinja Kraus Semis Lose 6-7(3) 6-2 2-6 224 1,12 5,32 nan nan nan None None nan nan
03-lis-2023 W40 Heraklion Irina Bara QF Win 6-2 6-1 190 1,25 3,6 nan nan nan None None nan nan
02-lis-2023 W40 Heraklion Anna Gabric R16 Win 6-4 1-6 6-2 462 1,06 6,7 nan nan nan None None nan nan
01-lis-2023 W40 Heraklion Sapfo Sakellaridi R32 Win 6-4 6-1 273 1,06 7,07 nan nan nan None None nan nan
29-paź-2023 W25 Santa Margherita di Pula Guillermina Naya Final Win 6-4 6-3 461 1,1 5,75 nan nan nan None None nan nan
29-paź-2023 W25 Santa Margherita di Pula Oleksandra Oliynykova Semis Win 6-4 6-4 425 1,17 4,16 nan nan nan None None nan nan
28-paź-2023 W25 Santa Margherita di Pula Tatiana Pieri QF Win 6-0 6-4 547 1,17 4,0 nan nan nan None None nan nan
28-paź-2023 W25 Santa Margherita di Pula Alisa Oktiabreva R16 Win 2-6 6-1 6-0 0 1,08 6,38 nan nan nan None None nan nan
25-paź-2023 W25 Santa Margherita di Pula Sada Nahimana R32 Win 6-4 4-6 6-4 305 1,08 5,97 nan nan nan None None nan nan
03-wrz-2023 W40 Oldenzaal Anouk Koevermans Final Win 7-5 6-2 556 1,07 7,28 nan nan nan None None nan nan
02-wrz-2023 W40 Oldenzaal Fabienne Gettwart Semis Win 6-2 7-5 818 1,03 9,27 nan nan nan None None nan nan
01-wrz-2023 W40 Oldenzaal Suzan Lamens QF Win 6-4 6-4 264 1,17 4,49 nan nan nan None None nan nan
31-sie-2023 W40 Oldenzaal Gergana Topalova R32 Win 6-1 6-1 293 1,07 6,99 nan nan nan None None nan nan
31-sie-2023 W40 Oldenzaal Julia Middendorf R16 Win 6-1 6-1 387 1,05 6,5 nan nan nan None None nan nan
23-sie-2023 US Open Moyuka Uchijima Q1 Lose 1-6 2-6 173 1,21 4,24 64,7 60,6 33,3 1 2 4/8 3/7 18,5 35,0 0/2 0/8
13-sie-2023 W25 Leipzig Darya Astakhova Final Win 6-3 6-3 224 1,06 7,34 nan nan nan None None nan nan
12-sie-2023 W25 Leipzig Anastasiya Konstantinovna Soboleva Semis Win 6-4 6-0 438 1,15 4,8 nan nan nan None None nan nan
11-sie-2023 W25 Leipzig Ella Seidel QF Win 6-2 6-1 310 1,21 3,91 nan nan nan None None nan nan
10-sie-2023 W25 Leipzig Aneta Kladivova R16 Win 6-4 4-1 434 1,06 7,21 nan nan nan None None nan nan
09-sie-2023 W25 Leipzig Daniela Vismane R32 Win 6-3 6-2 375 1,05 7,74 nan nan nan None None nan nan
06-sie-2023 W60 Hechingen Ziva Falkner Final Win 6-3 6-1 518 1,11 5,71 nan nan nan None None nan nan
05-sie-2023 W60 Hechingen Anna Bondar Semis Win 7-6(2) 6-3 132 1,77 1,94 nan nan nan None None nan nan
04-sie-2023 W60 Hechingen Sofya Lansere QF Win 6-4 6-3 342 1,15 4,76 nan nan nan None None nan nan
03-sie-2023 W60 Hechingen Sofia Costoulas R16 Win 6-3 6-2 307 1,15 4,77 nan nan nan None None nan nan
02-sie-2023 W60 Hechingen Katharina Hobgarski R32 Win 6-1 6-1 312 1,1 6,03 nan nan nan None None nan nan
15-lip-2023 W60 Amstelveen Kaia Kanepi Semis Lose 3-6 6-4 2-6 101 1,54 2,34 nan nan nan None None nan nan
14-lip-2023 W60 Amstelveen Anouk Koevermans QF Win 7-5 7-6(1) 705 1,03 9,76 nan nan nan None None nan nan
13-lip-2023 W60 Amstelveen Annelin Bakker R16 Win 6-4 6-0 0 1,03 9,15 nan nan nan None None nan nan
12-lip-2023 W60 Amstelveen Isabella Shinikova R32 Win 7-6(2) 3-6 6-4 410 1,16 4,62 nan nan nan None None nan nan
29-cze-2023 Wimbledon Yue Yuan Q3 Lose 6-3 4-6 3-6 106 1,55 2,4 67,1 63,6 48,1 3 0 5/10 9/14 42,2 64,5 6/15 6/14
28-cze-2023 Wimbledon Katherine Sebov Q2 Win 6-0 6-3 157 1,65 2,19 75,9 68,3 53,3 1 2 1/2 7/8 56,4 66,7 5/9 5/7
27-cze-2023 Wimbledon Sara Bejlek Q1 Win 6-0 7-5 204 1,47 2,61 67,2 69,8 57,1 2 3 6/7 8/9 50,0 77,8 5/8 5/9
30-maj-2023 Roland Garros Elena Rybakina R128 Lose 4-6 2-6 4 7,99 1,08 54,7 58,6 33,3 0 6 3/8 4/9 23,1 58,1 2/7 2/9
26-maj-2023 Roland Garros Alice Robbe Q3 Win 6-3 6-0 193 1,23 3,98 54,3 80,0 61,9 1 3 4/4 7/7 48,8 66,7 5/9 5/8
24-maj-2023 Roland Garros Kathinka Von Deichmann Q2 Win 7-6 6-1 400 1,22 3,99 77,3 63,8 41,2 2 3 1/4 7/10 40,5 75,0 5/8 5/9
23-maj-2023 Roland Garros Antonia Ruzic Q1 Win 3-6 6-2 7-6 235 1,31 3,33 66,3 53,8 45,5 1 7 4/9 9/14 42,0 59,4 6/8 6/15
26-kwi-2023 Madrid Anna Kalinskaya R128 Lose 6-2 4-6 4-6 62 3,07 1,38 56,8 64,3 53,1 8 3 4/9 9/14 32,6 57,5 5/9 5/14
21-mar-2023 Miami Xiyu Wang R128 Lose 0-6 5-7 58 2,2 1,68 66,7 55,9 35,3 1 2 3/8 4/9 18,4 63,2 1/3 1/9
12-mar-2023 W40 Bengaluru Ankita Raina Final Win 0-6 6-4 6-0 241 1,18 4,47 nan nan nan None None nan nan
11-mar-2023 W40 Bengaluru Dalila Jakupovic Semis Win 7-6(2) 6-2 243 1,14 5,05 nan nan nan None None nan nan
10-mar-2023 W40 Bengaluru Priska Madelyn Nugroho QF Win 6-0 7-5 280 1,21 4,09 nan nan nan None None nan nan
09-mar-2023 W40 Bengaluru Peangtarn Plipuech R16 Win 6-4 3-6 6-2 311 1,16 4,68 nan nan nan None None nan nan
08-mar-2023 W40 Bengaluru Ya Hsuan Lee R32 Win 6-1 6-0 486 1,05 8,34 nan nan nan None None nan nan
Data Turniej Przeciwnik Runda Wynik Ranking rywala Własny kurs Kurs rywala % 1-szego Serwisu % Pkt 1-szego Serwisu % Pkt 2-giego Serwisu Asy DFs BPs Obronione Gemy serwisowe % Pkt z Ret 1. Serw. % Pkt z Ret 2. Serw. BPs Zdobyte Gemy z returnu
17-sty-2024 Australian Open Aryna Sabalenka R64 Lose 3-6 2-6 2 14,1 1,03 52,7 58,6 38,5 2 4 2/6 4/8 19,2 40,9 1/2 1/9
14-sty-2024 Australian Open Ana Bogdan R128 Win 2-6 6-4 6-3 63 1,66 2,24 64,2 70,5 41,2 2 5 7/11 10/14 36,4 50,0 4/12 4/13
12-sty-2024 Australian Open Sijia Wei Q3 Win 6-2 6-4 233 1,15 5,24 60,3 68,4 44,0 1 1 2/5 6/9 65,2 64,7 6/7 6/9
11-sty-2024 Australian Open Talia Gibson Q2 Win 1-6 6-3 7-5 228 1,2 4,56 63,0 63,8 50,0 2 3 2/5 11/14 29,2 44,4 3/7 3/14
09-sty-2024 Australian Open Petra Hule Q1 Win 6-4 6-4 398 1,06 8,26 65,5 76,3 50,0 8 1 2/4 8/10 42,9 52,2 4/7 4/10
04-sty-2024 Auckland Coco Gauff R16 Lose 3-6 0-6 3 8,42 1,07 54,2 50,0 27,3 2 3 1/6 2/7 14,8 59,1 1/6 1/8
02-sty-2024 Auckland Anna Blinkova R32 Win 7-5 6-4 48 1,63 2,27 68,8 68,2 40,0 1 6 2/5 8/11 44,4 57,1 5/12 5/11
30-gru-2023 Auckland Himeno Sakatsume Q2 Win 6-4 6-2 186 1,22 4,16 58,0 79,3 52,4 2 1 3/4 8/9 44,2 55,6 4/7 4/9
29-gru-2023 Auckland Elyse Tse Q1 Win 6-1 7-5 1039 1,01 20,69 63,6 80,0 55,0 5 0 2/3 9/10 42,9 63,6 4/6 4/9
23-sie-2023 US Open Moyuka Uchijima Q1 Lose 1-6 2-6 173 1,21 4,24 64,7 60,6 33,3 1 2 4/8 3/7 18,5 35,0 0/2 0/8
21-mar-2023 Miami Xiyu Wang R128 Lose 0-6 5-7 58 2,2 1,68 66,7 55,9 35,3 1 2 3/8 4/9 18,4 63,2 1/3 1/9
12-mar-2023 W40 Bengaluru Ankita Raina Final Win 0-6 6-4 6-0 241 1,18 4,47 nan nan nan None None nan nan
11-mar-2023 W40 Bengaluru Dalila Jakupovic Semis Win 7-6(2) 6-2 243 1,14 5,05 nan nan nan None None nan nan
10-mar-2023 W40 Bengaluru Priska Madelyn Nugroho QF Win 6-0 7-5 280 1,21 4,09 nan nan nan None None nan nan
09-mar-2023 W40 Bengaluru Peangtarn Plipuech R16 Win 6-4 3-6 6-2 311 1,16 4,68 nan nan nan None None nan nan
08-mar-2023 W40 Bengaluru Ya Hsuan Lee R32 Win 6-1 6-0 486 1,05 8,34 nan nan nan None None nan nan
Data Turniej Przeciwnik Runda Wynik Ranking rywala Własny kurs Kurs rywala % 1-szego Serwisu % Pkt 1-szego Serwisu % Pkt 2-giego Serwisu Asy DFs BPs Obronione Gemy serwisowe % Pkt z Ret 1. Serw. % Pkt z Ret 2. Serw. BPs Zdobyte Gemy z returnu
25-lis-2023 W40 Guadalajara Valeriya Strakhova Final Win 6-1 6-3 309 1,06 7,42 nan nan nan None None nan nan
25-lis-2023 W40 Guadalajara Veronica Miroshnichenko Semis Win 6-0 6-1 353 1,09 6,49 nan nan nan None None nan nan
23-lis-2023 W40 Guadalajara Gabriela Lee QF Win 6-3 6-1 443 1,08 6,08 nan nan nan None None nan nan
22-lis-2023 W40 Guadalajara Amy Zhu R16 Win 6-0 6-1 750 1,03 10,29 nan nan nan None None nan nan
22-lis-2023 W40 Guadalajara Emma Fulvia Wiesenfeld R32 Win 6-0 6-2 0 nan nan nan nan nan None None nan nan
12-lis-2023 W40 Heraklion (Coaching Trial) Ekaterina Makarova Final Win 6-1 6-3 184 1,2 4,09 nan nan nan None None nan nan
11-lis-2023 W40 Heraklion (Coaching Trial) Leyre Romero Gormaz Semis Win 6-3 6-3 304 1,1 5,38 nan nan nan None None nan nan
10-lis-2023 W40 Heraklion (Coaching Trial) Michaela Laki QF Win 6-3 7-5 509 1,05 7,29 nan nan nan None None nan nan
09-lis-2023 W40 Heraklion (Coaching Trial) Lara Salden R16 Win 6-3 6-1 625 1,05 7,46 nan nan nan None None nan nan
08-lis-2023 W40 Heraklion (Coaching Trial) Lian Tran R32 Win 7-6(2) 6-2 714 1,02 9,5 nan nan nan None None nan nan
04-lis-2023 W40 Heraklion Sinja Kraus Semis Lose 6-7(3) 6-2 2-6 224 1,12 5,32 nan nan nan None None nan nan
03-lis-2023 W40 Heraklion Irina Bara QF Win 6-2 6-1 190 1,25 3,6 nan nan nan None None nan nan
02-lis-2023 W40 Heraklion Anna Gabric R16 Win 6-4 1-6 6-2 462 1,06 6,7 nan nan nan None None nan nan
01-lis-2023 W40 Heraklion Sapfo Sakellaridi R32 Win 6-4 6-1 273 1,06 7,07 nan nan nan None None nan nan
29-paź-2023 W25 Santa Margherita di Pula Oleksandra Oliynykova Semis Win 6-4 6-4 425 1,17 4,16 nan nan nan None None nan nan
29-paź-2023 W25 Santa Margherita di Pula Guillermina Naya Final Win 6-4 6-3 461 1,1 5,75 nan nan nan None None nan nan
28-paź-2023 W25 Santa Margherita di Pula Tatiana Pieri QF Win 6-0 6-4 547 1,17 4,0 nan nan nan None None nan nan
28-paź-2023 W25 Santa Margherita di Pula Alisa Oktiabreva R16 Win 2-6 6-1 6-0 0 1,08 6,38 nan nan nan None None nan nan
25-paź-2023 W25 Santa Margherita di Pula Sada Nahimana R32 Win 6-4 4-6 6-4 305 1,08 5,97 nan nan nan None None nan nan
03-wrz-2023 W40 Oldenzaal Anouk Koevermans Final Win 7-5 6-2 556 1,07 7,28 nan nan nan None None nan nan
02-wrz-2023 W40 Oldenzaal Fabienne Gettwart Semis Win 6-2 7-5 818 1,03 9,27 nan nan nan None None nan nan
01-wrz-2023 W40 Oldenzaal Suzan Lamens QF Win 6-4 6-4 264 1,17 4,49 nan nan nan None None nan nan
31-sie-2023 W40 Oldenzaal Julia Middendorf R16 Win 6-1 6-1 387 1,05 6,5 nan nan nan None None nan nan
31-sie-2023 W40 Oldenzaal Gergana Topalova R32 Win 6-1 6-1 293 1,07 6,99 nan nan nan None None nan nan
13-sie-2023 W25 Leipzig Darya Astakhova Final Win 6-3 6-3 224 1,06 7,34 nan nan nan None None nan nan
12-sie-2023 W25 Leipzig Anastasiya Konstantinovna Soboleva Semis Win 6-4 6-0 438 1,15 4,8 nan nan nan None None nan nan
11-sie-2023 W25 Leipzig Ella Seidel QF Win 6-2 6-1 310 1,21 3,91 nan nan nan None None nan nan
10-sie-2023 W25 Leipzig Aneta Kladivova R16 Win 6-4 4-1 434 1,06 7,21 nan nan nan None None nan nan
09-sie-2023 W25 Leipzig Daniela Vismane R32 Win 6-3 6-2 375 1,05 7,74 nan nan nan None None nan nan
06-sie-2023 W60 Hechingen Ziva Falkner Final Win 6-3 6-1 518 1,11 5,71 nan nan nan None None nan nan
05-sie-2023 W60 Hechingen Anna Bondar Semis Win 7-6(2) 6-3 132 1,77 1,94 nan nan nan None None nan nan
04-sie-2023 W60 Hechingen Sofya Lansere QF Win 6-4 6-3 342 1,15 4,76 nan nan nan None None nan nan
03-sie-2023 W60 Hechingen Sofia Costoulas R16 Win 6-3 6-2 307 1,15 4,77 nan nan nan None None nan nan
02-sie-2023 W60 Hechingen Katharina Hobgarski R32 Win 6-1 6-1 312 1,1 6,03 nan nan nan None None nan nan
15-lip-2023 W60 Amstelveen Kaia Kanepi Semis Lose 3-6 6-4 2-6 101 1,54 2,34 nan nan nan None None nan nan
14-lip-2023 W60 Amstelveen Anouk Koevermans QF Win 7-5 7-6(1) 705 1,03 9,76 nan nan nan None None nan nan
13-lip-2023 W60 Amstelveen Annelin Bakker R16 Win 6-4 6-0 0 1,03 9,15 nan nan nan None None nan nan
12-lip-2023 W60 Amstelveen Isabella Shinikova R32 Win 7-6(2) 3-6 6-4 410 1,16 4,62 nan nan nan None None nan nan
30-maj-2023 Roland Garros Elena Rybakina R128 Lose 4-6 2-6 4 7,99 1,08 54,7 58,6 33,3 0 6 3/8 4/9 23,1 58,1 2/7 2/9
26-maj-2023 Roland Garros Alice Robbe Q3 Win 6-3 6-0 193 1,23 3,98 54,3 80,0 61,9 1 3 4/4 7/7 48,8 66,7 5/9 5/8
24-maj-2023 Roland Garros Kathinka Von Deichmann Q2 Win 7-6 6-1 400 1,22 3,99 77,3 63,8 41,2 2 3 1/4 7/10 40,5 75,0 5/8 5/9
23-maj-2023 Roland Garros Antonia Ruzic Q1 Win 3-6 6-2 7-6 235 1,31 3,33 66,3 53,8 45,5 1 7 4/9 9/14 42,0 59,4 6/8 6/15
26-kwi-2023 Madrid Anna Kalinskaya R128 Lose 6-2 4-6 4-6 62 3,07 1,38 56,8 64,3 53,1 8 3 4/9 9/14 32,6 57,5 5/9 5/14
Data Turniej Przeciwnik Runda Wynik Ranking rywala Własny kurs Kurs rywala % 1-szego Serwisu % Pkt 1-szego Serwisu % Pkt 2-giego Serwisu Asy DFs BPs Obronione Gemy serwisowe % Pkt z Ret 1. Serw. % Pkt z Ret 2. Serw. BPs Zdobyte Gemy z returnu
29-cze-2023 Wimbledon Yue Yuan Q3 Lose 6-3 4-6 3-6 106 1,55 2,4 67,1 63,6 48,1 3 0 5/10 9/14 42,2 64,5 6/15 6/14
28-cze-2023 Wimbledon Katherine Sebov Q2 Win 6-0 6-3 157 1,65 2,19 75,9 68,3 53,3 1 2 1/2 7/8 56,4 66,7 5/9 5/7
27-cze-2023 Wimbledon Sara Bejlek Q1 Win 6-0 7-5 204 1,47 2,61 67,2 69,8 57,1 2 3 6/7 8/9 50,0 77,8 5/8 5/9
95

Brenda Fruhvirtova

Najwyższy ranking: 95

0%
% wygranych Pressure Points przy serwisie
0%
% wygranych Pressure Points przy returnie
2.13
Średnia Pressure Points w gemie serwisowym
2.13
Średnia Pressure Points w gemie returnowym
Obecny widok:
Wszystkie nawierzchnie
Łącznie
Twarda
Ziemia
Trawa
Możesz porównać dane profilu Brenda Fruhvirtova na wybranej nawierzchni z dowolnym profilem z listy poniżej. Po dokonaniu wyboru, możesz zmienić zawodnika oraz nawierzchnię, lub usunąć porównanie i powrócić wyłącznie do statystyk oglądanego gracza.

Procent gemów serwisowych wygranych od stanu

Procent gemów returnowych wygranych od stanu

Pressure Points przy serwisie - Wszystkie nawierzchnie

Data Turniej Przeciwnik Runda Wynik Pressure Points wygrane przy serwisie Gemy serwisowe wygrane od stanu:
0-30 0-40 15-30 15-40 30-30 30-40 Deuce 40-A
17-sty-2024 Australian Open Aryna Sabalenka R64 Lose 3-6 2-6 7/17 0/2 0/1 0/1 0/0 0/3 0/2 1/4 0/3
14-sty-2024 Australian Open Ana Bogdan R128 Win 2-6 6-4 6-3 16/30 0/1 0/1 1/2 0/1 3/6 1/2 2/4 2/4
12-sty-2024 Australian Open Sijia Wei Q3 Win 6-2 6-4 13/21 0/1 0/0 1/3 0/0 2/5 0/3 2/2 1/1
11-sty-2024 Australian Open Talia Gibson Q2 Win 1-6 6-3 7-5 16/24 1/3 0/2 2/3 0/0 5/6 1/1 4/5 1/2
09-sty-2024 Australian Open Petra Hule Q1 Win 6-4 6-4 4/10 0/0 0/0 0/0 0/0 2/3 0/1 0/2 0/2
04-sty-2024 Auckland Coco Gauff R16 Lose 3-6 0-6 7/18 0/1 0/1 1/3 0/2 2/3 0/0 0/2 0/2
02-sty-2024 Auckland Anna Blinkova R32 Win 7-5 6-4 10/16 0/1 0/1 3/5 0/2 3/4 0/2 1/1 0/0
30-gru-2023 Auckland Himeno Sakatsume Q2 Win 6-4 6-2 7/10 1/2 1/2 1/1 1/1 1/1 1/1 1/1 0/0
29-gru-2023 Auckland Elyse Tse Q1 Win 6-1 7-5 5/9 0/1 0/0 1/2 0/1 1/1 1/1 1/1 1/1
25-lis-2023 W40 Guadalajara Veronica Miroshnichenko Semis Win 6-0 6-1 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
25-lis-2023 W40 Guadalajara Valeriya Strakhova Final Win 6-1 6-3 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
23-lis-2023 W40 Guadalajara Gabriela Lee QF Win 6-3 6-1 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
22-lis-2023 W40 Guadalajara Amy Zhu R16 Win 6-0 6-1 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
22-lis-2023 W40 Guadalajara Emma Fulvia Wiesenfeld R32 Win 6-0 6-2 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
12-lis-2023 W40 Heraklion (Coaching Trial) Ekaterina Makarova Final Win 6-1 6-3 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
11-lis-2023 W40 Heraklion (Coaching Trial) Leyre Romero Gormaz Semis Win 6-3 6-3 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
10-lis-2023 W40 Heraklion (Coaching Trial) Michaela Laki QF Win 6-3 7-5 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
09-lis-2023 W40 Heraklion (Coaching Trial) Lara Salden R16 Win 6-3 6-1 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
08-lis-2023 W40 Heraklion (Coaching Trial) Lian Tran R32 Win 7-6(2) 6-2 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
04-lis-2023 W40 Heraklion Sinja Kraus Semis Lose 6-7(3) 6-2 2-6 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
03-lis-2023 W40 Heraklion Irina Bara QF Win 6-2 6-1 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
02-lis-2023 W40 Heraklion Anna Gabric R16 Win 6-4 1-6 6-2 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
01-lis-2023 W40 Heraklion Sapfo Sakellaridi R32 Win 6-4 6-1 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
29-paź-2023 W25 Santa Margherita di Pula Guillermina Naya Final Win 6-4 6-3 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
29-paź-2023 W25 Santa Margherita di Pula Oleksandra Oliynykova Semis Win 6-4 6-4 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
28-paź-2023 W25 Santa Margherita di Pula Tatiana Pieri QF Win 6-0 6-4 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
28-paź-2023 W25 Santa Margherita di Pula Alisa Oktiabreva R16 Win 2-6 6-1 6-0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
25-paź-2023 W25 Santa Margherita di Pula Sada Nahimana R32 Win 6-4 4-6 6-4 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
03-wrz-2023 W40 Oldenzaal Anouk Koevermans Final Win 7-5 6-2 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
02-wrz-2023 W40 Oldenzaal Fabienne Gettwart Semis Win 6-2 7-5 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
01-wrz-2023 W40 Oldenzaal Suzan Lamens QF Win 6-4 6-4 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
31-sie-2023 W40 Oldenzaal Gergana Topalova R32 Win 6-1 6-1 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
31-sie-2023 W40 Oldenzaal Julia Middendorf R16 Win 6-1 6-1 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
23-sie-2023 US Open Moyuka Uchijima Q1 Lose 1-6 2-6 7/19 0/0 0/0 0/1 0/0 1/4 0/3 0/3 0/3
13-sie-2023 W25 Leipzig Darya Astakhova Final Win 6-3 6-3 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
12-sie-2023 W25 Leipzig Anastasiya Konstantinovna Soboleva Semis Win 6-4 6-0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
11-sie-2023 W25 Leipzig Ella Seidel QF Win 6-2 6-1 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
10-sie-2023 W25 Leipzig Aneta Kladivova R16 Win 6-4 4-1 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
09-sie-2023 W25 Leipzig Daniela Vismane R32 Win 6-3 6-2 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
06-sie-2023 W60 Hechingen Ziva Falkner Final Win 6-3 6-1 10/15 1/1 1/1 0/1 1/2 1/1 2/2 2/2 1/1
05-sie-2023 W60 Hechingen Anna Bondar Semis Win 7-6(2) 6-3 14/22 0/2 0/2 3/3 1/3 2/3 1/4 3/3 1/1
04-sie-2023 W60 Hechingen Sofya Lansere QF Win 6-4 6-3 15/23 1/3 0/0 2/5 0/3 3/3 0/1 2/3 1/2
03-sie-2023 W60 Hechingen Sofia Costoulas R16 Win 6-3 6-2 14/18 3/4 0/1 3/3 0/1 3/3 2/2 3/3 0/0
02-sie-2023 W60 Hechingen Katharina Hobgarski R32 Win 6-1 6-1 3/5 0/0 0/0 0/1 0/1 0/0 0/0 1/1 0/0
15-lip-2023 W60 Amstelveen Kaia Kanepi Semis Lose 3-6 6-4 2-6 9/19 1/2 0/1 1/3 0/2 4/5 1/3 1/2 0/1
14-lip-2023 W60 Amstelveen Anouk Koevermans QF Win 7-5 7-6(1) 11/18 1/2 0/1 2/3 0/1 3/4 0/2 1/3 0/2
13-lip-2023 W60 Amstelveen Annelin Bakker R16 Win 6-4 6-0 8/11 0/1 0/1 1/1 1/2 2/2 1/2 2/2 0/0
12-lip-2023 W60 Amstelveen Isabella Shinikova R32 Win 7-6(2) 3-6 6-4 18/31 2/4 0/1 2/5 0/4 5/6 1/4 1/2 1/2
29-cze-2023 Wimbledon Yue Yuan Q3 Lose 6-3 4-6 3-6 21/39 2/4 1/2 1/6 1/5 4/5 3/4 4/6 1/3
28-cze-2023 Wimbledon Katherine Sebov Q2 Win 6-0 6-3 10/13 0/0 0/0 1/2 0/0 2/3 0/1 3/4 0/1
27-cze-2023 Wimbledon Sara Bejlek Q1 Win 6-0 7-5 16/22 2/2 0/0 2/3 2/2 1/2 3/4 4/4 1/1
30-maj-2023 Roland Garros Elena Rybakina R128 Lose 4-6 2-6 10/21 1/3 0/1 1/4 0/3 3/5 0/3 0/1 0/1
26-maj-2023 Roland Garros Alice Robbe Q3 Win 6-3 6-0 11/14 1/1 0/0 2/2 1/1 2/2 2/2 3/3 1/1
24-maj-2023 Roland Garros Kathinka Von Deichmann Q2 Win 7-6 6-1 12/19 0/1 0/0 2/4 0/1 2/4 1/2 2/3 0/1
23-maj-2023 Roland Garros Antonia Ruzic Q1 Win 3-6 6-2 7-6 17/28 2/5 0/3 2/4 0/3 5/6 1/2 2/3 0/1
26-kwi-2023 Madrid Anna Kalinskaya R128 Lose 6-2 4-6 4-6 9/21 1/4 0/1 1/5 0/5 1/1 0/1 0/1 0/1
21-mar-2023 Miami Xiyu Wang R128 Lose 0-6 5-7 7/17 0/2 0/2 1/3 0/3 1/3 0/2 0/1 0/1
12-mar-2023 W40 Bengaluru Ankita Raina Final Win 0-6 6-4 6-0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
11-mar-2023 W40 Bengaluru Dalila Jakupovic Semis Win 7-6(2) 6-2 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
10-mar-2023 W40 Bengaluru Priska Madelyn Nugroho QF Win 6-0 7-5 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
09-mar-2023 W40 Bengaluru Peangtarn Plipuech R16 Win 6-4 3-6 6-2 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
08-mar-2023 W40 Bengaluru Ya Hsuan Lee R32 Win 6-1 6-0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
Data Turniej Przeciwnik Runda Wynik Pressure Points wygrane przy serwisie Gemy serwisowe wygrane od stanu:
0-30 0-40 15-30 15-40 30-30 30-40 Deuce 40-A
17-sty-2024 Australian Open Aryna Sabalenka R64 Lose 3-6 2-6 7/17 0/2 0/1 0/1 0/0 0/3 0/2 1/4 0/3
14-sty-2024 Australian Open Ana Bogdan R128 Win 2-6 6-4 6-3 16/30 0/1 0/1 1/2 0/1 3/6 1/2 2/4 2/4
12-sty-2024 Australian Open Sijia Wei Q3 Win 6-2 6-4 13/21 0/1 0/0 1/3 0/0 2/5 0/3 2/2 1/1
11-sty-2024 Australian Open Talia Gibson Q2 Win 1-6 6-3 7-5 16/24 1/3 0/2 2/3 0/0 5/6 1/1 4/5 1/2
09-sty-2024 Australian Open Petra Hule Q1 Win 6-4 6-4 4/10 0/0 0/0 0/0 0/0 2/3 0/1 0/2 0/2
04-sty-2024 Auckland Coco Gauff R16 Lose 3-6 0-6 7/18 0/1 0/1 1/3 0/2 2/3 0/0 0/2 0/2
02-sty-2024 Auckland Anna Blinkova R32 Win 7-5 6-4 10/16 0/1 0/1 3/5 0/2 3/4 0/2 1/1 0/0
30-gru-2023 Auckland Himeno Sakatsume Q2 Win 6-4 6-2 7/10 1/2 1/2 1/1 1/1 1/1 1/1 1/1 0/0
29-gru-2023 Auckland Elyse Tse Q1 Win 6-1 7-5 5/9 0/1 0/0 1/2 0/1 1/1 1/1 1/1 1/1
23-sie-2023 US Open Moyuka Uchijima Q1 Lose 1-6 2-6 7/19 0/0 0/0 0/1 0/0 1/4 0/3 0/3 0/3
21-mar-2023 Miami Xiyu Wang R128 Lose 0-6 5-7 7/17 0/2 0/2 1/3 0/3 1/3 0/2 0/1 0/1
12-mar-2023 W40 Bengaluru Ankita Raina Final Win 0-6 6-4 6-0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
11-mar-2023 W40 Bengaluru Dalila Jakupovic Semis Win 7-6(2) 6-2 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
10-mar-2023 W40 Bengaluru Priska Madelyn Nugroho QF Win 6-0 7-5 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
09-mar-2023 W40 Bengaluru Peangtarn Plipuech R16 Win 6-4 3-6 6-2 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
08-mar-2023 W40 Bengaluru Ya Hsuan Lee R32 Win 6-1 6-0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
Data Turniej Przeciwnik Runda Wynik Pressure Points wygrane przy serwisie Gemy serwisowe wygrane od stanu:
0-30 0-40 15-30 15-40 30-30 30-40 Deuce 40-A
25-lis-2023 W40 Guadalajara Valeriya Strakhova Final Win 6-1 6-3 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
25-lis-2023 W40 Guadalajara Veronica Miroshnichenko Semis Win 6-0 6-1 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
23-lis-2023 W40 Guadalajara Gabriela Lee QF Win 6-3 6-1 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
22-lis-2023 W40 Guadalajara Amy Zhu R16 Win 6-0 6-1 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
22-lis-2023 W40 Guadalajara Emma Fulvia Wiesenfeld R32 Win 6-0 6-2 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
12-lis-2023 W40 Heraklion (Coaching Trial) Ekaterina Makarova Final Win 6-1 6-3 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
11-lis-2023 W40 Heraklion (Coaching Trial) Leyre Romero Gormaz Semis Win 6-3 6-3 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
10-lis-2023 W40 Heraklion (Coaching Trial) Michaela Laki QF Win 6-3 7-5 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
09-lis-2023 W40 Heraklion (Coaching Trial) Lara Salden R16 Win 6-3 6-1 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
08-lis-2023 W40 Heraklion (Coaching Trial) Lian Tran R32 Win 7-6(2) 6-2 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
04-lis-2023 W40 Heraklion Sinja Kraus Semis Lose 6-7(3) 6-2 2-6 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
03-lis-2023 W40 Heraklion Irina Bara QF Win 6-2 6-1 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
02-lis-2023 W40 Heraklion Anna Gabric R16 Win 6-4 1-6 6-2 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
01-lis-2023 W40 Heraklion Sapfo Sakellaridi R32 Win 6-4 6-1 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
29-paź-2023 W25 Santa Margherita di Pula Oleksandra Oliynykova Semis Win 6-4 6-4 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
29-paź-2023 W25 Santa Margherita di Pula Guillermina Naya Final Win 6-4 6-3 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
28-paź-2023 W25 Santa Margherita di Pula Tatiana Pieri QF Win 6-0 6-4 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
28-paź-2023 W25 Santa Margherita di Pula Alisa Oktiabreva R16 Win 2-6 6-1 6-0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
25-paź-2023 W25 Santa Margherita di Pula Sada Nahimana R32 Win 6-4 4-6 6-4 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
03-wrz-2023 W40 Oldenzaal Anouk Koevermans Final Win 7-5 6-2 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
02-wrz-2023 W40 Oldenzaal Fabienne Gettwart Semis Win 6-2 7-5 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
01-wrz-2023 W40 Oldenzaal Suzan Lamens QF Win 6-4 6-4 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
31-sie-2023 W40 Oldenzaal Julia Middendorf R16 Win 6-1 6-1 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
31-sie-2023 W40 Oldenzaal Gergana Topalova R32 Win 6-1 6-1 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
13-sie-2023 W25 Leipzig Darya Astakhova Final Win 6-3 6-3 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
12-sie-2023 W25 Leipzig Anastasiya Konstantinovna Soboleva Semis Win 6-4 6-0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
11-sie-2023 W25 Leipzig Ella Seidel QF Win 6-2 6-1 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
10-sie-2023 W25 Leipzig Aneta Kladivova R16 Win 6-4 4-1 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
09-sie-2023 W25 Leipzig Daniela Vismane R32 Win 6-3 6-2 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
06-sie-2023 W60 Hechingen Ziva Falkner Final Win 6-3 6-1 10/15 1/1 1/1 0/1 1/2 1/1 2/2 2/2 1/1
05-sie-2023 W60 Hechingen Anna Bondar Semis Win 7-6(2) 6-3 14/22 0/2 0/2 3/3 1/3 2/3 1/4 3/3 1/1
04-sie-2023 W60 Hechingen Sofya Lansere QF Win 6-4 6-3 15/23 1/3 0/0 2/5 0/3 3/3 0/1 2/3 1/2
03-sie-2023 W60 Hechingen Sofia Costoulas R16 Win 6-3 6-2 14/18 3/4 0/1 3/3 0/1 3/3 2/2 3/3 0/0
02-sie-2023 W60 Hechingen Katharina Hobgarski R32 Win 6-1 6-1 3/5 0/0 0/0 0/1 0/1 0/0 0/0 1/1 0/0
15-lip-2023 W60 Amstelveen Kaia Kanepi Semis Lose 3-6 6-4 2-6 9/19 1/2 0/1 1/3 0/2 4/5 1/3 1/2 0/1
14-lip-2023 W60 Amstelveen Anouk Koevermans QF Win 7-5 7-6(1) 11/18 1/2 0/1 2/3 0/1 3/4 0/2 1/3 0/2
13-lip-2023 W60 Amstelveen Annelin Bakker R16 Win 6-4 6-0 8/11 0/1 0/1 1/1 1/2 2/2 1/2 2/2 0/0
12-lip-2023 W60 Amstelveen Isabella Shinikova R32 Win 7-6(2) 3-6 6-4 18/31 2/4 0/1 2/5 0/4 5/6 1/4 1/2 1/2
30-maj-2023 Roland Garros Elena Rybakina R128 Lose 4-6 2-6 10/21 1/3 0/1 1/4 0/3 3/5 0/3 0/1 0/1
26-maj-2023 Roland Garros Alice Robbe Q3 Win 6-3 6-0 11/14 1/1 0/0 2/2 1/1 2/2 2/2 3/3 1/1
24-maj-2023 Roland Garros Kathinka Von Deichmann Q2 Win 7-6 6-1 12/19 0/1 0/0 2/4 0/1 2/4 1/2 2/3 0/1
23-maj-2023 Roland Garros Antonia Ruzic Q1 Win 3-6 6-2 7-6 17/28 2/5 0/3 2/4 0/3 5/6 1/2 2/3 0/1
26-kwi-2023 Madrid Anna Kalinskaya R128 Lose 6-2 4-6 4-6 9/21 1/4 0/1 1/5 0/5 1/1 0/1 0/1 0/1
Data Turniej Przeciwnik Runda Wynik Pressure Points wygrane przy serwisie Gemy serwisowe wygrane od stanu:
0-30 0-40 15-30 15-40 30-30 30-40 Deuce 40-A
29-cze-2023 Wimbledon Yue Yuan Q3 Lose 6-3 4-6 3-6 21/39 2/4 1/2 1/6 1/5 4/5 3/4 4/6 1/3
28-cze-2023 Wimbledon Katherine Sebov Q2 Win 6-0 6-3 10/13 0/0 0/0 1/2 0/0 2/3 0/1 3/4 0/1
27-cze-2023 Wimbledon Sara Bejlek Q1 Win 6-0 7-5 16/22 2/2 0/0 2/3 2/2 1/2 3/4 4/4 1/1

Pressure Points przy returnie - Wszystkie nawierzchnie

Data Turniej Przeciwnik Runda Wynik Pressure Points wygrane przy returnie Gemy returnowe wygrane od stanu:
0-30 0-40 15-30 15-40 30-30 30-40 Deuce 40-A
17-sty-2024 Australian Open Aryna Sabalenka R64 Lose 3-6 2-6 3/7 1/1 1/1 0/1 0/0 0/1 0/0 0/1 0/1
14-sty-2024 Australian Open Ana Bogdan R128 Win 2-6 6-4 6-3 13/28 3/3 2/2 1/2 3/3 1/4 1/2 2/4 2/3
12-sty-2024 Australian Open Sijia Wei Q3 Win 6-2 6-4 12/13 5/5 5/5 1/1 2/2 0/0 0/0 0/0 0/0
11-sty-2024 Australian Open Talia Gibson Q2 Win 1-6 6-3 7-5 7/22 2/2 1/1 2/3 2/2 1/6 3/3 0/2 0/1
09-sty-2024 Australian Open Petra Hule Q1 Win 6-4 6-4 10/17 3/3 3/3 0/1 0/1 1/1 0/1 1/3 1/1
04-sty-2024 Auckland Coco Gauff R16 Lose 3-6 0-6 6/16 1/2 1/1 0/2 0/1 0/2 0/3 0/3 0/1
02-sty-2024 Auckland Anna Blinkova R32 Win 7-5 6-4 15/31 2/2 1/1 2/4 0/2 4/6 3/5 3/5 3/3
30-gru-2023 Auckland Himeno Sakatsume Q2 Win 6-4 6-2 10/21 2/2 1/1 3/3 3/3 1/2 0/0 1/2 1/2
29-gru-2023 Auckland Elyse Tse Q1 Win 6-1 7-5 10/20 1/2 0/0 3/5 3/3 0/4 0/0 1/1 1/1
25-lis-2023 W40 Guadalajara Veronica Miroshnichenko Semis Win 6-0 6-1 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
25-lis-2023 W40 Guadalajara Valeriya Strakhova Final Win 6-1 6-3 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
23-lis-2023 W40 Guadalajara Gabriela Lee QF Win 6-3 6-1 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
22-lis-2023 W40 Guadalajara Amy Zhu R16 Win 6-0 6-1 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
22-lis-2023 W40 Guadalajara Emma Fulvia Wiesenfeld R32 Win 6-0 6-2 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
12-lis-2023 W40 Heraklion (Coaching Trial) Ekaterina Makarova Final Win 6-1 6-3 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
11-lis-2023 W40 Heraklion (Coaching Trial) Leyre Romero Gormaz Semis Win 6-3 6-3 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
10-lis-2023 W40 Heraklion (Coaching Trial) Michaela Laki QF Win 6-3 7-5 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
09-lis-2023 W40 Heraklion (Coaching Trial) Lara Salden R16 Win 6-3 6-1 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
08-lis-2023 W40 Heraklion (Coaching Trial) Lian Tran R32 Win 7-6(2) 6-2 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
04-lis-2023 W40 Heraklion Sinja Kraus Semis Lose 6-7(3) 6-2 2-6 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
03-lis-2023 W40 Heraklion Irina Bara QF Win 6-2 6-1 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
02-lis-2023 W40 Heraklion Anna Gabric R16 Win 6-4 1-6 6-2 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
01-lis-2023 W40 Heraklion Sapfo Sakellaridi R32 Win 6-4 6-1 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
29-paź-2023 W25 Santa Margherita di Pula Guillermina Naya Final Win 6-4 6-3 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
29-paź-2023 W25 Santa Margherita di Pula Oleksandra Oliynykova Semis Win 6-4 6-4 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
28-paź-2023 W25 Santa Margherita di Pula Tatiana Pieri QF Win 6-0 6-4 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
28-paź-2023 W25 Santa Margherita di Pula Alisa Oktiabreva R16 Win 2-6 6-1 6-0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
25-paź-2023 W25 Santa Margherita di Pula Sada Nahimana R32 Win 6-4 4-6 6-4 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
03-wrz-2023 W40 Oldenzaal Anouk Koevermans Final Win 7-5 6-2 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
02-wrz-2023 W40 Oldenzaal Fabienne Gettwart Semis Win 6-2 7-5 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
01-wrz-2023 W40 Oldenzaal Suzan Lamens QF Win 6-4 6-4 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
31-sie-2023 W40 Oldenzaal Gergana Topalova R32 Win 6-1 6-1 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
31-sie-2023 W40 Oldenzaal Julia Middendorf R16 Win 6-1 6-1 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
23-sie-2023 US Open Moyuka Uchijima Q1 Lose 1-6 2-6 2/9 0/0 0/0 0/1 0/0 0/3 0/1 0/2 0/1
13-sie-2023 W25 Leipzig Darya Astakhova Final Win 6-3 6-3 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
12-sie-2023 W25 Leipzig Anastasiya Konstantinovna Soboleva Semis Win 6-4 6-0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
11-sie-2023 W25 Leipzig Ella Seidel QF Win 6-2 6-1 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
10-sie-2023 W25 Leipzig Aneta Kladivova R16 Win 6-4 4-1 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
09-sie-2023 W25 Leipzig Daniela Vismane R32 Win 6-3 6-2 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
06-sie-2023 W60 Hechingen Ziva Falkner Final Win 6-3 6-1 13/26 2/2 2/2 2/3 3/4 1/3 1/3 2/4 2/2
05-sie-2023 W60 Hechingen Anna Bondar Semis Win 7-6(2) 6-3 15/31 2/2 1/1 1/4 1/2 3/6 3/6 1/4 1/3
04-sie-2023 W60 Hechingen Sofya Lansere QF Win 6-4 6-3 11/21 2/3 2/2 1/2 1/1 2/3 3/3 1/1 1/1
03-sie-2023 W60 Hechingen Sofia Costoulas R16 Win 6-3 6-2 9/21 3/5 2/2 2/4 3/4 0/3 1/2 0/1 0/0
02-sie-2023 W60 Hechingen Katharina Hobgarski R32 Win 6-1 6-1 14/20 3/3 3/3 1/1 2/2 1/1 2/2 2/2 2/2
15-lip-2023 W60 Amstelveen Kaia Kanepi Semis Lose 3-6 6-4 2-6 9/29 1/2 1/1 1/3 1/2 1/4 2/3 0/3 0/2
14-lip-2023 W60 Amstelveen Anouk Koevermans QF Win 7-5 7-6(1) 14/34 3/4 1/1 3/5 0/0 3/5 3/3 2/3 2/2
13-lip-2023 W60 Amstelveen Annelin Bakker R16 Win 6-4 6-0 12/21 2/2 1/1 2/2 2/2 1/1 2/2 2/3 2/2
12-lip-2023 W60 Amstelveen Isabella Shinikova R32 Win 7-6(2) 3-6 6-4 12/29 2/4 1/1 2/6 1/3 2/4 1/3 2/4 2/2
29-cze-2023 Wimbledon Yue Yuan Q3 Lose 6-3 4-6 3-6 13/27 4/5 1/1 4/5 4/4 0/1 2/2 1/3 1/1
28-cze-2023 Wimbledon Katherine Sebov Q2 Win 6-0 6-3 11/22 4/4 2/2 3/3 3/3 2/3 2/2 2/2 2/2
27-cze-2023 Wimbledon Sara Bejlek Q1 Win 6-0 7-5 10/12 4/4 4/4 1/1 3/3 0/0 0/0 0/0 0/0
30-maj-2023 Roland Garros Elena Rybakina R128 Lose 4-6 2-6 8/25 1/1 0/0 2/3 1/1 1/3 2/2 0/3 0/3
26-maj-2023 Roland Garros Alice Robbe Q3 Win 6-3 6-0 13/29 1/2 1/1 2/5 1/1 2/5 2/3 3/5 3/3
24-maj-2023 Roland Garros Kathinka Von Deichmann Q2 Win 7-6 6-1 12/21 2/3 1/1 4/5 3/3 1/3 2/3 1/2 1/1
23-maj-2023 Roland Garros Antonia Ruzic Q1 Win 3-6 6-2 7-6 13/26 2/3 1/1 2/4 2/2 2/6 2/3 2/4 2/2
26-kwi-2023 Madrid Anna Kalinskaya R128 Lose 6-2 4-6 4-6 13/23 1/1 0/0 5/6 4/4 1/2 1/1 1/2 1/1
21-mar-2023 Miami Xiyu Wang R128 Lose 0-6 5-7 4/13 0/1 0/0 0/2 0/0 0/3 0/0 1/1 1/1
12-mar-2023 W40 Bengaluru Ankita Raina Final Win 0-6 6-4 6-0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
11-mar-2023 W40 Bengaluru Dalila Jakupovic Semis Win 7-6(2) 6-2 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
10-mar-2023 W40 Bengaluru Priska Madelyn Nugroho QF Win 6-0 7-5 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
09-mar-2023 W40 Bengaluru Peangtarn Plipuech R16 Win 6-4 3-6 6-2 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
08-mar-2023 W40 Bengaluru Ya Hsuan Lee R32 Win 6-1 6-0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
Data Turniej Przeciwnik Runda Wynik Pressure Points wygrane przy returnie Gemy returnowe wygrane od stanu:
0-30 0-40 15-30 15-40 30-30 30-40 Deuce 40-A
17-sty-2024 Australian Open Aryna Sabalenka R64 Lose 3-6 2-6 3/7 1/1 1/1 0/1 0/0 0/1 0/0 0/1 0/1
14-sty-2024 Australian Open Ana Bogdan R128 Win 2-6 6-4 6-3 13/28 3/3 2/2 1/2 3/3 1/4 1/2 2/4 2/3
12-sty-2024 Australian Open Sijia Wei Q3 Win 6-2 6-4 12/13 5/5 5/5 1/1 2/2 0/0 0/0 0/0 0/0
11-sty-2024 Australian Open Talia Gibson Q2 Win 1-6 6-3 7-5 7/22 2/2 1/1 2/3 2/2 1/6 3/3 0/2 0/1
09-sty-2024 Australian Open Petra Hule Q1 Win 6-4 6-4 10/17 3/3 3/3 0/1 0/1 1/1 0/1 1/3 1/1
04-sty-2024 Auckland Coco Gauff R16 Lose 3-6 0-6 6/16 1/2 1/1 0/2 0/1 0/2 0/3 0/3 0/1
02-sty-2024 Auckland Anna Blinkova R32 Win 7-5 6-4 15/31 2/2 1/1 2/4 0/2 4/6 3/5 3/5 3/3
30-gru-2023 Auckland Himeno Sakatsume Q2 Win 6-4 6-2 10/21 2/2 1/1 3/3 3/3 1/2 0/0 1/2 1/2
29-gru-2023 Auckland Elyse Tse Q1 Win 6-1 7-5 10/20 1/2 0/0 3/5 3/3 0/4 0/0 1/1 1/1
23-sie-2023 US Open Moyuka Uchijima Q1 Lose 1-6 2-6 2/9 0/0 0/0 0/1 0/0 0/3 0/1 0/2 0/1
21-mar-2023 Miami Xiyu Wang R128 Lose 0-6 5-7 4/13 0/1 0/0 0/2 0/0 0/3 0/0 1/1 1/1
12-mar-2023 W40 Bengaluru Ankita Raina Final Win 0-6 6-4 6-0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
11-mar-2023 W40 Bengaluru Dalila Jakupovic Semis Win 7-6(2) 6-2 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
10-mar-2023 W40 Bengaluru Priska Madelyn Nugroho QF Win 6-0 7-5 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
09-mar-2023 W40 Bengaluru Peangtarn Plipuech R16 Win 6-4 3-6 6-2 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
08-mar-2023 W40 Bengaluru Ya Hsuan Lee R32 Win 6-1 6-0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
Data Turniej Przeciwnik Runda Wynik Pressure Points wygrane przy returnie Gemy returnowe wygrane od stanu:
0-30 0-40 15-30 15-40 30-30 30-40 Deuce 40-A
25-lis-2023 W40 Guadalajara Valeriya Strakhova Final Win 6-1 6-3 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
25-lis-2023 W40 Guadalajara Veronica Miroshnichenko Semis Win 6-0 6-1 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
23-lis-2023 W40 Guadalajara Gabriela Lee QF Win 6-3 6-1 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
22-lis-2023 W40 Guadalajara Amy Zhu R16 Win 6-0 6-1 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
22-lis-2023 W40 Guadalajara Emma Fulvia Wiesenfeld R32 Win 6-0 6-2 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
12-lis-2023 W40 Heraklion (Coaching Trial) Ekaterina Makarova Final Win 6-1 6-3 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
11-lis-2023 W40 Heraklion (Coaching Trial) Leyre Romero Gormaz Semis Win 6-3 6-3 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
10-lis-2023 W40 Heraklion (Coaching Trial) Michaela Laki QF Win 6-3 7-5 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
09-lis-2023 W40 Heraklion (Coaching Trial) Lara Salden R16 Win 6-3 6-1 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
08-lis-2023 W40 Heraklion (Coaching Trial) Lian Tran R32 Win 7-6(2) 6-2 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
04-lis-2023 W40 Heraklion Sinja Kraus Semis Lose 6-7(3) 6-2 2-6 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
03-lis-2023 W40 Heraklion Irina Bara QF Win 6-2 6-1 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
02-lis-2023 W40 Heraklion Anna Gabric R16 Win 6-4 1-6 6-2 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
01-lis-2023 W40 Heraklion Sapfo Sakellaridi R32 Win 6-4 6-1 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
29-paź-2023 W25 Santa Margherita di Pula Oleksandra Oliynykova Semis Win 6-4 6-4 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
29-paź-2023 W25 Santa Margherita di Pula Guillermina Naya Final Win 6-4 6-3 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
28-paź-2023 W25 Santa Margherita di Pula Tatiana Pieri QF Win 6-0 6-4 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
28-paź-2023 W25 Santa Margherita di Pula Alisa Oktiabreva R16 Win 2-6 6-1 6-0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
25-paź-2023 W25 Santa Margherita di Pula Sada Nahimana R32 Win 6-4 4-6 6-4 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
03-wrz-2023 W40 Oldenzaal Anouk Koevermans Final Win 7-5 6-2 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
02-wrz-2023 W40 Oldenzaal Fabienne Gettwart Semis Win 6-2 7-5 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
01-wrz-2023 W40 Oldenzaal Suzan Lamens QF Win 6-4 6-4 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
31-sie-2023 W40 Oldenzaal Julia Middendorf R16 Win 6-1 6-1 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
31-sie-2023 W40 Oldenzaal Gergana Topalova R32 Win 6-1 6-1 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
13-sie-2023 W25 Leipzig Darya Astakhova Final Win 6-3 6-3 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
12-sie-2023 W25 Leipzig Anastasiya Konstantinovna Soboleva Semis Win 6-4 6-0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
11-sie-2023 W25 Leipzig Ella Seidel QF Win 6-2 6-1 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
10-sie-2023 W25 Leipzig Aneta Kladivova R16 Win 6-4 4-1 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
09-sie-2023 W25 Leipzig Daniela Vismane R32 Win 6-3 6-2 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
06-sie-2023 W60 Hechingen Ziva Falkner Final Win 6-3 6-1 13/26 2/2 2/2 2/3 3/4 1/3 1/3 2/4 2/2
05-sie-2023 W60 Hechingen Anna Bondar Semis Win 7-6(2) 6-3 15/31 2/2 1/1 1/4 1/2 3/6 3/6 1/4 1/3
04-sie-2023 W60 Hechingen Sofya Lansere QF Win 6-4 6-3 11/21 2/3 2/2 1/2 1/1 2/3 3/3 1/1 1/1
03-sie-2023 W60 Hechingen Sofia Costoulas R16 Win 6-3 6-2 9/21 3/5 2/2 2/4 3/4 0/3 1/2 0/1 0/0
02-sie-2023 W60 Hechingen Katharina Hobgarski R32 Win 6-1 6-1 14/20 3/3 3/3 1/1 2/2 1/1 2/2 2/2 2/2
15-lip-2023 W60 Amstelveen Kaia Kanepi Semis Lose 3-6 6-4 2-6 9/29 1/2 1/1 1/3 1/2 1/4 2/3 0/3 0/2
14-lip-2023 W60 Amstelveen Anouk Koevermans QF Win 7-5 7-6(1) 14/34 3/4 1/1 3/5 0/0 3/5 3/3 2/3 2/2
13-lip-2023 W60 Amstelveen Annelin Bakker R16 Win 6-4 6-0 12/21 2/2 1/1 2/2 2/2 1/1 2/2 2/3 2/2
12-lip-2023 W60 Amstelveen Isabella Shinikova R32 Win 7-6(2) 3-6 6-4 12/29 2/4 1/1 2/6 1/3 2/4 1/3 2/4 2/2
30-maj-2023 Roland Garros Elena Rybakina R128 Lose 4-6 2-6 8/25 1/1 0/0 2/3 1/1 1/3 2/2 0/3 0/3
26-maj-2023 Roland Garros Alice Robbe Q3 Win 6-3 6-0 13/29 1/2 1/1 2/5 1/1 2/5 2/3 3/5 3/3
24-maj-2023 Roland Garros Kathinka Von Deichmann Q2 Win 7-6 6-1 12/21 2/3 1/1 4/5 3/3 1/3 2/3 1/2 1/1
23-maj-2023 Roland Garros Antonia Ruzic Q1 Win 3-6 6-2 7-6 13/26 2/3 1/1 2/4 2/2 2/6 2/3 2/4 2/2
26-kwi-2023 Madrid Anna Kalinskaya R128 Lose 6-2 4-6 4-6 13/23 1/1 0/0 5/6 4/4 1/2 1/1 1/2 1/1
Data Turniej Przeciwnik Runda Wynik Pressure Points wygrane przy returnie Gemy returnowe wygrane od stanu:
0-30 0-40 15-30 15-40 30-30 30-40 Deuce 40-A
29-cze-2023 Wimbledon Yue Yuan Q3 Lose 6-3 4-6 3-6 13/27 4/5 1/1 4/5 4/4 0/1 2/2 1/3 1/1
28-cze-2023 Wimbledon Katherine Sebov Q2 Win 6-0 6-3 11/22 4/4 2/2 3/3 3/3 2/3 2/2 2/2 2/2
27-cze-2023 Wimbledon Sara Bejlek Q1 Win 6-0 7-5 10/12 4/4 4/4 1/1 3/3 0/0 0/0 0/0 0/0