110

Anna Bondar

Najwyższy ranking: 50

Wszystkie mecze

(38 W - 30 P)

Jako faworyt:
z kursem poniżej 1.20

(16 W - 1 P)

Jako faworyt:
z kursem pomiędzy 1.20, a 1.50

(10 W - 6 P)

Jako faworyt:
z kursem pomiędzy 1.50, a 1.80

(5 W - 7 P)

Nie jako faworyt:
kurs na rywala 1.50 - 1.80

(4 W - 11 P)

Nie jako faworyt:
kurs na rywala 1.20 - 1.50

(2 W - 5 P)

Jako underdog:
kurs na rywala poniżej 1.20

(1 W - 0 P)

Dominacja & Efektywność

Obecny widok:
Wszystkie nawierzchnie
Łącznie
Twarda
Ziemia
Trawa

Radar Statystyk Ogólnych

Możesz porównać dane profilu Anna Bondar na wybranej nawierzchni z dowolnym profilem z listy poniżej. Po dokonaniu wyboru, możesz zmienić zawodnika oraz nawierzchnię, lub usunąć porównanie i powrócić wyłącznie do statystyk oglądanego gracza.

Breakpointy, asy, podwójne błędy

Anna Bondar Wyniki Meczów - Wszystkie nawierzchnie

Data Turniej Przeciwnik Runda Wynik Ranking rywala Własny kurs Kurs rywala % 1-szego Serwisu % Pkt 1-szego Serwisu % Pkt 2-giego Serwisu Asy DFs BPs Obronione Gemy serwisowe % Pkt z Ret 1. Serw. % Pkt z Ret 2. Serw. BPs Zdobyte Gemy z returnu
17-mar-2024 Miami Anna Karolina Schmiedlova Q1 Lose 3-6 2-6 69 1,85 1,92 62,5 60,0 38,9 7 0 4/7 5/8 25,0 46,2 0/1 0/9
07-mar-2024 W75 Trnava Anastasia Tikhonova R16 Lose 3-6 1-6 192 1,62 2,15 None None
06-mar-2024 W75 Trnava Kimberly Birrell R32 Win 6-2 7-5 160 1,43 2,62 None None
28-lut-2024 W50 Trnava Alexandra Eala R32 Lose 3-6 1-6 180 1,63 2,15 None None
25-lut-2024 W75 Porto Noma Noha Akugue Final Win 7-6(4) 6-2 202 1,43 2,57 None None
24-lut-2024 W75 Porto Celine Naef Semis Win 2-6 7-6(5) 6-3 177 2,87 1,37 None None
23-lut-2024 W75 Porto Alexandra Eala QF Win 6-4 6-7(3) 6-1 188 1,82 1,89 None None
22-lut-2024 W75 Porto Sinja Kraus R16 Win 6-7(2) 6-1 2-0 167 1,96 1,76 None None
21-lut-2024 W75 Porto Valeria Savinykh R32 Win 6-0 6-1 174 1,36 2,86 None None
14-lut-2024 W50 Roehampton Katy Dunne R32 Lose 7-5 3-6 1-6 343 1,46 2,56 nan nan nan None None nan nan
06-lut-2024 Cluj Napoca Harriet Dart R32 Lose 4-6 6-7(0) 103 2,42 1,56 63,9 71,7 46,2 6 0 5/7 9/11 17,1 42,9 1/4 1/11
04-lut-2024 Cluj Napoca Simona Waltert Q2 Lose 2-6 5-7 175 1,55 2,4 50,7 48,6 50,0 3 2 3/8 5/10 31,6 45,5 2/5 2/10
03-lut-2024 Cluj Napoca Alexandra Ignatik Q1 Win 6-2 6-1 293 1,12 5,9 56,6 63,3 52,2 5 2 3/5 6/8 66,7 69,2 6/9 6/7
28-sty-2024 Linz Sara Errani Q1 Lose 6-1 2-6 2-6 99 1,39 2,93 50,8 53,1 48,4 5 5 7/13 5/11 38,5 68,4 5/7 5/12
12-sty-2024 Australian Open Alina Korneeva Q3 Lose 3-6 3-6 179 2,14 1,68 60,7 54,1 41,7 4 2 4/9 4/9 29,5 66,7 2/10 2/9
11-sty-2024 Australian Open Ivana Popovic Q2 Win 6-4 6-4 540 1,17 4,99 54,4 72,1 44,1 4 5 6/8 8/10 45,8 46,7 4/12 4/10
09-sty-2024 Australian Open Su-Wei Hsieh Q1 Win 7-6(3) 6-4 712 1,32 3,3 67,6 78,3 54,5 9 1 4/5 10/11 28,3 57,6 2/8 2/11
04-sty-2024 Canberra 125 Katie Volynets QF Lose 2-6 3-6 108 2,26 1,62 62,5 66,7 44,4 0 2 4/7 5/8 30,6 41,7 0/2 0/9
03-sty-2024 Canberra 125 Jodie Burrage R16 Win 6-4 3-6 6-3 99 2,18 1,66 56,0 78,7 37,5 9 5 11/13 12/14 29,4 45,5 3/5 3/14
01-sty-2024 Canberra 125 Emiliana Arango R32 Win 6-2 6-2 116 1,78 1,92 67,4 75,9 57,1 8 0 1/2 7/8 48,5 61,3 5/13 5/8
20-lis-2023 Florianopolis 125 Ipek Oz R32 Lose 5-7 0-6 222 1,28 3,56 54,5 43,3 44,0 0 3 2/8 3/9 36,6 47,4 2/3 2/9
15-lis-2023 Colina 125 Sara Bejlek R32 Lose 7-5 2-6 3-6 194 1,62 2,24 57,8 48,1 56,8 2 2 4/10 8/14 28,1 63,6 4/9 4/15
12-lis-2023 BJKC Play Offs Greet Minnen Other Lose 6-3 3-6 4-6 62 2,44 1,54 57,8 66,1 46,5 8 1 8/12 10/14 27,8 62,1 3/4 3/14
11-lis-2023 BJKC Play Offs Yanina Wickmayer Other Lose 5-7 2-6 74 2,77 1,42 58,7 61,4 41,9 7 4 8/12 6/10 14,6 60,0 1/5 1/10
19-paź-2023 Cluj-Napoca Elena Gabriela Ruse R16 Lose 6-7(4) 2-6 188 2,36 1,58 61,4 65,1 37,0 0 1 3/7 6/10 24,0 66,7 2/7 2/10
17-paź-2023 Cluj-Napoca Anastasiya Soboleva R32 Win 5-7 6-2 6-3 328 1,22 4,22 58,0 67,5 48,3 3 3 3/8 9/14 50,0 54,8 8/17 8/15
10-paź-2023 Rouen 125 Oceane Dodin R32 Lose 3-6 7-6(5) 4-6 114 1,67 2,13 61,0 69,8 40,0 22 6 13/17 12/16 16,3 40,0 1/1 1/15
22-wrz-2023 Parma 125 Ana Bogdan Semis Lose 3-6 4-6 71 1,98 1,81 63,2 48,8 48,0 3 0 6/11 4/9 41,0 35,0 3/7 3/10
21-wrz-2023 Parma 125 Viktoriya Tomova QF Win 7-5 6-4 85 1,58 2,33 65,8 72,0 38,5 8 2 9/12 8/11 46,3 57,9 5/8 5/11
20-wrz-2023 Parma 125 Antonia Ruzic R16 Win 6-1 6-4 320 1,2 4,44 58,3 82,1 55,0 5 0 2/3 8/9 42,9 73,3 4/4 4/8
18-wrz-2023 Parma 125 Silvia Ambrosio R32 Win 6-2 6-2 265 1,23 4,1 65,0 84,6 57,1 5 1 0/1 7/8 57,7 62,5 5/6 5/8
15-wrz-2023 Bucharest 125 Astra Sharma QF Lose 6-4 3-6 5-7 216 1,37 3,0 58,4 65,2 48,9 2 0 11/16 10/15 37,3 43,2 4/9 4/16
14-wrz-2023 Bucharest 125 Marie Benoit R16 Win 6-1 6-2 244 1,25 3,93 63,3 83,9 44,4 2 3 2/2 8/8 48,1 66,7 4/4 4/7
12-wrz-2023 Bucharest 125 Valentini Grammatikopoulou R32 Win 6-3 2-6 6-4 247 1,13 5,65 56,2 62,0 51,3 2 2 7/12 9/14 42,9 58,8 5/11 5/13
10-wrz-2023 W60 Montreux Anna Gabric Final Win 6-4 6-1 684 1,17 4,6 nan nan nan None None nan nan
09-wrz-2023 W60 Montreux Lucie Havlickova Semis Win 6-2 6-4 220 1,2 4,13 nan nan nan None None nan nan
08-wrz-2023 W60 Montreux Conny Perrin QF Win 4-6 6-2 7-6(5) 447 1,17 4,5 nan nan nan None None nan nan
07-wrz-2023 W60 Montreux Matilde Jorge R16 Win 6-1 6-2 559 1,07 7,19 nan nan nan None None nan nan
06-wrz-2023 W60 Montreux Alice Rame R32 Win 6-2 6-1 515 1,07 6,0 nan nan nan None None nan nan
24-sie-2023 US Open Elizabeth Mandlik Q2 Lose 3-6 6-7(6) 154 1,88 1,87 63,0 76,1 33,3 4 3 3/5 8/10 28,6 37,1 1/4 1/11
22-sie-2023 US Open Katarina Zavatska Q1 Win 7-6(2) 6-4 188 1,54 2,42 64,5 80,0 54,5 1 2 2/4 9/11 30,6 56,0 3/6 3/11
10-sie-2023 W100 Maspalomas Gran Canaria Polona Hercog R16 Lose 6-7(2) 7-5 3-6 697 1,15 4,83 nan nan nan None None nan nan
08-sie-2023 W100 Maspalomas Gran Canaria Kaitlin Quevedo R32 Win 6-1 6-2 533 1,09 6,33 nan nan nan None None nan nan
05-sie-2023 W60 Hechingen Brenda Fruhvirtova Semis Lose 6-7(2) 3-6 141 1,94 1,77 nan nan nan None None nan nan
04-sie-2023 W60 Hechingen Alexandra Vecic QF Win 6-3 6-3 416 1,19 4,34 nan nan nan None None nan nan
03-sie-2023 W60 Hechingen Nina Potocnik R16 Win 4-6 6-3 7-5 294 1,07 7,23 nan nan nan None None nan nan
02-sie-2023 W60 Hechingen Michaela Bayerlova R32 Win 6-1 6-0 398 1,07 6,52 nan nan nan None None nan nan
29-lip-2023 Lausanne Elisabetta Cocciaretto Semis Lose 7-6(3) 6-7(6) 5-7 42 2,36 1,58 60,7 66,2 45,5 2 6 6/13 11/18 41,9 45,2 6/21 6/18
28-lip-2023 Lausanne Tamara Zidansek QF Win 6-2 6-0 133 2,29 1,62 66,0 77,4 50,0 1 0 3/3 7/7 42,9 85,0 5/9 5/7
26-lip-2023 Lausanne Mirra Andreeva R16 Win 7-6(3) 6-3 64 5,88 1,13 55,7 84,6 48,4 5 1 4/6 9/11 35,6 48,3 3/8 3/10
24-lip-2023 Lausanne Aliona Bolsova R32 Win 6-1 6-3 115 1,77 2,04 54,0 55,9 48,3 3 1 4/7 5/8 61,0 62,5 7/10 7/8
20-lip-2023 Budapest Elina Avanesyan R16 Lose 3-6 0-6 69 2,03 1,78 76,9 50,0 33,3 0 3 7/12 2/7 22,9 53,3 1/3 1/8
18-lip-2023 Budapest Timea Babos R32 Win 7-5 5-7 6-3 191 1,41 2,9 65,7 68,1 38,9 2 2 8/13 12/17 38,7 48,5 6/10 6/16
06-lip-2023 Wimbledon Bianca Andreescu R128 Lose 3-6 6-3 2-6 50 4,48 1,21 55,1 73,7 51,6 4 3 2/6 9/13 28,3 58,3 2/14 2/13
13-cze-2023 Valencia 125 Mirjam Bjorklund R32 Lose 3-6 7-6(3) 3-6 192 1,73 2,06 42,7 53,2 41,3 1 6 9/20 5/16 43,1 65,6 7/11 7/14
28-maj-2023 Roland Garros Irina Camelia Begu R128 Lose 4-6 2-6 27 3,4 1,33 53,7 58,3 35,5 2 3 6/11 4/9 28,6 60,0 2/11 2/9
16-maj-2023 Paris 125 Katherine Sebov R32 Lose 3-6 0-3 145 1,39 2,93 47,4 55,6 35,0 0 2 3/7 2/6 32,0 28,6 1/1 1/6
13-maj-2023 Rome Qinwen Zheng R32 Lose 6-7(2) 4-6 21 3,81 1,27 52,2 55,6 42,4 2 2 2/7 6/11 36,7 51,7 4/7 4/11
11-maj-2023 Rome Karolina Pliskova R64 Win 7-6(5) 6-2 14 3,69 1,29 62,3 71,1 60,9 7 2 2/4 8/10 31,7 75,0 4/5 4/10
10-maj-2023 Rome Tatjana Maria R128 Win 6-4 6-1 63 2,03 1,8 64,8 68,6 52,6 2 0 7/8 7/8 48,0 56,0 5/6 5/9
09-maj-2023 Rome Marina Bassols Ribera Q2 Win 6-0 6-7(6) 6-3 124 1,33 3,24 64,8 73,7 41,9 2 0 2/5 11/14 48,1 61,5 7/10 7/13
08-maj-2023 Rome Amandine Hesse Q1 Win 6-1 6-3 707 1,15 5,03 72,5 93,1 45,5 9 1 0/0 8/8 57,1 44,0 4/11 4/8
25-kwi-2023 Madrid Ana Bogdan R128 Lose 6-4 4-6 6-7(2) 61 2,65 1,49 70,2 61,3 38,2 4 2 10/15 11/16 38,2 50,0 5/13 5/16
19-kwi-2023 W100 Oeiras Moyuka Uchijima R32 Lose 6-1 6-7(5) 4-6 144 1,36 2,91 nan nan nan None None nan nan
14-kwi-2023 BJK Cup G1 RR: HUN vs NED Lesley Pattinama Kerkhove Other Win 6-3 6-3 198 1,31 3,44 nan nan nan None None nan nan
12-kwi-2023 BJK Cup G1 RR: HUN vs TUR Ipek Oz Other Win 4-6 6-4 7-5 235 1,2 4,5 nan nan nan None None nan nan
11-kwi-2023 BJK Cup G1 RR: HUN vs EGY Sandra Samir Other Win 6-1 6-2 455 1,17 4,63 nan nan nan None None nan nan
03-kwi-2023 Charleston Anna Blinkova R64 Lose 6-7(7) 2-6 63 2,27 1,63 55,7 75,0 40,0 6 1 4/6 8/10 20,9 46,4 0/4 0/10
Data Turniej Przeciwnik Runda Wynik Ranking rywala Własny kurs Kurs rywala % 1-szego Serwisu % Pkt 1-szego Serwisu % Pkt 2-giego Serwisu Asy DFs BPs Obronione Gemy serwisowe % Pkt z Ret 1. Serw. % Pkt z Ret 2. Serw. BPs Zdobyte Gemy z returnu
17-mar-2024 Miami Anna Karolina Schmiedlova Q1 Lose 3-6 2-6 69 1,85 1,92 62,5 60,0 38,9 7 0 4/7 5/8 25,0 46,2 0/1 0/9
07-mar-2024 W75 Trnava Anastasia Tikhonova R16 Lose 3-6 1-6 192 1,62 2,15 None None
06-mar-2024 W75 Trnava Kimberly Birrell R32 Win 6-2 7-5 160 1,43 2,62 None None
28-lut-2024 W50 Trnava Alexandra Eala R32 Lose 3-6 1-6 180 1,63 2,15 None None
25-lut-2024 W75 Porto Noma Noha Akugue Final Win 7-6(4) 6-2 202 1,43 2,57 None None
24-lut-2024 W75 Porto Celine Naef Semis Win 2-6 7-6(5) 6-3 177 2,87 1,37 None None
23-lut-2024 W75 Porto Alexandra Eala QF Win 6-4 6-7(3) 6-1 188 1,82 1,89 None None
22-lut-2024 W75 Porto Sinja Kraus R16 Win 6-7(2) 6-1 2-0 167 1,96 1,76 None None
21-lut-2024 W75 Porto Valeria Savinykh R32 Win 6-0 6-1 174 1,36 2,86 None None
14-lut-2024 W50 Roehampton Katy Dunne R32 Lose 7-5 3-6 1-6 343 1,46 2,56 nan nan nan None None nan nan
06-lut-2024 Cluj Napoca Harriet Dart R32 Lose 4-6 6-7(0) 103 2,42 1,56 63,9 71,7 46,2 6 0 5/7 9/11 17,1 42,9 1/4 1/11
04-lut-2024 Cluj Napoca Simona Waltert Q2 Lose 2-6 5-7 175 1,55 2,4 50,7 48,6 50,0 3 2 3/8 5/10 31,6 45,5 2/5 2/10
03-lut-2024 Cluj Napoca Alexandra Ignatik Q1 Win 6-2 6-1 293 1,12 5,9 56,6 63,3 52,2 5 2 3/5 6/8 66,7 69,2 6/9 6/7
28-sty-2024 Linz Sara Errani Q1 Lose 6-1 2-6 2-6 99 1,39 2,93 50,8 53,1 48,4 5 5 7/13 5/11 38,5 68,4 5/7 5/12
12-sty-2024 Australian Open Alina Korneeva Q3 Lose 3-6 3-6 179 2,14 1,68 60,7 54,1 41,7 4 2 4/9 4/9 29,5 66,7 2/10 2/9
11-sty-2024 Australian Open Ivana Popovic Q2 Win 6-4 6-4 540 1,17 4,99 54,4 72,1 44,1 4 5 6/8 8/10 45,8 46,7 4/12 4/10
09-sty-2024 Australian Open Su-Wei Hsieh Q1 Win 7-6(3) 6-4 712 1,32 3,3 67,6 78,3 54,5 9 1 4/5 10/11 28,3 57,6 2/8 2/11
04-sty-2024 Canberra 125 Katie Volynets QF Lose 2-6 3-6 108 2,26 1,62 62,5 66,7 44,4 0 2 4/7 5/8 30,6 41,7 0/2 0/9
03-sty-2024 Canberra 125 Jodie Burrage R16 Win 6-4 3-6 6-3 99 2,18 1,66 56,0 78,7 37,5 9 5 11/13 12/14 29,4 45,5 3/5 3/14
01-sty-2024 Canberra 125 Emiliana Arango R32 Win 6-2 6-2 116 1,78 1,92 67,4 75,9 57,1 8 0 1/2 7/8 48,5 61,3 5/13 5/8
12-lis-2023 BJKC Play Offs Greet Minnen Other Lose 6-3 3-6 4-6 62 2,44 1,54 57,8 66,1 46,5 8 1 8/12 10/14 27,8 62,1 3/4 3/14
11-lis-2023 BJKC Play Offs Yanina Wickmayer Other Lose 5-7 2-6 74 2,77 1,42 58,7 61,4 41,9 7 4 8/12 6/10 14,6 60,0 1/5 1/10
19-paź-2023 Cluj-Napoca Elena Gabriela Ruse R16 Lose 6-7(4) 2-6 188 2,36 1,58 61,4 65,1 37,0 0 1 3/7 6/10 24,0 66,7 2/7 2/10
17-paź-2023 Cluj-Napoca Anastasiya Soboleva R32 Win 5-7 6-2 6-3 328 1,22 4,22 58,0 67,5 48,3 3 3 3/8 9/14 50,0 54,8 8/17 8/15
10-paź-2023 Rouen 125 Oceane Dodin R32 Lose 3-6 7-6(5) 4-6 114 1,67 2,13 61,0 69,8 40,0 22 6 13/17 12/16 16,3 40,0 1/1 1/15
24-sie-2023 US Open Elizabeth Mandlik Q2 Lose 3-6 6-7(6) 154 1,88 1,87 63,0 76,1 33,3 4 3 3/5 8/10 28,6 37,1 1/4 1/11
22-sie-2023 US Open Katarina Zavatska Q1 Win 7-6(2) 6-4 188 1,54 2,42 64,5 80,0 54,5 1 2 2/4 9/11 30,6 56,0 3/6 3/11
Data Turniej Przeciwnik Runda Wynik Ranking rywala Własny kurs Kurs rywala % 1-szego Serwisu % Pkt 1-szego Serwisu % Pkt 2-giego Serwisu Asy DFs BPs Obronione Gemy serwisowe % Pkt z Ret 1. Serw. % Pkt z Ret 2. Serw. BPs Zdobyte Gemy z returnu
20-lis-2023 Florianopolis 125 Ipek Oz R32 Lose 5-7 0-6 222 1,28 3,56 54,5 43,3 44,0 0 3 2/8 3/9 36,6 47,4 2/3 2/9
15-lis-2023 Colina 125 Sara Bejlek R32 Lose 7-5 2-6 3-6 194 1,62 2,24 57,8 48,1 56,8 2 2 4/10 8/14 28,1 63,6 4/9 4/15
22-wrz-2023 Parma 125 Ana Bogdan Semis Lose 3-6 4-6 71 1,98 1,81 63,2 48,8 48,0 3 0 6/11 4/9 41,0 35,0 3/7 3/10
21-wrz-2023 Parma 125 Viktoriya Tomova QF Win 7-5 6-4 85 1,58 2,33 65,8 72,0 38,5 8 2 9/12 8/11 46,3 57,9 5/8 5/11
20-wrz-2023 Parma 125 Antonia Ruzic R16 Win 6-1 6-4 320 1,2 4,44 58,3 82,1 55,0 5 0 2/3 8/9 42,9 73,3 4/4 4/8
18-wrz-2023 Parma 125 Silvia Ambrosio R32 Win 6-2 6-2 265 1,23 4,1 65,0 84,6 57,1 5 1 0/1 7/8 57,7 62,5 5/6 5/8
15-wrz-2023 Bucharest 125 Astra Sharma QF Lose 6-4 3-6 5-7 216 1,37 3,0 58,4 65,2 48,9 2 0 11/16 10/15 37,3 43,2 4/9 4/16
14-wrz-2023 Bucharest 125 Marie Benoit R16 Win 6-1 6-2 244 1,25 3,93 63,3 83,9 44,4 2 3 2/2 8/8 48,1 66,7 4/4 4/7
12-wrz-2023 Bucharest 125 Valentini Grammatikopoulou R32 Win 6-3 2-6 6-4 247 1,13 5,65 56,2 62,0 51,3 2 2 7/12 9/14 42,9 58,8 5/11 5/13
10-wrz-2023 W60 Montreux Anna Gabric Final Win 6-4 6-1 684 1,17 4,6 nan nan nan None None nan nan
09-wrz-2023 W60 Montreux Lucie Havlickova Semis Win 6-2 6-4 220 1,2 4,13 nan nan nan None None nan nan
08-wrz-2023 W60 Montreux Conny Perrin QF Win 4-6 6-2 7-6(5) 447 1,17 4,5 nan nan nan None None nan nan
07-wrz-2023 W60 Montreux Matilde Jorge R16 Win 6-1 6-2 559 1,07 7,19 nan nan nan None None nan nan
06-wrz-2023 W60 Montreux Alice Rame R32 Win 6-2 6-1 515 1,07 6,0 nan nan nan None None nan nan
10-sie-2023 W100 Maspalomas Gran Canaria Polona Hercog R16 Lose 6-7(2) 7-5 3-6 697 1,15 4,83 nan nan nan None None nan nan
08-sie-2023 W100 Maspalomas Gran Canaria Kaitlin Quevedo R32 Win 6-1 6-2 533 1,09 6,33 nan nan nan None None nan nan
05-sie-2023 W60 Hechingen Brenda Fruhvirtova Semis Lose 6-7(2) 3-6 141 1,94 1,77 nan nan nan None None nan nan
04-sie-2023 W60 Hechingen Alexandra Vecic QF Win 6-3 6-3 416 1,19 4,34 nan nan nan None None nan nan
03-sie-2023 W60 Hechingen Nina Potocnik R16 Win 4-6 6-3 7-5 294 1,07 7,23 nan nan nan None None nan nan
02-sie-2023 W60 Hechingen Michaela Bayerlova R32 Win 6-1 6-0 398 1,07 6,52 nan nan nan None None nan nan
29-lip-2023 Lausanne Elisabetta Cocciaretto Semis Lose 7-6(3) 6-7(6) 5-7 42 2,36 1,58 60,7 66,2 45,5 2 6 6/13 11/18 41,9 45,2 6/21 6/18
28-lip-2023 Lausanne Tamara Zidansek QF Win 6-2 6-0 133 2,29 1,62 66,0 77,4 50,0 1 0 3/3 7/7 42,9 85,0 5/9 5/7
26-lip-2023 Lausanne Mirra Andreeva R16 Win 7-6(3) 6-3 64 5,88 1,13 55,7 84,6 48,4 5 1 4/6 9/11 35,6 48,3 3/8 3/10
24-lip-2023 Lausanne Aliona Bolsova R32 Win 6-1 6-3 115 1,77 2,04 54,0 55,9 48,3 3 1 4/7 5/8 61,0 62,5 7/10 7/8
20-lip-2023 Budapest Elina Avanesyan R16 Lose 3-6 0-6 69 2,03 1,78 76,9 50,0 33,3 0 3 7/12 2/7 22,9 53,3 1/3 1/8
18-lip-2023 Budapest Timea Babos R32 Win 7-5 5-7 6-3 191 1,41 2,9 65,7 68,1 38,9 2 2 8/13 12/17 38,7 48,5 6/10 6/16
13-cze-2023 Valencia 125 Mirjam Bjorklund R32 Lose 3-6 7-6(3) 3-6 192 1,73 2,06 42,7 53,2 41,3 1 6 9/20 5/16 43,1 65,6 7/11 7/14
28-maj-2023 Roland Garros Irina Camelia Begu R128 Lose 4-6 2-6 27 3,4 1,33 53,7 58,3 35,5 2 3 6/11 4/9 28,6 60,0 2/11 2/9
16-maj-2023 Paris 125 Katherine Sebov R32 Lose 3-6 0-3 145 1,39 2,93 47,4 55,6 35,0 0 2 3/7 2/6 32,0 28,6 1/1 1/6
13-maj-2023 Rome Qinwen Zheng R32 Lose 6-7(2) 4-6 21 3,81 1,27 52,2 55,6 42,4 2 2 2/7 6/11 36,7 51,7 4/7 4/11
11-maj-2023 Rome Karolina Pliskova R64 Win 7-6(5) 6-2 14 3,69 1,29 62,3 71,1 60,9 7 2 2/4 8/10 31,7 75,0 4/5 4/10
10-maj-2023 Rome Tatjana Maria R128 Win 6-4 6-1 63 2,03 1,8 64,8 68,6 52,6 2 0 7/8 7/8 48,0 56,0 5/6 5/9
09-maj-2023 Rome Marina Bassols Ribera Q2 Win 6-0 6-7(6) 6-3 124 1,33 3,24 64,8 73,7 41,9 2 0 2/5 11/14 48,1 61,5 7/10 7/13
08-maj-2023 Rome Amandine Hesse Q1 Win 6-1 6-3 707 1,15 5,03 72,5 93,1 45,5 9 1 0/0 8/8 57,1 44,0 4/11 4/8
25-kwi-2023 Madrid Ana Bogdan R128 Lose 6-4 4-6 6-7(2) 61 2,65 1,49 70,2 61,3 38,2 4 2 10/15 11/16 38,2 50,0 5/13 5/16
19-kwi-2023 W100 Oeiras Moyuka Uchijima R32 Lose 6-1 6-7(5) 4-6 144 1,36 2,91 nan nan nan None None nan nan
14-kwi-2023 BJK Cup G1 RR: HUN vs NED Lesley Pattinama Kerkhove Other Win 6-3 6-3 198 1,31 3,44 nan nan nan None None nan nan
12-kwi-2023 BJK Cup G1 RR: HUN vs TUR Ipek Oz Other Win 4-6 6-4 7-5 235 1,2 4,5 nan nan nan None None nan nan
11-kwi-2023 BJK Cup G1 RR: HUN vs EGY Sandra Samir Other Win 6-1 6-2 455 1,17 4,63 nan nan nan None None nan nan
03-kwi-2023 Charleston Anna Blinkova R64 Lose 6-7(7) 2-6 63 2,27 1,63 55,7 75,0 40,0 6 1 4/6 8/10 20,9 46,4 0/4 0/10
Data Turniej Przeciwnik Runda Wynik Ranking rywala Własny kurs Kurs rywala % 1-szego Serwisu % Pkt 1-szego Serwisu % Pkt 2-giego Serwisu Asy DFs BPs Obronione Gemy serwisowe % Pkt z Ret 1. Serw. % Pkt z Ret 2. Serw. BPs Zdobyte Gemy z returnu
06-lip-2023 Wimbledon Bianca Andreescu R128 Lose 3-6 6-3 2-6 50 4,48 1,21 55,1 73,7 51,6 4 3 2/6 9/13 28,3 58,3 2/14 2/13
110

Anna Bondar

Najwyższy ranking: 50

0%
% wygranych Pressure Points przy serwisie
0%
% wygranych Pressure Points przy returnie
2.13
Średnia Pressure Points w gemie serwisowym
2.13
Średnia Pressure Points w gemie returnowym
Obecny widok:
Wszystkie nawierzchnie
Łącznie
Twarda
Ziemia
Trawa
Możesz porównać dane profilu Anna Bondar na wybranej nawierzchni z dowolnym profilem z listy poniżej. Po dokonaniu wyboru, możesz zmienić zawodnika oraz nawierzchnię, lub usunąć porównanie i powrócić wyłącznie do statystyk oglądanego gracza.

Procent gemów serwisowych wygranych od stanu

Procent gemów returnowych wygranych od stanu

Pressure Points przy serwisie - Wszystkie nawierzchnie

Data Turniej Przeciwnik Runda Wynik Pressure Points wygrane przy serwisie Gemy serwisowe wygrane od stanu:
0-30 0-40 15-30 15-40 30-30 30-40 Deuce 40-A
17-mar-2024 Miami Anna Karolina Schmiedlova Q1 Lose 3-6 2-6 9/17 1/4 1/2 0/2 1/2 1/2 1/2 1/1 1/1
07-mar-2024 W75 Trnava Anastasia Tikhonova R16 Lose 3-6 1-6 13/23 0/0 0/0 2/4 0/1 4/7 1/5 3/3 1/1
06-mar-2024 W75 Trnava Kimberly Birrell R32 Win 6-2 7-5 10/14 1/2 1/1 1/2 1/1 1/2 1/1 1/2 0/1
28-lut-2024 W50 Trnava Alexandra Eala R32 Lose 3-6 1-6 8/19 0/2 0/2 0/1 0/3 1/2 1/3 2/3 0/1
25-lut-2024 W75 Porto Noma Noha Akugue Final Win 7-6(4) 6-2 13/20 2/3 0/1 4/5 1/2 3/4 1/1 2/3 0/1
24-lut-2024 W75 Porto Celine Naef Semis Win 2-6 7-6(5) 6-3 24/45 0/3 0/2 2/4 0/4 4/5 2/7 3/6 0/3
23-lut-2024 W75 Porto Alexandra Eala QF Win 6-4 6-7(3) 6-1 5/14 0/2 0/0 0/2 0/2 1/3 1/4 1/1 0/0
22-lut-2024 W75 Porto Sinja Kraus R16 Win 6-7(2) 6-1 2-0 5/9 0/0 0/0 0/1 0/0 1/2 0/0 2/4 0/2
21-lut-2024 W75 Porto Valeria Savinykh R32 Win 6-0 6-1 8/10 0/0 0/0 1/1 0/0 3/3 1/1 2/2 1/1
14-lut-2024 W50 Roehampton Katy Dunne R32 Lose 7-5 3-6 1-6 10/20 0/2 0/0 0/3 0/3 2/3 1/2 2/3 1/2
06-lut-2024 Cluj Napoca Harriet Dart R32 Lose 4-6 6-7(0) 10/17 0/0 0/0 1/2 1/2 2/3 1/3 2/3 0/1
04-lut-2024 Cluj Napoca Simona Waltert Q2 Lose 2-6 5-7 15/26 0/3 0/1 1/3 0/2 4/7 0/4 2/2 1/1
03-lut-2024 Cluj Napoca Alexandra Ignatik Q1 Win 6-2 6-1 10/16 0/0 0/0 1/2 0/1 5/6 1/3 2/2 1/1
28-sty-2024 Linz Sara Errani Q1 Lose 6-1 2-6 2-6 10/24 0/4 0/2 0/3 0/5 1/2 0/4 0/1 0/1
12-sty-2024 Australian Open Alina Korneeva Q3 Lose 3-6 3-6 9/21 0/2 0/2 0/1 0/1 1/3 0/1 1/5 0/4
11-sty-2024 Australian Open Ivana Popovic Q2 Win 6-4 6-4 18/26 1/1 1/1 2/3 1/2 2/2 3/3 4/5 1/2
09-sty-2024 Australian Open Su-Wei Hsieh Q1 Win 7-6(3) 6-4 12/17 1/1 0/0 3/4 1/2 3/3 2/2 3/3 1/1
04-sty-2024 Canberra 125 Katie Volynets QF Lose 2-6 3-6 9/17 0/1 0/1 1/3 0/1 2/4 0/3 0/1 0/1
03-sty-2024 Canberra 125 Jodie Burrage R16 Win 6-4 3-6 6-3 25/38 2/3 1/2 2/2 1/1 4/4 4/4 6/7 2/3
01-sty-2024 Canberra 125 Emiliana Arango R32 Win 6-2 6-2 4/6 1/1 0/0 1/2 0/1 1/1 0/1 0/0 0/0
20-lis-2023 Florianopolis 125 Ipek Oz R32 Lose 5-7 0-6 8/21 1/3 0/1 1/3 0/3 1/4 0/3 0/1 0/1
15-lis-2023 Colina 125 Sara Bejlek R32 Lose 7-5 2-6 3-6 12/27 1/2 0/0 2/5 1/3 1/5 1/5 2/3 1/2
12-lis-2023 BJKC Play Offs Greet Minnen Other Lose 6-3 3-6 4-6 17/32 0/0 0/0 1/3 0/2 4/5 1/3 4/6 2/4
11-lis-2023 BJKC Play Offs Yanina Wickmayer Other Lose 5-7 2-6 17/30 1/2 0/0 2/5 1/4 2/2 2/4 3/5 2/4
19-paź-2023 Cluj-Napoca Elena Gabriela Ruse R16 Lose 6-7(4) 2-6 14/24 1/3 0/0 2/6 0/4 2/2 0/1 2/3 1/2
17-paź-2023 Cluj-Napoca Anastasiya Soboleva R32 Win 5-7 6-2 6-3 7/17 1/3 0/2 2/5 0/4 2/2 0/1 0/0 0/0
10-paź-2023 Rouen 125 Oceane Dodin R32 Lose 3-6 7-6(5) 4-6 35/55 1/2 0/0 4/6 0/1 5/8 1/4 5/8 3/6
22-wrz-2023 Parma 125 Ana Bogdan Semis Lose 3-6 4-6 14/25 0/3 0/1 0/2 0/2 2/4 1/2 2/4 1/3
21-wrz-2023 Parma 125 Viktoriya Tomova QF Win 7-5 6-4 20/33 1/3 0/0 3/5 1/2 3/5 2/5 2/3 1/2
20-wrz-2023 Parma 125 Antonia Ruzic R16 Win 6-1 6-4 7/11 0/1 0/0 0/1 0/0 1/2 1/1 2/3 0/1
18-wrz-2023 Parma 125 Silvia Ambrosio R32 Win 6-2 6-2 2/4 0/0 0/0 0/1 0/0 1/2 0/1 0/0 0/0
15-wrz-2023 Bucharest 125 Astra Sharma QF Lose 6-4 3-6 5-7 28/47 1/3 0/0 2/5 0/2 4/7 2/7 3/6 2/5
14-wrz-2023 Bucharest 125 Marie Benoit R16 Win 6-1 6-2 6/7 0/0 0/0 1/1 1/1 2/2 1/1 2/2 0/0
12-wrz-2023 Bucharest 125 Valentini Grammatikopoulou R32 Win 6-3 2-6 6-4 15/30 0/3 0/1 0/4 0/3 2/3 2/5 3/3 2/2
10-wrz-2023 W60 Montreux Anna Gabric Final Win 6-4 6-1 11/16 1/1 1/1 1/1 2/2 1/2 2/2 3/4 0/1
09-wrz-2023 W60 Montreux Lucie Havlickova Semis Win 6-2 6-4 7/12 1/2 0/0 1/3 0/2 1/1 0/0 2/2 1/1
08-wrz-2023 W60 Montreux Conny Perrin QF Win 4-6 6-2 7-6(5) 22/32 2/2 0/0 4/5 0/1 6/7 2/4 4/6 1/3
07-wrz-2023 W60 Montreux Matilde Jorge R16 Win 6-1 6-2 5/8 0/1 0/0 0/1 0/0 1/2 0/1 1/2 0/1
06-wrz-2023 W60 Montreux Alice Rame R32 Win 6-2 6-1 4/8 0/0 0/0 0/2 0/2 2/2 0/1 1/1 0/0
24-sie-2023 US Open Elizabeth Mandlik Q2 Lose 3-6 6-7(6) 17/24 1/2 0/1 5/6 0/0 5/6 2/3 2/2 1/1
22-sie-2023 US Open Katarina Zavatska Q1 Win 7-6(2) 6-4 6/10 1/2 0/1 1/2 0/2 2/2 0/1 0/0 0/0
10-sie-2023 W100 Maspalomas Gran Canaria Polona Hercog R16 Lose 6-7(2) 7-5 3-6 34/56 2/3 0/0 5/7 4/4 1/6 4/8 6/10 1/5
08-sie-2023 W100 Maspalomas Gran Canaria Kaitlin Quevedo R32 Win 6-1 6-2 1/1 0/0 0/0 0/0 0/0 1/1 0/0 0/0 0/0
05-sie-2023 W60 Hechingen Brenda Fruhvirtova Semis Lose 6-7(2) 3-6 16/31 0/2 0/1 3/4 1/2 3/6 3/6 3/4 2/3
04-sie-2023 W60 Hechingen Alexandra Vecic QF Win 6-3 6-3 4/8 0/0 0/0 0/2 0/2 3/3 0/0 1/1 0/0
03-sie-2023 W60 Hechingen Nina Potocnik R16 Win 4-6 6-3 7-5 8/22 0/3 0/2 0/1 0/2 4/5 1/2 1/3 1/3
02-sie-2023 W60 Hechingen Michaela Bayerlova R32 Win 6-1 6-0 10/14 0/1 0/0 0/1 0/1 2/2 1/1 2/2 1/1
29-lip-2023 Lausanne Elisabetta Cocciaretto Semis Lose 7-6(3) 6-7(6) 5-7 12/27 0/3 0/3 2/5 0/5 2/3 0/4 1/2 0/1
28-lip-2023 Lausanne Tamara Zidansek QF Win 6-2 6-0 13/15 2/2 0/0 3/3 1/1 3/3 2/2 3/3 0/0
26-lip-2023 Lausanne Mirra Andreeva R16 Win 7-6(3) 6-3 5/12 0/0 0/0 0/1 0/1 0/1 0/2 1/3 1/3
24-lip-2023 Lausanne Aliona Bolsova R32 Win 6-1 6-3 12/20 1/1 1/1 0/2 1/3 1/1 1/1 3/4 1/2
20-lip-2023 Budapest Elina Avanesyan R16 Lose 3-6 0-6 10/24 0/1 0/1 0/2 0/2 0/3 0/4 0/3 0/3
18-lip-2023 Budapest Timea Babos R32 Win 7-5 5-7 6-3 15/30 0/2 0/2 2/4 1/4 3/4 3/5 4/5 1/2
06-lip-2023 Wimbledon Bianca Andreescu R128 Lose 3-6 6-3 2-6 9/18 0/2 0/0 0/4 0/3 3/4 0/3 0/1 0/1
13-cze-2023 Valencia 125 Mirjam Bjorklund R32 Lose 3-6 7-6(3) 3-6 30/57 3/9 0/1 3/13 1/7 2/7 1/6 2/6 0/4
28-maj-2023 Roland Garros Irina Camelia Begu R128 Lose 4-6 2-6 17/31 1/3 0/2 2/3 0/1 3/6 1/4 1/4 0/3
16-maj-2023 Paris 125 Katherine Sebov R32 Lose 3-6 0-3 6/16 0/0 0/0 1/4 0/2 1/3 0/3 0/1 0/1
13-maj-2023 Rome Qinwen Zheng R32 Lose 6-7(2) 4-6 12/23 0/3 0/1 3/6 0/3 3/4 0/2 2/2 1/1
11-maj-2023 Rome Karolina Pliskova R64 Win 7-6(5) 6-2 6/12 0/0 0/0 2/3 0/1 2/3 1/2 1/1 1/1
10-maj-2023 Rome Tatjana Maria R128 Win 6-4 6-1 17/22 1/2 0/1 4/4 2/3 4/4 3/4 4/4 0/0
09-maj-2023 Rome Marina Bassols Ribera Q2 Win 6-0 6-7(6) 6-3 11/20 1/1 0/0 2/4 0/1 3/5 2/3 2/3 1/2
08-maj-2023 Rome Amandine Hesse Q1 Win 6-1 6-3 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
25-kwi-2023 Madrid Ana Bogdan R128 Lose 6-4 4-6 6-7(2) 28/45 1/5 0/3 4/6 1/3 5/6 2/4 3/3 2/2
19-kwi-2023 W100 Oeiras Moyuka Uchijima R32 Lose 6-1 6-7(5) 4-6 28/44 1/5 0/2 1/4 0/3 4/6 2/6 5/7 1/3
14-kwi-2023 BJK Cup G1 RR: HUN vs NED Lesley Pattinama Kerkhove Other Win 6-3 6-3 3/11 0/1 0/1 0/1 0/1 0/1 0/1 1/2 1/2
12-kwi-2023 BJK Cup G1 RR: HUN vs TUR Ipek Oz Other Win 4-6 6-4 7-5 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
11-kwi-2023 BJK Cup G1 RR: HUN vs EGY Sandra Samir Other Win 6-1 6-2 7/13 1/1 0/0 1/2 0/1 2/3 1/3 1/2 0/1
03-kwi-2023 Charleston Anna Blinkova R64 Lose 6-7(7) 2-6 17/24 2/2 0/0 3/5 0/1 3/4 1/2 2/4 1/3
Data Turniej Przeciwnik Runda Wynik Pressure Points wygrane przy serwisie Gemy serwisowe wygrane od stanu:
0-30 0-40 15-30 15-40 30-30 30-40 Deuce 40-A
17-mar-2024 Miami Anna Karolina Schmiedlova Q1 Lose 3-6 2-6 9/17 1/4 1/2 0/2 1/2 1/2 1/2 1/1 1/1
07-mar-2024 W75 Trnava Anastasia Tikhonova R16 Lose 3-6 1-6 13/23 0/0 0/0 2/4 0/1 4/7 1/5 3/3 1/1
06-mar-2024 W75 Trnava Kimberly Birrell R32 Win 6-2 7-5 10/14 1/2 1/1 1/2 1/1 1/2 1/1 1/2 0/1
28-lut-2024 W50 Trnava Alexandra Eala R32 Lose 3-6 1-6 8/19 0/2 0/2 0/1 0/3 1/2 1/3 2/3 0/1
25-lut-2024 W75 Porto Noma Noha Akugue Final Win 7-6(4) 6-2 13/20 2/3 0/1 4/5 1/2 3/4 1/1 2/3 0/1
24-lut-2024 W75 Porto Celine Naef Semis Win 2-6 7-6(5) 6-3 24/45 0/3 0/2 2/4 0/4 4/5 2/7 3/6 0/3
23-lut-2024 W75 Porto Alexandra Eala QF Win 6-4 6-7(3) 6-1 5/14 0/2 0/0 0/2 0/2 1/3 1/4 1/1 0/0
22-lut-2024 W75 Porto Sinja Kraus R16 Win 6-7(2) 6-1 2-0 5/9 0/0 0/0 0/1 0/0 1/2 0/0 2/4 0/2
21-lut-2024 W75 Porto Valeria Savinykh R32 Win 6-0 6-1 8/10 0/0 0/0 1/1 0/0 3/3 1/1 2/2 1/1
14-lut-2024 W50 Roehampton Katy Dunne R32 Lose 7-5 3-6 1-6 10/20 0/2 0/0 0/3 0/3 2/3 1/2 2/3 1/2
06-lut-2024 Cluj Napoca Harriet Dart R32 Lose 4-6 6-7(0) 10/17 0/0 0/0 1/2 1/2 2/3 1/3 2/3 0/1
04-lut-2024 Cluj Napoca Simona Waltert Q2 Lose 2-6 5-7 15/26 0/3 0/1 1/3 0/2 4/7 0/4 2/2 1/1
03-lut-2024 Cluj Napoca Alexandra Ignatik Q1 Win 6-2 6-1 10/16 0/0 0/0 1/2 0/1 5/6 1/3 2/2 1/1
28-sty-2024 Linz Sara Errani Q1 Lose 6-1 2-6 2-6 10/24 0/4 0/2 0/3 0/5 1/2 0/4 0/1 0/1
12-sty-2024 Australian Open Alina Korneeva Q3 Lose 3-6 3-6 9/21 0/2 0/2 0/1 0/1 1/3 0/1 1/5 0/4
11-sty-2024 Australian Open Ivana Popovic Q2 Win 6-4 6-4 18/26 1/1 1/1 2/3 1/2 2/2 3/3 4/5 1/2
09-sty-2024 Australian Open Su-Wei Hsieh Q1 Win 7-6(3) 6-4 12/17 1/1 0/0 3/4 1/2 3/3 2/2 3/3 1/1
04-sty-2024 Canberra 125 Katie Volynets QF Lose 2-6 3-6 9/17 0/1 0/1 1/3 0/1 2/4 0/3 0/1 0/1
03-sty-2024 Canberra 125 Jodie Burrage R16 Win 6-4 3-6 6-3 25/38 2/3 1/2 2/2 1/1 4/4 4/4 6/7 2/3
01-sty-2024 Canberra 125 Emiliana Arango R32 Win 6-2 6-2 4/6 1/1 0/0 1/2 0/1 1/1 0/1 0/0 0/0
12-lis-2023 BJKC Play Offs Greet Minnen Other Lose 6-3 3-6 4-6 17/32 0/0 0/0 1/3 0/2 4/5 1/3 4/6 2/4
11-lis-2023 BJKC Play Offs Yanina Wickmayer Other Lose 5-7 2-6 17/30 1/2 0/0 2/5 1/4 2/2 2/4 3/5 2/4
19-paź-2023 Cluj-Napoca Elena Gabriela Ruse R16 Lose 6-7(4) 2-6 14/24 1/3 0/0 2/6 0/4 2/2 0/1 2/3 1/2
17-paź-2023 Cluj-Napoca Anastasiya Soboleva R32 Win 5-7 6-2 6-3 7/17 1/3 0/2 2/5 0/4 2/2 0/1 0/0 0/0
10-paź-2023 Rouen 125 Oceane Dodin R32 Lose 3-6 7-6(5) 4-6 35/55 1/2 0/0 4/6 0/1 5/8 1/4 5/8 3/6
24-sie-2023 US Open Elizabeth Mandlik Q2 Lose 3-6 6-7(6) 17/24 1/2 0/1 5/6 0/0 5/6 2/3 2/2 1/1
22-sie-2023 US Open Katarina Zavatska Q1 Win 7-6(2) 6-4 6/10 1/2 0/1 1/2 0/2 2/2 0/1 0/0 0/0
Data Turniej Przeciwnik Runda Wynik Pressure Points wygrane przy serwisie Gemy serwisowe wygrane od stanu:
0-30 0-40 15-30 15-40 30-30 30-40 Deuce 40-A
20-lis-2023 Florianopolis 125 Ipek Oz R32 Lose 5-7 0-6 8/21 1/3 0/1 1/3 0/3 1/4 0/3 0/1 0/1
15-lis-2023 Colina 125 Sara Bejlek R32 Lose 7-5 2-6 3-6 12/27 1/2 0/0 2/5 1/3 1/5 1/5 2/3 1/2
22-wrz-2023 Parma 125 Ana Bogdan Semis Lose 3-6 4-6 14/25 0/3 0/1 0/2 0/2 2/4 1/2 2/4 1/3
21-wrz-2023 Parma 125 Viktoriya Tomova QF Win 7-5 6-4 20/33 1/3 0/0 3/5 1/2 3/5 2/5 2/3 1/2
20-wrz-2023 Parma 125 Antonia Ruzic R16 Win 6-1 6-4 7/11 0/1 0/0 0/1 0/0 1/2 1/1 2/3 0/1
18-wrz-2023 Parma 125 Silvia Ambrosio R32 Win 6-2 6-2 2/4 0/0 0/0 0/1 0/0 1/2 0/1 0/0 0/0
15-wrz-2023 Bucharest 125 Astra Sharma QF Lose 6-4 3-6 5-7 28/47 1/3 0/0 2/5 0/2 4/7 2/7 3/6 2/5
14-wrz-2023 Bucharest 125 Marie Benoit R16 Win 6-1 6-2 6/7 0/0 0/0 1/1 1/1 2/2 1/1 2/2 0/0
12-wrz-2023 Bucharest 125 Valentini Grammatikopoulou R32 Win 6-3 2-6 6-4 15/30 0/3 0/1 0/4 0/3 2/3 2/5 3/3 2/2
10-wrz-2023 W60 Montreux Anna Gabric Final Win 6-4 6-1 11/16 1/1 1/1 1/1 2/2 1/2 2/2 3/4 0/1
09-wrz-2023 W60 Montreux Lucie Havlickova Semis Win 6-2 6-4 7/12 1/2 0/0 1/3 0/2 1/1 0/0 2/2 1/1
08-wrz-2023 W60 Montreux Conny Perrin QF Win 4-6 6-2 7-6(5) 22/32 2/2 0/0 4/5 0/1 6/7 2/4 4/6 1/3
07-wrz-2023 W60 Montreux Matilde Jorge R16 Win 6-1 6-2 5/8 0/1 0/0 0/1 0/0 1/2 0/1 1/2 0/1
06-wrz-2023 W60 Montreux Alice Rame R32 Win 6-2 6-1 4/8 0/0 0/0 0/2 0/2 2/2 0/1 1/1 0/0
10-sie-2023 W100 Maspalomas Gran Canaria Polona Hercog R16 Lose 6-7(2) 7-5 3-6 34/56 2/3 0/0 5/7 4/4 1/6 4/8 6/10 1/5
08-sie-2023 W100 Maspalomas Gran Canaria Kaitlin Quevedo R32 Win 6-1 6-2 1/1 0/0 0/0 0/0 0/0 1/1 0/0 0/0 0/0
05-sie-2023 W60 Hechingen Brenda Fruhvirtova Semis Lose 6-7(2) 3-6 16/31 0/2 0/1 3/4 1/2 3/6 3/6 3/4 2/3
04-sie-2023 W60 Hechingen Alexandra Vecic QF Win 6-3 6-3 4/8 0/0 0/0 0/2 0/2 3/3 0/0 1/1 0/0
03-sie-2023 W60 Hechingen Nina Potocnik R16 Win 4-6 6-3 7-5 8/22 0/3 0/2 0/1 0/2 4/5 1/2 1/3 1/3
02-sie-2023 W60 Hechingen Michaela Bayerlova R32 Win 6-1 6-0 10/14 0/1 0/0 0/1 0/1 2/2 1/1 2/2 1/1
29-lip-2023 Lausanne Elisabetta Cocciaretto Semis Lose 7-6(3) 6-7(6) 5-7 12/27 0/3 0/3 2/5 0/5 2/3 0/4 1/2 0/1
28-lip-2023 Lausanne Tamara Zidansek QF Win 6-2 6-0 13/15 2/2 0/0 3/3 1/1 3/3 2/2 3/3 0/0
26-lip-2023 Lausanne Mirra Andreeva R16 Win 7-6(3) 6-3 5/12 0/0 0/0 0/1 0/1 0/1 0/2 1/3 1/3
24-lip-2023 Lausanne Aliona Bolsova R32 Win 6-1 6-3 12/20 1/1 1/1 0/2 1/3 1/1 1/1 3/4 1/2
20-lip-2023 Budapest Elina Avanesyan R16 Lose 3-6 0-6 10/24 0/1 0/1 0/2 0/2 0/3 0/4 0/3 0/3
18-lip-2023 Budapest Timea Babos R32 Win 7-5 5-7 6-3 15/30 0/2 0/2 2/4 1/4 3/4 3/5 4/5 1/2
13-cze-2023 Valencia 125 Mirjam Bjorklund R32 Lose 3-6 7-6(3) 3-6 30/57 3/9 0/1 3/13 1/7 2/7 1/6 2/6 0/4
28-maj-2023 Roland Garros Irina Camelia Begu R128 Lose 4-6 2-6 17/31 1/3 0/2 2/3 0/1 3/6 1/4 1/4 0/3
16-maj-2023 Paris 125 Katherine Sebov R32 Lose 3-6 0-3 6/16 0/0 0/0 1/4 0/2 1/3 0/3 0/1 0/1
13-maj-2023 Rome Qinwen Zheng R32 Lose 6-7(2) 4-6 12/23 0/3 0/1 3/6 0/3 3/4 0/2 2/2 1/1
11-maj-2023 Rome Karolina Pliskova R64 Win 7-6(5) 6-2 6/12 0/0 0/0 2/3 0/1 2/3 1/2 1/1 1/1
10-maj-2023 Rome Tatjana Maria R128 Win 6-4 6-1 17/22 1/2 0/1 4/4 2/3 4/4 3/4 4/4 0/0
09-maj-2023 Rome Marina Bassols Ribera Q2 Win 6-0 6-7(6) 6-3 11/20 1/1 0/0 2/4 0/1 3/5 2/3 2/3 1/2
08-maj-2023 Rome Amandine Hesse Q1 Win 6-1 6-3 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
25-kwi-2023 Madrid Ana Bogdan R128 Lose 6-4 4-6 6-7(2) 28/45 1/5 0/3 4/6 1/3 5/6 2/4 3/3 2/2
19-kwi-2023 W100 Oeiras Moyuka Uchijima R32 Lose 6-1 6-7(5) 4-6 28/44 1/5 0/2 1/4 0/3 4/6 2/6 5/7 1/3
14-kwi-2023 BJK Cup G1 RR: HUN vs NED Lesley Pattinama Kerkhove Other Win 6-3 6-3 3/11 0/1 0/1 0/1 0/1 0/1 0/1 1/2 1/2
12-kwi-2023 BJK Cup G1 RR: HUN vs TUR Ipek Oz Other Win 4-6 6-4 7-5 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
11-kwi-2023 BJK Cup G1 RR: HUN vs EGY Sandra Samir Other Win 6-1 6-2 7/13 1/1 0/0 1/2 0/1 2/3 1/3 1/2 0/1
03-kwi-2023 Charleston Anna Blinkova R64 Lose 6-7(7) 2-6 17/24 2/2 0/0 3/5 0/1 3/4 1/2 2/4 1/3
Data Turniej Przeciwnik Runda Wynik Pressure Points wygrane przy serwisie Gemy serwisowe wygrane od stanu:
0-30 0-40 15-30 15-40 30-30 30-40 Deuce 40-A
06-lip-2023 Wimbledon Bianca Andreescu R128 Lose 3-6 6-3 2-6 9/18 0/2 0/0 0/4 0/3 3/4 0/3 0/1 0/1

Pressure Points przy returnie - Wszystkie nawierzchnie

Data Turniej Przeciwnik Runda Wynik Pressure Points wygrane przy returnie Gemy returnowe wygrane od stanu:
0-30 0-40 15-30 15-40 30-30 30-40 Deuce 40-A
17-mar-2024 Miami Anna Karolina Schmiedlova Q1 Lose 3-6 2-6 1/10 0/0 0/0 0/1 0/0 0/4 0/1 0/3 0/0
07-mar-2024 W75 Trnava Anastasia Tikhonova R16 Lose 3-6 1-6 3/10 0/0 0/0 0/0 0/0 0/2 0/2 0/3 0/1
06-mar-2024 W75 Trnava Kimberly Birrell R32 Win 6-2 7-5 9/16 1/1 1/1 1/2 1/1 1/3 0/0 2/2 2/2
28-lut-2024 W50 Trnava Alexandra Eala R32 Lose 3-6 1-6 4/15 1/1 0/0 1/3 1/2 0/2 0/1 0/3 0/1
25-lut-2024 W75 Porto Noma Noha Akugue Final Win 7-6(4) 6-2 16/36 1/2 0/0 3/5 2/3 3/4 1/2 3/5 3/5
24-lut-2024 W75 Porto Celine Naef Semis Win 2-6 7-6(5) 6-3 19/38 2/2 1/1 4/7 2/3 4/7 4/6 2/6 2/3
23-lut-2024 W75 Porto Alexandra Eala QF Win 6-4 6-7(3) 6-1 16/35 4/6 3/3 2/6 4/4 3/8 3/3 2/3 2/2
22-lut-2024 W75 Porto Sinja Kraus R16 Win 6-7(2) 6-1 2-0 16/27 2/3 1/2 3/3 2/3 3/5 3/5 1/3 1/2
21-lut-2024 W75 Porto Valeria Savinykh R32 Win 6-0 6-1 10/17 1/2 1/1 3/4 2/2 2/3 4/4 0/1 0/0
14-lut-2024 W50 Roehampton Katy Dunne R32 Lose 7-5 3-6 1-6 6/28 0/1 0/0 1/5 0/0 1/10 1/3 0/4 0/1
06-lut-2024 Cluj Napoca Harriet Dart R32 Lose 4-6 6-7(0) 4/17 0/2 0/0 0/4 0/1 1/4 0/1 1/2 1/1
04-lut-2024 Cluj Napoca Simona Waltert Q2 Lose 2-6 5-7 5/13 1/1 1/1 1/2 2/3 0/1 0/1 0/2 0/0
03-lut-2024 Cluj Napoca Alexandra Ignatik Q1 Win 6-2 6-1 15/23 2/2 2/2 4/4 2/2 2/3 1/1 2/2 2/2
28-sty-2024 Linz Sara Errani Q1 Lose 6-1 2-6 2-6 12/31 1/1 0/0 2/2 0/0 4/5 2/2 4/6 4/5
12-sty-2024 Australian Open Alina Korneeva Q3 Lose 3-6 3-6 12/32 1/2 1/1 1/4 1/2 0/3 0/4 0/4 0/2
11-sty-2024 Australian Open Ivana Popovic Q2 Win 6-4 6-4 13/33 1/2 0/0 2/4 2/3 1/4 2/3 3/7 3/4
09-sty-2024 Australian Open Su-Wei Hsieh Q1 Win 7-6(3) 6-4 8/23 0/0 0/0 2/5 0/2 2/5 2/4 1/3 1/2
04-sty-2024 Canberra 125 Katie Volynets QF Lose 2-6 3-6 2/12 0/0 0/0 0/1 0/0 0/4 0/1 0/3 0/1
03-sty-2024 Canberra 125 Jodie Burrage R16 Win 6-4 3-6 6-3 6/16 2/4 2/2 0/3 1/1 1/4 2/2 0/0 0/0
01-sty-2024 Canberra 125 Emiliana Arango R32 Win 6-2 6-2 16/34 4/4 2/2 2/3 2/2 2/4 2/4 1/3 1/3
20-lis-2023 Florianopolis 125 Ipek Oz R32 Lose 5-7 0-6 5/15 1/1 1/1 0/1 0/0 1/4 0/0 1/2 1/1
15-lis-2023 Colina 125 Sara Bejlek R32 Lose 7-5 2-6 3-6 10/25 2/3 1/1 2/5 2/3 2/5 3/5 0/2 0/0
12-lis-2023 BJKC Play Offs Greet Minnen Other Lose 6-3 3-6 4-6 7/18 0/1 0/0 3/4 1/1 2/4 2/2 1/2 1/1
11-lis-2023 BJKC Play Offs Yanina Wickmayer Other Lose 5-7 2-6 6/19 0/1 0/0 0/2 0/0 1/4 1/2 1/2 1/1
19-paź-2023 Cluj-Napoca Elena Gabriela Ruse R16 Lose 6-7(4) 2-6 8/24 0/0 0/0 2/5 1/2 1/5 1/3 0/2 0/1
17-paź-2023 Cluj-Napoca Anastasiya Soboleva R32 Win 5-7 6-2 6-3 23/46 3/4 2/2 5/7 4/4 3/7 5/7 0/5 0/3
10-paź-2023 Rouen 125 Oceane Dodin R32 Lose 3-6 7-6(5) 4-6 2/8 0/1 0/0 1/2 0/0 1/3 1/1 0/1 0/0
22-wrz-2023 Parma 125 Ana Bogdan Semis Lose 3-6 4-6 8/21 3/4 2/2 1/3 1/1 1/3 2/3 0/1 0/1
21-wrz-2023 Parma 125 Viktoriya Tomova QF Win 7-5 6-4 11/24 1/2 1/2 2/4 1/2 2/4 0/1 3/5 3/3
20-wrz-2023 Parma 125 Antonia Ruzic R16 Win 6-1 6-4 10/19 2/3 2/2 2/4 1/1 3/5 2/2 1/1 1/1
18-wrz-2023 Parma 125 Silvia Ambrosio R32 Win 6-2 6-2 10/13 2/2 2/2 2/2 2/2 1/3 2/2 0/0 0/0
15-wrz-2023 Bucharest 125 Astra Sharma QF Lose 6-4 3-6 5-7 13/33 1/4 0/0 1/5 1/1 2/7 1/3 2/4 2/3
14-wrz-2023 Bucharest 125 Marie Benoit R16 Win 6-1 6-2 8/9 0/0 0/0 3/3 2/2 1/1 1/1 1/1 1/1
12-wrz-2023 Bucharest 125 Valentini Grammatikopoulou R32 Win 6-3 2-6 6-4 14/30 3/3 2/2 1/3 1/2 1/4 2/4 2/6 2/2
10-wrz-2023 W60 Montreux Anna Gabric Final Win 6-4 6-1 14/23 2/2 0/0 4/4 3/3 1/1 1/1 3/3 3/3
09-wrz-2023 W60 Montreux Lucie Havlickova Semis Win 6-2 6-4 14/26 2/2 0/0 4/4 3/3 2/3 3/4 2/3 2/3
08-wrz-2023 W60 Montreux Conny Perrin QF Win 4-6 6-2 7-6(5) 15/48 2/6 2/2 0/5 1/2 1/7 2/4 1/7 1/3
07-wrz-2023 W60 Montreux Matilde Jorge R16 Win 6-1 6-2 12/18 3/3 2/2 3/3 3/3 2/3 3/3 0/1 0/0
06-wrz-2023 W60 Montreux Alice Rame R32 Win 6-2 6-1 18/32 4/4 2/2 3/3 5/5 1/1 4/4 3/3 3/3
24-sie-2023 US Open Elizabeth Mandlik Q2 Lose 3-6 6-7(6) 4/20 0/2 0/0 1/5 1/2 0/4 0/2 0/4 0/0
22-sie-2023 US Open Katarina Zavatska Q1 Win 7-6(2) 6-4 9/18 0/0 0/0 1/2 0/0 3/5 3/3 2/3 2/2
10-sie-2023 W100 Maspalomas Gran Canaria Polona Hercog R16 Lose 6-7(2) 7-5 3-6 17/30 1/1 1/1 4/5 2/3 3/4 4/5 1/3 1/3
08-sie-2023 W100 Maspalomas Gran Canaria Kaitlin Quevedo R32 Win 6-1 6-2 10/12 3/3 2/2 2/2 2/2 1/1 2/2 0/0 0/0
05-sie-2023 W60 Hechingen Brenda Fruhvirtova Semis Lose 6-7(2) 3-6 8/22 2/2 2/2 0/3 2/3 1/3 3/4 0/3 0/1
04-sie-2023 W60 Hechingen Alexandra Vecic QF Win 6-3 6-3 13/24 1/1 0/0 3/5 3/5 1/1 3/5 2/4 2/2
03-sie-2023 W60 Hechingen Nina Potocnik R16 Win 4-6 6-3 7-5 18/37 4/5 4/4 4/6 3/3 2/6 3/4 1/5 1/1
02-sie-2023 W60 Hechingen Michaela Bayerlova R32 Win 6-1 6-0 18/39 2/2 1/1 5/5 2/2 4/4 2/2 5/5 5/5
29-lip-2023 Lausanne Elisabetta Cocciaretto Semis Lose 7-6(3) 6-7(6) 5-7 24/54 1/3 0/1 4/5 2/4 4/6 4/7 3/6 3/4
28-lip-2023 Lausanne Tamara Zidansek QF Win 6-2 6-0 12/27 1/2 1/1 4/5 3/3 1/3 3/3 1/2 1/2
26-lip-2023 Lausanne Mirra Andreeva R16 Win 7-6(3) 6-3 10/25 2/2 0/0 3/3 2/2 1/3 0/1 1/3 1/3
24-lip-2023 Lausanne Aliona Bolsova R32 Win 6-1 6-3 14/24 3/3 2/2 2/2 2/2 4/4 3/3 3/4 3/3
20-lip-2023 Budapest Elina Avanesyan R16 Lose 3-6 0-6 4/13 1/1 0/0 1/2 0/0 1/3 1/2 1/3 1/1
18-lip-2023 Budapest Timea Babos R32 Win 7-5 5-7 6-3 14/28 3/4 2/2 2/3 2/2 3/5 3/4 2/4 2/2
06-lip-2023 Wimbledon Bianca Andreescu R128 Lose 3-6 6-3 2-6 9/37 1/4 1/2 1/5 2/5 0/4 2/6 0/5 0/1
13-cze-2023 Valencia 125 Mirjam Bjorklund R32 Lose 3-6 7-6(3) 3-6 15/27 4/4 3/3 3/4 2/3 1/3 3/4 1/3 1/1
28-maj-2023 Roland Garros Irina Camelia Begu R128 Lose 4-6 2-6 8/25 0/2 0/2 2/3 1/3 1/3 2/5 1/5 1/1
16-maj-2023 Paris 125 Katherine Sebov R32 Lose 3-6 0-3 2/5 0/1 0/0 0/1 0/0 1/2 1/1 0/0 0/0
13-maj-2023 Rome Qinwen Zheng R32 Lose 6-7(2) 4-6 10/25 1/2 0/0 3/5 1/1 3/6 4/5 1/4 1/1
11-maj-2023 Rome Karolina Pliskova R64 Win 7-6(5) 6-2 9/13 1/1 1/1 2/3 2/2 1/2 1/1 1/1 1/1
10-maj-2023 Rome Tatjana Maria R128 Win 6-4 6-1 10/16 3/3 1/1 3/3 2/2 2/3 2/2 1/1 1/1
09-maj-2023 Rome Marina Bassols Ribera Q2 Win 6-0 6-7(6) 6-3 15/22 2/3 1/1 4/5 4/5 2/2 3/4 0/2 0/0
08-maj-2023 Rome Amandine Hesse Q1 Win 6-1 6-3 11/25 3/3 3/3 1/3 3/3 1/4 2/4 1/4 1/1
25-kwi-2023 Madrid Ana Bogdan R128 Lose 6-4 4-6 6-7(2) 14/32 2/3 2/2 2/6 3/4 1/5 3/6 1/4 1/1
19-kwi-2023 W100 Oeiras Moyuka Uchijima R32 Lose 6-1 6-7(5) 4-6 18/35 2/4 1/2 3/4 2/3 2/4 3/4 3/4 3/3
14-kwi-2023 BJK Cup G1 RR: HUN vs NED Lesley Pattinama Kerkhove Other Win 6-3 6-3 14/23 2/2 2/2 2/2 1/1 3/4 1/1 2/3 2/3
12-kwi-2023 BJK Cup G1 RR: HUN vs TUR Ipek Oz Other Win 4-6 6-4 7-5 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
11-kwi-2023 BJK Cup G1 RR: HUN vs EGY Sandra Samir Other Win 6-1 6-2 14/21 5/5 4/4 1/1 3/3 1/1 1/1 2/2 2/2
03-kwi-2023 Charleston Anna Blinkova R64 Lose 6-7(7) 2-6 2/17 0/2 0/0 0/4 0/2 0/3 0/2 0/4 0/0
Data Turniej Przeciwnik Runda Wynik Pressure Points wygrane przy returnie Gemy returnowe wygrane od stanu:
0-30 0-40 15-30 15-40 30-30 30-40 Deuce 40-A
17-mar-2024 Miami Anna Karolina Schmiedlova Q1 Lose 3-6 2-6 1/10 0/0 0/0 0/1 0/0 0/4 0/1 0/3 0/0
07-mar-2024 W75 Trnava Anastasia Tikhonova R16 Lose 3-6 1-6 3/10 0/0 0/0 0/0 0/0 0/2 0/2 0/3 0/1
06-mar-2024 W75 Trnava Kimberly Birrell R32 Win 6-2 7-5 9/16 1/1 1/1 1/2 1/1 1/3 0/0 2/2 2/2
28-lut-2024 W50 Trnava Alexandra Eala R32 Lose 3-6 1-6 4/15 1/1 0/0 1/3 1/2 0/2 0/1 0/3 0/1
25-lut-2024 W75 Porto Noma Noha Akugue Final Win 7-6(4) 6-2 16/36 1/2 0/0 3/5 2/3 3/4 1/2 3/5 3/5
24-lut-2024 W75 Porto Celine Naef Semis Win 2-6 7-6(5) 6-3 19/38 2/2 1/1 4/7 2/3 4/7 4/6 2/6 2/3
23-lut-2024 W75 Porto Alexandra Eala QF Win 6-4 6-7(3) 6-1 16/35 4/6 3/3 2/6 4/4 3/8 3/3 2/3 2/2
22-lut-2024 W75 Porto Sinja Kraus R16 Win 6-7(2) 6-1 2-0 16/27 2/3 1/2 3/3 2/3 3/5 3/5 1/3 1/2
21-lut-2024 W75 Porto Valeria Savinykh R32 Win 6-0 6-1 10/17 1/2 1/1 3/4 2/2 2/3 4/4 0/1 0/0
14-lut-2024 W50 Roehampton Katy Dunne R32 Lose 7-5 3-6 1-6 6/28 0/1 0/0 1/5 0/0 1/10 1/3 0/4 0/1
06-lut-2024 Cluj Napoca Harriet Dart R32 Lose 4-6 6-7(0) 4/17 0/2 0/0 0/4 0/1 1/4 0/1 1/2 1/1
04-lut-2024 Cluj Napoca Simona Waltert Q2 Lose 2-6 5-7 5/13 1/1 1/1 1/2 2/3 0/1 0/1 0/2 0/0
03-lut-2024 Cluj Napoca Alexandra Ignatik Q1 Win 6-2 6-1 15/23 2/2 2/2 4/4 2/2 2/3 1/1 2/2 2/2
28-sty-2024 Linz Sara Errani Q1 Lose 6-1 2-6 2-6 12/31 1/1 0/0 2/2 0/0 4/5 2/2 4/6 4/5
12-sty-2024 Australian Open Alina Korneeva Q3 Lose 3-6 3-6 12/32 1/2 1/1 1/4 1/2 0/3 0/4 0/4 0/2
11-sty-2024 Australian Open Ivana Popovic Q2 Win 6-4 6-4 13/33 1/2 0/0 2/4 2/3 1/4 2/3 3/7 3/4
09-sty-2024 Australian Open Su-Wei Hsieh Q1 Win 7-6(3) 6-4 8/23 0/0 0/0 2/5 0/2 2/5 2/4 1/3 1/2
04-sty-2024 Canberra 125 Katie Volynets QF Lose 2-6 3-6 2/12 0/0 0/0 0/1 0/0 0/4 0/1 0/3 0/1
03-sty-2024 Canberra 125 Jodie Burrage R16 Win 6-4 3-6 6-3 6/16 2/4 2/2 0/3 1/1 1/4 2/2 0/0 0/0
01-sty-2024 Canberra 125 Emiliana Arango R32 Win 6-2 6-2 16/34 4/4 2/2 2/3 2/2 2/4 2/4 1/3 1/3
12-lis-2023 BJKC Play Offs Greet Minnen Other Lose 6-3 3-6 4-6 7/18 0/1 0/0 3/4 1/1 2/4 2/2 1/2 1/1
11-lis-2023 BJKC Play Offs Yanina Wickmayer Other Lose 5-7 2-6 6/19 0/1 0/0 0/2 0/0 1/4 1/2 1/2 1/1
19-paź-2023 Cluj-Napoca Elena Gabriela Ruse R16 Lose 6-7(4) 2-6 8/24 0/0 0/0 2/5 1/2 1/5 1/3 0/2 0/1
17-paź-2023 Cluj-Napoca Anastasiya Soboleva R32 Win 5-7 6-2 6-3 23/46 3/4 2/2 5/7 4/4 3/7 5/7 0/5 0/3
10-paź-2023 Rouen 125 Oceane Dodin R32 Lose 3-6 7-6(5) 4-6 2/8 0/1 0/0 1/2 0/0 1/3 1/1 0/1 0/0
24-sie-2023 US Open Elizabeth Mandlik Q2 Lose 3-6 6-7(6) 4/20 0/2 0/0 1/5 1/2 0/4 0/2 0/4 0/0
22-sie-2023 US Open Katarina Zavatska Q1 Win 7-6(2) 6-4 9/18 0/0 0/0 1/2 0/0 3/5 3/3 2/3 2/2
Data Turniej Przeciwnik Runda Wynik Pressure Points wygrane przy returnie Gemy returnowe wygrane od stanu:
0-30 0-40 15-30 15-40 30-30 30-40 Deuce 40-A
20-lis-2023 Florianopolis 125 Ipek Oz R32 Lose 5-7 0-6 5/15 1/1 1/1 0/1 0/0 1/4 0/0 1/2 1/1
15-lis-2023 Colina 125 Sara Bejlek R32 Lose 7-5 2-6 3-6 10/25 2/3 1/1 2/5 2/3 2/5 3/5 0/2 0/0
22-wrz-2023 Parma 125 Ana Bogdan Semis Lose 3-6 4-6 8/21 3/4 2/2 1/3 1/1 1/3 2/3 0/1 0/1
21-wrz-2023 Parma 125 Viktoriya Tomova QF Win 7-5 6-4 11/24 1/2 1/2 2/4 1/2 2/4 0/1 3/5 3/3
20-wrz-2023 Parma 125 Antonia Ruzic R16 Win 6-1 6-4 10/19 2/3 2/2 2/4 1/1 3/5 2/2 1/1 1/1
18-wrz-2023 Parma 125 Silvia Ambrosio R32 Win 6-2 6-2 10/13 2/2 2/2 2/2 2/2 1/3 2/2 0/0 0/0
15-wrz-2023 Bucharest 125 Astra Sharma QF Lose 6-4 3-6 5-7 13/33 1/4 0/0 1/5 1/1 2/7 1/3 2/4 2/3
14-wrz-2023 Bucharest 125 Marie Benoit R16 Win 6-1 6-2 8/9 0/0 0/0 3/3 2/2 1/1 1/1 1/1 1/1
12-wrz-2023 Bucharest 125 Valentini Grammatikopoulou R32 Win 6-3 2-6 6-4 14/30 3/3 2/2 1/3 1/2 1/4 2/4 2/6 2/2
10-wrz-2023 W60 Montreux Anna Gabric Final Win 6-4 6-1 14/23 2/2 0/0 4/4 3/3 1/1 1/1 3/3 3/3
09-wrz-2023 W60 Montreux Lucie Havlickova Semis Win 6-2 6-4 14/26 2/2 0/0 4/4 3/3 2/3 3/4 2/3 2/3
08-wrz-2023 W60 Montreux Conny Perrin QF Win 4-6 6-2 7-6(5) 15/48 2/6 2/2 0/5 1/2 1/7 2/4 1/7 1/3
07-wrz-2023 W60 Montreux Matilde Jorge R16 Win 6-1 6-2 12/18 3/3 2/2 3/3 3/3 2/3 3/3 0/1 0/0
06-wrz-2023 W60 Montreux Alice Rame R32 Win 6-2 6-1 18/32 4/4 2/2 3/3 5/5 1/1 4/4 3/3 3/3
10-sie-2023 W100 Maspalomas Gran Canaria Polona Hercog R16 Lose 6-7(2) 7-5 3-6 17/30 1/1 1/1 4/5 2/3 3/4 4/5 1/3 1/3
08-sie-2023 W100 Maspalomas Gran Canaria Kaitlin Quevedo R32 Win 6-1 6-2 10/12 3/3 2/2 2/2 2/2 1/1 2/2 0/0 0/0
05-sie-2023 W60 Hechingen Brenda Fruhvirtova Semis Lose 6-7(2) 3-6 8/22 2/2 2/2 0/3 2/3 1/3 3/4 0/3 0/1
04-sie-2023 W60 Hechingen Alexandra Vecic QF Win 6-3 6-3 13/24 1/1 0/0 3/5 3/5 1/1 3/5 2/4 2/2
03-sie-2023 W60 Hechingen Nina Potocnik R16 Win 4-6 6-3 7-5 18/37 4/5 4/4 4/6 3/3 2/6 3/4 1/5 1/1
02-sie-2023 W60 Hechingen Michaela Bayerlova R32 Win 6-1 6-0 18/39 2/2 1/1 5/5 2/2 4/4 2/2 5/5 5/5
29-lip-2023 Lausanne Elisabetta Cocciaretto Semis Lose 7-6(3) 6-7(6) 5-7 24/54 1/3 0/1 4/5 2/4 4/6 4/7 3/6 3/4
28-lip-2023 Lausanne Tamara Zidansek QF Win 6-2 6-0 12/27 1/2 1/1 4/5 3/3 1/3 3/3 1/2 1/2
26-lip-2023 Lausanne Mirra Andreeva R16 Win 7-6(3) 6-3 10/25 2/2 0/0 3/3 2/2 1/3 0/1 1/3 1/3
24-lip-2023 Lausanne Aliona Bolsova R32 Win 6-1 6-3 14/24 3/3 2/2 2/2 2/2 4/4 3/3 3/4 3/3
20-lip-2023 Budapest Elina Avanesyan R16 Lose 3-6 0-6 4/13 1/1 0/0 1/2 0/0 1/3 1/2 1/3 1/1
18-lip-2023 Budapest Timea Babos R32 Win 7-5 5-7 6-3 14/28 3/4 2/2 2/3 2/2 3/5 3/4 2/4 2/2
13-cze-2023 Valencia 125 Mirjam Bjorklund R32 Lose 3-6 7-6(3) 3-6 15/27 4/4 3/3 3/4 2/3 1/3 3/4 1/3 1/1
28-maj-2023 Roland Garros Irina Camelia Begu R128 Lose 4-6 2-6 8/25 0/2 0/2 2/3 1/3 1/3 2/5 1/5 1/1
16-maj-2023 Paris 125 Katherine Sebov R32 Lose 3-6 0-3 2/5 0/1 0/0 0/1 0/0 1/2 1/1 0/0 0/0
13-maj-2023 Rome Qinwen Zheng R32 Lose 6-7(2) 4-6 10/25 1/2 0/0 3/5 1/1 3/6 4/5 1/4 1/1
11-maj-2023 Rome Karolina Pliskova R64 Win 7-6(5) 6-2 9/13 1/1 1/1 2/3 2/2 1/2 1/1 1/1 1/1
10-maj-2023 Rome Tatjana Maria R128 Win 6-4 6-1 10/16 3/3 1/1 3/3 2/2 2/3 2/2 1/1 1/1
09-maj-2023 Rome Marina Bassols Ribera Q2 Win 6-0 6-7(6) 6-3 15/22 2/3 1/1 4/5 4/5 2/2 3/4 0/2 0/0
08-maj-2023 Rome Amandine Hesse Q1 Win 6-1 6-3 11/25 3/3 3/3 1/3 3/3 1/4 2/4 1/4 1/1
25-kwi-2023 Madrid Ana Bogdan R128 Lose 6-4 4-6 6-7(2) 14/32 2/3 2/2 2/6 3/4 1/5 3/6 1/4 1/1
19-kwi-2023 W100 Oeiras Moyuka Uchijima R32 Lose 6-1 6-7(5) 4-6 18/35 2/4 1/2 3/4 2/3 2/4 3/4 3/4 3/3
14-kwi-2023 BJK Cup G1 RR: HUN vs NED Lesley Pattinama Kerkhove Other Win 6-3 6-3 14/23 2/2 2/2 2/2 1/1 3/4 1/1 2/3 2/3
12-kwi-2023 BJK Cup G1 RR: HUN vs TUR Ipek Oz Other Win 4-6 6-4 7-5 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0
11-kwi-2023 BJK Cup G1 RR: HUN vs EGY Sandra Samir Other Win 6-1 6-2 14/21 5/5 4/4 1/1 3/3 1/1 1/1 2/2 2/2
03-kwi-2023 Charleston Anna Blinkova R64 Lose 6-7(7) 2-6 2/17 0/2 0/0 0/4 0/2 0/3 0/2 0/4 0/0
Data Turniej Przeciwnik Runda Wynik Pressure Points wygrane przy returnie Gemy returnowe wygrane od stanu:
0-30 0-40 15-30 15-40 30-30 30-40 Deuce 40-A
06-lip-2023 Wimbledon Bianca Andreescu R128 Lose 3-6 6-3 2-6 9/37 1/4 1/2 1/5 2/5 0/4 2/6 0/5 0/1