Najwyższy ranking: 88
Data | Turniej | Przeciwnik | Runda | Wynik | Ranking rywala | Własny kurs | Kurs rywala | % 1-szego Serwisu | % Pkt 1-szego Serwisu | % Pkt 2-giego Serwisu | Asy | DFs | BPs Obronione | Gemy serwisowe | % Pkt z Ret 1. Serw. | % Pkt z Ret 2. Serw. | BPs Zdobyte | Gemy z returnu | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04-lip-2024 | Wimbledon | Paula Badosa | R64 | Lose | 4-6 2-6 | 93 | 3,05 | 1,38 | 64,2 | 44,1 | 36,8 | 0 | 7 | 1/7 | 3/9 | 25,7 | 68,2 | 3/7 | 3/9 |
01-lip-2024 | Wimbledon | Mirra Andreeva | R128 | Win | 1-6 6-3 6-2 | 23 | 5,15 | 1,16 | 54,1 | 60,4 | 40,0 | 0 | 5 | 13/19 | 6/12 | 32,4 | 71,9 | 7/9 | 7/12 |
07-cze-2024 | Makarska 125 | Xiyu Wang | QF | Lose | 0-5 | 61 | 1,52 | 2,45 | 57,9 | 45,5 | 12,5 | 0 | 2 | 3/6 | 0/3 | 0,0 | 0,0 | 0/0 | 0/2 |
06-cze-2024 | Makarska 125 | Ekaterina Makarova | R16 | Win | 6-0 7-5 | 172 | 1,07 | 7,79 | 60,6 | 65,0 | 50,0 | 0 | 3 | 6/8 | 7/9 | 59,6 | 54,5 | 6/15 | 6/9 |
04-cze-2024 | Makarska 125 | Simona Waltert | R32 | Win | 6-2 6-3 | 171 | 1,19 | 4,4 | 66,1 | 56,1 | 66,7 | 0 | 1 | 4/6 | 7/9 | 28,6 | 87,0 | 5/11 | 5/8 |
22-maj-2024 | Roland Garros | Robin Montgomery | Q2 | Lose | 3-6 6-7(5) | 182 | 1,31 | 3,31 | 62,7 | 59,5 | 44,0 | 1 | 6 | 3/8 | 6/11 | 27,8 | 68,2 | 3/6 | 3/10 |
20-maj-2024 | Roland Garros | Viktoria Hruncakova | Q1 | Win | 6-0 6-3 | 141 | 1,2 | 4,4 | 60,8 | 77,4 | 60,0 | 3 | 1 | 6/6 | 8/8 | 38,5 | 71,4 | 4/7 | 4/7 |
09-maj-2024 | Rome | Sorana Cirstea | R64 | Lose | 5-7 0-6 | 32 | 1,8 | 2,0 | 50,0 | 54,8 | 25,8 | 1 | 9 | 6/13 | 2/9 | 41,2 | 48,5 | 3/10 | 3/9 |
08-maj-2024 | Rome | Taylor Townsend | R128 | Win | 3-6 6-2 6-0 | 59 | 1,99 | 1,81 | 71,4 | 61,4 | 51,9 | 5 | 5 | 13/15 | 9/11 | 41,3 | 63,6 | 6/9 | 6/12 |
07-maj-2024 | Rome | Oceane Dodin | Q2 | Win | 6-4 6-3 | 73 | 1,22 | 4,13 | 71,4 | 56,0 | 65,0 | 2 | 1 | 2/4 | 8/10 | 41,7 | 61,1 | 4/6 | 4/9 |
06-maj-2024 | Rome | Jule Niemeier | Q1 | Win | 6-0 6-2 | 105 | 1,54 | 2,41 | 61,7 | 62,1 | 55,6 | 3 | 1 | 3/5 | 5/7 | 52,2 | 73,3 | 7/10 | 7/7 |
23-kwi-2024 | Madrid | Arantxa Rus | R128 | Lose | 5-7 3-6 | 47 | 1,82 | 1,99 | 67,2 | 53,5 | 33,3 | 3 | 5 | 2/7 | 5/10 | 39,3 | 55,6 | 3/8 | 3/11 |
21-mar-2024 | Miami | Katie Boulter | R64 | Lose | 6-7(5) 0-1 | 30 | 2,53 | 1,52 | 57,9 | 60,6 | 33,3 | 0 | 6 | 5/8 | 4/7 | 16,7 | 63,2 | 2/4 | 2/6 |
19-mar-2024 | Miami | Maria Lourdes Carle | R128 | Win | 6-3 6-3 | 100 | 1,49 | 2,65 | 69,1 | 60,5 | 52,9 | 0 | 4 | 1/4 | 6/9 | 43,9 | 86,7 | 6/12 | 6/9 |
17-sty-2024 | Australian Open | Aryna Sabalenka | R64 | Lose | 3-6 2-6 | 2 | 14,1 | 1,03 | 52,7 | 58,6 | 38,5 | 2 | 4 | 2/6 | 4/8 | 19,2 | 40,9 | 1/2 | 1/9 |
14-sty-2024 | Australian Open | Ana Bogdan | R128 | Win | 2-6 6-4 6-3 | 63 | 1,66 | 2,24 | 64,2 | 70,5 | 41,2 | 2 | 5 | 7/11 | 10/14 | 36,4 | 50,0 | 4/12 | 4/13 |
12-sty-2024 | Australian Open | Sijia Wei | Q3 | Win | 6-2 6-4 | 233 | 1,15 | 5,24 | 60,3 | 68,4 | 44,0 | 1 | 1 | 2/5 | 6/9 | 65,2 | 64,7 | 6/7 | 6/9 |
11-sty-2024 | Australian Open | Talia Gibson | Q2 | Win | 1-6 6-3 7-5 | 228 | 1,2 | 4,56 | 63,0 | 63,8 | 50,0 | 2 | 3 | 2/5 | 11/14 | 29,2 | 44,4 | 3/7 | 3/14 |
09-sty-2024 | Australian Open | Petra Hule | Q1 | Win | 6-4 6-4 | 398 | 1,06 | 8,26 | 65,5 | 76,3 | 50,0 | 8 | 1 | 2/4 | 8/10 | 42,9 | 52,2 | 4/7 | 4/10 |
04-sty-2024 | Auckland | Coco Gauff | R16 | Lose | 3-6 0-6 | 3 | 8,42 | 1,07 | 54,2 | 50,0 | 27,3 | 2 | 3 | 1/6 | 2/7 | 14,8 | 59,1 | 1/6 | 1/8 |
02-sty-2024 | Auckland | Anna Blinkova | R32 | Win | 7-5 6-4 | 48 | 1,63 | 2,27 | 68,8 | 68,2 | 40,0 | 1 | 6 | 2/5 | 8/11 | 44,4 | 57,1 | 5/12 | 5/11 |
30-gru-2023 | Auckland | Himeno Sakatsume | Q2 | Win | 6-4 6-2 | 186 | 1,22 | 4,16 | 58,0 | 79,3 | 52,4 | 2 | 1 | 3/4 | 8/9 | 44,2 | 55,6 | 4/7 | 4/9 |
29-gru-2023 | Auckland | Elyse Tse | Q1 | Win | 6-1 7-5 | 1039 | 1,01 | 20,69 | 63,6 | 80,0 | 55,0 | 5 | 0 | 2/3 | 9/10 | 42,9 | 63,6 | 4/6 | 4/9 |
25-lis-2023 | W40 Guadalajara | Veronica Miroshnichenko | Semis | Win | 6-0 6-1 | 353 | 1,09 | 6,49 | nan | nan | nan | None | None | nan | nan | ||||
25-lis-2023 | W40 Guadalajara | Valeriya Strakhova | Final | Win | 6-1 6-3 | 309 | 1,06 | 7,42 | nan | nan | nan | None | None | nan | nan | ||||
23-lis-2023 | W40 Guadalajara | Gabriela Lee | QF | Win | 6-3 6-1 | 443 | 1,08 | 6,08 | nan | nan | nan | None | None | nan | nan | ||||
22-lis-2023 | W40 Guadalajara | Emma Fulvia Wiesenfeld | R32 | Win | 6-0 6-2 | 0 | nan | nan | nan | nan | nan | None | None | nan | nan | ||||
22-lis-2023 | W40 Guadalajara | Amy Zhu | R16 | Win | 6-0 6-1 | 750 | 1,03 | 10,29 | nan | nan | nan | None | None | nan | nan | ||||
12-lis-2023 | W40 Heraklion (Coaching Trial) | Ekaterina Makarova | Final | Win | 6-1 6-3 | 184 | 1,2 | 4,09 | nan | nan | nan | None | None | nan | nan | ||||
11-lis-2023 | W40 Heraklion (Coaching Trial) | Leyre Romero Gormaz | Semis | Win | 6-3 6-3 | 304 | 1,1 | 5,38 | nan | nan | nan | None | None | nan | nan | ||||
10-lis-2023 | W40 Heraklion (Coaching Trial) | Michaela Laki | QF | Win | 6-3 7-5 | 509 | 1,05 | 7,29 | nan | nan | nan | None | None | nan | nan | ||||
09-lis-2023 | W40 Heraklion (Coaching Trial) | Lara Salden | R16 | Win | 6-3 6-1 | 625 | 1,05 | 7,46 | nan | nan | nan | None | None | nan | nan | ||||
08-lis-2023 | W40 Heraklion (Coaching Trial) | Lian Tran | R32 | Win | 7-6(2) 6-2 | 714 | 1,02 | 9,5 | nan | nan | nan | None | None | nan | nan | ||||
04-lis-2023 | W40 Heraklion | Sinja Kraus | Semis | Lose | 6-7(3) 6-2 2-6 | 224 | 1,12 | 5,32 | nan | nan | nan | None | None | nan | nan | ||||
03-lis-2023 | W40 Heraklion | Irina Bara | QF | Win | 6-2 6-1 | 190 | 1,25 | 3,6 | nan | nan | nan | None | None | nan | nan | ||||
02-lis-2023 | W40 Heraklion | Anna Gabric | R16 | Win | 6-4 1-6 6-2 | 462 | 1,06 | 6,7 | nan | nan | nan | None | None | nan | nan | ||||
01-lis-2023 | W40 Heraklion | Sapfo Sakellaridi | R32 | Win | 6-4 6-1 | 273 | 1,06 | 7,07 | nan | nan | nan | None | None | nan | nan | ||||
29-paź-2023 | W25 Santa Margherita di Pula | Guillermina Naya | Final | Win | 6-4 6-3 | 461 | 1,1 | 5,75 | nan | nan | nan | None | None | nan | nan | ||||
29-paź-2023 | W25 Santa Margherita di Pula | Oleksandra Oliynykova | Semis | Win | 6-4 6-4 | 425 | 1,17 | 4,16 | nan | nan | nan | None | None | nan | nan | ||||
28-paź-2023 | W25 Santa Margherita di Pula | Tatiana Pieri | QF | Win | 6-0 6-4 | 547 | 1,17 | 4,0 | nan | nan | nan | None | None | nan | nan | ||||
28-paź-2023 | W25 Santa Margherita di Pula | Alisa Oktiabreva | R16 | Win | 2-6 6-1 6-0 | 0 | 1,08 | 6,38 | nan | nan | nan | None | None | nan | nan | ||||
25-paź-2023 | W25 Santa Margherita di Pula | Sada Nahimana | R32 | Win | 6-4 4-6 6-4 | 305 | 1,08 | 5,97 | nan | nan | nan | None | None | nan | nan | ||||
03-wrz-2023 | W40 Oldenzaal | Anouk Koevermans | Final | Win | 7-5 6-2 | 556 | 1,07 | 7,28 | nan | nan | nan | None | None | nan | nan | ||||
02-wrz-2023 | W40 Oldenzaal | Fabienne Gettwart | Semis | Win | 6-2 7-5 | 818 | 1,03 | 9,27 | nan | nan | nan | None | None | nan | nan | ||||
01-wrz-2023 | W40 Oldenzaal | Suzan Lamens | QF | Win | 6-4 6-4 | 264 | 1,17 | 4,49 | nan | nan | nan | None | None | nan | nan | ||||
31-sie-2023 | W40 Oldenzaal | Julia Middendorf | R16 | Win | 6-1 6-1 | 387 | 1,05 | 6,5 | nan | nan | nan | None | None | nan | nan | ||||
31-sie-2023 | W40 Oldenzaal | Gergana Topalova | R32 | Win | 6-1 6-1 | 293 | 1,07 | 6,99 | nan | nan | nan | None | None | nan | nan | ||||
23-sie-2023 | US Open | Moyuka Uchijima | Q1 | Lose | 1-6 2-6 | 173 | 1,21 | 4,24 | 64,7 | 60,6 | 33,3 | 1 | 2 | 4/8 | 3/7 | 18,5 | 35,0 | 0/2 | 0/8 |
13-sie-2023 | W25 Leipzig | Darya Astakhova | Final | Win | 6-3 6-3 | 224 | 1,06 | 7,34 | nan | nan | nan | None | None | nan | nan | ||||
12-sie-2023 | W25 Leipzig | Anastasiya Konstantinovna Soboleva | Semis | Win | 6-4 6-0 | 438 | 1,15 | 4,8 | nan | nan | nan | None | None | nan | nan | ||||
11-sie-2023 | W25 Leipzig | Ella Seidel | QF | Win | 6-2 6-1 | 310 | 1,21 | 3,91 | nan | nan | nan | None | None | nan | nan | ||||
10-sie-2023 | W25 Leipzig | Aneta Kladivova | R16 | Win | 6-4 4-1 | 434 | 1,06 | 7,21 | nan | nan | nan | None | None | nan | nan | ||||
09-sie-2023 | W25 Leipzig | Daniela Vismane | R32 | Win | 6-3 6-2 | 375 | 1,05 | 7,74 | nan | nan | nan | None | None | nan | nan | ||||
06-sie-2023 | W60 Hechingen | Ziva Falkner | Final | Win | 6-3 6-1 | 518 | 1,11 | 5,71 | nan | nan | nan | None | None | nan | nan | ||||
05-sie-2023 | W60 Hechingen | Anna Bondar | Semis | Win | 7-6(2) 6-3 | 132 | 1,77 | 1,94 | nan | nan | nan | None | None | nan | nan | ||||
04-sie-2023 | W60 Hechingen | Sofya Lansere | QF | Win | 6-4 6-3 | 342 | 1,15 | 4,76 | nan | nan | nan | None | None | nan | nan | ||||
03-sie-2023 | W60 Hechingen | Sofia Costoulas | R16 | Win | 6-3 6-2 | 307 | 1,15 | 4,77 | nan | nan | nan | None | None | nan | nan | ||||
02-sie-2023 | W60 Hechingen | Katharina Hobgarski | R32 | Win | 6-1 6-1 | 312 | 1,1 | 6,03 | nan | nan | nan | None | None | nan | nan |
Data | Turniej | Przeciwnik | Runda | Wynik | Ranking rywala | Własny kurs | Kurs rywala | % 1-szego Serwisu | % Pkt 1-szego Serwisu | % Pkt 2-giego Serwisu | Asy | DFs | BPs Obronione | Gemy serwisowe | % Pkt z Ret 1. Serw. | % Pkt z Ret 2. Serw. | BPs Zdobyte | Gemy z returnu | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21-mar-2024 | Miami | Katie Boulter | R64 | Lose | 6-7(5) 0-1 | 30 | 2,53 | 1,52 | 57,9 | 60,6 | 33,3 | 0 | 6 | 5/8 | 4/7 | 16,7 | 63,2 | 2/4 | 2/6 |
19-mar-2024 | Miami | Maria Lourdes Carle | R128 | Win | 6-3 6-3 | 100 | 1,49 | 2,65 | 69,1 | 60,5 | 52,9 | 0 | 4 | 1/4 | 6/9 | 43,9 | 86,7 | 6/12 | 6/9 |
17-sty-2024 | Australian Open | Aryna Sabalenka | R64 | Lose | 3-6 2-6 | 2 | 14,1 | 1,03 | 52,7 | 58,6 | 38,5 | 2 | 4 | 2/6 | 4/8 | 19,2 | 40,9 | 1/2 | 1/9 |
14-sty-2024 | Australian Open | Ana Bogdan | R128 | Win | 2-6 6-4 6-3 | 63 | 1,66 | 2,24 | 64,2 | 70,5 | 41,2 | 2 | 5 | 7/11 | 10/14 | 36,4 | 50,0 | 4/12 | 4/13 |
12-sty-2024 | Australian Open | Sijia Wei | Q3 | Win | 6-2 6-4 | 233 | 1,15 | 5,24 | 60,3 | 68,4 | 44,0 | 1 | 1 | 2/5 | 6/9 | 65,2 | 64,7 | 6/7 | 6/9 |
11-sty-2024 | Australian Open | Talia Gibson | Q2 | Win | 1-6 6-3 7-5 | 228 | 1,2 | 4,56 | 63,0 | 63,8 | 50,0 | 2 | 3 | 2/5 | 11/14 | 29,2 | 44,4 | 3/7 | 3/14 |
09-sty-2024 | Australian Open | Petra Hule | Q1 | Win | 6-4 6-4 | 398 | 1,06 | 8,26 | 65,5 | 76,3 | 50,0 | 8 | 1 | 2/4 | 8/10 | 42,9 | 52,2 | 4/7 | 4/10 |
04-sty-2024 | Auckland | Coco Gauff | R16 | Lose | 3-6 0-6 | 3 | 8,42 | 1,07 | 54,2 | 50,0 | 27,3 | 2 | 3 | 1/6 | 2/7 | 14,8 | 59,1 | 1/6 | 1/8 |
02-sty-2024 | Auckland | Anna Blinkova | R32 | Win | 7-5 6-4 | 48 | 1,63 | 2,27 | 68,8 | 68,2 | 40,0 | 1 | 6 | 2/5 | 8/11 | 44,4 | 57,1 | 5/12 | 5/11 |
30-gru-2023 | Auckland | Himeno Sakatsume | Q2 | Win | 6-4 6-2 | 186 | 1,22 | 4,16 | 58,0 | 79,3 | 52,4 | 2 | 1 | 3/4 | 8/9 | 44,2 | 55,6 | 4/7 | 4/9 |
29-gru-2023 | Auckland | Elyse Tse | Q1 | Win | 6-1 7-5 | 1039 | 1,01 | 20,69 | 63,6 | 80,0 | 55,0 | 5 | 0 | 2/3 | 9/10 | 42,9 | 63,6 | 4/6 | 4/9 |
23-sie-2023 | US Open | Moyuka Uchijima | Q1 | Lose | 1-6 2-6 | 173 | 1,21 | 4,24 | 64,7 | 60,6 | 33,3 | 1 | 2 | 4/8 | 3/7 | 18,5 | 35,0 | 0/2 | 0/8 |
Data | Turniej | Przeciwnik | Runda | Wynik | Ranking rywala | Własny kurs | Kurs rywala | % 1-szego Serwisu | % Pkt 1-szego Serwisu | % Pkt 2-giego Serwisu | Asy | DFs | BPs Obronione | Gemy serwisowe | % Pkt z Ret 1. Serw. | % Pkt z Ret 2. Serw. | BPs Zdobyte | Gemy z returnu | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07-cze-2024 | Makarska 125 | Xiyu Wang | QF | Lose | 0-5 | 61 | 1,52 | 2,45 | 57,9 | 45,5 | 12,5 | 0 | 2 | 3/6 | 0/3 | 0,0 | 0,0 | 0/0 | 0/2 |
06-cze-2024 | Makarska 125 | Ekaterina Makarova | R16 | Win | 6-0 7-5 | 172 | 1,07 | 7,79 | 60,6 | 65,0 | 50,0 | 0 | 3 | 6/8 | 7/9 | 59,6 | 54,5 | 6/15 | 6/9 |
04-cze-2024 | Makarska 125 | Simona Waltert | R32 | Win | 6-2 6-3 | 171 | 1,19 | 4,4 | 66,1 | 56,1 | 66,7 | 0 | 1 | 4/6 | 7/9 | 28,6 | 87,0 | 5/11 | 5/8 |
22-maj-2024 | Roland Garros | Robin Montgomery | Q2 | Lose | 3-6 6-7(5) | 182 | 1,31 | 3,31 | 62,7 | 59,5 | 44,0 | 1 | 6 | 3/8 | 6/11 | 27,8 | 68,2 | 3/6 | 3/10 |
20-maj-2024 | Roland Garros | Viktoria Hruncakova | Q1 | Win | 6-0 6-3 | 141 | 1,2 | 4,4 | 60,8 | 77,4 | 60,0 | 3 | 1 | 6/6 | 8/8 | 38,5 | 71,4 | 4/7 | 4/7 |
09-maj-2024 | Rome | Sorana Cirstea | R64 | Lose | 5-7 0-6 | 32 | 1,8 | 2,0 | 50,0 | 54,8 | 25,8 | 1 | 9 | 6/13 | 2/9 | 41,2 | 48,5 | 3/10 | 3/9 |
08-maj-2024 | Rome | Taylor Townsend | R128 | Win | 3-6 6-2 6-0 | 59 | 1,99 | 1,81 | 71,4 | 61,4 | 51,9 | 5 | 5 | 13/15 | 9/11 | 41,3 | 63,6 | 6/9 | 6/12 |
07-maj-2024 | Rome | Oceane Dodin | Q2 | Win | 6-4 6-3 | 73 | 1,22 | 4,13 | 71,4 | 56,0 | 65,0 | 2 | 1 | 2/4 | 8/10 | 41,7 | 61,1 | 4/6 | 4/9 |
06-maj-2024 | Rome | Jule Niemeier | Q1 | Win | 6-0 6-2 | 105 | 1,54 | 2,41 | 61,7 | 62,1 | 55,6 | 3 | 1 | 3/5 | 5/7 | 52,2 | 73,3 | 7/10 | 7/7 |
23-kwi-2024 | Madrid | Arantxa Rus | R128 | Lose | 5-7 3-6 | 47 | 1,82 | 1,99 | 67,2 | 53,5 | 33,3 | 3 | 5 | 2/7 | 5/10 | 39,3 | 55,6 | 3/8 | 3/11 |
25-lis-2023 | W40 Guadalajara | Veronica Miroshnichenko | Semis | Win | 6-0 6-1 | 353 | 1,09 | 6,49 | nan | nan | nan | None | None | nan | nan | ||||
25-lis-2023 | W40 Guadalajara | Valeriya Strakhova | Final | Win | 6-1 6-3 | 309 | 1,06 | 7,42 | nan | nan | nan | None | None | nan | nan | ||||
23-lis-2023 | W40 Guadalajara | Gabriela Lee | QF | Win | 6-3 6-1 | 443 | 1,08 | 6,08 | nan | nan | nan | None | None | nan | nan | ||||
22-lis-2023 | W40 Guadalajara | Emma Fulvia Wiesenfeld | R32 | Win | 6-0 6-2 | 0 | nan | nan | nan | nan | nan | None | None | nan | nan | ||||
22-lis-2023 | W40 Guadalajara | Amy Zhu | R16 | Win | 6-0 6-1 | 750 | 1,03 | 10,29 | nan | nan | nan | None | None | nan | nan | ||||
12-lis-2023 | W40 Heraklion (Coaching Trial) | Ekaterina Makarova | Final | Win | 6-1 6-3 | 184 | 1,2 | 4,09 | nan | nan | nan | None | None | nan | nan | ||||
11-lis-2023 | W40 Heraklion (Coaching Trial) | Leyre Romero Gormaz | Semis | Win | 6-3 6-3 | 304 | 1,1 | 5,38 | nan | nan | nan | None | None | nan | nan | ||||
10-lis-2023 | W40 Heraklion (Coaching Trial) | Michaela Laki | QF | Win | 6-3 7-5 | 509 | 1,05 | 7,29 | nan | nan | nan | None | None | nan | nan | ||||
09-lis-2023 | W40 Heraklion (Coaching Trial) | Lara Salden | R16 | Win | 6-3 6-1 | 625 | 1,05 | 7,46 | nan | nan | nan | None | None | nan | nan | ||||
08-lis-2023 | W40 Heraklion (Coaching Trial) | Lian Tran | R32 | Win | 7-6(2) 6-2 | 714 | 1,02 | 9,5 | nan | nan | nan | None | None | nan | nan | ||||
04-lis-2023 | W40 Heraklion | Sinja Kraus | Semis | Lose | 6-7(3) 6-2 2-6 | 224 | 1,12 | 5,32 | nan | nan | nan | None | None | nan | nan | ||||
03-lis-2023 | W40 Heraklion | Irina Bara | QF | Win | 6-2 6-1 | 190 | 1,25 | 3,6 | nan | nan | nan | None | None | nan | nan | ||||
02-lis-2023 | W40 Heraklion | Anna Gabric | R16 | Win | 6-4 1-6 6-2 | 462 | 1,06 | 6,7 | nan | nan | nan | None | None | nan | nan | ||||
01-lis-2023 | W40 Heraklion | Sapfo Sakellaridi | R32 | Win | 6-4 6-1 | 273 | 1,06 | 7,07 | nan | nan | nan | None | None | nan | nan | ||||
29-paź-2023 | W25 Santa Margherita di Pula | Oleksandra Oliynykova | Semis | Win | 6-4 6-4 | 425 | 1,17 | 4,16 | nan | nan | nan | None | None | nan | nan | ||||
29-paź-2023 | W25 Santa Margherita di Pula | Guillermina Naya | Final | Win | 6-4 6-3 | 461 | 1,1 | 5,75 | nan | nan | nan | None | None | nan | nan | ||||
28-paź-2023 | W25 Santa Margherita di Pula | Alisa Oktiabreva | R16 | Win | 2-6 6-1 6-0 | 0 | 1,08 | 6,38 | nan | nan | nan | None | None | nan | nan | ||||
28-paź-2023 | W25 Santa Margherita di Pula | Tatiana Pieri | QF | Win | 6-0 6-4 | 547 | 1,17 | 4,0 | nan | nan | nan | None | None | nan | nan | ||||
25-paź-2023 | W25 Santa Margherita di Pula | Sada Nahimana | R32 | Win | 6-4 4-6 6-4 | 305 | 1,08 | 5,97 | nan | nan | nan | None | None | nan | nan | ||||
03-wrz-2023 | W40 Oldenzaal | Anouk Koevermans | Final | Win | 7-5 6-2 | 556 | 1,07 | 7,28 | nan | nan | nan | None | None | nan | nan | ||||
02-wrz-2023 | W40 Oldenzaal | Fabienne Gettwart | Semis | Win | 6-2 7-5 | 818 | 1,03 | 9,27 | nan | nan | nan | None | None | nan | nan | ||||
01-wrz-2023 | W40 Oldenzaal | Suzan Lamens | QF | Win | 6-4 6-4 | 264 | 1,17 | 4,49 | nan | nan | nan | None | None | nan | nan | ||||
31-sie-2023 | W40 Oldenzaal | Gergana Topalova | R32 | Win | 6-1 6-1 | 293 | 1,07 | 6,99 | nan | nan | nan | None | None | nan | nan | ||||
31-sie-2023 | W40 Oldenzaal | Julia Middendorf | R16 | Win | 6-1 6-1 | 387 | 1,05 | 6,5 | nan | nan | nan | None | None | nan | nan | ||||
13-sie-2023 | W25 Leipzig | Darya Astakhova | Final | Win | 6-3 6-3 | 224 | 1,06 | 7,34 | nan | nan | nan | None | None | nan | nan | ||||
12-sie-2023 | W25 Leipzig | Anastasiya Konstantinovna Soboleva | Semis | Win | 6-4 6-0 | 438 | 1,15 | 4,8 | nan | nan | nan | None | None | nan | nan | ||||
11-sie-2023 | W25 Leipzig | Ella Seidel | QF | Win | 6-2 6-1 | 310 | 1,21 | 3,91 | nan | nan | nan | None | None | nan | nan | ||||
10-sie-2023 | W25 Leipzig | Aneta Kladivova | R16 | Win | 6-4 4-1 | 434 | 1,06 | 7,21 | nan | nan | nan | None | None | nan | nan | ||||
09-sie-2023 | W25 Leipzig | Daniela Vismane | R32 | Win | 6-3 6-2 | 375 | 1,05 | 7,74 | nan | nan | nan | None | None | nan | nan | ||||
06-sie-2023 | W60 Hechingen | Ziva Falkner | Final | Win | 6-3 6-1 | 518 | 1,11 | 5,71 | nan | nan | nan | None | None | nan | nan | ||||
05-sie-2023 | W60 Hechingen | Anna Bondar | Semis | Win | 7-6(2) 6-3 | 132 | 1,77 | 1,94 | nan | nan | nan | None | None | nan | nan | ||||
04-sie-2023 | W60 Hechingen | Sofya Lansere | QF | Win | 6-4 6-3 | 342 | 1,15 | 4,76 | nan | nan | nan | None | None | nan | nan | ||||
03-sie-2023 | W60 Hechingen | Sofia Costoulas | R16 | Win | 6-3 6-2 | 307 | 1,15 | 4,77 | nan | nan | nan | None | None | nan | nan | ||||
02-sie-2023 | W60 Hechingen | Katharina Hobgarski | R32 | Win | 6-1 6-1 | 312 | 1,1 | 6,03 | nan | nan | nan | None | None | nan | nan |
Data | Turniej | Przeciwnik | Runda | Wynik | Ranking rywala | Własny kurs | Kurs rywala | % 1-szego Serwisu | % Pkt 1-szego Serwisu | % Pkt 2-giego Serwisu | Asy | DFs | BPs Obronione | Gemy serwisowe | % Pkt z Ret 1. Serw. | % Pkt z Ret 2. Serw. | BPs Zdobyte | Gemy z returnu | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04-lip-2024 | Wimbledon | Paula Badosa | R64 | Lose | 4-6 2-6 | 93 | 3,05 | 1,38 | 64,2 | 44,1 | 36,8 | 0 | 7 | 1/7 | 3/9 | 25,7 | 68,2 | 3/7 | 3/9 |
01-lip-2024 | Wimbledon | Mirra Andreeva | R128 | Win | 1-6 6-3 6-2 | 23 | 5,15 | 1,16 | 54,1 | 60,4 | 40,0 | 0 | 5 | 13/19 | 6/12 | 32,4 | 71,9 | 7/9 | 7/12 |
Najwyższy ranking: 88
Data | Turniej | Przeciwnik | Runda | Wynik | Pressure Points wygrane przy serwisie | Gemy serwisowe wygrane od stanu: | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
0-30 | 0-40 | 15-30 | 15-40 | 30-30 | 30-40 | Deuce | 40-A | |||||||
04-lip-2024 | Wimbledon | Paula Badosa | R64 | Lose | 4-6 2-6 | 7/20 | 0/3 | 0/2 | 0/3 | 0/1 | 1/4 | 0/2 | 0/1 | 0/1 |
01-lip-2024 | Wimbledon | Mirra Andreeva | R128 | Win | 1-6 6-3 6-2 | 28/46 | 1/4 | 0/2 | 2/5 | 1/6 | 2/3 | 3/7 | 3/5 | 2/4 |
07-cze-2024 | Makarska 125 | Xiyu Wang | QF | Lose | 0-5 | 3/10 | 0/0 | 0/0 | 0/3 | 0/3 | 0/0 | 0/2 | 0/1 | 0/1 |
06-cze-2024 | Makarska 125 | Ekaterina Makarova | R16 | Win | 6-0 7-5 | 17/23 | 1/2 | 0/1 | 3/4 | 1/3 | 2/2 | 2/4 | 4/4 | 0/0 |
04-cze-2024 | Makarska 125 | Simona Waltert | R32 | Win | 6-2 6-3 | 15/22 | 2/2 | 0/0 | 3/4 | 1/2 | 3/4 | 2/3 | 3/4 | 0/1 |
22-maj-2024 | Roland Garros | Robin Montgomery | Q2 | Lose | 3-6 6-7(5) | 8/18 | 0/3 | 0/1 | 1/3 | 0/3 | 1/3 | 0/3 | 0/1 | 0/1 |
20-maj-2024 | Roland Garros | Viktoria Hruncakova | Q1 | Win | 6-0 6-3 | 13/17 | 1/1 | 0/0 | 4/4 | 2/2 | 2/2 | 3/3 | 3/3 | 1/1 |
09-maj-2024 | Rome | Sorana Cirstea | R64 | Lose | 5-7 0-6 | 8/26 | 0/1 | 0/1 | 1/3 | 0/3 | 1/4 | 1/5 | 1/3 | 1/3 |
08-maj-2024 | Rome | Taylor Townsend | R128 | Win | 3-6 6-2 6-0 | 25/39 | 0/0 | 0/0 | 2/4 | 1/3 | 3/3 | 3/5 | 5/5 | 3/3 |
07-maj-2024 | Rome | Oceane Dodin | Q2 | Win | 6-4 6-3 | 12/18 | 1/1 | 0/0 | 1/3 | 0/1 | 3/4 | 0/1 | 2/2 | 1/1 |
06-maj-2024 | Rome | Jule Niemeier | Q1 | Win | 6-0 6-2 | 6/12 | 0/0 | 0/0 | 1/1 | 1/1 | 0/2 | 1/3 | 1/1 | 1/1 |
23-kwi-2024 | Madrid | Arantxa Rus | R128 | Lose | 5-7 3-6 | 10/22 | 1/3 | 0/2 | 2/2 | 0/0 | 4/6 | 1/3 | 1/3 | 0/2 |
21-mar-2024 | Miami | Katie Boulter | R64 | Lose | 6-7(5) 0-1 | 9/18 | 0/1 | 0/1 | 1/2 | 1/2 | 1/1 | 1/2 | 2/3 | 2/3 |
19-mar-2024 | Miami | Maria Lourdes Carle | R128 | Win | 6-3 6-3 | 6/12 | 0/0 | 0/0 | 1/3 | 0/1 | 1/3 | 0/2 | 1/2 | 0/1 |
17-sty-2024 | Australian Open | Aryna Sabalenka | R64 | Lose | 3-6 2-6 | 7/17 | 0/2 | 0/1 | 0/1 | 0/0 | 0/3 | 0/2 | 1/4 | 0/3 |
14-sty-2024 | Australian Open | Ana Bogdan | R128 | Win | 2-6 6-4 6-3 | 16/30 | 0/1 | 0/1 | 1/2 | 0/1 | 3/6 | 1/2 | 2/4 | 2/4 |
12-sty-2024 | Australian Open | Sijia Wei | Q3 | Win | 6-2 6-4 | 13/21 | 0/1 | 0/0 | 1/3 | 0/0 | 2/5 | 0/3 | 2/2 | 1/1 |
11-sty-2024 | Australian Open | Talia Gibson | Q2 | Win | 1-6 6-3 7-5 | 16/24 | 1/3 | 0/2 | 2/3 | 0/0 | 5/6 | 1/1 | 4/5 | 1/2 |
09-sty-2024 | Australian Open | Petra Hule | Q1 | Win | 6-4 6-4 | 4/10 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 2/3 | 0/1 | 0/2 | 0/2 |
04-sty-2024 | Auckland | Coco Gauff | R16 | Lose | 3-6 0-6 | 7/18 | 0/1 | 0/1 | 1/3 | 0/2 | 2/3 | 0/0 | 0/2 | 0/2 |
02-sty-2024 | Auckland | Anna Blinkova | R32 | Win | 7-5 6-4 | 10/16 | 0/1 | 0/1 | 3/5 | 0/2 | 3/4 | 0/2 | 1/1 | 0/0 |
30-gru-2023 | Auckland | Himeno Sakatsume | Q2 | Win | 6-4 6-2 | 7/10 | 1/2 | 1/2 | 1/1 | 1/1 | 1/1 | 1/1 | 1/1 | 0/0 |
29-gru-2023 | Auckland | Elyse Tse | Q1 | Win | 6-1 7-5 | 5/9 | 0/1 | 0/0 | 1/2 | 0/1 | 1/1 | 1/1 | 1/1 | 1/1 |
25-lis-2023 | W40 Guadalajara | Veronica Miroshnichenko | Semis | Win | 6-0 6-1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
25-lis-2023 | W40 Guadalajara | Valeriya Strakhova | Final | Win | 6-1 6-3 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
23-lis-2023 | W40 Guadalajara | Gabriela Lee | QF | Win | 6-3 6-1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
22-lis-2023 | W40 Guadalajara | Emma Fulvia Wiesenfeld | R32 | Win | 6-0 6-2 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
22-lis-2023 | W40 Guadalajara | Amy Zhu | R16 | Win | 6-0 6-1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
12-lis-2023 | W40 Heraklion (Coaching Trial) | Ekaterina Makarova | Final | Win | 6-1 6-3 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
11-lis-2023 | W40 Heraklion (Coaching Trial) | Leyre Romero Gormaz | Semis | Win | 6-3 6-3 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
10-lis-2023 | W40 Heraklion (Coaching Trial) | Michaela Laki | QF | Win | 6-3 7-5 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
09-lis-2023 | W40 Heraklion (Coaching Trial) | Lara Salden | R16 | Win | 6-3 6-1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
08-lis-2023 | W40 Heraklion (Coaching Trial) | Lian Tran | R32 | Win | 7-6(2) 6-2 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
04-lis-2023 | W40 Heraklion | Sinja Kraus | Semis | Lose | 6-7(3) 6-2 2-6 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
03-lis-2023 | W40 Heraklion | Irina Bara | QF | Win | 6-2 6-1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
02-lis-2023 | W40 Heraklion | Anna Gabric | R16 | Win | 6-4 1-6 6-2 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
01-lis-2023 | W40 Heraklion | Sapfo Sakellaridi | R32 | Win | 6-4 6-1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
29-paź-2023 | W25 Santa Margherita di Pula | Guillermina Naya | Final | Win | 6-4 6-3 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
29-paź-2023 | W25 Santa Margherita di Pula | Oleksandra Oliynykova | Semis | Win | 6-4 6-4 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
28-paź-2023 | W25 Santa Margherita di Pula | Tatiana Pieri | QF | Win | 6-0 6-4 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
28-paź-2023 | W25 Santa Margherita di Pula | Alisa Oktiabreva | R16 | Win | 2-6 6-1 6-0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
25-paź-2023 | W25 Santa Margherita di Pula | Sada Nahimana | R32 | Win | 6-4 4-6 6-4 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
03-wrz-2023 | W40 Oldenzaal | Anouk Koevermans | Final | Win | 7-5 6-2 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
02-wrz-2023 | W40 Oldenzaal | Fabienne Gettwart | Semis | Win | 6-2 7-5 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
01-wrz-2023 | W40 Oldenzaal | Suzan Lamens | QF | Win | 6-4 6-4 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
31-sie-2023 | W40 Oldenzaal | Julia Middendorf | R16 | Win | 6-1 6-1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
31-sie-2023 | W40 Oldenzaal | Gergana Topalova | R32 | Win | 6-1 6-1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
23-sie-2023 | US Open | Moyuka Uchijima | Q1 | Lose | 1-6 2-6 | 7/19 | 0/0 | 0/0 | 0/1 | 0/0 | 1/4 | 0/3 | 0/3 | 0/3 |
13-sie-2023 | W25 Leipzig | Darya Astakhova | Final | Win | 6-3 6-3 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
12-sie-2023 | W25 Leipzig | Anastasiya Konstantinovna Soboleva | Semis | Win | 6-4 6-0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
11-sie-2023 | W25 Leipzig | Ella Seidel | QF | Win | 6-2 6-1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
10-sie-2023 | W25 Leipzig | Aneta Kladivova | R16 | Win | 6-4 4-1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
09-sie-2023 | W25 Leipzig | Daniela Vismane | R32 | Win | 6-3 6-2 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
06-sie-2023 | W60 Hechingen | Ziva Falkner | Final | Win | 6-3 6-1 | 10/15 | 1/1 | 1/1 | 0/1 | 1/2 | 1/1 | 2/2 | 2/2 | 1/1 |
05-sie-2023 | W60 Hechingen | Anna Bondar | Semis | Win | 7-6(2) 6-3 | 14/22 | 0/2 | 0/2 | 3/3 | 1/3 | 2/3 | 1/4 | 3/3 | 1/1 |
04-sie-2023 | W60 Hechingen | Sofya Lansere | QF | Win | 6-4 6-3 | 15/23 | 1/3 | 0/0 | 2/5 | 0/3 | 3/3 | 0/1 | 2/3 | 1/2 |
03-sie-2023 | W60 Hechingen | Sofia Costoulas | R16 | Win | 6-3 6-2 | 14/18 | 3/4 | 0/1 | 3/3 | 0/1 | 3/3 | 2/2 | 3/3 | 0/0 |
02-sie-2023 | W60 Hechingen | Katharina Hobgarski | R32 | Win | 6-1 6-1 | 3/5 | 0/0 | 0/0 | 0/1 | 0/1 | 0/0 | 0/0 | 1/1 | 0/0 |
Data | Turniej | Przeciwnik | Runda | Wynik | Pressure Points wygrane przy serwisie | Gemy serwisowe wygrane od stanu: | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
0-30 | 0-40 | 15-30 | 15-40 | 30-30 | 30-40 | Deuce | 40-A | |||||||
21-mar-2024 | Miami | Katie Boulter | R64 | Lose | 6-7(5) 0-1 | 9/18 | 0/1 | 0/1 | 1/2 | 1/2 | 1/1 | 1/2 | 2/3 | 2/3 |
19-mar-2024 | Miami | Maria Lourdes Carle | R128 | Win | 6-3 6-3 | 6/12 | 0/0 | 0/0 | 1/3 | 0/1 | 1/3 | 0/2 | 1/2 | 0/1 |
17-sty-2024 | Australian Open | Aryna Sabalenka | R64 | Lose | 3-6 2-6 | 7/17 | 0/2 | 0/1 | 0/1 | 0/0 | 0/3 | 0/2 | 1/4 | 0/3 |
14-sty-2024 | Australian Open | Ana Bogdan | R128 | Win | 2-6 6-4 6-3 | 16/30 | 0/1 | 0/1 | 1/2 | 0/1 | 3/6 | 1/2 | 2/4 | 2/4 |
12-sty-2024 | Australian Open | Sijia Wei | Q3 | Win | 6-2 6-4 | 13/21 | 0/1 | 0/0 | 1/3 | 0/0 | 2/5 | 0/3 | 2/2 | 1/1 |
11-sty-2024 | Australian Open | Talia Gibson | Q2 | Win | 1-6 6-3 7-5 | 16/24 | 1/3 | 0/2 | 2/3 | 0/0 | 5/6 | 1/1 | 4/5 | 1/2 |
09-sty-2024 | Australian Open | Petra Hule | Q1 | Win | 6-4 6-4 | 4/10 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 2/3 | 0/1 | 0/2 | 0/2 |
04-sty-2024 | Auckland | Coco Gauff | R16 | Lose | 3-6 0-6 | 7/18 | 0/1 | 0/1 | 1/3 | 0/2 | 2/3 | 0/0 | 0/2 | 0/2 |
02-sty-2024 | Auckland | Anna Blinkova | R32 | Win | 7-5 6-4 | 10/16 | 0/1 | 0/1 | 3/5 | 0/2 | 3/4 | 0/2 | 1/1 | 0/0 |
30-gru-2023 | Auckland | Himeno Sakatsume | Q2 | Win | 6-4 6-2 | 7/10 | 1/2 | 1/2 | 1/1 | 1/1 | 1/1 | 1/1 | 1/1 | 0/0 |
29-gru-2023 | Auckland | Elyse Tse | Q1 | Win | 6-1 7-5 | 5/9 | 0/1 | 0/0 | 1/2 | 0/1 | 1/1 | 1/1 | 1/1 | 1/1 |
23-sie-2023 | US Open | Moyuka Uchijima | Q1 | Lose | 1-6 2-6 | 7/19 | 0/0 | 0/0 | 0/1 | 0/0 | 1/4 | 0/3 | 0/3 | 0/3 |
Data | Turniej | Przeciwnik | Runda | Wynik | Pressure Points wygrane przy serwisie | Gemy serwisowe wygrane od stanu: | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
0-30 | 0-40 | 15-30 | 15-40 | 30-30 | 30-40 | Deuce | 40-A | |||||||
07-cze-2024 | Makarska 125 | Xiyu Wang | QF | Lose | 0-5 | 3/10 | 0/0 | 0/0 | 0/3 | 0/3 | 0/0 | 0/2 | 0/1 | 0/1 |
06-cze-2024 | Makarska 125 | Ekaterina Makarova | R16 | Win | 6-0 7-5 | 17/23 | 1/2 | 0/1 | 3/4 | 1/3 | 2/2 | 2/4 | 4/4 | 0/0 |
04-cze-2024 | Makarska 125 | Simona Waltert | R32 | Win | 6-2 6-3 | 15/22 | 2/2 | 0/0 | 3/4 | 1/2 | 3/4 | 2/3 | 3/4 | 0/1 |
22-maj-2024 | Roland Garros | Robin Montgomery | Q2 | Lose | 3-6 6-7(5) | 8/18 | 0/3 | 0/1 | 1/3 | 0/3 | 1/3 | 0/3 | 0/1 | 0/1 |
20-maj-2024 | Roland Garros | Viktoria Hruncakova | Q1 | Win | 6-0 6-3 | 13/17 | 1/1 | 0/0 | 4/4 | 2/2 | 2/2 | 3/3 | 3/3 | 1/1 |
09-maj-2024 | Rome | Sorana Cirstea | R64 | Lose | 5-7 0-6 | 8/26 | 0/1 | 0/1 | 1/3 | 0/3 | 1/4 | 1/5 | 1/3 | 1/3 |
08-maj-2024 | Rome | Taylor Townsend | R128 | Win | 3-6 6-2 6-0 | 25/39 | 0/0 | 0/0 | 2/4 | 1/3 | 3/3 | 3/5 | 5/5 | 3/3 |
07-maj-2024 | Rome | Oceane Dodin | Q2 | Win | 6-4 6-3 | 12/18 | 1/1 | 0/0 | 1/3 | 0/1 | 3/4 | 0/1 | 2/2 | 1/1 |
06-maj-2024 | Rome | Jule Niemeier | Q1 | Win | 6-0 6-2 | 6/12 | 0/0 | 0/0 | 1/1 | 1/1 | 0/2 | 1/3 | 1/1 | 1/1 |
23-kwi-2024 | Madrid | Arantxa Rus | R128 | Lose | 5-7 3-6 | 10/22 | 1/3 | 0/2 | 2/2 | 0/0 | 4/6 | 1/3 | 1/3 | 0/2 |
25-lis-2023 | W40 Guadalajara | Veronica Miroshnichenko | Semis | Win | 6-0 6-1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
25-lis-2023 | W40 Guadalajara | Valeriya Strakhova | Final | Win | 6-1 6-3 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
23-lis-2023 | W40 Guadalajara | Gabriela Lee | QF | Win | 6-3 6-1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
22-lis-2023 | W40 Guadalajara | Emma Fulvia Wiesenfeld | R32 | Win | 6-0 6-2 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
22-lis-2023 | W40 Guadalajara | Amy Zhu | R16 | Win | 6-0 6-1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
12-lis-2023 | W40 Heraklion (Coaching Trial) | Ekaterina Makarova | Final | Win | 6-1 6-3 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
11-lis-2023 | W40 Heraklion (Coaching Trial) | Leyre Romero Gormaz | Semis | Win | 6-3 6-3 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
10-lis-2023 | W40 Heraklion (Coaching Trial) | Michaela Laki | QF | Win | 6-3 7-5 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
09-lis-2023 | W40 Heraklion (Coaching Trial) | Lara Salden | R16 | Win | 6-3 6-1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
08-lis-2023 | W40 Heraklion (Coaching Trial) | Lian Tran | R32 | Win | 7-6(2) 6-2 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
04-lis-2023 | W40 Heraklion | Sinja Kraus | Semis | Lose | 6-7(3) 6-2 2-6 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
03-lis-2023 | W40 Heraklion | Irina Bara | QF | Win | 6-2 6-1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
02-lis-2023 | W40 Heraklion | Anna Gabric | R16 | Win | 6-4 1-6 6-2 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
01-lis-2023 | W40 Heraklion | Sapfo Sakellaridi | R32 | Win | 6-4 6-1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
29-paź-2023 | W25 Santa Margherita di Pula | Oleksandra Oliynykova | Semis | Win | 6-4 6-4 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
29-paź-2023 | W25 Santa Margherita di Pula | Guillermina Naya | Final | Win | 6-4 6-3 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
28-paź-2023 | W25 Santa Margherita di Pula | Alisa Oktiabreva | R16 | Win | 2-6 6-1 6-0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
28-paź-2023 | W25 Santa Margherita di Pula | Tatiana Pieri | QF | Win | 6-0 6-4 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
25-paź-2023 | W25 Santa Margherita di Pula | Sada Nahimana | R32 | Win | 6-4 4-6 6-4 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
03-wrz-2023 | W40 Oldenzaal | Anouk Koevermans | Final | Win | 7-5 6-2 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
02-wrz-2023 | W40 Oldenzaal | Fabienne Gettwart | Semis | Win | 6-2 7-5 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
01-wrz-2023 | W40 Oldenzaal | Suzan Lamens | QF | Win | 6-4 6-4 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
31-sie-2023 | W40 Oldenzaal | Gergana Topalova | R32 | Win | 6-1 6-1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
31-sie-2023 | W40 Oldenzaal | Julia Middendorf | R16 | Win | 6-1 6-1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
13-sie-2023 | W25 Leipzig | Darya Astakhova | Final | Win | 6-3 6-3 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
12-sie-2023 | W25 Leipzig | Anastasiya Konstantinovna Soboleva | Semis | Win | 6-4 6-0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
11-sie-2023 | W25 Leipzig | Ella Seidel | QF | Win | 6-2 6-1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
10-sie-2023 | W25 Leipzig | Aneta Kladivova | R16 | Win | 6-4 4-1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
09-sie-2023 | W25 Leipzig | Daniela Vismane | R32 | Win | 6-3 6-2 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
06-sie-2023 | W60 Hechingen | Ziva Falkner | Final | Win | 6-3 6-1 | 10/15 | 1/1 | 1/1 | 0/1 | 1/2 | 1/1 | 2/2 | 2/2 | 1/1 |
05-sie-2023 | W60 Hechingen | Anna Bondar | Semis | Win | 7-6(2) 6-3 | 14/22 | 0/2 | 0/2 | 3/3 | 1/3 | 2/3 | 1/4 | 3/3 | 1/1 |
04-sie-2023 | W60 Hechingen | Sofya Lansere | QF | Win | 6-4 6-3 | 15/23 | 1/3 | 0/0 | 2/5 | 0/3 | 3/3 | 0/1 | 2/3 | 1/2 |
03-sie-2023 | W60 Hechingen | Sofia Costoulas | R16 | Win | 6-3 6-2 | 14/18 | 3/4 | 0/1 | 3/3 | 0/1 | 3/3 | 2/2 | 3/3 | 0/0 |
02-sie-2023 | W60 Hechingen | Katharina Hobgarski | R32 | Win | 6-1 6-1 | 3/5 | 0/0 | 0/0 | 0/1 | 0/1 | 0/0 | 0/0 | 1/1 | 0/0 |
Data | Turniej | Przeciwnik | Runda | Wynik | Pressure Points wygrane przy serwisie | Gemy serwisowe wygrane od stanu: | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
0-30 | 0-40 | 15-30 | 15-40 | 30-30 | 30-40 | Deuce | 40-A | |||||||
04-lip-2024 | Wimbledon | Paula Badosa | R64 | Lose | 4-6 2-6 | 7/20 | 0/3 | 0/2 | 0/3 | 0/1 | 1/4 | 0/2 | 0/1 | 0/1 |
01-lip-2024 | Wimbledon | Mirra Andreeva | R128 | Win | 1-6 6-3 6-2 | 28/46 | 1/4 | 0/2 | 2/5 | 1/6 | 2/3 | 3/7 | 3/5 | 2/4 |
Data | Turniej | Przeciwnik | Runda | Wynik | Pressure Points wygrane przy returnie | Gemy returnowe wygrane od stanu: | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
0-30 | 0-40 | 15-30 | 15-40 | 30-30 | 30-40 | Deuce | 40-A | |||||||
04-lip-2024 | Wimbledon | Paula Badosa | R64 | Lose | 4-6 2-6 | 7/18 | 1/1 | 0/0 | 2/4 | 2/3 | 1/3 | 3/4 | 0/2 | 0/0 |
01-lip-2024 | Wimbledon | Mirra Andreeva | R128 | Win | 1-6 6-3 6-2 | 16/23 | 3/3 | 1/1 | 3/3 | 2/2 | 4/4 | 2/2 | 2/2 | 2/2 |
07-cze-2024 | Makarska 125 | Xiyu Wang | QF | Lose | 0-5 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
06-cze-2024 | Makarska 125 | Ekaterina Makarova | R16 | Win | 6-0 7-5 | 17/37 | 6/6 | 3/3 | 3/4 | 3/4 | 1/2 | 2/3 | 3/4 | 3/4 |
04-cze-2024 | Makarska 125 | Simona Waltert | R32 | Win | 6-2 6-3 | 11/25 | 4/4 | 3/3 | 2/4 | 3/3 | 1/3 | 4/4 | 1/2 | 1/1 |
22-maj-2024 | Roland Garros | Robin Montgomery | Q2 | Lose | 3-6 6-7(5) | 7/14 | 3/4 | 2/3 | 1/2 | 1/2 | 0/1 | 0/1 | 0/1 | 0/0 |
20-maj-2024 | Roland Garros | Viktoria Hruncakova | Q1 | Win | 6-0 6-3 | 11/17 | 2/2 | 1/1 | 1/1 | 1/1 | 1/2 | 1/2 | 1/2 | 1/2 |
09-maj-2024 | Rome | Sorana Cirstea | R64 | Lose | 5-7 0-6 | 12/30 | 2/3 | 2/2 | 1/3 | 0/1 | 1/3 | 1/4 | 0/3 | 0/2 |
08-maj-2024 | Rome | Taylor Townsend | R128 | Win | 3-6 6-2 6-0 | 13/25 | 2/3 | 2/2 | 3/5 | 2/2 | 3/6 | 4/4 | 1/1 | 1/1 |
07-maj-2024 | Rome | Oceane Dodin | Q2 | Win | 6-4 6-3 | 9/17 | 3/3 | 2/2 | 2/2 | 2/2 | 0/1 | 1/1 | 1/1 | 1/1 |
06-maj-2024 | Rome | Jule Niemeier | Q1 | Win | 6-0 6-2 | 17/27 | 3/3 | 0/0 | 4/4 | 1/1 | 4/4 | 4/4 | 3/3 | 3/3 |
23-kwi-2024 | Madrid | Arantxa Rus | R128 | Lose | 5-7 3-6 | 11/31 | 1/2 | 0/0 | 2/5 | 1/1 | 2/8 | 1/3 | 1/4 | 1/2 |
21-mar-2024 | Miami | Katie Boulter | R64 | Lose | 6-7(5) 0-1 | 5/9 | 2/2 | 1/1 | 1/1 | 2/2 | 0/1 | 0/1 | 0/1 | 0/0 |
19-mar-2024 | Miami | Maria Lourdes Carle | R128 | Win | 6-3 6-3 | 15/24 | 2/2 | 1/1 | 4/5 | 5/5 | 0/1 | 2/3 | 1/2 | 1/1 |
17-sty-2024 | Australian Open | Aryna Sabalenka | R64 | Lose | 3-6 2-6 | 3/7 | 1/1 | 1/1 | 0/1 | 0/0 | 0/1 | 0/0 | 0/1 | 0/1 |
14-sty-2024 | Australian Open | Ana Bogdan | R128 | Win | 2-6 6-4 6-3 | 13/28 | 3/3 | 2/2 | 1/2 | 3/3 | 1/4 | 1/2 | 2/4 | 2/3 |
12-sty-2024 | Australian Open | Sijia Wei | Q3 | Win | 6-2 6-4 | 12/13 | 5/5 | 5/5 | 1/1 | 2/2 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
11-sty-2024 | Australian Open | Talia Gibson | Q2 | Win | 1-6 6-3 7-5 | 7/22 | 2/2 | 1/1 | 2/3 | 2/2 | 1/6 | 3/3 | 0/2 | 0/1 |
09-sty-2024 | Australian Open | Petra Hule | Q1 | Win | 6-4 6-4 | 10/17 | 3/3 | 3/3 | 0/1 | 0/1 | 1/1 | 0/1 | 1/3 | 1/1 |
04-sty-2024 | Auckland | Coco Gauff | R16 | Lose | 3-6 0-6 | 6/16 | 1/2 | 1/1 | 0/2 | 0/1 | 0/2 | 0/3 | 0/3 | 0/1 |
02-sty-2024 | Auckland | Anna Blinkova | R32 | Win | 7-5 6-4 | 15/31 | 2/2 | 1/1 | 2/4 | 0/2 | 4/6 | 3/5 | 3/5 | 3/3 |
30-gru-2023 | Auckland | Himeno Sakatsume | Q2 | Win | 6-4 6-2 | 10/21 | 2/2 | 1/1 | 3/3 | 3/3 | 1/2 | 0/0 | 1/2 | 1/2 |
29-gru-2023 | Auckland | Elyse Tse | Q1 | Win | 6-1 7-5 | 10/20 | 1/2 | 0/0 | 3/5 | 3/3 | 0/4 | 0/0 | 1/1 | 1/1 |
25-lis-2023 | W40 Guadalajara | Veronica Miroshnichenko | Semis | Win | 6-0 6-1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
25-lis-2023 | W40 Guadalajara | Valeriya Strakhova | Final | Win | 6-1 6-3 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
23-lis-2023 | W40 Guadalajara | Gabriela Lee | QF | Win | 6-3 6-1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
22-lis-2023 | W40 Guadalajara | Emma Fulvia Wiesenfeld | R32 | Win | 6-0 6-2 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
22-lis-2023 | W40 Guadalajara | Amy Zhu | R16 | Win | 6-0 6-1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
12-lis-2023 | W40 Heraklion (Coaching Trial) | Ekaterina Makarova | Final | Win | 6-1 6-3 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
11-lis-2023 | W40 Heraklion (Coaching Trial) | Leyre Romero Gormaz | Semis | Win | 6-3 6-3 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
10-lis-2023 | W40 Heraklion (Coaching Trial) | Michaela Laki | QF | Win | 6-3 7-5 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
09-lis-2023 | W40 Heraklion (Coaching Trial) | Lara Salden | R16 | Win | 6-3 6-1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
08-lis-2023 | W40 Heraklion (Coaching Trial) | Lian Tran | R32 | Win | 7-6(2) 6-2 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
04-lis-2023 | W40 Heraklion | Sinja Kraus | Semis | Lose | 6-7(3) 6-2 2-6 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
03-lis-2023 | W40 Heraklion | Irina Bara | QF | Win | 6-2 6-1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
02-lis-2023 | W40 Heraklion | Anna Gabric | R16 | Win | 6-4 1-6 6-2 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
01-lis-2023 | W40 Heraklion | Sapfo Sakellaridi | R32 | Win | 6-4 6-1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
29-paź-2023 | W25 Santa Margherita di Pula | Guillermina Naya | Final | Win | 6-4 6-3 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
29-paź-2023 | W25 Santa Margherita di Pula | Oleksandra Oliynykova | Semis | Win | 6-4 6-4 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
28-paź-2023 | W25 Santa Margherita di Pula | Tatiana Pieri | QF | Win | 6-0 6-4 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
28-paź-2023 | W25 Santa Margherita di Pula | Alisa Oktiabreva | R16 | Win | 2-6 6-1 6-0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
25-paź-2023 | W25 Santa Margherita di Pula | Sada Nahimana | R32 | Win | 6-4 4-6 6-4 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
03-wrz-2023 | W40 Oldenzaal | Anouk Koevermans | Final | Win | 7-5 6-2 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
02-wrz-2023 | W40 Oldenzaal | Fabienne Gettwart | Semis | Win | 6-2 7-5 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
01-wrz-2023 | W40 Oldenzaal | Suzan Lamens | QF | Win | 6-4 6-4 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
31-sie-2023 | W40 Oldenzaal | Julia Middendorf | R16 | Win | 6-1 6-1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
31-sie-2023 | W40 Oldenzaal | Gergana Topalova | R32 | Win | 6-1 6-1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
23-sie-2023 | US Open | Moyuka Uchijima | Q1 | Lose | 1-6 2-6 | 2/9 | 0/0 | 0/0 | 0/1 | 0/0 | 0/3 | 0/1 | 0/2 | 0/1 |
13-sie-2023 | W25 Leipzig | Darya Astakhova | Final | Win | 6-3 6-3 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
12-sie-2023 | W25 Leipzig | Anastasiya Konstantinovna Soboleva | Semis | Win | 6-4 6-0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
11-sie-2023 | W25 Leipzig | Ella Seidel | QF | Win | 6-2 6-1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
10-sie-2023 | W25 Leipzig | Aneta Kladivova | R16 | Win | 6-4 4-1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
09-sie-2023 | W25 Leipzig | Daniela Vismane | R32 | Win | 6-3 6-2 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
06-sie-2023 | W60 Hechingen | Ziva Falkner | Final | Win | 6-3 6-1 | 13/26 | 2/2 | 2/2 | 2/3 | 3/4 | 1/3 | 1/3 | 2/4 | 2/2 |
05-sie-2023 | W60 Hechingen | Anna Bondar | Semis | Win | 7-6(2) 6-3 | 15/31 | 2/2 | 1/1 | 1/4 | 1/2 | 3/6 | 3/6 | 1/4 | 1/3 |
04-sie-2023 | W60 Hechingen | Sofya Lansere | QF | Win | 6-4 6-3 | 11/21 | 2/3 | 2/2 | 1/2 | 1/1 | 2/3 | 3/3 | 1/1 | 1/1 |
03-sie-2023 | W60 Hechingen | Sofia Costoulas | R16 | Win | 6-3 6-2 | 9/21 | 3/5 | 2/2 | 2/4 | 3/4 | 0/3 | 1/2 | 0/1 | 0/0 |
02-sie-2023 | W60 Hechingen | Katharina Hobgarski | R32 | Win | 6-1 6-1 | 14/20 | 3/3 | 3/3 | 1/1 | 2/2 | 1/1 | 2/2 | 2/2 | 2/2 |
Data | Turniej | Przeciwnik | Runda | Wynik | Pressure Points wygrane przy returnie | Gemy returnowe wygrane od stanu: | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
0-30 | 0-40 | 15-30 | 15-40 | 30-30 | 30-40 | Deuce | 40-A | |||||||
21-mar-2024 | Miami | Katie Boulter | R64 | Lose | 6-7(5) 0-1 | 5/9 | 2/2 | 1/1 | 1/1 | 2/2 | 0/1 | 0/1 | 0/1 | 0/0 |
19-mar-2024 | Miami | Maria Lourdes Carle | R128 | Win | 6-3 6-3 | 15/24 | 2/2 | 1/1 | 4/5 | 5/5 | 0/1 | 2/3 | 1/2 | 1/1 |
17-sty-2024 | Australian Open | Aryna Sabalenka | R64 | Lose | 3-6 2-6 | 3/7 | 1/1 | 1/1 | 0/1 | 0/0 | 0/1 | 0/0 | 0/1 | 0/1 |
14-sty-2024 | Australian Open | Ana Bogdan | R128 | Win | 2-6 6-4 6-3 | 13/28 | 3/3 | 2/2 | 1/2 | 3/3 | 1/4 | 1/2 | 2/4 | 2/3 |
12-sty-2024 | Australian Open | Sijia Wei | Q3 | Win | 6-2 6-4 | 12/13 | 5/5 | 5/5 | 1/1 | 2/2 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
11-sty-2024 | Australian Open | Talia Gibson | Q2 | Win | 1-6 6-3 7-5 | 7/22 | 2/2 | 1/1 | 2/3 | 2/2 | 1/6 | 3/3 | 0/2 | 0/1 |
09-sty-2024 | Australian Open | Petra Hule | Q1 | Win | 6-4 6-4 | 10/17 | 3/3 | 3/3 | 0/1 | 0/1 | 1/1 | 0/1 | 1/3 | 1/1 |
04-sty-2024 | Auckland | Coco Gauff | R16 | Lose | 3-6 0-6 | 6/16 | 1/2 | 1/1 | 0/2 | 0/1 | 0/2 | 0/3 | 0/3 | 0/1 |
02-sty-2024 | Auckland | Anna Blinkova | R32 | Win | 7-5 6-4 | 15/31 | 2/2 | 1/1 | 2/4 | 0/2 | 4/6 | 3/5 | 3/5 | 3/3 |
30-gru-2023 | Auckland | Himeno Sakatsume | Q2 | Win | 6-4 6-2 | 10/21 | 2/2 | 1/1 | 3/3 | 3/3 | 1/2 | 0/0 | 1/2 | 1/2 |
29-gru-2023 | Auckland | Elyse Tse | Q1 | Win | 6-1 7-5 | 10/20 | 1/2 | 0/0 | 3/5 | 3/3 | 0/4 | 0/0 | 1/1 | 1/1 |
23-sie-2023 | US Open | Moyuka Uchijima | Q1 | Lose | 1-6 2-6 | 2/9 | 0/0 | 0/0 | 0/1 | 0/0 | 0/3 | 0/1 | 0/2 | 0/1 |
Data | Turniej | Przeciwnik | Runda | Wynik | Pressure Points wygrane przy returnie | Gemy returnowe wygrane od stanu: | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
0-30 | 0-40 | 15-30 | 15-40 | 30-30 | 30-40 | Deuce | 40-A | |||||||
07-cze-2024 | Makarska 125 | Xiyu Wang | QF | Lose | 0-5 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
06-cze-2024 | Makarska 125 | Ekaterina Makarova | R16 | Win | 6-0 7-5 | 17/37 | 6/6 | 3/3 | 3/4 | 3/4 | 1/2 | 2/3 | 3/4 | 3/4 |
04-cze-2024 | Makarska 125 | Simona Waltert | R32 | Win | 6-2 6-3 | 11/25 | 4/4 | 3/3 | 2/4 | 3/3 | 1/3 | 4/4 | 1/2 | 1/1 |
22-maj-2024 | Roland Garros | Robin Montgomery | Q2 | Lose | 3-6 6-7(5) | 7/14 | 3/4 | 2/3 | 1/2 | 1/2 | 0/1 | 0/1 | 0/1 | 0/0 |
20-maj-2024 | Roland Garros | Viktoria Hruncakova | Q1 | Win | 6-0 6-3 | 11/17 | 2/2 | 1/1 | 1/1 | 1/1 | 1/2 | 1/2 | 1/2 | 1/2 |
09-maj-2024 | Rome | Sorana Cirstea | R64 | Lose | 5-7 0-6 | 12/30 | 2/3 | 2/2 | 1/3 | 0/1 | 1/3 | 1/4 | 0/3 | 0/2 |
08-maj-2024 | Rome | Taylor Townsend | R128 | Win | 3-6 6-2 6-0 | 13/25 | 2/3 | 2/2 | 3/5 | 2/2 | 3/6 | 4/4 | 1/1 | 1/1 |
07-maj-2024 | Rome | Oceane Dodin | Q2 | Win | 6-4 6-3 | 9/17 | 3/3 | 2/2 | 2/2 | 2/2 | 0/1 | 1/1 | 1/1 | 1/1 |
06-maj-2024 | Rome | Jule Niemeier | Q1 | Win | 6-0 6-2 | 17/27 | 3/3 | 0/0 | 4/4 | 1/1 | 4/4 | 4/4 | 3/3 | 3/3 |
23-kwi-2024 | Madrid | Arantxa Rus | R128 | Lose | 5-7 3-6 | 11/31 | 1/2 | 0/0 | 2/5 | 1/1 | 2/8 | 1/3 | 1/4 | 1/2 |
25-lis-2023 | W40 Guadalajara | Veronica Miroshnichenko | Semis | Win | 6-0 6-1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
25-lis-2023 | W40 Guadalajara | Valeriya Strakhova | Final | Win | 6-1 6-3 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
23-lis-2023 | W40 Guadalajara | Gabriela Lee | QF | Win | 6-3 6-1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
22-lis-2023 | W40 Guadalajara | Emma Fulvia Wiesenfeld | R32 | Win | 6-0 6-2 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
22-lis-2023 | W40 Guadalajara | Amy Zhu | R16 | Win | 6-0 6-1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
12-lis-2023 | W40 Heraklion (Coaching Trial) | Ekaterina Makarova | Final | Win | 6-1 6-3 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
11-lis-2023 | W40 Heraklion (Coaching Trial) | Leyre Romero Gormaz | Semis | Win | 6-3 6-3 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
10-lis-2023 | W40 Heraklion (Coaching Trial) | Michaela Laki | QF | Win | 6-3 7-5 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
09-lis-2023 | W40 Heraklion (Coaching Trial) | Lara Salden | R16 | Win | 6-3 6-1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
08-lis-2023 | W40 Heraklion (Coaching Trial) | Lian Tran | R32 | Win | 7-6(2) 6-2 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
04-lis-2023 | W40 Heraklion | Sinja Kraus | Semis | Lose | 6-7(3) 6-2 2-6 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
03-lis-2023 | W40 Heraklion | Irina Bara | QF | Win | 6-2 6-1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
02-lis-2023 | W40 Heraklion | Anna Gabric | R16 | Win | 6-4 1-6 6-2 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
01-lis-2023 | W40 Heraklion | Sapfo Sakellaridi | R32 | Win | 6-4 6-1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
29-paź-2023 | W25 Santa Margherita di Pula | Oleksandra Oliynykova | Semis | Win | 6-4 6-4 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
29-paź-2023 | W25 Santa Margherita di Pula | Guillermina Naya | Final | Win | 6-4 6-3 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
28-paź-2023 | W25 Santa Margherita di Pula | Alisa Oktiabreva | R16 | Win | 2-6 6-1 6-0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
28-paź-2023 | W25 Santa Margherita di Pula | Tatiana Pieri | QF | Win | 6-0 6-4 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
25-paź-2023 | W25 Santa Margherita di Pula | Sada Nahimana | R32 | Win | 6-4 4-6 6-4 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
03-wrz-2023 | W40 Oldenzaal | Anouk Koevermans | Final | Win | 7-5 6-2 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
02-wrz-2023 | W40 Oldenzaal | Fabienne Gettwart | Semis | Win | 6-2 7-5 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
01-wrz-2023 | W40 Oldenzaal | Suzan Lamens | QF | Win | 6-4 6-4 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
31-sie-2023 | W40 Oldenzaal | Gergana Topalova | R32 | Win | 6-1 6-1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
31-sie-2023 | W40 Oldenzaal | Julia Middendorf | R16 | Win | 6-1 6-1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
13-sie-2023 | W25 Leipzig | Darya Astakhova | Final | Win | 6-3 6-3 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
12-sie-2023 | W25 Leipzig | Anastasiya Konstantinovna Soboleva | Semis | Win | 6-4 6-0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
11-sie-2023 | W25 Leipzig | Ella Seidel | QF | Win | 6-2 6-1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
10-sie-2023 | W25 Leipzig | Aneta Kladivova | R16 | Win | 6-4 4-1 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
09-sie-2023 | W25 Leipzig | Daniela Vismane | R32 | Win | 6-3 6-2 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
06-sie-2023 | W60 Hechingen | Ziva Falkner | Final | Win | 6-3 6-1 | 13/26 | 2/2 | 2/2 | 2/3 | 3/4 | 1/3 | 1/3 | 2/4 | 2/2 |
05-sie-2023 | W60 Hechingen | Anna Bondar | Semis | Win | 7-6(2) 6-3 | 15/31 | 2/2 | 1/1 | 1/4 | 1/2 | 3/6 | 3/6 | 1/4 | 1/3 |
04-sie-2023 | W60 Hechingen | Sofya Lansere | QF | Win | 6-4 6-3 | 11/21 | 2/3 | 2/2 | 1/2 | 1/1 | 2/3 | 3/3 | 1/1 | 1/1 |
03-sie-2023 | W60 Hechingen | Sofia Costoulas | R16 | Win | 6-3 6-2 | 9/21 | 3/5 | 2/2 | 2/4 | 3/4 | 0/3 | 1/2 | 0/1 | 0/0 |
02-sie-2023 | W60 Hechingen | Katharina Hobgarski | R32 | Win | 6-1 6-1 | 14/20 | 3/3 | 3/3 | 1/1 | 2/2 | 1/1 | 2/2 | 2/2 | 2/2 |
Data | Turniej | Przeciwnik | Runda | Wynik | Pressure Points wygrane przy returnie | Gemy returnowe wygrane od stanu: | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
0-30 | 0-40 | 15-30 | 15-40 | 30-30 | 30-40 | Deuce | 40-A | |||||||
04-lip-2024 | Wimbledon | Paula Badosa | R64 | Lose | 4-6 2-6 | 7/18 | 1/1 | 0/0 | 2/4 | 2/3 | 1/3 | 3/4 | 0/2 | 0/0 |
01-lip-2024 | Wimbledon | Mirra Andreeva | R128 | Win | 1-6 6-3 6-2 | 16/23 | 3/3 | 1/1 | 3/3 | 2/2 | 4/4 | 2/2 | 2/2 | 2/2 |